Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 89
  1. 03-08-12 00:44 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ήθελα εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω πρώτα απολους τον μπος (Παναγιώτη) που πρώτος αυτός έδειξε εμπιστοσύνη στο πρόσωπο μου και με έβαλε στην ομάδα. όλα τα παιδιά της ομάδας φυσικά που βρήκα όταν μπήκα στην ομάδα, αλλα και αυτούς που ήρθαν μετά από μένα. η προσφορά όλων είναι καταπληκτική, και επίπονη, όσο και αν αυτό ακούγετε κάπως σε αυτούς που δεν ήρθαν ποτέ σε τέτοια θέση...
    Ελα ρε Γιαννηηηηη....
    Γιατι τωρα αυτο????
    Με στενοχωρεις να το ξερεις.

    Εγω σου λεω να κατσεις να το ξανασκεφτεις και να αλλαξεις αποφαση.

    Σε πειραξε κανεις ρε να τον τακτοποιησω?
    Ξανασκεψου το ρε φιλε.
    Τοσο ωραια δεν περασαμε?

    Μια λαμπαδα στο μποι σου θα αναβει ετσι κι αλλιως!!!!!
    Μαλακια.
    Ξανασκεψου το.

    Οσο για το ρεμαλι το αλλο , το Φωτη, ειναι κριμα γιατι θελαμε ενα ακομη ΑΕΚτζη στη διοικηση του φορουμ!!!
    Αν ειναι στο χερι σας ξανασκεφτειτε το.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-08-12 02:52 #17
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Λόγω απουσίας μου από το φόρουμ ενημερώθηκα καθυστερημένα για την αποχώρηση του Γιάννη και του Φώτη από τη διαχειριστική ομάδα και στην αρχή πάγωσα, αλλά σέβομαι την επιλογή τους.
    Ανοιχτές καρδιές, αγνοί και απλοί άνθρωποι και οι δύο. Ιστορικά μέλη της διαχείρισης με χιλιάδες ώρες και χιλιόμετρα, αφιερωμένα στο φόρουμ, μοιραστήκαμε πολλές στιγμές τόσο μέσα από το bodybuilding.gr όσο και από κοντά. Ότι και να πώ θα είναι λίγο... και οι δύο ξέρουν την εκτίμηση που τρέφω στο πρόσωπό τους.

    Η αλήθεια είναι ότι μερικές φορές το διάλλειμα είναι απαραίτητο για να συνεχίσουμε με μεγαλύτερη όρεξη. Θέλω να πιστεύω ότι κάποια στιγμή που η κατάσταση θα το επιτρέψει θα τους έχουμε πίσω στη διαχειριστική ομάδα του bodybuilding.gr.

    Φίλε Γιάννη και φίλε Φώτη, το bodybuilding.gr σας οφείλει ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την ανεκτίμητη προσφορά σας.

    Πολλούς χαιρετισμούς
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-08-12 22:07 #18
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι μερικές φορές το διάλλειμα είναι απαραίτητο για να συνεχίσουμε με μεγαλύτερη όρεξη. Θέλω να πιστεύω ότι κάποια στιγμή που η κατάσταση θα το επιτρέψει θα τους έχουμε πίσω στη διαχειριστική ομάδα του bodybuilding.gr.
    έτσι Πάνο, ευχαριστώ το φόρουμ για αυτά που μου έχει προσφέρει και πάντα θα συνεχίζει να μου προσφέρει,
    φυσικά δεν θα ''χαθώ'' ποτέ απο αυτη την παρέα, οπως δεν εχω χαθεί ολο αυτο τον καιρό, άσχετα αν δεν συμμετείχα ενεργά, πάντα παρακολουθούσα τα τεκταινόμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-08-12 18:22 #19
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Κάπου εδώ παιδιά ήρθε και η δική μου ώρα. Προσωπικοί λόγοι δε μου επιτρέπουν να συμμετέχω στη διαχείριση του φόρουμ. Πάει πολύς καιρός και η αλήθεια είναι πως κουράστηκα. Είμαι σίγουρος πως τα υπόλοιπα παιδιά θα τα πάνε πολύ καλά και χωρίς εμένα.

    Φυσικά θα συνεχίσω να κάνω ποστ και να στηρίζω το με όποιο τρόπο μπορώ.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-08-12 20:01 #20
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    στελακο,σε ευχαριστουμε για ολα φιλε!
    γευγεις απο διαχειριστης οχι απο την παρεα μας!!οποτε μια χαρα θα τα λεμε!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-08-12 21:00 #21
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Τι έγινε ρε παιδιά που πάτε όλοι και μας αφήνετε μόνους μας

    Ελπίζω φίλε Στέλιο να σου πάνε όλα καλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-08-12 21:21 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    τι γίνεται ρε παιδιά επιδημία έπεσε? Χωρίς να ξέρω προσωπικά τον Στελάκο, είναι από τις συμπαθητικά άτομα στο φόρουμ. Κρίμα που αποχωρεί από το "πόστο" αλλά αφού θα παραμείνει στην παρέα μας όλα καλά. Μην δω κ κανα κ.Ηλία (Τρινταφυλλου) να αποχωρεί ε?! η ήρεμη δύναμη , η φωνή της λογικής στο φόρουμ. Να είστε όλοι καλά απ όπου κ αν συμμετέχετε στην προσπάθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-08-12 21:29 #23
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    στελακο αντιο φιλε δεν θα ξεχασω ποτε το μπαν που μου εριξες
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-08-12 23:56 #24
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Τι εγινε βρε παιδια,γιατι ετσι;Τι κουραστηκες βρε Στελακιε ,λες και σε πηραν τα χρονια!!!Ελπιζω να αλλαξεις γνωμη και να ειναι κατι προσωρινο!!Δεν ειναι ωραιο να αλλαζει το κλιμα!!!Μια ο Γιαννης 64..μια ο Φωτης ..τωρα εσυ!Συμφωνω με τα παιδια οτι ειναι κριμα να φυγεις απο μοντ,θεωρω οτι εισαι ηρεμη δυναμη μεσα στο φορουμ,βεβαια εσυ γνωριζεις καλυτερα το τι θες και χρειαζεσαι!!Σε ευχαριστω πολυ σε οτι και αν με βοηθησες απο αυτη τη θεση,καλη συνεχεια σε οτι και αν αποφασισεις να κανεις...θα τα λεμε ετσι και αλλιως!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-08-12 00:12 #25
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια παιδιά, εδώ γύρω θα 'μαι όμως, δε χάνομαι.

    Βαγγέλη συγγνώμη φίλε, δεν ήταν ποτέ προσωπικό
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-08-12 00:34 #26
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια παιδιά, εδώ γύρω θα 'μαι όμως, δε χάνομαι.

    Βαγγέλη συγγνώμη φίλε, δεν ήταν ποτέ προσωπικό
    πλακιτσαρε εισαι απο τα πολυ καλα παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-08-12 00:58 #27
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    ελα ρε π@@στη μ που πατε ολοι πλακα μ κανετε τωρα? τελος παντων. κατανοουμε στανταρ ολοι οτι δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να σαι μοντ. χαρακτηριζεσαι πρεπει να σαι μεσα συνεχεια πρεπει να γνωριζεις καλα το φορουμ να χεις υπομονη με καθε νεο μελος π μπαινει ειναι σα να κανεις τη μανα αιωνιου φοιτητη που ζει στο σπιτι καλη συνεχεια στελακος σε οτι κανεις. ελπιζουμε στο ατλας τουλαχιστον να δωσεις παρουσια
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-08-12 01:41 #28
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Κρίμα κ για τα 3 παιδιά. Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνεις στν ζωή σου. Που κ που να δίνεις σημεία ζωής ε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-08-12 15:36 #29
    Προεπιλογή
    εφυγες κ συ στελακο....

    αν κ θεωρω οτι κ λογω ηλικιας θα μπορουσες να ασχοληθεις περισσοτερο κ να προσφερεις οπως εκανες μεχρι τωρα με διακριτικοτητα ...αλλα εσυ ξερεις...
    καλη συνεχεια λοιπον!!

    thanks for the help!
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-08-12 17:05 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    εμείς στέλιο τα λέμε κι απο κοντα , εδω που τα λέμε δεν είναι και ότι πιο εύκολο και χαλαρωτικό να κάνεις διαχείρηση σαν μόντ σε ενα φόρουμ , σε τρώει χρόνο και φαιά ουσία ,αλλα όλα καλα εδω είσαι πάλι δεν έχασες και καμια θέση στο δημόσιο πάλι η παρουσία σου μπορεί να είναι αισθητή και χρήσιμη στο φόρουμ .
    και έλα για καμια προπόνηση να τα πούμε κι απο κοντα και πάρε και τον μπαρμπα γιάννη παρέα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία