Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 60
  1. 28-12-12 01:21 #46
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    to gym tonic εδω γλυφαδα εχει ενα καταπληκτικο ομαδικο με ποδηλατα...κλειστα φωτα και να βαρανε φωτορυ8μικα σε φαση κλαμπ....αρκετα κουραστικο αλλα παιζει δυνατη μουσικη π σε πορωνει να συνεχιζεις...
    spinning class =super....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-12-12 01:23 #47
    Προεπιλογή
    τρομερο ομαδικο αλη8εια...μακαρι να ειχα τα λεφτα για εκεινο το γυμ μονο και μονο ειδικα για αυτο το ομαδικο....και τωρα π ερχεται καλοκαιρι ειναι οτι πρεπει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-12-12 01:26 #48
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως ηδη εγραψα γινεται,επιτρεπεται εννοειται.Διαβασε αν θες το παραπανω ποστ μου και μεινε στο κομματι ''γνωσεις''.Το να πας και να πληρωσεις για κατι ειναι το μονο απλο,αλλα οταν εχεις να κανεις με κοσμο στα χερια σου πρεπει να εισαι πιο υπευθυνος απο αυτο.

    Το να πας σε σχολη ειναι αλλο θεμα .Ψαξε με την αναζητηση και θα βρεις το σχετικο τοπικ ,εχει γινει συζητηση.
    ναι ειδα το ποστ γι αυτο διεγραψα το μυνηματακι,εχω μελετησει το τοπικ του φορουμ για τις σχολες του χρονου πρωτα ο θεος θα παω
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-12-12 01:51 #49
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το εχω κανει και εγω εκει στον αγιο δημητριο...καμια σχεση βεβαια με το γυμ τονικ!!!ο φωτισμος ειναι π το κανει τοσο καλο πιστευω στο αλλο...
    για μενα το καλο ομοδαδικο ειναι αυτο που εχει εμπειρο γυμναστη,και να ειναι και ολιγομελες γιατι στο gym μου εχει πολυ κοσμο και δεν ευχαριστιεμαι ομαδικα προγραμματα αν και εχουμε πολλα ωραια και χωρις οικονομικη επιβαρυνση,μονο το cross fit ειναι extra
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-12-12 01:52 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eαν δεν εχεις σκοπο να το ακολουθησεις ως επαγγελμα δεν βρισκω τον λογο περα απο το να ξοδεψεις χρηματα και απλα να κανεις την τρελα σου αλλα πραγματικα αν δεν δουλεψεις,δεν βρισκω τον λογ.Εγω κανω γενικα ο,τι βγαινει γιατι ειναι και αυτο το επαγγελμα μου και πρεπει να ψαχνομαι οποτε και τα κανω και τα δουλευω και πιανουν τοπο.Περα απο αυτο βεβαια πρεπει να εχεις και τις βασεις σε αλλους τομεις για να πεις οτι πας κ κανεις ενα σεμιναριο για ενα καινουριο στυλ προπονησης οπως πχ τα τραμπολινα,εννοουνται δηλαδη καποιες ηδη υπαρχουσες γνωσεις πανω στην προπονητικη κτλ που δεν θα εξηγηθουν με λεπτομερεια γιατι υποτιθεται τα ξερεις αυτα και ειναι οι βασεις.Δεν ειναι απλα παω ,κανω και τελος.

    Το θεμα ειναι να βρεις κοντα σου εκει εναν/μια γυμναστρια ψαγμενη οποτε θα εισαι καλυμμενη.Οσο για το ζεσταμα ναι θα στο συνιστουσα.Πες την φιλη σου να σου δειξει ενα 10λεπτο με απλα βηματα.Καμια σχεση βεβαια αν μπεις σε μαθημα με μουσικη κτλ...αλλη φαση!
    Συμφωνώ απόλυτα... εδω που μένω τα πράγματα οσο αφορά τα ομαδικά ειναι ακόμα πολυυυυ πισω, και οι γυμναστές κάνουν τα απολυτως απαραιτητα, καθως με 3 Ευρώ την ωρα που παιρνουν σου λεει σιγα μην σκασω και επιπλέων απ την τσέπη μου να πάω στα σεμηναρια....

    Για την τρέλα μου θα το εκανα απλά για να δω τι γινετε εκει εξω, αλλα οπως πολυ σωστα λές ειναι λιγουλάκι δυσκολο αφου δεν έχω το αναγκαιο backround... Κανε μια μαζωξη ρε πουλάκι μου να μας δειξεις πέντε πραγματακια, μια το φιτ γκιρλ και μενα μας έχεις...
    Εveryone works hard when they feel like it.
    Only the best work hard
    when they don't feel like it.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-12-12 02:02 #51
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα... εδω που μένω τα πράγματα οσο αφορά τα ομαδικά ειναι ακόμα πολυυυυ πισω, και οι γυμναστές κάνουν τα απολυτως απαραιτητα, καθως με 3 Ευρώ την ωρα που παιρνουν σου λεει σιγα μην σκασω και επιπλέων απ την τσέπη μου να πάω στα σεμηναρια....

    Για την τρέλα μου θα το εκανα απλά για να δω τι γινετε εκει εξω, αλλα οπως πολυ σωστα λές ειναι λιγουλάκι δυσκολο αφου δεν έχω το αναγκαιο backround... Κανε μια μαζωξη ρε πουλάκι μου να μας δειξεις πέντε πραγματακια, μια το φιτ γκιρλ και μενα μας έχεις...
    ναι ναι παρουσα
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-12-12 11:34 #52
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    για μενα το καλο ομοδαδικο ειναι αυτο που εχει εμπειρο γυμναστη,και να ειναι και ολιγομελες γιατι στο gym μου εχει πολυ κοσμο και δεν ευχαριστιεμαι ομαδικα προγραμματα αν και εχουμε πολλα ωραια και χωρις οικονομικη επιβαρυνση,μονο το cross fit ειναι extra
    για να ξερεις και να μην σου παιρνουν ετσι τα λεφτα....crossfit που γινεται σε γυμναστηρια ειναι απλα κυκλικη προπονηση και απλα το πουλανε...παρανομα βεβαια αλλα γινεται...οποτε να ξερεις οτι αν το κανεις,τι κανεις...και προσοχη γιατι προφανως δεν θα ειναι εκπαιδευμενοι και πολλοι εχουν καταστρεψει κοσμο λογω της αμαθειας τους...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Miss Fit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα... εδω που μένω τα πράγματα οσο αφορά τα ομαδικά ειναι ακόμα πολυυυυ πισω, και οι γυμναστές κάνουν τα απολυτως απαραιτητα, καθως με 3 Ευρώ την ωρα που παιρνουν σου λεει σιγα μην σκασω και επιπλέων απ την τσέπη μου να πάω στα σεμηναρια....

    Για την τρέλα μου θα το εκανα απλά για να δω τι γινετε εκει εξω, αλλα οπως πολυ σωστα λές ειναι λιγουλάκι δυσκολο αφου δεν έχω το αναγκαιο backround... Κανε μια μαζωξη ρε πουλάκι μου να μας δειξεις πέντε πραγματακια, μια το φιτ γκιρλ και μενα μας έχεις...
    δεν παει ετσι φετονι μου...απο τη στιγμη που δεχεσαι την δουλειακαι ενα ευρω να παρεις,θα την κανεις σωστα..αλλιως αμα ειναι να τεμπελιαζεις να εχεις τα κοτσια να κατσεις σπιτι σου και να αφησεις αλλον με ορεξη να δουλεψει...

    οσο για αυτο ελατε θεσσαλονικη που θα γινει κατι στο κοντινο μελλον....γιατι για αθηνα δυσκολακι αν κ οχι απιθανο!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ναι παρουσα
    χαχαχα να το το κοριτσι μας που δεν εχει αφησει αλτηρα για αλτηρα στο γυμ της !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-12-12 15:10 #53
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    [QUOTE=gym;667486]για να ξερεις και να μην σου παιρνουν ετσι τα λεφτα....crossfit που γινεται σε γυμναστηρια ειναι απλα κυκλικη προπονηση και απλα το πουλανε...παρανομα βεβαια αλλα γινεται...οποτε να ξερεις οτι αν το κανεις,τι κανεις...και προσοχη γιατι προφανως δεν θα ειναι εκπαιδευμενοι και πολλοι εχουν καταστρεψει κοσμο λογω της αμαθειας τους...




    σε ευχαριστω που με ενημερωσες,δεν εχω κανει ποτε,θελω καποια στιγμη να κανω κανονικο κροσ και με εμπειρο γυμναστη εχω διαβασει και το τοπικ του φορουμ για το θεμα και εγω δει πολλα βιντεακια και μαρεσει πολυ
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-01-13 19:14 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελειο πολυ κεφατο
    Δώσε στις γυναίκες χορό και πάρτους την ψυχή.
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-01-13 23:11 #55
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dakonblackblade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώσε στις γυναίκες χορό και πάρτους την ψυχή.
    χμ...βασικα ειναι πολλοι οι αντρες που με το που το δοκιμαζουν τους αρεσει γιατι βλεπουν τι σκοτωμα πεφτει και δεν ειναι χορος αυτο...
    ενδεικτικα σου λεω οτι στο μαθημα μου σημερα τα 2/3 των ασκουμενων ηταν αντρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-01-13 00:00 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμ...βασικα ειναι πολλοι οι αντρες που με το που το δοκιμαζουν τους αρεσει γιατι βλεπουν τι σκοτωμα πεφτει και δεν ειναι χορος αυτο...
    ενδεικτικα σου λεω οτι στο μαθημα μου σημερα τα 2/3 των ασκουμενων ηταν αντρες
    ηλικιας ;;;
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-01-13 01:03 #57
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dakonblackblade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώσε στις γυναίκες χορό και πάρτους την ψυχή.
    αυτο ξαναπες το,αν και εγω βλεπω πολλους αντρες σε τετοια προγραμματα
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-02-13 11:13 #58
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dorita Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηλικιας ;;;
    20 εως 45 ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-02-13 11:14 #59
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ξαναπες το,αν και εγω βλεπω πολλους αντρες σε τετοια προγραμματα
    ακριβως...και γιατι οχι?αυτα τα κομπλεξ που μονο οι ελληνες τα εχουν δεν τα καταλαβα ποτε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-08-13 13:19 #60
    Το avatar του χρήστη kristin

    Εγγραφή
    30-07-2013
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Εγώ κάνω καμιά φορά gymstick. Είναι πολύ καλός ο γυμναστής και πολύ δυνατό το πρόγραμμα. Αντί λάστιχα και βάρη έχεις το στικ για τις αντιστάσεις και κάνεις τις ίδιες ασκήσεις. Το στικ υπάρχει δύο χρώματα ανάλογα την δυσκολία στην αντίσταση.

    Ενδιάμεσα από τις μέρες της πυγμαχίας, κάνω πιλάτες και yoga, με βοηθούν να τεντωθώ από την κλειστή στάση της πυγμαχίας. Συμφωνώ πως παίζει ρόλο ο γυμναστής, έχω αλλάξει τρία γυμναστήρια κι έχω συναντήσει πολλές διαφορετικές γυμνάστριες σε αυτό το είδος, μπορώ πια να συγκρίνω και βγαίνοντας από την αίθουσα να ξέρω αν γυμνάστηκα ή έχασα άδικα μια ώρα.

    Μου αρέσουν τα ομαδικά τμήματα, από την άποψη πως αν μπεις, δεν έχεις την επιλογή χασομερώ, αποσπάται η προσοχή μου από εδώ και από κει, και δεν αγχώνεσαι μήπως ξέχασες κάτι, και με ποια σειρά θα κάνεις τις ασκήσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234