Σελίδα 15 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 252
  1. 05-02-15 14:08 #211
    Προεπιλογή
    Αγόρασα μια nitrotech performance series και είχε κάποιες διαφορές με τις προηγούμενες φορές (είχα να πάρω γύρω στο 8μηνο). Διαφορετικό καπάκι (έχει ενα λογότυπο της muscletech πάνω), διαφορετικό σημείο την ημερομηνία λήξης (οχι στον πάτο αλλα πάνω στο αυτοκόλλητο) αλλά το κυριότερο τρελή διαφορά στη γεύση (δεν είναι τόσο γευστική όσο ήταν και είναι πιο ''στεγνή'' κάπως.) !! τι συβαίνει ακριβώς? Μήπως είναι απομίμηση ή άλλξε κάτι στο προιόν? Για τις διαφορές είμαι σίγουρος γιατι μέχρι χτές χρησιμοποιούσα αυτό που μου είχε περισσέψει απο το προηγούμενο κουτί. Κανείς καμια ιδέα? Την αγόρασα απο πολύ γνωστό (σε όλους) κατάστημα. Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-15 17:02 #212
    Προεπιλογή
    Μπορεί καποιος να παιρνει χωρις διακοπή τη συγκεκριμένη πρωτείνη? (αναφερομαι λόγω της υπαρξης κρεατίνης...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-09-15 22:42 #213
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sailim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί καποιος να παιρνει χωρις διακοπή τη συγκεκριμένη πρωτείνη? (αναφερομαι λόγω της υπαρξης κρεατίνης...)
    Ναι,μπορείς να την παίρνεις, αρκεί να μην "μαζευεις" και άλλα γρ. κρεατίνης και από άλλα συμπληρώματα μέσα στην ημέρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-09-15 14:23 #214
    Προεπιλογή
    Γυμνάζομαι 4 φορές τη βδομαδα.. Τις υπόλοιπες μερες παίρνετε ή οχι την nitrotech?
    (Ξερω πως οταν παιρνουμε κρεατινη τις μερες ξεκούρασης την καταναλώνουμε το πρωι).
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-15 15:52 #215
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Μπορείς να την πάρεις αν θες.Είτε στο πρωινό σου είτε σε κάποιο άλλο γευμα που υπολείπεται πρωτεινης.
    Το να πάρει κάποιος την κρεατίνη τις ημερες off το πρωι εχει επικρατήσει μέν, αλλά δεν ειναι πανάκεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-09-15 00:50 #216
    Προεπιλογή NitroTech Performance Series (Muscletech)
    Αν την παιρνω μονο τις 4 μερες που γυμνάζομαι, μετα απο ενα μηνα καθημερινής χρήσης, θα συνεχίσω να αισθάνομαι τη βοηθεια της κρεατινης;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-09-15 01:52 #217
    Προεπιλογή
    Για μένα η καλύτερη φόρμουλα πρωτεϊνης, η μόνη που δουλεύει πάνω μου.
    Όσες πρωτεϊνες και να έχω πάρει πάντα καταλήγω στην ζεστή αγκαλιά της Nitrotech
    Έχει και την κατάλληλη δόση κρεατίνης μέσα και δεν χρειάζεται να την πάρω ξεχωριστά...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-09-15 18:02 #218
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sailim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν την παιρνω μονο τις 4 μερες που γυμνάζομαι, μετα απο ενα μηνα καθημερινής χρήσης, θα συνεχίσω να αισθάνομαι τη βοηθεια της κρεατινης;
    οχι, διοτι η κρεατινη απαιτει κυκλο για να δεις αποτελεσματα , δηλαδη για συγκεκριμενο διαστημα καθημερινη ληψη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-09-15 18:05 #219
    Προεπιλογή
    Οποτε καλυτερα 6-8 εβδομαδες in, 2-4 off οπως γινεται με καθαρη κρεατινη ή η nitro tech δε θελει κενα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-02-16 17:02 #220
    Προεπιλογή
    Nέα έκδοση της Nitro tech με αυτή τη φορά 44 γρ το σκούπ!
    Ανα 1 scoop:
    calories 140
    total fat 2.5g
    saturated 1.5g
    total carbo 4g
    sugars 1g
    protein 30g
    calcium 170mg
    iron 0.87mg
    sodium 140mg
    Amino:
    L-leucine 3.2g
    L-isoleucine 1.9g
    L-valine 1.8g
    creatine monohydrate 3g
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-03-16 15:23 #221
    Προεπιλογή Πρωτεινη που περιεχει κρεατινη
    Καλησπερα παιδια!
    Καλως σας βρηκα ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να κανω μια ερωτηση.


    Γυμναζομαι για γραμμωση και λιγο ογκο ακολουθωντας σωστη διατροφη και ειπα να δοκιμασω και συμπληρωμα πρωτεινης.

    Η πρωτεινη που πηρα ηταν η Nitrotech της Muscletech.


    H συγκεκριμενη λοιπον περιεχει οπως βλεπετε και 3γρ κρεατινης μεσα.

    Η χρηση που κανω ειναι ενα scoop το πρωι πριν το πρωινο μου και ενα scoop μετα την προπονηση μου.

    Ερωτω λοιπον - πρεπει να την σταματησω σε καποιο διαστημα πχ μετα απο ενα μηνα επειδη περιεχει κρεατινη ή η μπορω να συνεχισω να την παιρνω κανονικα για οσο καιρο προπονουμαι?


    ευχαριστω εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-16 09:58 #222
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ.
    Σου συγχώνευσα το θέμα που άνοιξες εδω γιατί αφορούσε την εν λόγω πρωτεϊνη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι,μπορείς να την παίρνεις, αρκεί να μην "μαζευεις" και άλλα γρ. κρεατίνης και από άλλα συμπληρώματα μέσα στην ημέρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-03-16 21:15 #223
    Προεπιλογή
    Καλησπερα στα μελη του φορουμ για την συγκεκριμενη πρωτεινη ειναι 100% αξιοπιστη; ενα σκουπ μετα την προπονηση ειναι καλα; επερνα την complete gainer και δεν ειδα αποτελεσματα και μου προτειναν αυτη εδω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-03-16 21:19 #224
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Makis007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα στα μελη του φορουμ για την συγκεκριμενη πρωτεινη ειναι 100% αξιοπιστη; ενα σκουπ μετα την προπονηση ειναι καλα; επερνα την complete gainer και δεν ειδα αποτελεσματα και μου προτειναν αυτη εδω.
    Καλη ειναι αν και λιγο ακριβη για μένα, η συγκεκριμενη δεν ειναι gainer.. και επισης το ο,τι δεν ειδες αποτελεσματα σιγουρα δεν φταιει η πρωτεινη, στο κάτω κατω θερμιδες σου δινει και πρεπει να βεβαιωθεις οτι εισαι υπερθερμιδικά .
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-03-16 23:47 #225
    Προεπιλογή
    Οσον αφορα την κρεατινη που εχει δεν ειναι σε μεγαλο ποσοστο ενα σκουπ την μερα μετα την προπονηση μπορω να την περνω αφοβα για μηνες σωστα;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ΤελευταίαΤελευταία