Θέμα: Heidi Vuorela

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 57 από 57
  1. 29-10-12 15:11 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αν εχεις μπράτσο 30 εκατοστα τότε σιγουρα το δικό της είναι μεγαλύτερο απο το δικό σου!
    Μαλλον εσυ πρεπει να προσπαθησεις περισσοτερο , μια χαρα είναι το μεγεθος του χεριου της!
    Για του λόγου το αληθές:

    Παιζει βεβαια και το βιντεο να είναι πιο παλιο, αλλα πόσο μεγαλο να είναι πια το χερι της. Πανω απο 35 δεν πιστευω...

    Χαχα !

    Νταξει ισως δεν εκφραστηκα σωστα !

    Εμενα ειναι 38 εκατοστα δλδ λιγο μεγαλυτερο απο αυτην αλλα σκεψου οτι ειναι γυναικα . (κανω ομως 2 μηνες γυμναστηριο μονο )

    Επειδη ειναι τελειως γραμμωμενη και με αρκετη μυηικοτητα για γυναικα, γιαυτο ειπα πως εχει μεγαλυτερο χερι απο μενα γιατι το δικο της ετσι γυμνασμενο φενεται τερμα τουμπανο μπροστα στο δικο μου χαχαχα

    Παντως εχει φοβερα ματια και εγω την προτιμω ξανθια .

    Εκτος απο τα χερια της το υπολοιπο σωμα το θεωρω σουπερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-10-12 17:19 #47
    Προεπιλογή
    Της βγάζω το καπέλο, έχει κάνει τρομερή δουλειά! Τώρα σαν αισθητική ως γυναίκα, προσωπικά προτιμώ ένα κλικ λιγότερη μυικότητα και προσδιορισμό, στις φωτό δηλαδή είναι υπερβολική για τα γούστα μου. Βέβαια ο καθένας έχει τα στάνταρ του. Σαν αθλήτρια όμως αποτελεί έμπνευση. Το πρόσωπο βέβαια είναι γλυκύτατο
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-10-12 20:10 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Της βγάζω το καπέλο, έχει κάνει τρομερή δουλειά! Τώρα σαν αισθητική ως γυναίκα, προσωπικά προτιμώ ένα κλικ λιγότερη μυικότητα και προσδιορισμό, στις φωτό δηλαδή είναι υπερβολική για τα γούστα μου. Βέβαια ο καθένας έχει τα στάνταρ του. Σαν αθλήτρια όμως αποτελεί έμπνευση. Το πρόσωπο βέβαια είναι γλυκύτατο
    φαρμακα σαφως και εχει παρει, το προσωπακι ειναι φοβερο, αν τη ντυσουμε δεν ειναι κανα τερας , αρα μας κανει!!!!

    Απ τη στιγμη που το προσωπο ειναι ομορφο , και οι διαστασεις της με ρουχα ειναι ανθρωπινες ας ειναι οσο "σφαγμενη" θελει. Εγω τη θελω για γυναικα μου, εκει καταληγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-10-12 20:20 #49
    Προεπιλογή
    Ε τί μας παιδεύεις και γράφεις μία ώρα...πάρτη να τελειώνουμε
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-10-12 20:59 #50
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαρμακα σαφως και εχει παρει, το προσωπακι ειναι φοβερο, αν τη ντυσουμε δεν ειναι κανα τερας , αρα μας κανει!!!!

    Απ τη στιγμη που το προσωπο ειναι ομορφο , και οι διαστασεις της με ρουχα ειναι ανθρωπινες ας ειναι οσο "σφαγμενη" θελει. Εγω τη θελω για γυναικα μου, εκει καταληγω.
    Aκριβώς!
    Σ΄αυτες τις κατηγοριες οι γυναικες παιζουν στο μεγεθος small στα ρουχα, είναι πολυ πιο μικροσωμες από μια κοπελα με μεσο ποσοστο λιπους. Οπότε μόνο τεραστιες δεν μπορουμε να τις χαρακτηρησουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-10-12 21:00 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαρμακα σαφως και εχει παρει, το προσωπακι ειναι φοβερο, αν τη ντυσουμε δεν ειναι κανα τερας , αρα μας κανει!!!!

    Απ τη στιγμη που το προσωπο ειναι ομορφο , και οι διαστασεις της με ρουχα ειναι ανθρωπινες ας ειναι οσο "σφαγμενη" θελει. Εγω τη θελω για γυναικα μου, εκει καταληγω.
    Μπές στην σειρά dude
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-10-12 21:00 #52
    Προεπιλογή
    small??
    μωρε μπραβο ΟΛΟ ΜΥΣ ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-10-12 21:50 #53
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aκριβώς!
    Σ΄αυτες τις κατηγοριες οι γυναικες παιζουν στο μεγεθος small στα ρουχα, είναι πολυ πιο μικροσωμες από μια κοπελα με μεσο ποσοστο λιπους. Οπότε μόνο τεραστιες δεν μπορουμε να τις χαρακτηρησουμε!
    Στελλα μια γυναίκα 1.65 (και πιο κάτω) ΟΤΙ Και να κάνει, όσους μυς και να βάλει πάντα μικροσκοπική θα ναι, σε ύψος, φάρδος κλπ κλπ
    Οπως και ένας άντρας στο ίδιο ύψος
    Μία άλλη 10 πόντους ψηλότερη με ίδια μυικότητα θα δείχνει σαφώς πιο ντουλάπα, ειδικά αν είναι νατουράλε και το λίπος της είναι φυσιολογικό
    Η σκελετική κατασκευή διαφέρει από ύψος σε ύψος και μπορεί να αναδείξει ή να σαμποτάρει δουλειά που έχει ρίξει κάποιος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-10-12 23:48 #54
    Προεπιλογή
    Lila έχεις κάποιο δίκιο αλλά σχετικά είναι όλα. Δηλ. δε θα χαρακτήριζα σε καμία περίπτωση μικροσκοπικό τον Lee Priest ο οποίος δεν υπερβαίνει το 1,65

    Όνομα: 1998-mr-olympia-259-lee-priest_20090830_1296138366.jpg Εμφανίσεις: 1628 Μέγεθος: 150,7 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-10-12 23:59 #55
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    οι φωτο ξεγελάνε κατ αρχήν δεν μπορούμε να κρίνουμε αντικειμενικά , αλλα μια μικροσκοπικη γυναίκα με ελαφρυ σκελετο και ύψος δύσκολα μπορει να γίνει τεράστια και ο λή πρίστ φαίνετε τερας γιατι απλα έχει μεγάλα χέρια αλλα όσα είναι τα 2 χέρια του είναι ολόκληρος ο κορμός του , η αν σταθεί δίπλα σε κανέναν ψηλό που ο ψηλός μόνος του σε φωτο λίγος θα φαινόταν , παρ όλα αυτα δίπλα στον πρίστ θα έδειχνε γίγαντας

    άρα οι γυναίκες κρίνονται περισσότερο απο την μυικότητα και αναλογικα πως δείχνουν και αυτη δεν θα την πεί κανείς λίγη όχι σαν χαρτ κορ ββ γυναίκα αλλα σαν φίτνες , έχει την μυικότητά της και στάνταρ κατι θα παίρνει αλλα ότι και να παίρνει το παίρνει σωστα και ορθολογικά οπότε αν τόχει κιόλας απο την φύση της , γι αυτο δεν παθαίνει αλλοίωση στα γυναικεία χαρακτηριστικά της

    και άλλη μπορει να μην γυμνάζετε καθόλου και να έχει πρόσωπο σκληρό και με γωνίες σαν άντρας αυτο δεν λέει κατι , απλα η κοπέλα τόχει και είναι οριακα ώστε να μην σκληρύνει το πρόσωπό της , αλλα παρ όλα αυτα αν κατεβάσει πολυ το ποσοστο λίπους εκεί θα σκληρύνει , αλλα όχι όπως άλλες γιατι έχει τετοια χαρακτηριστικά που δεν αλλοιώνετε .

    έπειτα δεν μετράει τα 35 η 38 εκατοστα χέρι αλλα το πώς δείχνουν επάνω σε ενα σώμα , σε μενα πχ τα 45 εκατοστα χέρια θα δείχνουν μικρά και σε ενα κοντο θα δείχνουν χερούκλες , αλλα σ αυτα τα επίπεδα που αυτες αν ασχολούνται επαγγελματικά και γνωρίζουν ουσίες και κόλπα , είναι που λέμε ποιός τρώει μέλι και δεν γλύφει τα δάχτυλα , όλο και κατι θα παίρνει αλλα αν τοχει και πέρνει λάιτ πράματα που ταιριάζουν στο γυναικείο σώμα με χωρίς ανδρογόνες παρενέργειες , για πιο λόγο να χαλάσουν και να αλλοιωθούν τα χαρακτηριστικά της
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-10-12 11:51 #56
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ας ποσταρουμε κ καμια φωτο του κοριτσου..




    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-11-12 11:30 #57
    Το avatar του χρήστη ovelix

    Εγγραφή
    21-10-2008
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    370
    Προεπιλογή
    εκφυλο!!!
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234