Σελίδα 7 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 567891757 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 908
  1. 13-05-09 00:39 #91
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    oxi power...αν και το εχω σε τεραστια εκτιμηση και ειναι πολυ ωραιαο οταν σηκωνεις πολλα κιλα και δυναμωνεις....απλα τις διατροφες τους μπορει να ακολουθησω και να σηκωνω σαν ζωον στην προπονηση...αφου θα τρωω σαν γουρουνι....
    δεν εχω δει ποτε διατροφη απο powerlif αν ξερεις κανεις ας δωσει κανα παραδειγμα...



    ρεσυ θα λιπωσεις πολυ ετσι...!!
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-05-09 14:00 #92
    Προεπιλογή
    Εχω μια, οχι ομως παραδειγμα προς μιμηση.Ζητηθηκε στον Berrardi να βοηθησει τον μεγαλο Dave Tate επειδη ειχε παρα γινει το κακο, ηθελε να χασει λιπος συν οτι με το heavy powerlifting δεν την παλεβε αλλο με τοσους τραυματισμους...
    Δειτε παραακατω Link.

    Λεει την διατροφη που ακολουθουσε καθημερινα, και τελειωνει ετσι...
    Oh. My. God. Dave ate around 10,500 calories today with around 450g of fat (38%), around 1450g of carbs (54%), and around 190g of protein (7%). And this was a "good" day.

    No Coms
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-05-09 14:56 #93
    Προεπιλογή
    In the end, you've gotta eat big to get big – and you have to eat really big to get really big.............οτι και να πω το εχει γραψει εδω ο τυπος..........respect kai μονο...ποσο τον γουσταρω τον τυπα που ετρωγε 10000+ θερμιδες....καλα εκανε...βεβαια οντως....ηταν καταστροφικο για την υγεια του.....οποτε καλο θα ηταν να τρωμε οσες περισσοτερες μπορουμε αλλα καθαρα...ειλικρινα πιστευω οτι ευκολα θα ετρωγα 10000 θερμιδες σε μια ημερα....σιγουρα....χωρις φαι δεν γινεται δουλεια...αλλα οχι mcdonaldς οντως.....θελουμε να ζουμε για να κανουμε και προπονηση μεχρι οσο αντεκσουμε...αλλα για το φαι που καταναλωνε ευγε πραγματικα....αμα ξερεις κανεις και αλλες διατρογες για power ασ ποσταρει....δωστε φαι στο λαο...δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το φαι.....πραγματικα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-09 16:00 #94
    Προεπιλογή
    Τι μακρος ακολουθεις για την κετογονικη διατροφη που ακολουθεις?και καθε ποσο αναπληρωση κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-09 17:19 #95
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος..!!!



    Για κοιλιακους τι ασκησεις κανεις αν επιτρεπεται???Απο συμπληρωματα ειπες,χρησιμοποιεις μονο καθαρη πρωτεινη?


    Καλες Προπονησεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-05-09 21:25 #96
    Προεπιλογή
    Σημερα ηταν η ημερα της πλατης...........ενα απο τα σημεια που θελω πολυ βελτιωση...δεν ανοιγουν τα φτερα.....αλλα εχω κανει αρκετη προοδο αλλα θελω ακομα πολυ δρομο....πολυ καλη μερα... ασ παραθεσω αυτα που εγιναν...
    weighted pull-ups με 7,5 κιλα χ 12,με10 χ10 και με 12,5 κιλα χ 8
    weighted chin-ups με 7,5 κιλα χ 10 με 10 χ 7 και με 12,5 χ 4
    ελξεις με κλειστη λαβη στην τροχαλια με 85 κιλα χ 12,90 χ 10 και 95 χ 8
    κωπηλατικη με μπαρα 75 κιλα χ 12,85 χ 10 και 95 χ 8
    κωπηλατικη με αλτηρα 24 κιλα χ 12,26 χ 12 και 28 χ 14
    t-bar rows με 60 κιλα χ 12,με 70 χ 12 και με 80 χ 12
    μονοζυγο με το βαρος μου αλλα πισω απο το κεφαλι για 7,5 και 3 επαναληψεις....
    ομολογουμενως ελιωσα....ιδρωσα,ψοφησα.....αλλα ανεβηκα απο την προηγουμενη φορα και συνεχιζω ωραια....αρκετο πρηξιμο και παλι....ειδικα οι πηχεις εχουν αποκτησει πολυ ωραια φλεβικοτητα και μαρεσει αρκετα.....συνεχιζουμε την προσπαθεια....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-05-09 22:18 #97
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    πολλα σετ ρε συ ..μειωσε τα, αλλα εσυ ξερεις...
    μην παθεις καμια υπερπροπονηση...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-05-09 22:01 #98
    Προεπιλογή
    Γυρισα πριν απο καμποση ωρα απο προπονηση ομων....καλη προπονηση αλλα διχως ορεξη....εξαιτιας της ρουτινας που με εχει πληξει τελευταια.....αυξησεις εγιναν ,καλα πηγαμε....παλι καλα....λοιπον
    ΟΠΙΣΘΟΛΑΙΜΙΕΣ 70 Χ 9,72,25 ΚΙΛΑ Χ 7 ΚΑΙ 75 Χ 5
    ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ 60 Χ 10,65 Χ 8 ΚΑΙ 65 Χ 6
    καθιστοσ σε παγκο εκτασεις ομων για τη μεσαια κεφαλη του ομου[την κανω καθιστος για να ειμαι πιο αυστηρος] με 14 κιλα χ 10.,16 κιλα χ 8 και 16 κιλα χ 6
    καθιστος σε παγκο εκτασεις ομων για τη πισω κεφαλη του ομου με 16 κιλα χ 12,17 κιλα χ 12 και 20 κιλα χ 10
    τελος shrugs 3 σετ ζεσταματος με σταδιακο ανεβασμα κιλων....και 190 κιλα χ 8,χ 6,χ 4.............
    πολυ καλα πηγε και η σημερινη μερα.....βεβαια δεν υπηρχε και μεγαλη διαθεση αλλα τα καταφεραμε....χαρηκα πολυ για τουσ τραπεζιους...μαρεσουν παρα πολυ....good και today
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-09 09:59 #99
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    too much ασκήσεις και γωνίες/μοχλισμοί ίδιες στην ίδια προπόνηση, και γίνεται overlaping, πράγμα που μαζί και με την μεγάλη ποσότητα μπορει να οδηγήσει και ολίγον σε overeaching.
    Ίσως το ότι δεν είχες όρεξη για προπόνηση να είναι ένα σημάδι.

    Κατα την άποψή μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-09 22:36 #100
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    είσαι πολύ καλός σε βοηθάει και το σώμα σου και ο μεταβολισμός σου , απλά πρόσεξε λίγο τον συνδιασμό των ασκήσεων όπως είπε και ο μιχάλης .
    ειδικά στην πλάτη βλέπω έχεις και κωπηλατική με μπάρα και με αλτήρα , γνώμη μου κάνε με μπάρα αυστηρα και αν θες και με ανάποδη λαβή και καλύτερα να δοκιμάσεις να ξεκινάς με εμπροσθολαίμιες και μονόζυγο για να μην ξαναγραφω εχω βάλει ένα πρόγραμμα στα προγράμματα ρίξε μια ματια

    όσο για τις θερμίδες και την ποσότητα φαγητου , έχει να κάνει με τον σωματότυπο αν βλέπεις οτι τρώς πολύ και υπερβολικα σε σχέση με κάποιον άλλο απλα βλέπε την εμφανηση σου και το ποσοστό λίπους αν δείς οτι είσαι σε καλά επίπεδα μην αγχώνεσε γιατί ώς γνωστό αν δεν περισσέψει δεν φτάνει.

    εγω έτρωγα 6500 θερμίδες 20 χρονών και ήμουν 85 κιλά και όλο τον χρόνο έτοιμος για αγώνες αν το έκανε κάποιος άλλος θα ήταν χοντρός .

    γι αυτό λέμε κάθε αθλητής έχει ιδιαιτερότητες δεν κάνουν όλα για όλους γι αυτό και γω μιλάω με σιγουρια για αθλητές που τους ξέρω .

    πιατεύω αν προσέξεις θα γίνεις πολύ καλός για να διεκδικήσεις και καλές θέσεις σε αγώνες γιατί όρεξη έχεις , προσόντα σωματικά βλέπω είσαι πολύ καλός αρα σωστη κατεύθυνση χρειάζεσε και θα έχεις τα μέγιστα αποτελέσματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-06-09 00:02 #101
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    pepeismenos karga
    γιατι σταματησες την διαιτα ?
    δεν την παλευες με την πεινα ?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-06-09 00:12 #102
    Προεπιλογή
    καταρχας την σταματησα γιατι ειχα σκοπο να κανω διαιτα μονο και μονο για να παω στη μυκονο με τισ σχολες και να περασω καλα ...για την παρτυ μου...οταν κσεκινησα τη διετα ημουν 98 κιλα...και σε 6 βδομαδες εφτασα 86!!και ειχαν μεινει αλλεσ 3 βδομαδες μεχρι να φυγω....ασε δεν φανταζεσαι ....απο την 4 βδομαδα μεχρι την εβδομη ετρωγα μονο μακαλιαρο απο το πρωι μεχρι το βραδυ....και εκανα και μια ωρα και ενα τεταρτο ποδηλατο...καθημερινα εκανα λαθος υπολογισμουσ απειρεια βλεπεις σε διαιατες τοσο αυστηρες...και επειδη νομιζα οτι δεν θα προλαβαινα να γραμμωσω εκανα τρελλη κετοση πολυ νωρις και ειχα φτασει 3 βδομαδες πριν φυγω να πεταγονται φλεβες μεχρι και στον αυχενα που λεει ο λογος....
    εντωμεταξυ κοντευα να τα φτυσω πσυχολογικα...και σταματησα την αεροβια τις τελευταιες τρεις βδομαδες και αρχιζε να συνιθιζει ο οργανισμος μου την προπονηση χωρις τους υδατανθρακεσ και μεχρι να παω στην μυκονο ειχα βαλλει αλλο ενα κιλο!που με τετια διατροφη ηταν θαυμα...οταν γυρισα ετρωγα οτι δεν ειχα φαει τοσο καιρο...μιλαμε για τρελες μασες δεν φανταζεσαι....και ειπα να ξαναξενισω μασα αλλα για να βαλουμε και αλλα κιλα παροτι καλοκαιρι..δεν με νοιαζει...απλα κανω ακομα μια ωρα ποδηλατο...αλλα τρωω 4500-5000 θερμιδες την ημερα...για να το κραταω σε ενα καλο επιπεδο το λιπος...και ομολογω πως ειμαι ακομα αρκετα καθαρος...και πρεπει να ειμαι τωρα 93-94 κιλα...παμε καλα...αλλα μαλλον επειδη σε 5 βδομαδες θα ξαναπαω διακοπες σε 2 βδομαδες παλι κετοση....οποτε οτι προλαβαινουμε να βαλλουμε και να φαμε πρεπει να το φαμε...καλα παμε παντως επεται συνεχεια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-06-09 00:20 #103
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    τι διατροφη κανεις στον ογκο ?
    γιατι ειναι πολλες τοσες θερμιδες...

    εγω μεχρι του χρονου τετοια εποχη λεω αν μπορεσω να ξαναχρησιμοποιησω συμπληρωματα λεω να φθασω τα 110κιλα...

    παμε κοντρα ποιος θα φθασει πρωτος?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-06-09 00:26 #104
    Προεπιλογή
    τρωω ρυζι,πατατες ψωμι βρωμη ακομα και μακαρονια σε καμια μερα...τρωω και φρουτα και λαχανικα και αυγα οπως παντα μοσχαρι,γαλοπουλα,μπακαλιαρο...τρωω περιπου ανα μιαμιση ωρα...κοντα στις 10 φορες την ημερ...αν προλαβω....αλλα τρωω λιγο 450-με 500 θερμιδες ανα γευμα...αλαλ επειδη οσο και αν δεν με νοιαζει να κανω διαιατα δυστυχως με νοιαζει να κρατησω το λιπος για την παραλια...γιατι οπως και να το κανουμε ειναι καλοκαιρι...αλλα θελω να βαλω κιλα αλλα λιγο πιο καθαρα τωρα...αμα θες παμε κοντρα αλλα φετος εχω σκοπο τα 120.....κιλα εγω δεν ξερω για εσενα....αχχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-06-09 00:38 #105
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    οταν λες φετος ? μεχρι ποιο μηνα?

    ρε συ ανα 1.5 ωρα ?
    ποσα γραμμαρια πρωτεινης τρως ανα 1.5 ωρα ??

    προλαβαινεις να τα αφομοιωσεις?

    εξετασεις εχεις κανει?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 567891757 ... ΤελευταίαΤελευταία