Σελίδα 2 από 41 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 611
  1. 07-10-08 13:54 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    κ. Γερολυματε σαν παλιός στον χώρο με κατατοπίσατε πλήρως μαζί και με το ποστ του κ. Τριανταφύλλου.
    Οπότε αφου έληξε η διαμάχη και κερδίθηκε από την Nabba International η ομοσπονδία που διοικούσε ο κ. Σερέτης θα πάψει να υφίσταται και να διοργανώνει αγώνες(τουλαχιστον με το γνωστο logo και επωνυμία);
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-10-08 17:48 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    γι αυτό δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι γιατί ο βασίλης είναι όλο εκπλήξεις και άλλη φορά είχε χάσει το δικαστήριο βέβαια δεν ήταν το οριστικό και είχε πει δεν θα ξαναασχοληθεί αλλά προς εκπληξη όλων ξαναέκανε γιατί όλα είναι θέμα ενημέρωσης αυτός με την ιστοσελίδα που είχε σαν ναββα φαινόταν σαν ο νόμιμος και ο αδικημένος, αλλά είπαμε ποιός να ασχοληθεί θέλει χρόνο και χρήμα και για αυτό έκανε ανενόχλητος τούς αγώνες .

    και μια διόρθωση το 1994 είχα κερδίσει το πανελλήνιο της ναββα στη λάρισα και το γενικό άρα η νάββα ιντερνατιοναλ είχε ιδρυθεί και δραστηριοποιηθεί στην ελλάδα με τον αργύρη τον τσοπουρίδη πρίν το 1995 η το 1994 η πιο μπροστα το1993 δεν τα πάω καλά με τις ημερομηνίες.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-10-08 20:53 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    παντως αν καποιος θέλει να επιλέξει να κατεβαινει με την nabba επειδή του κάνει σαν διοίκηση-στήσιμο-οργάνωση και άτομα λόγω του ότι ολοι οι αγώνες γίνονται στην Β. Ελλάδα είναι έξω από τα γεγονότα και από τους ανθρώπους της Ομοσπονδίας με αποτέλεσμα ίσως να επιλέγει άλλες ομοσπονδίες που δραστηριοποιούνται στην Αθήνα.Βέβαια ισχύει και το αντίθετο.Έχετε σκεφτει να διοργανώνετε έστω κάποια grand prix στην Αθήνα;;Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να στηθούν αγώνες αν δεν ζεις στην συγκεκριμένη πόλη πάντως θα βοηθούσε να κατέβαιναν ακόμα περισσότεροι αθλητές !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-10-08 21:40 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polyneikos
    παντως αν καποιος θέλει να επιλέξει να κατεβαινει με την nabba επειδή του κάνει σαν διοίκηση-στήσιμο-οργάνωση και άτομα λόγω του ότι ολοι οι αγώνες γίνονται στην Β. Ελλάδα είναι έξω από τα γεγονότα και από τους ανθρώπους της Ομοσπονδίας με αποτέλεσμα ίσως να επιλέγει άλλες ομοσπονδίες που δραστηριοποιούνται στην Αθήνα.Βέβαια ισχύει και το αντίθετο.Έχετε σκεφτει να διοργανώνετε έστω κάποια grand prix στην Αθήνα;;Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να στηθούν αγώνες αν δεν ζεις στην συγκεκριμένη πόλη πάντως θα βοηθούσε να κατέβαιναν ακόμα περισσότεροι αθλητές !!
    Κανω δημοσιος λοιπον προταση στην ΝΑΒΒΑ τον Μαιο να συμετασχουν στον αγωνα μας στην Αθηνα και στην Κρητη εμεις στον δικο τους στην βορεια Ελλαδα,η NAC δεν εχει εχθρικη διθεση με κανεναν που σεβετε το αθλημα και τους αλλους και αυτην την στιγμη νομιζο οτι μονο η ΝΑΒΒΑ εχει τις ιδιες διαθεσεις ακομη και στο εξωτερικο οι διεθνεις μας αγωνες ποτε δεν πεφτουν ιδια μερα(η WABBA για παραδειγμα παντα προσπαθει ο αγωνας της να ειναι την ιδια μερα με τον δικο μας)αυτο διχνει οτι και διεθνος μεταξυ μας δεν υπαρχει κατι να χωρισουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-10-08 12:05 #20
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ^αυτή η πρόταση νομίζω ειναι καλή και πρέπει να την σκεφτούν όλοι.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-08 12:48 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    γι αυτό δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι γιατί ο βασίλης είναι όλο εκπλήξεις και άλλη φορά είχε χάσει το δικαστήριο βέβαια δεν ήταν το οριστικό και είχε πει δεν θα ξαναασχοληθεί αλλά προς εκπληξη όλων ξαναέκανε γιατί όλα είναι θέμα ενημέρωσης αυτός με την ιστοσελίδα που είχε σαν ναββα φαινόταν σαν ο νόμιμος και ο αδικημένος, αλλά είπαμε ποιός να ασχοληθεί θέλει χρόνο και χρήμα και για αυτό έκανε ανενόχλητος τούς αγώνες .

    και μια διόρθωση το 1994 είχα κερδίσει το πανελλήνιο της ναββα στη λάρισα και το γενικό άρα η νάββα ιντερνατιοναλ είχε ιδρυθεί και δραστηριοποιηθεί στην ελλάδα με τον αργύρη τον τσοπουρίδη πρίν το 1995 η το 1994 η πιο μπροστα το1993 δεν τα πάω καλά με τις ημερομηνίες.
    Καλημερα Ηλια οντος ο Αργυρης το 1994 οταν ειχε ερθει στην Ελλαδα εκανε μονος του κανα 2 αγωνες αλλα επισημα και οργανωμενα ξεκινησαμε την ΝΑΒΒΑ ΤΟ 1995.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-08 18:21 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    καλό θα είναι να βρεθεί η χρησή τομή για αγώνες συνεργασίας είχε γίνει και παλιότερα με την wabba στην πάτρα αλλά υπήρχαν κάτι προβλήματα απ ότι θυμάμε που δεν σημαίνει οτι δεν λύνονται .
    δεν θέλω να πώ ναί η όχι άσχετα αν θέλω να βγεί κάτι καλό για το ββ απλά θα το συζητήσω και με τον στράτο τον χατζηδημητριάδη τον λάμπρου τον βασίλη , τον ζαχείλα τον βασίλη, το ενδεχόμενο μιας συνεργασίας με θετικό αντίκτυπο για το ββ και μετά απο όριμη σκέψη να καταλήξουμε μην ξαναγίνουν λάθη όπως στο παρελθόν και όταν λέω λάθη ενοώ λεπτομέρειες που δεν τις υπολογίσαμε σωστά και τα βρήκαμε μπροστά μας .
    αυτά τα λέω γιατί μ αρέσει απλά να βοηθάω όσο μπορώ επειδή δεν έχω τον χρόνο να ασχοληθώ με διαδικαστηκά θέματα της ομοσπονδίας γιατί το τελευταίο διάστημα ασχολούμε με ενα σοβαρό εργο ενα εργοστάσιο εμφιάλωσης νερου στην περιοχή μας στις πηγες του χωριού παράδεισος που αν τελειώσει μπορεί η εταιρία μας μέχρι και να σπονσοραρει τούς αγώνες και θα μπορούμε να μιλάμε διαφορετικά τώρα είμαστε στην τελική ευθεία αλλά με πολύ τρέξιμο .
    απλά μ αρέσει να βοηθάω όπου μπορώ και έχουμε εμπιστοσύνη στον στρατο τον χατζηδημητριάδη που προσπαθεί με κόστος και σε χρόνο και χρήμα στις διοργανώσεις και ξέρει οτι θα μπορούσαμε και καλύτερα αλλά τουλάχιστον προσπαθούμε για το καλύτερο και καλοπροέραιτα και το κυριότερο να μην νιώθει κανένας αδικημένος είτε είναι αθλητής η παράγοντας.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-10-08 08:58 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Για να πω την αλήθεια είναι δύσκολο να συνεργασθούν οι ομοσπονδίες μεταξύ τους,έτσι όπως έχει
    εξελιχθει η κατάσταση βλέπωντας το από εξω με τρίτο μάτι και χωρίς να ανήκω σε κάποια.
    Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν αξιόλογα άτομα σε κάθε πλευρά,όπως οφείλω να γράψω την συμπάθεια μου
    για τον Ηλία Τριανταφύλου αλλά και τον Αλέξη Γερολυμάτο οι οποίοι και συμμετεχουν στο φόρουμ αλλά και
    εμπνέουν τον σεβασμό με τις γνώσεις τους και μόνο από τα γραφόμενα τους.Θα πρέπει να προσπαθήσετε αν μπορεί να γίνει
    κάτι.
    Πάντως ενδιαφέρον θα ήταν να διαγωνιζόντουσαν καποια στιγμή της χρονιάς όλοι οι overall winners των
    Mr Hellas που διοργανώνει η κάθε ομοσπονδία μιας και που συγχωρέστε με κιόλας,μου είναι δύσκολο να ακούω
    και να συνειδητοποιώ ότι κάθε χρονιά έχουμε 5 Μr Hellas.
    Πάλι δύσκολο μου ακούγεται να διοργανωθεί κάτι τετοιο αλλά θα ήθελα να καταγραφεί !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-10-08 20:37 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    δύσκολα μπορεί να είναι αλλά όχι ακατόρθωτα με καλή θεληση όλα γίνονται .
    να μήν πάμε και πολύ μακρυα το 97 στην ναββα ήταν όλοι απο τους μεγαλύτερους αθλητές της ελλάδας τότε ήταν και το παγκόσμιο που έγινε στην αθήνα στο στάδιο ειρήνης και φιλίας και διοργανωτής ήταν και ο χρήστος ο τσέκος θυμάμαι το αγχος που είχα γιατί υπήρχαν πολλά φαβορι και στην κατηγορία μου και έλεγα φοβάμε πώς δεν θα μπορέσω ούτε τους δικούς μας να κερδίσω τι το θέλω το παγκόσμιο και ο αργύρης ο τσοπουρίδης μου έλεγε οσο τέρατα και να είναι αν εσύ πετύχεις φόρμα μην φοβάσαι τίποτε η γράμμωση μετράει και τελικά έίχα πετύχει πολύ καλή φόρμα και πήγα καλύτερα απο όλους τους ελληνες αθλητές .

    τότε όμως η ναββα ήταν στα πάνω της η ifbb ήταν σε παρακμή στην ελλάδα όπως και η wabba που ήταν ,όμως πιό σταθερή απο την ifbb, οπότε όλοι οι καλοί αθλητές κατέβαιναν στην ναββα γιατί είχαν το δέλεαρ των μεγάλων αγώνων του εξωτερικού με κορυφαίο το γιούνιβερς μερικά ονόματα που συμετείχαν τότε εγώ ο αργυράκης, φύτρος ,σπυρόπουλος, διρβάνης , γρίβας , σιώτης , γιούζεφ , ζόραν, κοπαρίδης ,μελισάρης ,παπαγεωργίου , κτιστάκης,λάτσο αντρεικο,αυτοί και πολλοί άλλοι ενδεικτικά μόνο σε μια χρονιά.

    αρχικά στην ηγεσία της ναββα ήταν ο σπύρος ο μπουρνάζος με τον ηλία τον παγιαννίδη και μετά ανέλαβε ο ανάργυρος ο τσοπουρίδης.

    επίσης εκείνο που με είχε κάνει εντύπωση είναι η άνοδος τού φίτνες που αργότερα έγινε και ξεχωριστή ομοσπονδία φίτνες η wff και είχαμε πολλές γυναικείες συμετοχές σε κάθε αγώνα γιατί μην ξεχνάμε μετράει η γυναικεία παρουσία σε αυτούς τους αγώνες γιατί είχε απομυθοποιήθει το ότι οι γυναίκες χάνουν την θυληκότητά τούς.

    μακάρι και στο μέλον να βρούμε την χρυσή τομή ακόμη και απο συνεργασίες με τις ομοσπονδίες να αποκτήσει ξανα η σωματοδόμηση το κύρος που είχε και οι τίτλοι να έχουν την αξια που είχαν παλιότερα και να είναι ένα άθλημα όπως όλα με φιλαθλους που να περιμένουν με ανυπομονησία να δούν τούς νικητες της εκάστοτε διοργάνωσης.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-08 19:11 #25
    Προεπιλογή
    Εγω δεν εχω κανεναν σκοπο εδω μεσα να να μην γραφω τα πραγματα οπως εχουν δεν προκειτε να μην γραφω την αληθεια οποιον και αν θιξο δεν με ενδιαφερει με ενδιαφερει μονο να φτασει το αθλημα στην χωρα μας στην θεση που του αξιζει,αγαπητε φιλε Ηλια το ξερεις οτι εσενα και τον Ζαχειλα σας εκτιμο ιδιετερα πρεπει λοιπον ολοι μας να παλεψουμε οι ανθρωποι που κανουν κακο στο αθλημα να πανε σπιτια τους ειναι απλο το πραγμα,εαν χρειαστει δεν εχω κανενα προβλημα να αναφερο ονοματα και καταστασεις.
    ps Συγχορεστε με εαν κανω καποια ορθογραφικα λαθη αλλα μεγαλωσα και εζησα τα περισοτερα χρονια της ζωης μου στην Γερμανια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-08 18:27 #26
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Αφου ειναι το τοπικ για τις ομοσπονδιες να ρωτησω εγω ετσι μια απορια γιατι ειναι τοσο δυσκολο να ανακοινωνοντε οι ημερομηνιες πολυ ποιο νωρις και οχι την τελευταια στηγμη σε καποιες ομοσπονδιες βαζω και την Nabba εδω βορεια επειδη το μαθαινουμε τον τελευαιο μηνα η 2 αλλα τα ιδια ειναι και σε αλλες .

    Εξαλου μερικοι αγωνες θα γηνουν γιατι δεν οργανονοντε ποιο καλα και ας πουμε ενα 6μηνο τουλαχιστον πριν να βγαλουν την ανακοινωση ποτε θα ειναι τοποθεσια,ημερομοινια,να κλησουν τις αιθουσες εγκαιρα να μην τρεχουν οι ιδιοι, και να ενημερωθουν το κοινο και οι αθλητες απο νωρις?

    Να ανανεοσουν τις σελιδες τους και να στηλουν τα αναλογα στοιχεια σε ολα τα ελληνικα φορουμ(ωστε να ερθει κοσμος και κοινο και αθλητες) ετσι σαν πρωτη διαφημηση και μετα να κανουν και αλλες με αφησες σε γυμναστηρια κτλ(οπως κανουν συνηθως δλδ)
    Νομιζω με ποιο πολυ διαφημηση απο ποιο πριν δεν θα υπαρξει το φαινομενο δεν ηξερα οτι γηνετε οτι αγωνας για αυτο δεν ηρθα.Γιατι κακα τα ψεματα μερικες φορες μηλας με καποιους που δεν μπαινουν φορουμς και λενε μα καλα ποτε εγηνε τιποτα δεν μαθαμε


    Αφου εχουμε 3 αντιπρωσοπους, της Nabba της Wabba και της Nac (Τριανταφυλου, Σιγάλα και Γερολυματο) ας εξηγησουν γιατι αυτο που λεω πανω δεν ειναι εφηκτο για τις δικες τους ομοσπονδιες?





    ΥΓ μονο ο Χρυσοβεργης ενημερωσε για τον αγωνα του πολυ πριν γηνει νομιζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-08 21:03 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    κατ αρχήν οι αγώνες επίσημων ομοσπονδιών γίνονται σε πανελλήνιο επίπεδο πάντα πρίν τους αγώνες του εξωτερικού, παγκόσμια, ,πανευρωπαικά, γιούνιβερς, οπότε ο ενδιαφερόμενος ξέρει πρίν τούς αγώνες του εξωτερικού πρέπει να πάρει την πρόκρηση.

    τώρα στο θέμα της ενημέρωσης για να βγάλουν ανακοίνωση πρέπει να ξέρουν που θα γίνουν και ποιός θα τούς κάνει όταν πχ συμφωνήσει η ομοσπονδία να κάνουν αγώνες με τον μιχάλη τον χρυσοβέργη τότε αφού παρθεί έγκαιρα η απόφαση ο ίδιος ο μιχάλης και η ομοσπονδία φροντίζει για την προβολή και ενημέρωση .

    εγώ όταν έκανα αγώνες στην χρυσούπολη ειδικά για πανευρωπαικό και παγκόσμιο φίτνες υπήρχε στο επίσημο σαιτ της ομοσπονδίας σε περιοδικά σε τοπικές εφημερίδες και χορηγός επικοινωνίας ήταν η ερτ 3 ,γι αυτό και ακόμη και στα πανελλήνια και βαλκανικά δεν ξέραμε που θα βάλουμε τον κόσμο.

    τώρα στον τελευταίο αγώνα που δεν ξέραμε που θα γίνει έγινε το μπέρδεμα και το έχω πεί πολλές φορές και θα το πώ άλλη μια΄όπως κάνω αγώνες εγώ, ο μιχάλης , ο λάμπρου ο βασίλης, ο ζαχείλας ο βασίλης , έτσι κάποιος με φιλοδοξίες οτι μπορεί να κάνει μια τέτοια διοργάνωση πήρε την ευθύνη να αναλάβει αίθουσα χορηγούς κτλ στην πορεία απο κακή συνενόηση φτάσαμε να μην έχουμε αίθουσα στην καβάλα και μια εβδομάδα πρίν προκειμένου να μην γίνει καθόλου ο αγώνας ανάλαβα να βγάλω εγώ τα κάστανα απ την φωτιά , πράγμα καθόλου εύκολο και ψυχοφθόρο .και έγιναν παρ όλες τις δυσκολίες

    αλλά ακόμη και σ αυτή την περίπτωση όλοι ξέραν για καβάλα ακόμη και στο φόρουμ για καβάλα λέγαμε αλλά λόγω απειρίας του ανθρώπου μας πήρε στο λαιμό του .

    σε γενικές γραμές για να γίνει ένας αγώνας χρειάζονται χρήματα και χορηγοί δεν μπορεί κάποιος να αντέξει απο την τσέπη του τέτοιο βάρος ,εσεις ξέρετε πολλούς που να δέχονται να αναλάβουν μια τέτοια οργάνωση αν ξέρετε να τους γνωρίσουμε και να κάνουν μόνιμα αν θέλουν και σε ακριβείς ημερομηνίες τούς αγώνες .

    εδώ και αυτοί που θέλουν και αγαπάν το άθλημα αγανακτούν όταν βλέπουν οτι ενώ η τιμή που βάζουν σαν είσοδο είναι υποτυπώδης παρ όλα αυτά θέλουν να μπούν τζάμπα πολλοί, δεν λέω όλοι γιατι υπάρχουν και άτομα που σέβονται και καταλαβαίνουν .
    δεν είναι ντροπή η υποτιμητικό να πληρώσεις εισητήριο όταν ξέρεις πως δεν υπάρχει κρατική επιχορήγηση και αν κάτι δεν πάει καλά θα τα βάλει απο την τσέπη του ο διοργανωτής και μετά να δούμε αν θα μπεί στη διαδικασία να ξανακάνει τέτοιο εγχείρημα . στην περίπτωση της ναββα δεν μιλάω για μένα αλλά και σε αγώνες που έκανε ο στράτος ο χατζηδημητριάδης από θεσσαλονίκη , έχει βάλει πολλά απο την τσέπη του .

    εγώ δεν το λέω σαν κατόρθωμα αλλά στους τελευταίους αγώνες που πήγα στη wabba στην αθήνα πλήρωσα κανονικά το εισητήριο και δεν είναι ντροπή ενώ θα μπορούσα μέσω κάποιου γνωστού να μπώ έτσι αλλά το θεωρώ υποτιμητικό , εδώ ενας φίλαθλος πάει να δεί την ομάδα του και πληρώνει ακριβό εισητήριο για να έχει καλή θέση και εγώ τον εαυτό μου φίλαθλο τον θεωρώ.

    γι αυτό για να κάνουμε αγώνες και να γνωρίζουμε ακριβείς ημερομηνίες πρέπει να υπάρχουν χορηγοί και άνθρωποι που να είναι διατεθειμένοι να τρέξουν και να βάλουν το χέρι στην τσέπη.

    αν όμως αυτοί οι άνθρωποι το μόνο που εισπράτουν είναι αρνητικά σχόλια και τίποτε θετικό να δούμε αν θα ξανακάνουν αγώνες ,πρέπει εκτός των άλλων να υπάρχει και κάποιο όφελος για τον διοργανωτή η τον χορηγό για να υπάρχει το δέλεαρ της χορηγίας εδω αν εξαιρέσουμε τις λίγες εταιρίες του χωρου με συμπληρώματα οι περισσότερες δεν μπαίνουν ούτε χορηγοί , πώς λοιπόν θα έρθουν οι εκτός του χώρου .

    επειδή το άθλημα μας είναι το πλέον παρεξηγημένο σε σχέση με άλλα όλοι μας έχουμε ευθύνη όσοι ασχολούμαστε για την εικόνα που δείχνουμε πρός τα έξω και άν το καταφέρουμε , θα παρακαλάν ποιός θα προτοκάνει αγώνες και να μπεί χορηγός γιατί με την υπάρχουσα κατάσταση τρέμει το φιλοκάρδι όποιου αναλαμβάνει τέτοια εκδήλωση και θέλει ο άνθρωπος να γίνει και σωστή για να ευχαριστηθούν αθλητές και θεατές.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-08 21:41 #28
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ένα άλλο που θα ήθελα να τονίσω για την μη προσέλευση κοινού μην ξεχνάμε οτι στην χώρα μας αλλά και σε παγκόσμια κλίμακα έγινε αυτό το φαινόμενο διάσπασης της ναββα και ως γνωστόν δεν ξέραν ποιά είναι η κανονική και ποιά η μαιμού .

    πήγαν λοιπόν κάποιοι στο παγκόσμιο στην ερέτρια της ψευτονάββα και είδαν απογοητεύτηκαν και όταν ήταν το παγκόσμιο στην κατερίνη είπαν τι ναπάμε αυτοί είναι για τα πανηγύρια μαζέψαν 2 άτομα που έχασαν σε άλλες ομοσπονδίες και έκαναν αγώνα για τους αποτυχημένους .

    όταν αργότερα έμαθαν και σε αυτό ομολογώ βοηθάει και το φόρουμ είπαν χάσαμε που δεν πήγαμε.

    αυτά που γράφω δεν τα βγάζω απο το μυαλό μου αλλά είναι λόγια που τα έχω ακούσει απο κάποια άτομα και φαντάζομαι θα υπάρχουν πολύ περισσότερα που δεν έχω ακούσει.

    οποιαδήποτε κίνηση γίνετε, δυσφήμησης τού αθλήματος η απαξίωσης δεν χρεώνετε στην όποια ομοσπονδία , αλλά στο ββ γενικότερα .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-11-08 23:41 #29
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ηλία εμένα με κάλυψες, αν και πιστεύω ότι για να προετοιμαστεί ένας αθλητήες δεν είναι απαραίτητο να γνωρίζει την ακριβή ημερομηνία 6 μήνες πριν, καθώς ελληνικοί αγώνες είναι, και ξέρουμε καλά πότε περίπου γίνονται.

    Εκείνο που ιθα ήθελα να δώ είναι μόλις γινεται η ανακοίνωση για τα παγκόσμια/πανευρωπαικά σε λίγες μέρες να γίνεται και η αντίστοιχη για τους ελληνικούς αγώνες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-11-08 00:45 #30
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    εγω θα απαντησω αυριο ηλια γραφεις παρα πολλα δεν εχω το κουραγιο σημερα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 41 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία