Σελίδα 12 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 439
  1. 18-05-12 22:10 #166
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    εγώ έχω πιεί ένα κουτί και πάω για δεύτερο.... δεν είχα καμία παρενέργεια....
    1 φακελάκι πρωί με άδειο στομάχι και άλλο ένα 30 πριν το gym ή μετά από 4-6 ώρες αν δεν πας gym πάλι με άδειο στομάχι....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-05-12 03:07 #167
    Προεπιλογή
    Αρχισε με ενα φακελακι και αμα δεις οτι παει καλα την 2η βδομαδα βαλε και το δευτερο.Τωρα με το 8εμα της τουαλετας αν συνεχισει τοτε δοκιμασε να τρως κατι αμεσςως μετα(λιγους ξυρους καρπους η μια μπανανα) και να πινεις πολυ νερο!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-05-12 03:13 #168
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chilli_1987 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας και απο μενα!
    αν και ειμαι αρκετο καιρο ''θεατης'' αποφασισα σημερα να γινω και εγω μελος για να εχω τη δυνατοτητα να διατυπωνω τις αποριες μου ωστε να μπορεσετε να με συμβουλευσετε,αλλα και να μπορω και εγω να πω την γνωμη μου αν χρειαστει για καποιο θεμα.απο οτι βλεπω στο forum το animal cuts για πολλους ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα(για συμπληρωμα μιλαμε παντα) και εχω αποφασισει να το αγορασω.δεν εχω ιδιαεταιρο θεμα με το λιπος (το καλοκαιρι ειδικα) απλα θελω να δωσω μια επιπλεον ωθηση στον οργανισμο μου(γυμναζομαι 6 χρονια πρπ στο γυμναστηριο συν ολα τα αλλα που εκανα παλιοτερα...πιστευω πως ειμαι σε αρκετα προχωρημενο επιπεδο).το ερωτημα μου ειναι το εξης:
    εδω και μια εβδομαδα χρησιμοποιω το jack 3d και δεν ξερω αν μπορω να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα και τα 2 η αν πρεπει να τελειωσω το jack 3d και στη συνεχεια να ξεκινησω τον λιποδιαλυτη οπως και το τελευταιο σταδιο της διατροφης μου(το πιο αυστηρο).και αν μπορω και τα 2 μαζι πως να τα βαλω;ξυπναω το πρωι στις 9 παω στις 10 στο μαγαζι, στις 2 γυρναω και κατα τισ 3 παω στο γυμναστηριο.καμια φορα παω και απογευμα.αν χρειαστει μπορω να πηγαινω σyνεχεια απογευματα για να μπορεσω να τα συνδυασω ολα μαζι(jack,animal cuts και διατροφη βεβαια).ξερω οτι κανονικα πρεπει να κανεις κυκλο 3 εβδομαδων,μια εωδομαδα παθση και ακομα εναν κυκλο 3 εβδομαδων για καλυτερα αποτελεσματα.πιστευω οτι δεν ειναι τοσο απαραιτητος ο 2ος κυκλος οποτε μπορω και να τελειωσω to jack και μετα να βαλω τον λιποδιαλυτη που θα τελειωσει και πιο κοντα στο καλοκαιρι.
    συγνωμη για το μεγεθος του μηνυματος απλα ηταν το πρωτο αφοτου εγινα μελος
    περιμενω τις απαντησεις σας!!ευχαριστω!



    Και εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να τελειωσεις πρωτα το jak3d...Τωρα αν 8ες να τα βαλεις μαζι αποψη μου να περνεις μονο ενα φακελακι cuts το πρωι και πριν την προπονηση το jak3d...Ουτως η αλλος πολλοι ειναι αυτοι που κανουν κυκλο με cuts με μονο ενα φακελακι..Να μην τα φτυσει και η καρδια σου βρε αδερφε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-05-12 06:46 #169
    Red face
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iraklis1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχισε με ενα φακελακι και αμα δεις οτι παει καλα την 2η βδομαδα βαλε και το δευτερο.Τωρα με το 8εμα της τουαλετας αν συνεχισει τοτε δοκιμασε να τρως κατι αμεσςως μετα(λιγους ξυρους καρπους η μια μπανανα) και να πινεις πολυ νερο!!
    Πήρα το ένα το φακελάκι μόλις ξύπνησα στις 5 το πρωί πριν πάω για δουλειά κ έφαγα λίγη βρώμη που είναι το πρωινό μου αμέσως μετά το χάπι αντί να περιμένω μισή ώρα κ κόντεψα να μην πάω στην δουλειά έτρεχα στην τουαλέτα.κ το περίεργο είναι πως λίγη βρώμη έφαγα. Κ κόντεψα να βγάλω ότι έτρωγα κ πέρυσι κοίταγά μην έβγαλα κ την σπλήνα μου μαζί χαχαχα,μάλλον το κόβω να αγοράζω κανένα γιογιο να το παίρνω μαζί με το χάπι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-05-12 09:11 #170
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Αν σε χαλάει κόψτο, δεν έχει νόημα.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-05-12 15:07 #171
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Απο τα πιο αποτελεσματικα λιποδιαλυτικα για μενα τουλαχιστον,σε καποια φαση με ρωτουσαν οι φιλοι μου μηπως παιρνω διουρητικα γιατι πηγαινα τουαλετα 6 φορες μεσα σε 3 ωρες ενω ειχαμε βγει για καφε.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-12 15:45 #172
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν σε χαλάει κόψτο, δεν έχει νόημα.
    Μήπως φταίει ότι επειδή την προηγούμενη μέρα σταμάτησα τα eca κ την επόμενη κατευθείαν άρχισα το animal cuts?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-05-12 18:51 #173
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hoffman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως φταίει ότι επειδή την προηγούμενη μέρα σταμάτησα τα eca κ την επόμενη κατευθείαν άρχισα το animal cuts?
    μαν ελεος..κανε λιγο οφ..ασε κανα μηνα κενο κ μετα παρτο ανιμαλ..δλ ποσο καιρο θα τρεχεις με στιμς συνεχομενα..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-05-12 20:43 #174
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαν ελεος..κανε λιγο οφ..ασε κανα μηνα κενο κ μετα παρτο ανιμαλ..δλ ποσο καιρο θα τρεχεις με στιμς συνεχομενα..?
    Απλα ρε φιλος ξενερωσα διοτι για τα eca ακουσα κ ειδα τα καλυτερα αποτελεσματα κ μου τα εφερε ενα φιλαρακι κ δν εκανε τπτ απολυτως μονο τσιτες βαραγα κ ξενερωσα για αυτο κ πηρα κατευθειαν τα animal cuts,κ φυσικα ειναι η τελευταια φορα που παιρνω λιποδυαλιτικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-05-12 20:45 #175
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τα λιποδιαλυτικα ειναι η μεγαλυτερη απατη που βασιζεται στο μαρκετινγκ οσον αφορα ββ..
    τουλαχιστον τα νομιμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-05-12 20:48 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα λιποδιαλυτικα ειναι η μεγαλυτερη απατη που βασιζεται στο μαρκετινγκ οσον αφορα ββ..
    τουλαχιστον τα νομιμα..
    και τα παρανομα τα eca ομως τιποτε δν μου εκαναν κ ξενερωσα διοτι κανω ενα μηνα διαιτα κ εχω κολλησει στα 84 κιλα μια παω 82 κ μετα παλι 84,κ για αυτο πηρα κ τα cuts ως μια βοηθεια να παω μεχρι 78
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-05-12 20:48 #177
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλα γραφε με ελληνικους χαρακτηρες..
    εκτενη αναφορα σε φαρμακα δεν κανουμε στο φορουμ,οποτε δεν κανουμε κ κουβεντα για εκα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-05-12 20:51 #178
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα γραφε με ελληνικους χαρακτηρες..
    εκτενη αναφορα σε φαρμακα δεν κανουμε στο φορουμ,οποτε δεν κανουμε κ κουβεντα για εκα..
    για τα cuts ζητησα σχετικα με τα συμπτωματα,τεσπα καποια απαντηση πληρης δν πηρα οποτε θα δειξει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-05-12 16:05 #179
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά παίρνω το animal cuts από το Σάββατο και την πρώτη μέρα είμουν πολύ καλά και πολύ ενθουσιασμένος στην προπόνηση.Την Κυριακή που δεν έκανα προπόνηση πήρα ένα φακελάκι το πρωί μόνο και το απόγευμα είχα μια μικρή επιβάρυνση στο στήθος(ενόχληση).Δευτέρα και σήμερα Τρίτη τα πήρα πριν την προπόνηση και δεν μπορώ να τα χωνέψω με τίποτα.Νιώθω αναγούλες συνέχεια και νιώθω ότι ανεβαίνουν μέχρι το στόμα...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω γιατί είμαι πολύ ενθουσιασμένος στο θέμα προπόνησης και καύσης...Παίρνω μόνο ένα σακουλάκι πριν την προπόνηση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-05-12 16:08 #180
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lifeguard22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά παίρνω το animal cuts από το Σάββατο και την πρώτη μέρα είμουν πολύ καλά και πολύ ενθουσιασμένος στην προπόνηση.Την Κυριακή που δεν έκανα προπόνηση πήρα ένα φακελάκι το πρωί μόνο και το απόγευμα είχα μια μικρή επιβάρυνση στο στήθος(ενόχληση).Δευτέρα και σήμερα Τρίτη τα πήρα πριν την προπόνηση και δεν μπορώ να τα χωνέψω με τίποτα.Νιώθω αναγούλες συνέχεια και νιώθω ότι ανεβαίνουν μέχρι το στόμα...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω γιατί είμαι πολύ ενθουσιασμένος στο θέμα προπόνησης και καύσης...Παίρνω μόνο ένα σακουλάκι πριν την προπόνηση...

    ναι οντως καμια αναγουλα παιζει να χεις αλλα οχι κατι φοβερο κ αναλογα το ατομο...

    αν σε ενοχλει σταματα το...δηλαδη θα το συνεχισεις ενω βλεπεις οτι δεν το αντεχεις μονο κ μονο λογω ενθουσιασμου?
    βλακεια για μενα...σταματα το φιλε μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία