Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 91
  1. 23-02-14 17:49 #16
    Προεπιλογή Mr. Hyde (ProSupps)
    Ουσιαστικα εχει 2 μορφες yiohimbe ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-02-14 05:16 #17
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Η καφεινη παραειναι ψηλα..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-02-14 08:09 #18
    Προεπιλογή
    Eιναι ψηλα για οσους δεν εχουν ανοχη.
    Για τους υπολοιπους,μια χαρα ειναι!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-02-14 08:19 #19
    Post
    γενικα παντως ειναι πολυ καλο και δεν το ειχα ακουσει και πολυ...πολυ ψαγμενο
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-02-14 11:44 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε ποσα σκουπ πηρες?εγω επαιζα στο 1 και το σαββατο ανεβηκα στα 2 για πρωτη φορα και ειχα και εγω τασεις για εμετο,παρ ολα αυτα η προπονηση μου τελειωσε και ανετα!
    Στο ένα scoop πάντα.Τώρα το συνεχίζω ακόμα αλλά με λιγότερο νερό και δεν με πειράζει τόσο.Έχω άλλο είδος παρενέργειας τώρα...όποτε το παίρνω το βράδυ στον ύπνο μου ξυπνάω και αναγκάζομαι να αλλάζω ρούχα απο την υπερβολική εφίδρωση.Και σεντόνι ...για τόσο ιδρώτα λέμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-02-14 11:50 #21
    Post
    περιεργο,εγω θα ξανα επιχειρισω σημερα να παρω 2 σκουπ
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-03-14 13:06 #22
    Προεπιλογή
    Μου ηρθε και μενα χθες (v2) με δωρο 300 gr κρεατινη απο αμερικη. 25 ευρω προσφορα, τωρα δεν βλεπω να υπαρχει ομως.
    Γευση σταφυλι, με ξενισε λιγο αλλα ενταξει, μπαμ και κατω οποτε εφυγε γρηγορα η παραξενια.
    Εντωμεταξυ, εδω και 1 μηνα, σχεδον καθημερνια επαιρνα ενα γεματο σκουπ black powder (20 gr) και με 2 καφεδες την ημερα, οποτε ειχα συνηθισει στα διεγερτικα.
    Ε ρε παιδια, τετοιο καψιμο και ιδρωτα, μου θυμισε περυσι που επαιρνα το dexaprine xr (δυνατος λιποδιαλυτης της iforce). Και μιλαμε για 7 γραμμαρια.
    Δεν ξερω αν ηταν placebo η ημερα ξεκουρασης (κυριακη), αλλα χθες (μερα στηθους) εκανα και 4 σετ στα 100 παγκο (x10) και ενα 120 x 2 (ρεκορ) kai 4 x12 επικληνη αλτηρες στα 40 και βυθισματα με 15 κιλα (95 σωματικο βαρος) και πρεσσα hammer και crossover(4 σετ πανω λαβη και 4 απο κατω) και καμψεις και και και.... Λες και ειχα ξεκουραστει καμια βδομαδα με μπολικο φαι, ενω πηγαινω 6 μερες με μονο κυριακη εκτος.
    Μπραβο παντως, θα το παιρνω μονο σε μερα στηθους και μερα πλατης για να μην το συνηθισω.
    Παρεμπιπτοντως, δεν εχω παρει craze Ποτε οποτε δεν ειμαι σε θεση να τα συγκρινω.

    Απροω ομως πως υπαρχουν καποιοι που προτεινουν στο αμερικανικο foroum για συνδυασμο με το hyde! Εμενα θα μου σκαγε το μετωπο και θα εφτυνα αιμα απο τα ματια καπως ετσι

    hahaha
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tommygr : 11-03-14 στις 13:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-04-14 19:41 #23
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια μια ερωτηση γιατι με ψιλοανησυχει.
    Οποτε το παιρνω (1 scoop και μονο 2-3 μερες την εβδομαδα, τις υπολοιπες απλα πινω καφεδακι και αλανινη), εκτος απο τα συνηθη εντονα μηρμυγκιασματα στο μετωπο και στα χερια, τα νιωθω και στον...θα ακουστει περιεργο....κρατηθειτε....στον ποπο!
    Και δεν αναφεριομαι στους γλουτους
    Θα πρεπει να περασει τουλαχιστον 1 ωρα και με μπολικο νερο κατα τη διαρκεια της προπονησης για να φυγει το τσιμπημα εκει μεσα. Αχαχα, σε ποια διεγερτικα να οφειλεται αυτο;
    Πω ρε μανα μου καλα που ειμαι 94 κιλα. Αν ημουν πιο αδυνατος, θα εβγαζα βελονες σαν σκατζοχοιρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-04-14 06:29 #24
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    φιλε απο β-αλανινη ειναι και το θεωρω φυσιολογικο. Εμενα να φανταστεις οταν ξεκιναω το φορτωμα με ποιανει στα τετοια,οποτε λογικο το βρισκω να σε ποιανει και εκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-06-14 00:09 #25
    Προεπιλογή
    Επειδη εχει διαφορα παραγωγα καφεϊνης και γιοχιμπινης, μπορει καποιος να μου πει ποσα συνολικα mg απο την καθε ουσια περιεχει ενα σκουπ; Επισης συνισταται να παιρνω επιπλεον καθημερινα 2 χαπακια yohimbine; ( 2,5mg εκαστος ). Το dr hyde, μονο τις ημερες του γυμναστηριου. Την γιοχιμπινη, ενα χαπι πριν το πρωϊνο, και ενα πριν το μεσημεριανο/πριν το γυμναστηριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-14 00:41 #26
    Προεπιλογή
    Μονο εγω το παιρνω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-06-14 10:49 #27
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω μα σου πω πόσα mg περιέχονται σε κάθε serving. Ξέρω να σου πώ όμως ότι η γιοχιμβίνη παύει η δράση της με την στιγμιαία αύξηση της ινσουλίνης. Τσέκαρε το αντίστοιχο thread. Θεωρώ ότι θα λάβεις ακριβώς την απάντηση σε αυτό. Σύν ότι θεωρώ υπερβολή με το Mr. Hyde επιπλέον stim. Δουλεύει αρκετά καλά κ από μόνο του. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το συγκεκριμένο. Χωρίς την έντονη τσίτα με βοηθάει να βγάλω μια πολύ καλή προπόνηση κ με έχει κ για καμμια ωρίτσα μετά.
    Αυτά.

    Edit.
    Νομίζω ότι οι ποσότητες αναγράφονται στο label. Ή κάνω λάθος. .......??????


    Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-06-14 21:11 #28
    Προεπιλογή
    Δε το λεει ξεκαθαρα. Ειναι εκχυλισματα επι τοις %, γκουαρανα, γιοχιμπη, κτλ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-09-14 22:50 #29

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια,
    Ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το προιον.

    Ποια γευση ειναι η καλυτερη για οσους το δοκιμασαν ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-09-14 23:31 #30
    Προεπιλογή
    Kαρπουζι!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία