Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 28-07-12 23:39 #1
    Red face βαρη η αεροβια
    για σας θα ηθελα να ρωτησω ποτε πρεπει να κανω αεροβια για καλυτερα αποτελεσματα πριν η μετα τα βαρη.Ευχαριστω
     

  2. 28-07-12 23:41 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε καλα το πας..
    για καθε ερωτηση που εχεις ανοιγεις κ νεο θεμα..
     

  3. 29-07-12 12:02 #3
    Προεπιλογή
    θα μου απαντησεις η θα με δουλευεις
     

  4. 29-07-12 12:08 #4
    Το avatar του χρήστη Mpozos

    Εγγραφή
    17-01-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.331
    Προεπιλογή
    μετα τα βαροι φιλε γιατί στην προπονηση με τα βαροι θα καψεις γλυκογονο και μετα οταν μπεις για αεροβια στο 65 % περιπου θα καις το λιπος.
     

  5. 29-07-12 12:09 #5
    Προεπιλογή
    Kαλημερα.

    Αεροβια αμεσως μετα τα βαρη για να την εκμεταλλευτεις για καυση λιπους
     

  6. 29-07-12 14:36 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6anatos_13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μου απαντησεις η θα με δουλευεις
    Ενοειται πως θα σε δουλευει ρε φιλε..το εχουμε πει απειρες φορες...διαβασε τοπυς κανονες και κανε καμια αναζητηση..αμα ειναι ο καθενας να ανοιγει θεμα για μια ερωτηση καηκαμε,,πανε στα προγραμματα προπονησης στις γενικες ερωτησεις και ρωτα εκει οτι θες
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

  7. 29-07-12 15:22 #7
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6anatos_13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για σας.με λενε νικο και ειμαι 12 χρονον.πριν απο 2 μηνες αποφασισα να κανω ενα ωραιο σωμα για το καλοκαιρι και γενικοτερα ενα καλο σωμα χωρις λιποςεκανα καθε μερα κολυμβηση και μετα 3σετ απο κοιλιακους.ξεχασα να πω...ειμαι 1.59 και τον οκτομβρη που ειχα ζυγιστει ειμουν 49 κιλα.Λοιπον.μετα απο ενα μηνα το πσιλοβαρεθηκα το κολυμβη και αρχισα τρεξιμο.πηγαινα καθε μερα(και τωρα πηγαινω)και βδομαδα απο βδομαδα εκανα και ενα γυρο περισσοτερο στο γηπεδο.εχθες εβαλα χρονομετρο για να δω ποση ωρα κανω και εκανα 15 λεπτα ειδα και οτι πρεπει να κανω πρωι αεροβια αλλα δεν μπορω να ξυπνησω.επειδη ουτε θελω να μ κρεμετε το πετσι ουτε να γινω φουσκοτος απο κοιλιακουσ εχετε να μ προτεινετε κατι?επισησ εχω δει αποτελεσματα αλλα οχι και τοσο πολλα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6anatos_13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι ο νικος και ειμαι 12 χρονον 1.59 και οταν ειχα ζυγιστει τον οκτομβρη 49 κιλα.κανω αεροβια καθε μερα εχω δει αποτελεσματα αλλα οχι τοσο πολλα εχετε να μ προτεινεται κατι??
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6anatos_13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για σασ ειμαι ο νικος και ειμαι 12 χρονον 1.59 υψος και περιπου 49 κιλα.κανω αεροβια καθε μερα και 3 σετ κοιλιακου στηθοσ και καθισματα αλλα σεν βλεπω και πολλα αποτελεσματα τι αλλο πρεπει να κανω
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6anatos_13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι ο νικοσ ειμαι 12 χρονον και υψος 1.59 και 49 κιλα περιπου.κανω αεροβια καθε μερα και 3 σετ κοιλιακων στηθοσ και καθισματα αλλα δεν βλεπω πολλα αποτελεσματα μου προτεινεται κατι?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου συγχωνευτηκαν όλες οι ερωτησεις και τα ποστς σε αυτο το τόπικ.
    Μικρε διαβασε πως κινούμαστε στο forum για να μην κανεις ασκοπα πράγματα,το να θεσεις πολλες φορες τα ιδια πράγματα δεν προσθέτει πιθανότητες περισσότερων απαντήσεων
    αυτα τα θεματα σου εχουν συγχωνευτει. παρατηρησεις δεχτηκες αλλα εσυ το δικο σου.

    εχεις ινφραξιον. ελπιζω να μην ξαναγινει και να ακολουθησεις τους κανονες του φορουμ.