Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 66
  1. 29-09-12 16:15 #16
    Προεπιλογή
    ΑΥτα πυβτρως ειναι υπεροβλικα ελαχιστα,..!!!!!!!!Και δνε χανεις????πως γινεται?Φαε τα 100 γρ μοσχαι ήκοτοπουλο το μεσημερι και τα αλλα το απογευμα μετα την ρποπονσηη...κια θα δουμε πως θαπαει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-12 16:22 #17
    Προεπιλογή
    Παντως εγω αμα τα φαω αυτα σε 1 εβδομαδα θα με βρειτεσ το νοσομκομειο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-12 16:28 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΥτα πυβτρως ειναι υπεροβλικα ελαχιστα,..!!!!!!!!Και δνε χανεις????πως γινεται?Φαε τα 100 γρ μοσχαι ήκοτοπουλο το μεσημερι και τα αλλα το απογευμα μετα την ρποπονσηη...κια θα δουμε πως θαπαει...
    Ρε συ παλιά μια χαρά έχανα αλλά το πρόβλημα της στασιμότητας στα κιλά υπάρχει εδώ και 2 μήνες περίπου. Πιστεύω ότι ευθύνεται ο αργός μεταβολισμός μου για αυτό και πρέπει να προσέχω τι τρώω. Τέλος το βράδυ απαγορεύεται να τρώω υδατάνθρακες μετά τις 7 το απόγευμα καθώς θέλω να χάσω άμεσα κιλά και λίπος και η παραπάνω μέθοδος είναι η κατάλληλη. Πάντως είμαι σίγουρος ότι η διατροφή μου χρειάζεται άμεση βελτίωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-09-12 16:31 #19
    Προεπιλογή
    μα τρως ηδη πολυ λιγα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-09-12 16:44 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα τρως ηδη πολυ λιγα!
    Το ξέρω Νίκο για αυτό και ζήτησα βοήθεια για να βελτιώσω την διατροφή μου. Τέλος επειδή έχεις καλό μεταβολισμό και υποθέτω ότι βρίσκεσαι στην εφηβεία καταλαβαίνω ότι αυτές οι θερμίδες σου φαίνονται λίγες αλλά και γω που προσπάθησα να αυξήσω τις θερμίδες σε 2000-2500 όχι μόνο δεν τα κατάφερα αλλά αναγκάστηκα να ξαναγυρίσω στις προηγούμενες θερμίδες!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-09-12 16:49 #21
    Προεπιλογή
    PΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 1 ΩΡΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-09-12 17:46 #22
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6pack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ παλιά μια χαρά έχανα αλλά το πρόβλημα της στασιμότητας στα κιλά υπάρχει εδώ και 2 μήνες περίπου. Πιστεύω ότι ευθύνεται ο αργός μεταβολισμός μου για αυτό και πρέπει να προσέχω τι τρώω. Τέλος το βράδυ απαγορεύεται να τρώω υδατάνθρακες μετά τις 7 το απόγευμα καθώς θέλω να χάσω άμεσα κιλά και λίπος και η παραπάνω μέθοδος είναι η κατάλληλη. Πάντως είμαι σίγουρος ότι η διατροφή μου χρειάζεται άμεση βελτίωση.
    Με τη διατροφή σου κατάφερες να κολλήσεις το μεταβολισμό σου ως αντίδραση στο ότι του δίνεις ελάχιστες θερμίδες... Λογικό κιόλας με αυτά που τρως.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-09-12 18:07 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τη διατροφή σου κατάφερες να κολλήσεις το μεταβολισμό σου ως αντίδραση στο ότι του δίνεις ελάχιστες θερμίδες... Λογικό κιόλας με αυτά που τρως.
    Βασίλη εδώ και μια βδομάδα περίπου αύξησα τις θερμίδες σε 1800-2300 αλλά αντί να χάσω από πάνω πήρα κιλά με συνέπεια να σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ξαναγυρίσω σε χαμηλότερες θερμίδες αλλά με πιο βελτιωμένη διατροφή ζητώντας βοήθεια για πως θα την διαμορφώσω κατάλληλα για να πετύχω τους στόχους μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-09-12 23:09 #24
    Προεπιλογή
    ΛΟιπο,ακου την γνωμη μου....Μεινε στις 1700 θερμιδες,φορντιζε να τρως υδατανθρακα μονο πρωι μεσημερι απογευμα(μονο οταν εχεις προπονηση) και αρκετες πωτεινςσ και καεν 3-4 φορες ητν εβδοαμδα βαρη και τις αλλες μερες αεροβια....σε 2 εβδομαδες θαε χεις ξεκολισεις και θα εχεις χασει 1-2 κιλα...δοκιιμασε το....σου λεω οτι θα ξεκολισεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-09-12 23:14 #25
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Σε μια εβδομάδα πήρες κιλά?

    Αυτό δε γίνεται. Νερά θα είναι δεν εξηγείται αλλιώς.

    Ξέχνα τη ζυγαριά. Τον καθρέφτη κοίτα.

    Κράτα τις θερμίδες σου στις 2300 που πάλι λίγες μου φαίνονται και κάνε σωστή προπόνηση και ΥΠΟΜΟΝΗ.

    Καταλαβαίνω ότι θέλεις κοιλιακούς αλλά το θέμα δεν είναι να φανούν επειδή θα είσαι πετσί και κόκκαλο. Σταδιακά θέλει όχι απότομα.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-09-12 23:29 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μια εβδομάδα πήρες κιλά?

    Αυτό δε γίνεται. Νερά θα είναι δεν εξηγείται αλλιώς.

    Ξέχνα τη ζυγαριά. Τον καθρέφτη κοίτα.

    Κράτα τις θερμίδες σου στις 2300 που πάλι λίγες μου φαίνονται και κάνε σωστή προπόνηση και ΥΠΟΜΟΝΗ.

    Καταλαβαίνω ότι θέλεις κοιλιακούς αλλά το θέμα δεν είναι να φανούν επειδή θα είσαι πετσί και κόκκαλο. Σταδιακά θέλει όχι απότομα.

    Και όμως γίνεται Βασίλη από τη στιγμή που ανέβηκα σε 2000 θερμίδες το αποτέλεσμα ήταν να πάρω κιλά τα οποία και έχασα όταν ξανάπεσα στις 1400-1700 θερμίδες μαζί με εντατική και έντονη άσκηση. Επίσης μη ξεχνάς ότι έχω αργό μεταβολισμό με αποτέλεσμα να δρουν αρνητικά πάνω μου οι πολλές θερμίδες μαζί με την κατανάλωση υδατανθράκων μετά τις 8 το βράδυ. Το θέμα μου φίλε αυτή τη στιγμή δεν είναι οι κοιλιακοί αλλά να διώξω το περιττό λίπος από την κοιλιά και να πέσω σε ποσοστά λίπους κάτω από 14% Ωστόσο όπως προείπα γνωρίζω ότι διατροφή μου χρειάζεται άμεση βελτίωση για αυτό και κάθε πρόταση είναι καλοδεχούμενη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-10-12 23:35 #27
    Προεπιλογή
    καλησπέρα σας
    Θα ήθελα την βοήθεια σας και την γνώμη σας.
    Πάντα ήμουν γυμνασμένος εώς που πήρα αρκετά κιλά,ξεκίνησα να τα χάνω και τώρα βρίσκομαι στο σημείο που τα έχω χάσει και εχεί μείνει η κοίλια και αυτή σε πολύ πεσμένη (σωσίβιο-μικρό).
    Θα ήθελα να μο προτείνετε κάποιο λιποδιαλύτη και κάποια 100αρα πρωτείνη ώστε να έχω αποτέλεσμα
    Όλο το υπόλοιπο σώμα έχει αρχίσει και φτιάχνει αισθητά το μόνο που θα ήθελα είναι η σύσφιξη τησ κοιλιάς.
    Υ.Σ:Καθημερινά κανω αερόβια 40-45 λεπτά και ασκήσεις για του κοιλιακούς,όπως και αυστηρή διατροφή.

    Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-10-12 23:55 #28
    Προεπιλογή
    μην παρεις λιποδιαλυτες,,,καλυτερα θα ειναι να ακνεις μι ακαλη διατροφη και μετα η γυμανσικη με βαρη(4 φορες την εβδομαδα και η αεροβια 3-4 φορες την εβδιομαδα.....),γιαιτ λιποδιαλυτες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-10-12 10:15 #29
    Προεπιλογή
    ισως για να βοηθησουν περισσοτερο στην καυση των λιποαποθηκων
    ετσι το σκεφτομαι,
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-10-12 17:10 #30
    Προεπιλογή
    Παιδια ερωτηση,.ΓΙνετε να εχεις 20% λιπος και να φαινονται οι 4 πανω κοιλιακοι σου?
    Πηρα εναν λιπομετρητη ,αυτον που βαζεις τα χερια σου και βαζεις ποσο χροων εισαι υψος κτλ,αλλα λεει οτι ειμαι 20 %[ορισμενες φορες κολλαει και με δειχνει 15].
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία