Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 09-08-12 11:08 #1
    Προεπιλογή Thermodrene XT (Stacker2)
    παιδια ξερει κανεις τπτ για αυτο??? μου το προτιναν.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-08-12 11:19 #2
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή




    Ρε φιλαράκι, όσα thread έχεις διαβάσει σχετικά με κάποια αξιολόγηση προϊόντος, είχαν κάποια σχέση με το δικό σου...???


    Πάντως σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν, δείχνει αρκετά δυνατό...
    εάν δεν έχεις ξαναχρησιμοποιήσει κάποιο αντίστοιχο προϊόν, δεν θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με αυτό...!!!

    Just me saying...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 09-08-12 στις 11:23
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-08-12 11:42 #3
    Προεπιλογή
    εχω χρησιμοποιησει το lipo 6 black. θα μου προτινες κατι αλλο εσυ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-08-12 11:53 #4
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Γενικά να σου πώ την αλήθεια, δεν το πολυέχω με τα fat burners...
    τα χρησιμοποιώ κυρίως για το stim effect που έχουν, καθώς κ όταν χρειάζομαι κάτι για να κόψω λίγο την μασαμπούκα....

    καλά reviews έχει το συγκεκριμένο που σου παραθέτω...

    Meltdown (VPX)

    ρίξε μια ματιά στο section με τους λιποδιαλύτες να δείς κ αρκετα reviews, θετικά ή κ αρνητικά για το καθ' ένα ξεχωριστα.....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-08-12 13:45 #5
    Το avatar του χρήστη TeoNewLife

    Εγγραφή
    08-08-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Εάν ψάχνεις για κάτι πιο σύγχρονο και αποτελεσματικό, κάνε μια αναζήτηση για το ''Τop Secret Nutrition F.A.S. LEAN''.
    Γνωρίζω ότι αποδίδει άμεσα αποτελέσματα, κόβωντας βέβαια την όρεξη, αλλά με τη χρήση καλής διατροφής μέσα απο ένα ισορροπημένο πρόγραμμα δεν θα έχεις πρόβλημα,
    και προς Θεού ΜΗΝ καταφεύγετε στο να ''κλέβετε'' σετ απο τις ασκήσεις σας έχοντας στο μυαλό ότι με τον λιποδιαλύτη δεν χρειάζεται να κουράζεστε παραπάνω. ( το λέω γιατί το έχω δει κι αυτό )

    Anyway, καλή οσυ τύχη αδελφέ, κι ότι ερώτηση ή απορία έχεις μην δυστάσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-13 17:52 #6
    Προεπιλογή
    Παιδια, εχει γνωμη κανεις για αυτο το προιον υπευθυνα; Το λεω γιατι 1,5 μερα που το εχω παρει με εχει τρελανει στις παρενεργειες. Ζαλαδα και τρελοι παλμοι καρδιας και μια αισθηση σαν να μου πεφτει η πιεση!!!. Εχω παρει πολλους λιποδιαλυτες αλλα πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο. Αν καποιος το εχει παρει και δεν ειχε προβλημα και το θελει του το δινω!!!!
    Born to LOSE , Live to WIN!!
    Απάντηση με παράθεση