Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 63
  1. 16-03-13 20:38 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο ρε Νικολακη ,εγινες ποιο μυωδης. Σιγουρα εισαι αδυνατος ακομη ,αλλα ειπαμε εισαι μικρος ακομη αλλα σε καλο δρομο. Συνεχισε την γυμναστικουλα σου αλλα κ την μπαλιτσα σου κ το μπασκετακι σου.
    Απο διατροφη οπως ειπανε κ τα αλλα παιδια προσπαθησε να τρως αρκετα κ απο ασκησεις δωσε εμφαση σε στηθος πλατη με βασικες ασκησεις. Χωρις ανχος κ στα 18 σε βλεπω αγαλμα
    Να σαι καλα φιλε,αλλα υπαρχει μεγαλο προβλημα στη εγκυμναση σητθους πλατης...στις πιεσεις δεν νιωθω στο επαρκο το στηθος να δουλευει,για αυτο κ τωρα δοκιμαζω pre exhaust ασκηση,ανοιγματα επικλινης 3 σετ κ με κανονικο διαλειμμα μετα πιεσεις επικλινης αλτηρες κ ισιος παλι αλτηρες η μπαρα (τα εναλλασω).στην πλατηε ω μονοζυγο,αλαλα δεν μπορω ακομα να κανω πολλες ελξεις με αποτελεσμα να μην παιρνω τα καλυτερα αποτελεμστα...τωρα κ ποδια θελω δουλεια,αλλα δεν εχω σπιτι κ πολλες επιλογες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-03-13 19:49 #32
    Προεπιλογή
    Παιδια να ρωτησω κατι,οταν ζυγιζομαι το πρωι χωρις ρουχα κ εεχοντας παει τουαλετα με δειχνει 66 κιλα πχ κ μετα απο 2-3 ωρες ενω εχει επρασει κ ενα γευμα,το πρωινο με δειχνει 65...πως γινεται αυτο?απο επιρεργεια ρωταω...ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-03-13 19:52 #33
    Προεπιλογή
    Ρε μπας και δεν εισαι ανθρωπος;
    Δηλαδη μετα απο γευμα ειασι λιγοτερα;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-03-13 19:56 #34
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    πρωτη φορα ακουω κάτι τετοιο... Σ εμένα συμβαινει το αντίθετο.
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-03-13 19:57 #35
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    Να σου πω ,,,μήπως η ζυγαριά παίζει λιγο πανω κατω ?
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-03-13 20:38 #36
    Προεπιλογή
    χαχαχα η ζυγαρια ειναι ψηφιακη,παιζει να χανει κ λιγο,αλλα σκεφτομαι μηπως ειναι επ0ειδη πηγα σχολειο εθτες τις 2-3 ωρες κ επειδη κανουμε μα***ιες εκει εχασα απο εκει..χαχαχαν τ λετε"?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-03-13 22:01 #37
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    εγώ λέω οτι μετα από έντονη αερόβια, χάνεις υγρά .... Μόνο υγρά. Δεν ειμαι και τελείως σίγουρη αλλά ας πουνε και οι έμπειροι.
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-03-13 06:02 #38
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε! Κοιτα,για μαι ται μπα δεν μ πολυαρεσει και θα με δυσκολεψει να βαλω κ κιλα νομιζω...αεροβια δεν ακνω καθολου...βασικα κανω μονοσ το σχολειο 3 φορες την εβδομαδα αλλα χαλαρα,δηλαδη εκει π παιζουμε καμια μπαλα κανα μπασκετακι χωρις να σκοτωνομαι κ να τρεχω!αλλα η αληθεια ιεναιοτι προσεχω πολυ την διατροφη μ κ με λεπτομερεια γτ εχω πορωθει!Τωρα τα ποδια,οι μηροι ειναι πολυ πισω,με την πλατη εχω προβλημα στις ακσησεις γτ δενε χω τροχλαια σπιτι κ εχω μονοζυγο αλλα για ναβγουν καλα οι επαναληψεις σε ολα τα σετ πρεπει να επσω κατω απο 8 σε ολα τα σετ (3-8)κ δεν βοηθανε οι λιγες ρεπς τοσο σε μυικη υπρετροφια...Να σαι καλακ καλη συνεχεια κ σε σενα...!
    Μη τις φοβάσαι τις πολεμικές τέχνες. Εξάλλου σε πληροφορώ ο πιο ευλύγιστος που ξέρω στο τάι, είναι 100+κιλά με 1.80 ύψος! Είναι 2 πράγματα που ταιριάζουν. Κάποια μέρα θα το θυμηθείς! Αλλά στο θέμα μας τώρα.

    Αν σου πέσουν εύκολες οι επαναλήψεις στο μονόζυγο η αν θες να αυξήσεις δύναμη για επαναλήψεις, πάρε ελαφριά βαράκια, αρχίζοντας από 2 και βάλ'τα στα πόδια σου να κρατιούνται, όσο κάνεις επαναλήψεις! Σου δίνει σχετικά σύντομα αρκετή δύναμη ώστε να κάνεις παραπάνω στα κανονικά σου κιλά, μιας και πλέον θα έχεις συνηθίσει με επιπλέον!

    Πάντως, αν έχεις πραγματικά πωρωθεί, η γυμναστική στο σπίτι έχει όριο το τι μπορεί να σου δώσει. Θα πρέπει να βρεις ένα γυμναστήριο (φτηνό έστω) στη πορεία! (τουλάχιστον μέχρι να γίνεις φοιτητής και να έχεις της σχολής σου!). Θα σου συνιστούσα να αρχίσεις ήδη να ψάχνεις! Θα δεις ότι θα βελτιώνεσαι πολύ πιο γρήγορα από το σπίτι! Έτσι κι αλλιώς, νομίζω είσαι στην ηλικία που μπορείς να αρχίσεις γυμναστήριο (15-16 είσαι πλέον; )
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-03-13 15:16 #39
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για την απαντηση..Ρε συ αυτο μ τ επιπλεον βαρος το ειχα σκεφτει κ γωαπλα αμα κανω ακομα λιγοτερες ρεςπς(αφοτ θ εχω βαρος)για ενα διαστημα δε θ χω καθολου υπερτροφια..ποσες ρεπς λες ν κανω ?για δυναμη π μ συνιστας θελο κατο.απο 6..ακομη γθα το.γυμναστηριο θ παωστα 17-18 αφου εχω αρκετον εξοπλισμο σπιτι προσ τ παρον.για τις πολεμικες τεχνες θ πηγαινα αλλα κανω αεροβιαψ3 φορες τη βδομαδα κ στο σχολειο αναγκαστικα αφου παιζο μπαλα μπσσκετ κλπ αλλα κ βαρη οποτε δ νομιζω ν χωρανε ολα..δεν θ μπορο ν παιρνο καν βαρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-03-13 22:29 #40
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Με ένα-δυο κιλάκια, πόσα λιγότερα να κάνεις; Και 6 να κάνεις, καλά είναι! Αλλά νομίζω, για να μη κάνεις πολλές, θα φταίει και το διάλειμμα σου, που πιθανώς να είναι μικρό. Δοκίμασε λίγο παραπάνω διάλειμμα. Δύναμη ανεβάζεις έτσι και αλλιώς! Όσο για το βάρος, αν τρως, μια χαρά θα παίρνεις και μάλιστα πιο ποιοτικό!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-03-13 22:57 #41
    Προεπιλογή
    δηλαδη εσυ ποσες ρεπσ λες ν κανω?πχ 4 σετ ανοιχτη κ 4 κλειστη με 5-4-3-2 ρεπς?και χωρισ βαρις ν καμω παλι μετα το τριτο σρτ στην ανλιχτη θ βγουν 3 ρεπς!ιυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-13 02:11 #42
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Εχειε εμφανη βελτιωση,ριχτο στην διατροφη να αρχησεις να βαζεις κιλα και θα εισαι κομπλε
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-03-13 14:41 #43
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω φιλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-03-13 18:47 #44
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη εσυ ποσες ρεπσ λες ν κανω?πχ 4 σετ ανοιχτη κ 4 κλειστη με 5-4-3-2 ρεπς?και χωρισ βαρις ν καμω παλι μετα το τριτο σρτ στην ανλιχτη θ βγουν 3 ρεπς!ιυ
    Όσες βγάλεις! Κάνε αρκετό διάλειμμα, μη κάνεις μικρό. Θες 2 λεπτά, 2μιση; Κάντα! Λογικό όταν μιλάμε για μονόζυγο, μετά να είσαι πολύ πιο κουρασμένος. Για να βγει πιο εύκολα το μονόζυγο, πρέπει να αυξηθεί η δύναμη και για να γίνει αυτό θέλει και τα... βαράκια του με τις κατάλληλες ασκήσεις! Αλλά όσο κάνεις, τόσο βελτιώνεσαι. Αν δεις ότι αρχίζεις να βγάζεις 3, βγάλε τρεις και προσπάθησε για 4. Αλλά βάλε βάρος, κάνε διάλειμμα. Και για να μη πάει χαμένος ο χρόνος, κάνε τις διατασούλες σου ενδιάμεσα!

    Είσαι αρχή, ότι και να κάνεις, θα πιάσει! 2 σετ μπορείς καλά; 2! Θες να προσπαθήσεις και άλλο σετ; Κάντο. Κάνε άλλες ασκήσεις μετά.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-03-13 23:44 #45
    Προεπιλογή
    ευχαριστω κ παλι φιλε!

    τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω κ κατι αλλο..να προσπαθησ ω να βγαλω 18 ρεπς στην ανοιχτη λαβη μονοζυγο κανοντας συνδυασμους..οπως...
    8χ3
    6χ4
    κλπ
    με διαλειμμα μισο λεπτο αναμεσα...

    πως σ φαινεται?αυτο λεω ν το κανω 2 φορες την εβδομαδα..1 με πλατη στην αρχη κ μια μετα τα ποδια..

    η λες να αφησω ως εχει την προπο πλατης κ απλα να το κανω αυτο μετα τα ποδια? βαρος δεν θα βαλω...

    Τελος,εχω [παρατηρησει οτι ενω παιρνω κιλα(10-11 κιλα εχω παρει απο σεπτεμβρη) σχεδον κανενας δεν το καταλαβαινει..μαλιστα τα χερια ειναι ιδια σε επριμετρο με τον σεπτεμβρη...και οταν ειμαι με μπλουζα ειμαι σαν πριν!πως γινεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία