Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 109
  1. 27-09-12 19:35 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hardy Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω γιατι εχω ακουσει και το αντιθετο???
    Το οποιο στηριζεται που;;
    Ερευνες εχουνε δειξει πως τα doms δε σημαινουνε μυικη αναπτυξη η οτι εκανες καλη δουλεια,.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-09-12 19:59 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οποιο στηριζεται που;;
    Ερευνες εχουνε δειξει πως τα doms δε σημαινουνε μυικη αναπτυξη η οτι εκανες καλη δουλεια,.
    σου μιλαω για πιασιμο που να διαρκει 1 το πολυ 2 μερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-09-12 20:15 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hardy Εμφάνιση μηνυμάτων
    σου μιλαω για πιασιμο που να διαρκει 1 το πολυ 2 μερες
    και εγω για το ιδιο μιλαω.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-12 20:24 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω για το ιδιο μιλαω.
    http://www.ifitnessbook.com/articles/293

    τι λες? :/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-09-12 23:53 #20
    Προεπιλογή ogos
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλα εγω δεν τρωω πιτογυρα
    Εξαρταται και το μεταβολισμο..για μενα το σωστο ειναι να παρεις 4-5 κιλα το μηνα
    Σε αυτο διαφωνω ΠΛΗΡΩΣ!ακομη και αν παρεις αυτα τα κιλα που ειναι δυσκολο να τα παρεις θα βαλεις και αρκεοτ λιπος λογω της γρηγορης αυξησης θερμιδων....2-3 κιλα ειναι τοιδανικοτερο(γνωμη μου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-09-12 09:41 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτο διαφωνω ΠΛΗΡΩΣ!ακομη και αν παρεις αυτα τα κιλα που ειναι δυσκολο να τα παρεις θα βαλεις και αρκεοτ λιπος λογω της γρηγορης αυξησης θερμιδων....2-3 κιλα ειναι τοιδανικοτερο(γνωμη μου)
    Με ποια λογικη διαφωνεις πληρως;;
    Το ειδανικο ειναι να παιρνεις 1 κιλο την εβδομαδα....με 5 κιλα το μηνα σιγουρα δε θα παρεις πολυ λιπος..ειδικα εσυ που απο τις φωτο φενεται πως δε βαζεις ευκολα λιπος
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-09-12 15:16 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ποια λογικη διαφωνεις πληρως;;
    Το ειδανικο ειναι να παιρνεις 1 κιλο την εβδομαδα....με 5 κιλα το μηνα σιγουρα δε θα παρεις πολυ λιπος..ειδικα εσυ που απο τις φωτο φενεται πως δε βαζεις ευκολα λιπος

    Ρε συ αν παιρνεις γρηγορα κιλα ν ξερεις οτι ενα μεγαλο μερος θα αποθηκευτει με την μορφη λιπους....εκτος το τοι δνε ειναι ευκολο να βαζεις 5 κιλα τον μηνα(εκτος αν εισαι μεσομορφος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-09-12 15:39 #23
    Προεπιλογή
    Μια χαρα ευκολο ειναι...1 κιλα την εβδομαδα σου ειπα ειναι το ειδανικο..αμα τρως αρκετα και σωστα μια χαρα θα τα παρεις
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-09-12 15:44 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα ευκολο ειναι...1 κιλα την εβδομαδα σου ειπα ειναι το ειδανικο..αμα τρως αρκετα και σωστα μια χαρα θα τα παρεις
    βρε ΄παιδιαας ας πει και καπιος αλλος την γνωμη του!Εγω παντως ειμαι 100% σιγουρος οτι αυτο π ειπα ειναι σωστο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-09-12 15:52 #25
    Προεπιλογή
    Δειξε μου μια αρευνα που να το αποδεικνυει τοτε..αλλιως δε μπορεις να εισαι σιγουρος
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-09-12 16:38 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα ευκολο ειναι...1 κιλα την εβδομαδα σου ειπα ειναι το ειδανικο..αμα τρως αρκετα και σωστα μια χαρα θα τα παρεις
    1 κιλο την εβδομαδα? Δηλαδη 52 κιλα τον χρονο? Και ποσα απο αυτα τα κιλα νομιζεις θα ειναι μυικα? Τα 15-20 το μαξιμουμμμ? Αν βαζεις 1 κιλο την εβδομαδα τα 800γρ λιπος+νερα θα ειναι...αλλιως σε 2 χρονια θα ειμασταν ολοι κολμαν
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-09-12 16:41 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BlooDdeaD_MefiSt Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 κιλο την εβδομαδα? Δηλαδη 52 κιλα τον χρονο? Και ποσα απο αυτα τα κιλα νομιζεις θα ειναι μυικα? Τα 15-20 το μαξιμουμμμ? Αν βαζεις 1 κιλο την εβδομαδα τα 800γρ λιπος+νερα θα ειναι...αλλιως σε 2 χρονια θα ειμασταν ολοι κολμαν
    Δηλαδη ποσο πιστευεις πως ειναι το ειδανικο;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-09-12 16:49 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη ποσο πιστευεις πως ειναι το ειδανικο;
    Αυτο δεν μπορω να στο πω με ακριβεια γιατι εξαρταται απο πολλα πραγματα οπως: την εμπειρια του ατομου(αν τωρα ξεικανει παιρνει παρα πολυ ευκολα), το ποσο και τι θα τρως, τα γονιδια, ο σωματοτυπος, η προπονηση κλπ...
    Τωρα η δικη μου γνωμη για καποιον που τωρα ξεκιναει και τα κανει ολα σωστα ειναι γυρω στα 15-25 κιλα τον χρονο εκ των οποιων τα 10-16/17 να ειναι μυικα. Αυτο για τον πρωτο χρονο βεβαια μετα πεφτει πολυ ο ρυθμος...Αλλα και παλι αυτο εξαρταται απο το ατομο δεν ειμαστε ολοι ιδιοι
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-09-12 01:06 #29
    Προεπιλογή
    Σημερα ποδια...Εμεινα εκπλκτος απο την αποδοση σε σκουατ κυριως αλλα και πισω προβολες με αλτηρες...σε καθε προπονηση τις 4 τελευταιες προπονησεις ανεβαζω ολο και πιο πολυ κιλα....

    Σκουοτ 4Χ 12-10-8-8/34-37-40-40 (ΑΝΕΒΑΣΑ ΚΙΛΑ,αλλα επειδη βγηκαν ευκολα σχετικα θα ανεβασω και αλλα 5)
    Προβολες 4Χ12-10-8-8/28-31-35-37(και εδωθα ανεβασω 5 κιλα στα αρχικα)
    Ανυψωσεις Γαμπων ορθιος3χΕδω κανω με 35 κιλα αλλα δνε με πιανουν οι γαμπες....τις κανω στο πατωμα...
    Ανυψωσεις γαμπων καθιστος 3χ ουτε εδω με πιανουν...

    το καλο ειναι οτι δευετραε ερχεται ο πολυπαγκος πουε χει(ισιοσ-επικλινης παγκος,καμψεις,εκτασεις ποδιων,τροχαλιαπλατη-τρικεφαλα,λαβες διζυγου και θα τοτ οποθετησω σε ενα δωματιο πουε χει κ μονοζυγο ωστε να τα εχω ολα)

    Αυριο εχω ωμους....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-09-12 09:48 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα ποδια...Εμεινα εκπλκτος απο την αποδοση σε σκουατ κυριως αλλα και πισω προβολες με αλτηρες...σε καθε προπονηση τις 4 τελευταιες προπονησεις ανεβαζω ολο και πιο πολυ κιλα....

    Σκουοτ 4Χ 12-10-8-8/34-37-40-40 (ΑΝΕΒΑΣΑ ΚΙΛΑ,αλλα επειδη βγηκαν ευκολα σχετικα θα ανεβασω και αλλα 5)
    Προβολες 4Χ12-10-8-8/28-31-35-37(και εδωθα ανεβασω 5 κιλα στα αρχικα)
    Ανυψωσεις Γαμπων ορθιος3χΕδω κανω με 35 κιλα αλλα δνε με πιανουν οι γαμπες....τις κανω στο πατωμα...
    Ανυψωσεις γαμπων καθιστος 3χ ουτε εδω με πιανουν...

    το καλο ειναι οτι δευετραε ερχεται ο πολυπαγκος πουε χει(ισιοσ-επικλινης παγκος,καμψεις,εκτασεις ποδιων,τροχαλιαπλατη-τρικεφαλα,λαβες διζυγου και θα τοτ οποθετησω σε ενα δωματιο πουε χει κ μονοζυγο ωστε να τα εχω ολα)

    Αυριο εχω ωμους....
    Δεν παιζει να εκανες σκουωτ με 40 για8 και μετα προβολες με 37...κανονικα προβολες με τα μισα θα επρεπε να παιζεις
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία