Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 171
  1. 18-04-13 17:19 #16
    Προεπιλογή
    Να το βαλω μαζι με daa?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-06-13 20:13 #17
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    μπορω αυτο να το στακαρω με το meltdown VPX ? ειμαι σε υποθερμιδικη και το εχω στο ραφι..
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-06-13 20:23 #18
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-06-13 20:32 #19
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    δηλαδη να δουλευω το melt 2καψ πριν πρωινο +1 πριν προπ , και κανονικα μετα το πρωινο 2 καψ nolva? on/off μερες?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-07-13 03:36 #20
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Μετά την 2η βδομάδα λένε ότι αρχίζεις να βλέπεις διαφορά , εγω στις πρωτες μέρες διαφορά έχω δει λίγο στους κοιλιακους,οχι σε εμφανιση, απλά είναι πιο σκληροί και σήμερα δεν έτρεξα στον διαδρομο γιατι ένιωσα κάπως τις αρθρωσεις(γόνατα). Μετά την προπόνηση έτρεξα 10 λεπτά χωρίς πρόβλημα :/ ..

    daa δεν έβαλα γιατί το test powder USP τώρα και παλιοτερα το anotest μου έβγαλαν sides και τα σταμάτησα(σε διαφορετικές χρονικές στιγμές τους τελευταιους μήνες). Βλακεία που δεν πήρα το δοκιμασμένο+αποτελεσματικό+εγγυημένο tf2...

    Το στακαρω με το PR-XT MAN , και 3-6 caps Orange Triad. Καμιά φορά πίνω και 0.5/1 scoop isoflex.

    *Ισως μετά την 2η βδομαδα(15η μέρα) να κοψω το βραδυνο γιαουρτι και τα φρουτα για 1βδομαδα , ΑΝ δω ότι δουλευει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-07-13 16:39 #21
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    This s**t WORKS! 100x2 bench μέσα στη διαίτα , ενώ είχε προηγηθεί μια ώρα κυκλική προπόνηση(135-180 παλμούς) ήρθε το φιλαράκι μου αργά , μπαίνουμε πάγκο , μπαραΧ39 , 52χ20 72χ10 92χ3 100χ2 και έφυγα! (Μπορούσα να κάνω 100χ1 για άλλα 5σετ άνετα).

    *Με μια επιφύλαξη γιατί εκείνη την στιγμή παίζει να έκανε kick η καφείνη(400μγ)..

    Creatine free , low carb (3φετες ψωμι και μια μπανανα όλη μέρα+10μετρημένες τηγανιτές πατάτες κάθε μέρα).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-07-13 20:14 #22
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    εγω τωρα που ειμαι στην 4η μερα, εχω ανεβει σε μερικες ασκησεις και ειμαι αρκετα κατω υποθερμιδικα... αλλα ακομα ειναι νωρις για review. απο υδατ παιζω σε 200γ
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-07-13 20:23 #23
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    στο ββ.κομ που διαβαζα κατι reviews λεγανε για τρεξιμο 3 καπς τη μερα και 2 συσκευασιες.. λογο του οτι στα 2 καψς το DIM ειναι σε χαμηλη δοση..
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-08-13 12:59 #24
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Έχεις τελειώσει το κουτί? Πόσες μέρες σε έβγαλε? Στο πρώτο κουτί μου περίσεψε ένα cap , εντάξει λέω κάπου θα παράπεσε το άλλο .

    Ανοίγω σήμερα το δευτερο κουτί και λείπουνε 8 caps. Έχει μόνο 48 μέσα..

    Ή είναι τυπογραφικό και είναι 24 servings ή έχω πάρει μούφα συμπλήρωμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-08-13 13:04 #25
    Προεπιλογή
    παιδες μετα απο lean xtreme δυο μηνες μπορω να παρω αυτο η θα ειναι too much για την κορτιζολη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-13 15:14 #26
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα λίγο να προειδοποιήσω τον κόσμο για το συγκεκριμένο συμπλήρωμα επειδή διαβάζουν και πολλοί πιτσιρικάδες εδώ μέσα….

    Δεν συμμετέχω ενεργά πλέον σε κανένα φορουμ αλλά καθαρά για λόγους ηθικής θα ήθελα να γράψω την εμπειρία για το συγκεκριμένο συμπλήρωμα:

    Καταρχήν το συγκεκριμένο συμπλήρωμα περιέχει μέσα υποτίθεται το παλιό καλό Lean Extreme (7ΟΗ/ 5-AT) , το erase και το γνωστό DIM…
    Και για τα τρία υπάρχουν και μελέτες σε ανθρώπους ότι επηρεάζουν ορμονικά και όχι μόνο….
    Άρα μιλάμε καθαρά για ένα συμπλήρωμα που επηρεάζει ορμονικές και βιοχημικές τιμές και το υπογραμμίζουμε αυτό.
    Επίσης λέω ‘υποτίθεται’ ότι αυτό το συμπλήρωμα έχει μέσα αυτά γιατί και το Lean Extreme το έχω δοκιμάσει και το erase και το DIM αλλά ποτέ δεν δοκίμασα να τα στακάρω αυτά και ποτέ δεν περίμενα ότι άμα τα στακάρω αυτά τα τρία θα είχα το αποτέλεσμα του Nolvadren XT και θα εξηγήσω τι εννοώ:

    Είμαι ένας τύπος με μικρό ποσοστό λίπους (κάτω από 10%) που αυτή την περίοδο δεν μπορώ να πω ότι κάνω κάποια συγκεκριμένη δίαιτα ίσα ίσα έχω ξεκινήσει να μπαίνω σε φάση αύξησης θερμίδων και σε φάση όγκου σιγά σιγά…
    Οι αιματολογικές που είχα πριν ένα μήνα ήταν άριστες επίσης
    Τώρα στο δια ταύτα μόλις το ξεκίνησα το συγκεκριμένο συμπλήρωμα μέσα σε μία εβδομάδα είδα διαφορά και στέγνωμα και σκληράδα και φλεβικότητα σε σημείο που με ρώτησε γνωστός μου αν προετοιμάζομαι για αγώνες ή αν έχει πουθενά αγώνες αυτή την περίοδο, παρόλο που δεν είμαι σε καμία δίαιτα όπως προανέφερα
    Έχω δοκιμάσει πολλούς ΑΙ (και φαρμακευτικούς) αλλά σε μία εβδομάδα κάτι τέτοιο δεν έχω ξάνα δει γενικά
    Είχα πονοκεφάλους και συμπτώματα χαμηλής κορτιζόλης και έχασα και νερά από το σώμα
    Αυξηση στην δύναμη και σκληραδα και φλεβικότητα
    Και όλα αυτά με δύο καψούλες την ημέρα μέσα σε μία εβδομάδα.
    Δεν ξέρω τι έχει μέσα αυτό το συμπλήρωμα ή αν είναι overdosed ή αν βγάλανε κάποιες παρτίδες έτσι για να promotaroun και να πουλήσουν και έτυχα να πέσω σε συγκεκριμένες παρτίδες αλλά εμένα μου φαίνεται αρκετά δυνατό και θέλει προσοχή γιατί μου δείχνει ότι είναι ένα ορμονικό συμπλήρωμα και καλό θα ήταν να μην παίζουν οι νεότεροι με τις ορμόνες τους με συμπληρώματα που δεν γνωρίζουν.

    Όχι δεν θα το έπαιρνα ποτέ σε κύκλο ή στο PCT ποτέ μα ποτέ γιατί δεν εμπειστεύομαι τι έχει μέσα.
    Ναι είναι δυνατό συμπλήρωμα και δουλεύει σε εμένα σε ύποπτο σημείο.
    Επαναλαμβάνω αυτή είναι η δικιά μου εμπειρία με το συγκεκριμένο συμπλήρωμα
    Καλή συνέχεια στο φόρουμ
    “Life's not about how hard of a hit you can give... it's about how many you can take, and still keep moving forward.” ― Sylvester Stallone, Rocky Balboa
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-08-13 15:26 #27
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Πόσες κάψουλες είχε το δικό σου μέσα? Εμένα έλειπαν μερικές και πήρα και δευτερο κουτι και ελειπαν και απο αυτο..

    Απο αποτελεσματα δεν ειδα κατι το εξωπραγματικο , μην σου πω δεν δουλεψε και καθολου.. και περιμενα πολλα απο αυτο.. τι να πω αν επεσα ΠΑΛΙ σε μουφα εισαγωγέα , εκει που νομιζα οτι βρηκα αξιοπιστο ελληνικο καταστημα..

    Απαντηση δεν πηρα ουτε απο την MAN , ουτε απο το συγκεκριμενο eshop 1 μηνα μετα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-08-13 22:53 #28
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    Το εχω παρει και εγω αλλα θα το σινδιασω μαζι με εφεδ...για να δουμε..
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-08-13 23:47 #29
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Μπορείς να μετρήσεις πόσες κάψουλες έχει μέσα? Το πήρες από εξωτερικό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-08-13 23:56 #30
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    56καπς...ναι απ εξω το παριγκηλα απο γνωστο σιτε
    It's not who I am underneath, but what I do that defines me
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία