Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 10-08-06 18:16 #1
    Το avatar του χρήστη wolf

    Εγγραφή
    27-07-2006
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    146
    Προεπιλογή Αλκοολ Tσιγαρο κ Γυμναστηριο
    Ρε σεις αλανια ολοι ξερουν πως αλκοολ κ μποντιμπιλντινγκ δεν πανε μαζι αλλα μερικες φορες βγαινεις με παρεα κανεις κεφι κ δε "γουσταρεις" να πιεις ενα φυσικο χυμο ή ενα ρεντμπουλ...
    Δεν λεω πως θα πλακωθεις στα ξυδια ο.κ.,αλλα καλοκαιρι ειναι κ οσο ναναι...
    Παιδια απτο τζιμ μου λενε κανα ηδιποτο στιλ σμιρνοφ μιουλ,ενας αλλος μουπε ενα ποτηρι κρασι ή Ο''porto και μια κοπελα μου πε πως πινει μπυρες(? )

    αλλα εσεις τι πινετε-προτεινετε?

    Και κατι ακομη...Ποσο κ με ποιο τροπο το τσιγαρο μειωνει την αποδοση μας στο "αθλημα"?Ειχα διαβασει πως το τσιγαρο οταν δεν ειχαν ακομη γινουν γνωστες οι σχεσεις του με καρκινους κ αλλες συνεπειες το διαφημιζαν "καπνιστε το για να αδυνατισετε..."...Επειδη αυξανει το μεταβολισμο κ νοιωθεις μια αισθηση κορεσμου απτην αλλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-08-06 18:43 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: Αλκοολ Tσιγαρο κ Γυμναστηριο
    Giata pota oti travaei h oreksh sou file wolf k sou aresei alla to best einia ena mixarisma olwsn autwn analoga thn wra (mhn eisai kollhmenos!). Gia to tsigaro oso k na prospathoune na mou poune tyxon kala tou k mono pou mou aferouse zwh, antoxh k 'freskada' den yparxei periptwsh na to xanarxisw. Niwthw makran kalytera xwris auto k ena parapanw otan gymnazesai se syndiasmo me apofygh tsigarou apla the perfect match Edw kanoume pws k pws na mhn pernoume px karkinogona aspartame k psaxnoume stis trofes gia ta E k meta to rixnoume sto tsigaro me xies dyo arnhtikes epidraseis se kardia pneumonia ktl ktl??? Einai paralogo k anohto.
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-08-06 04:33 #3
    Προεπιλογή
    Κοίτα επειδή κι εγώ έχω βγεί έξω με παρέα ενώ είμαι σε φάση γράμμωσής και εκείνη την στιγμή σου έρχετια να ορμήξεις σε όλα τοςυ ξηρούς καρπούς και να πάρεις εκεί ένα ωραίο ουίσκι------------------------ΟΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ-------------ξεχνάς τι είναι αυτό που πραγμαικά θες?θες να κάνεις σώμα!γι αυτό λοιπόν λέω το εξής:ένα περιέρ!μια απλή σοδίτσα είναι χωρίς θερμίδες, έχεις την εντύπωση ότι πίνεις ποτό χωρίς τις πολλές θερμίδες που έχει το αλκοόλ. υπόψιν 1 γρμ αλκοόλ έχει 7 θερμίδες και πάει κατευθείαν σε λίπος. είπαμε φίλε είναι δύσκολο αυτό που κάνουμε, αλλιώς θα το έκανε κι η κουτσή μαρία λολ.

    Όσο για το κάπνισμα να έρθεις στα συγκαλά σου και να το κόψεις όσο μπορείς πιο γρήγορα. αυτά που λέει ο gasturb 13 καλύπτουνε και τις δικές μου απόψεις στην τελική. και γιατί να καπνίσεις?επιειδή είναι μόδα?η επειδή δεν θες να φας?και ποιος σου είπε ότι δεν πρέπε να τρως για να αδυνατίσεις?έλεος!έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κόψτο όσο εόινα ικαιρός, άσε που σου βρωμάει το στόμα και απωθείς όλες τις κοπελιές λολ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-08-06 04:54 #4
    Το avatar του χρήστη wolf

    Εγγραφή
    27-07-2006
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    146
    Προεπιλογή
    Δικιο εχετε το ξερω.Γιαυτο κ τοχα κόψει προπερσι για ενα χρονο περιπου...Αλλες αντοχες το καταλαβα μετα απο μια βδομαδα στο μονοζυγο,κοιλιακους κ ιδιαιτερα στο διαδρομο!Εκανα μεγαλη μ'****κια κ το ξαναρχισα ομως..Δε ξερω αλανια,το τσιγαρο νομιζα πως δεν μπορουσα να το κοψω τελικα καταλαβα το αντιθετο αφου απτη μερα που ειπα το κοβω δεν εβαλα ουτε τζουρα για ενα χρονο.Τελικα μαλλον ΔΕΝ θέλω να το κοψω,ειναι απολαυση ρε σεις..Ειδικα με ενα καφεδακι αφρατο ή καμια ουισκαρα!!!
    Ενας προπονητης απο ενα "γνωστο βουνο" (δε θυμαμαι ονομα μη σας πουλησω παπαδες τωρα),λεει σε μια συνεντευξη του στο μασλμαγκ πως μπορω να κανω προπονηση σε ατομα που καπνιζουν ενα πακετο τη μερα,ποτε ομως καποιον που πινει αναψυκτικα...Οποτε μου δωσε καποιο κουραγιο κ εκοψα τις κοκα κολες λαιτ που επινα με τα λιτρα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-09-06 01:30 #5
    Προεπιλογή
    sorry mages gia to palio topic alla exo kai ego tis idies anusixies me ton filo kurios gia ta xudia se sundiasmo me ta sumpiliromata!einai epikundino?meta apo proponiseis kai diatrofi oli tin bdomada paraskeui savvato ta pinoume ta mpoukalakia mas kai emeis se kana magazi nea paidia eimaste!xerete tyxon epiptoseis me ta sumpilromata diatrofis stin ugeia?
    .............MuAy tHAi sPirIT WiNS..................
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-09-06 01:42 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wolf
    Εκανα μεγαλη μ'****κια κ το ξαναρχισα ομως..Δε ξερω αλανια,το τσιγαρο νομιζα πως δεν μπορουσα να το κοψω τελικα καταλαβα το αντιθετο αφου απτη μερα που ειπα το κοβω δεν εβαλα ουτε τζουρα για ενα χρονο.Τελικα μαλλον ΔΕΝ θέλω να το κοψω,ειναι απολαυση ρε σεις..Ειδικα με ενα καφεδακι αφρατο ή καμια ουισκαρα!!!
    Αν δεν μπορείς/θέλεις να το κόψεις, τότε θα σου πρότεινα να μείνεις στα 3 με max 4 την ημέρα. Τσιγάρα... όχι πακέτα... Το νούμερο που είπα δεν είναι τυχαίο πάντος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-10-06 00:56 #7
    Το avatar του χρήστη wolf

    Εγγραφή
    27-07-2006
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    146
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asmodeus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wolf
    Εκανα μεγαλη μ'****κια κ το ξαναρχισα ομως..Δε ξερω αλανια,το τσιγαρο νομιζα πως δεν μπορουσα να το κοψω τελικα καταλαβα το αντιθετο αφου απτη μερα που ειπα το κοβω δεν εβαλα ουτε τζουρα για ενα χρονο.Τελικα μαλλον ΔΕΝ θέλω να το κοψω,ειναι απολαυση ρε σεις..Ειδικα με ενα καφεδακι αφρατο ή καμια ουισκαρα!!!
    Αν δεν μπορείς/θέλεις να το κόψεις, τότε θα σου πρότεινα να μείνεις στα 3 με max 4 την ημέρα. Τσιγάρα... όχι πακέτα... Το νούμερο που είπα δεν είναι τυχαίο πάντος.
    giati den einai tyxaio?Ti ennoeis?
    pairnw mia 1000ara C.an skefteis pws to ena paketo "mou trwei" ta 500mg,toylaxiston naxw ta alla 500mg+ta ypoloipa aptin diatrofi
    Απάντηση με παράθεση