Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 171 από 171
  1. 18-04-19 01:16 #166
    Προεπιλογή
    μπα δεν εχει ερθει ακομα ελλαδα αλλα εμενα προσωπικα μαρεσει απλως κανει μονο για κορτιζολη... σκεφτομαι απο σεπτεβρη να το στακαρω με x factor ή x gels για recomp
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-06-19 15:50 #167
    Προεπιλογή
    λοιπον παιδες βρισκω το παλιο nolva με το arimistane ελλαδα .. σε ολη την υπολοιπη ευρωπη ειναι out of stock γτ περιμενουν λογικα το νεο.. τι λετε να το τσιμπησω η παιζει τπτ φεικ? γτ μου φαινεται παραξενο να το βρισκω μονο σε ενα μαγαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-06-20 11:16 #168
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σαςςς. Το νέο το έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει αν έχει εξίσου καλά αποτελέσματα σαν το παλιό? Θέλω να το δοκιμάσω τον Ιούλιο που είναι ο τελευταίος μήνας και θα έχει τελειώσει και η γιοχιμβινη μου ίσως μαζί με ένα ελαφρύ διεγερτικό. Τι λέτε αξίζει το νέο προϊόν??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-06-20 11:45 #169
    Προεπιλογή
    δεν αξιζει δυστυχως... μονο για την κορτιζολη αν κανει κατι.. δεν φτανει ουτε κατα το ημισυ την ουσια που ειχε πριν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-06-20 01:22 #170
    Προεπιλογή
    Ε άμα χάλασαν το ένα χάλασαν το άλλο Άη σηχτηρ τότε με βλέπω να μένω μόνο με το <<σπιτικό>> νιτρικό που έχω pre workout (citruline, alanine, creatine, caffeine, taurine, bcaa) τα έχω όλα αυτούσια από το Myprotein!! Αχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-07-20 16:30 #171
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σας. Είμαι στην 3η ημέρα. Είδα αύξηση στην δύναμη από την πρώτη ημέρα. Είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε το προ'ι'όν πριν το πρωινό,με μια διαφορά ώρας 30 λεπτών π.χ ή μετά από αυτό? Αν θέλουμε να βάλουμε πρωινή αερόβια με άδειο στομάχι πότε είναι καλύτερα να το λαμβάνουμε? Δλδ η λήψη του με φαγητό είναι υποχρεωτική?
    Το ρωτάω γιατί συνήθως πάω πρωί gym και το συνδιάζω με το νιτρικό μου με άδειο στομάχι μαζί με yohimbine hcl και καφεΐνη. Επίσης μαζί με κρεατινη η αλλά αμινοξέα για να μην έχουμε κατακράτηση υγρών κάνει η όχι??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112