Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 09-08-12 11:08 #1
    Προεπιλογή Thermodrene XT (Stacker2)
    παιδια ξερει κανεις τπτ για αυτο??? μου το προτιναν.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-08-12 11:19 #2
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή




    Ρε φιλαράκι, όσα thread έχεις διαβάσει σχετικά με κάποια αξιολόγηση προϊόντος, είχαν κάποια σχέση με το δικό σου...???


    Πάντως σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν, δείχνει αρκετά δυνατό...
    εάν δεν έχεις ξαναχρησιμοποιήσει κάποιο αντίστοιχο προϊόν, δεν θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με αυτό...!!!

    Just me saying...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 09-08-12 στις 11:23
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-08-12 11:42 #3
    Προεπιλογή
    εχω χρησιμοποιησει το lipo 6 black. θα μου προτινες κατι αλλο εσυ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-08-12 11:53 #4
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Γενικά να σου πώ την αλήθεια, δεν το πολυέχω με τα fat burners...
    τα χρησιμοποιώ κυρίως για το stim effect που έχουν, καθώς κ όταν χρειάζομαι κάτι για να κόψω λίγο την μασαμπούκα....

    καλά reviews έχει το συγκεκριμένο που σου παραθέτω...

    Meltdown (VPX)

    ρίξε μια ματιά στο section με τους λιποδιαλύτες να δείς κ αρκετα reviews, θετικά ή κ αρνητικά για το καθ' ένα ξεχωριστα.....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-08-12 13:45 #5
    Το avatar του χρήστη TeoNewLife

    Εγγραφή
    08-08-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Εάν ψάχνεις για κάτι πιο σύγχρονο και αποτελεσματικό, κάνε μια αναζήτηση για το ''Τop Secret Nutrition F.A.S. LEAN''.
    Γνωρίζω ότι αποδίδει άμεσα αποτελέσματα, κόβωντας βέβαια την όρεξη, αλλά με τη χρήση καλής διατροφής μέσα απο ένα ισορροπημένο πρόγραμμα δεν θα έχεις πρόβλημα,
    και προς Θεού ΜΗΝ καταφεύγετε στο να ''κλέβετε'' σετ απο τις ασκήσεις σας έχοντας στο μυαλό ότι με τον λιποδιαλύτη δεν χρειάζεται να κουράζεστε παραπάνω. ( το λέω γιατί το έχω δει κι αυτό )

    Anyway, καλή οσυ τύχη αδελφέ, κι ότι ερώτηση ή απορία έχεις μην δυστάσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-13 17:52 #6
    Προεπιλογή
    Παιδια, εχει γνωμη κανεις για αυτο το προιον υπευθυνα; Το λεω γιατι 1,5 μερα που το εχω παρει με εχει τρελανει στις παρενεργειες. Ζαλαδα και τρελοι παλμοι καρδιας και μια αισθηση σαν να μου πεφτει η πιεση!!!. Εχω παρει πολλους λιποδιαλυτες αλλα πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο. Αν καποιος το εχει παρει και δεν ειχε προβλημα και το θελει του το δινω!!!!
    Born to LOSE , Live to WIN!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-05-13 23:23 #7
    Προεπιλογή
    καλύτερα να μην το δώσεις σε κανέναν, θεωρείται επικίνδυνο εξαιτίας της DMAA που περιέχει.
    Ριξε μια ματια και εδω: http://www.medicalnewstoday.com/articles/259098.php
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-05-13 23:31 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sub Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλύτερα να μην το δώσεις σε κανέναν, θεωρείται επικίνδυνο εξαιτίας της DMAA που περιέχει.
    Ριξε μια ματια και εδω: http://www.medicalnewstoday.com/articles/259098.php
    although there is no evidence to suggest that DMAA was the actual cause of these conditions. μην μου πεις μονο αυτο ειδες? γτ ναι μονο αυτο ειδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-05-13 23:44 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    although there is no evidence to suggest that DMAA was the actual cause of these conditions. μην μου πεις μονο αυτο ειδες? γτ ναι μονο αυτο ειδα

    Ο καθένας μπορεί να βλέπει ο,τι θέλει και να παίρνει ο,τι θέλει.
    Ο λόγος που γίνεται αυτή η διατύπωση είναι γιατί μπορεί όντως να μην μπορεί να αποδειχτεί κάτι τέτοιο στο διάστημα αυτό που χρειάστηκε ο FDA για να προβεί σε ενέργειες.
    Επίσης θα ήταν unethical να επιβεβαιωθεί κάτι τέτοιο πειραματικά.

    Δες εκτενέστερα και εδώ: http://www.fda.gov/Food/DietarySuppl.../ucm346576.htm

    Ενδιαφέρον έχει και η παρακάτω λίστα, με μερικούς από τους πιθανούς τρόπους που καταχωρείται το συγκεκριμένο συστατικό στους πίνακες περιεχομένων:
    How do consumers know if a dietary supplement contains DMAA?
    Consumers should look for DMAA listed on the product label. It may also be listed as:

    1,3-DMAA
    1,3-Dimethylamylamine
    1,3-Dimethylpentylamine
    2-Amino-4-methylhexane
    2-Hexanamine
    4-Methyl-2-hexanamine
    4-Methyl-2-hexylamine
    4-methyl- (9CI)
    Dimethylamylamine
    Geranamine
    Methylhexanamine
    Methylhexanenamine
    Some products also will list Pelargonium graveolens extract or Geranium extract, which may indicate that the product contains DMAA.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-06-13 14:49 #10

    Εγγραφή
    12-01-2013
    Περ.
    αθηνα
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    παδια το χρησιμοποιω εδω κ 2 βδομαδες..το μονο που εχω δει μεχρι στιγμης ειναι οτι οσο κουρασμενος κ να ειμαι ..οπως κ αν εχω κοιμηθει..το πρωι ειδικα που παιρνω 2 χαπια με ξυπναει στο 10λεπτο..χωρις υπερβολικες τσιτες ουτε τρεμουλα..επισης το κουτι γραφει DMAA free..ετσι γραφει δλδ..περαν αυτου δν εχω δει καποιο εκρηκτικο αποτελεσμα λαμβανοντας υποψη οτι ακουγεται οτι ειναι πιο δυνατο απο το black burn της ιδιας εταιρειας..κ κανω γυρω στα 40 λεπτα αεροβια καθε μερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-06-13 16:54 #11
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καθένας μπορεί να βλέπει ο,τι θέλει και να παίρνει ο,τι θέλει.
    Ο λόγος που γίνεται αυτή η διατύπωση είναι γιατί μπορεί όντως να μην μπορεί να αποδειχτεί κάτι τέτοιο στο διάστημα αυτό που χρειάστηκε ο FDA για να προβεί σε ενέργειες.
    Επίσης θα ήταν unethical να επιβεβαιωθεί κάτι τέτοιο πειραματικά.

    Δες εκτενέστερα και εδώ: http://www.fda.gov/Food/DietarySuppl.../ucm346576.htm

    Ενδιαφέρον έχει και η παρακάτω λίστα, με μερικούς από τους πιθανούς τρόπους που καταχωρείται το συγκεκριμένο συστατικό στους πίνακες περιεχομένων:
    How do consumers know if a dietary supplement contains DMAA?
    Consumers should look for DMAA listed on the product label. It may also be listed as:

    1,3-DMAA
    1,3-Dimethylamylamine
    1,3-Dimethylpentylamine
    2-Amino-4-methylhexane
    2-Hexanamine
    4-Methyl-2-hexanamine
    4-Methyl-2-hexylamine
    4-methyl- (9CI)
    Dimethylamylamine
    Geranamine
    Methylhexanamine
    Methylhexanenamine
    Some products also will list Pelargonium graveolens extract or Geranium extract, which may indicate that the product contains DMAA.
    Σιγά το γεράνιο! Μν τρελαίνεσαι δν πρόκειται να πάθεις τπτ και μν νομίζεις οτι ειναι και τόσο τούμπανο υπάρχουν και πολύ πιο δυνατά χωρις το τρελό κρασάρισμα του γερανίου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-15 00:24 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: supplement facts - thermodrene xt_1.jpg Εμφανίσεις: 2644 Μέγεθος: 286,7 KB

    Αυτό κυκλοφορέί με αυτή την ετικέτα τώρα. Το βάζω να υπάρχει για να μιλάμε για τη σωστή ετικέτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-07-16 13:17 #13
    Προεπιλογή
    Καποιος που να το εχει δοκιμασει προσφατα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-07-16 22:34 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιος που να το εχει δοκιμασει προσφατα ?
    Δε λεει και πολλα. Τι να δοκιμάσουμε. Είναι λιγο light περα από τα 300 milligram καφεΐνης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-08-17 13:56 #15
    Προεπιλογή
    μια ερωτηση παιδες επειδη θα αγορασω λιποδιαλυτη μιας και θελω να φτασω οσο πιο κομμενος γινεται ημουν αναμεσα σε αυτον εδω και στο animal cuts εσεις τι λετε?? το ενα παιδι απο τα xtreme στο ηρακλειο μου προτεινε αυτο το αλλο παιδι απο τα xtreme στο χαλανδρι που ψωνιζω απο αυτον και ξερει στοχους κλπ και για τους αγωνες μου ειπε να βαλω το cuts και δεν εχω αποφασισει ακομα πιο να παρω
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία