Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 63 από 63
  1. 13-06-13 01:24 #61
    Προεπιλογή
    φιλε μπραβο σου!! και εγω στην ηλικια σου το σωμα σου ειχα,μετα ομως πηρα κιλα, παιδια αν παρει ο φιλος την XXL ABB μηπως παρει κιλα τι λετε?
    και εγω παλια που επερνα xxl για να αυξησω τα κιλα αυτην επερνα,αλλα μου ειπε ο σκονας, θελει και προσοχη γιατι μπορει να κανεις κοιλιες
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-06-13 19:40 #62
    Το avatar του χρήστη MRN

    Εγγραφή
    16-05-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Eίσαι σε πολύ καλό δρόμο.

    Γνώμη μου συνέχισε διατροφή όγκου, αλλά τρώγε πιο καθαρά τώρα που είναι καλοκαίρι , δεν λέω να κάνεις υπερβολές στη διατροφή σου γιατί είσαι πάνω στην ανάπτυξη απλά να γίνει πιο ποιοτική. Επίσης ένα πρόγραμμα με βασικές πολυαρθρικές ασκήσεις θα ήταν ότι πρέπει για μάζα.

    Για το αεροβιο το πρωινο πιστευω πως και με αδειο στομαχι να κανεις το πρωι δεν θα χεις θεμα , μετα , ότι σου αρέσει. Δεν χανουμε τοσο ευκολα μαζα.. , ειδικά αν διατρέφεσαι καλά. 1-2 φορες και πολυ είναι .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-13 10:52 #63
    Προεπιλογή
    ολη τη χρονια ετρωγα παρα πολυ καλα..μονο 1-2 το πολυ τσιτ τη βδομαδα..ναι θα βαλω αεροβια αλλα αφιυ εχω φαει ενα τονο η ασπραδια πριν κανα 45 λεπτα,οχι τελειως νηστικος...μετα θα κανω την αεροβια,θα περιμενω 1 ωρα θα φαω μονο πρωτεινη κ μετα απο 2-3 ωρες κανονικο γευμα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345