Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 142
  1. 05-09-08 15:10 #16
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Καλα το αγαλματακι ειναι φοβερο μπραβο chrisberg που το σκεφτηκες πολυ προτοτυπο για ελληνικα δεδομενα επιτελους ενα βραβιο-τροπαιο που δειχνει οτι ειναι ββινγκ γιατι στα περισσοτερα αλλα αθληματα αν οχι ολα ολοι ιδια τροπαια περνουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-09-08 15:17 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή
    όταν γίνονται τέτοιοι αγώνες σε ωραίους χώρους και με προσεγμένη οργάνωση τότε το ευχαριστιέται και ο θεατής και ας μην είναι το τοπ επίπεδο με τέρατα αρκεί να υπάρχουν συμετοχές ωραίων αθλητών με προσεγμένη εμφάνηση και ωραία ποζαρίσματα .
    γιατί αυτό είναι το ββ μια γιορτή με μουσική μυώδη σώματα και γραμωμένα και ωραίος ανταγωνισμός και με την κατάληλη και προσεγμένη διοργάνωση όπως αυτά που βλέπουμε στις φοτο, είναι ενα ωραίο αισθητικά αποτέλεσμα που έτσι και η τηλεόραση να έρθει θα δείξουν ωραία πράγματα ,όπως και οι χορηγοί θα μείνουν ευχαρηστημένοι που μπήκαν σε τέτοια οργάνωση.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-09-08 21:23 #18
    Προεπιλογή
    θα υπαρχουν μηπως τιμες ειδικες για εμας που ερχομαστε απο μακρυα σε καποιο ξενοδοχειο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-09-08 02:17 #19
    Το avatar του χρήστη Spyro D

    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    Τον Κεφαλιανο τον εχω δει απο κοντα περσι στο Mr Hellas που εκανε guest.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι αυτος ο αθητης ειναι σε αλο επιπεδο απο ολους τους αλλους!χωρις να θελω να αδικησω τους αλλους!
    Οσο για τον Σαρακινη.....ενα αγαλμα!Μια σωματοδωμη που θα ζηλευαν ακομα κ οι πιο πετυχημενοι bb!Στα 87κλια το καλυτερο σωμα που εχω δει!!!
    Spyro D
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-09-08 11:14 #20
    Προεπιλογή
    billys15: Φοβερη η αιθουσα και φαινεται φοβερη και γενικα η οργανωση.

    P.S.: Καλα οι guest σκιζουν ε... Αντε να δουμε ποτε θα τους πετυχουμε κι εμεις απο κοντα

    Ευχαριστώ φίλε και εμένα μου αρέσει πολύ και "στημένη" για αγώνες είναι φανταστική.
    Οι gest είναι πάνω απ'ολα καλά παιδιά και καλοί φίλοι.
    Αμέσως ανταποκριθηκαν στο κάλεσμα μου.
    Μακάρι να έρθουν και παιδία απο το forum. (και οι πρωταθλητές μας ενοώ)
    Αργυράκη Τριανταφύλου και Γιάννη "μπηχτή" είναι αυτή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-09-08 11:40 #21
    Προεπιλογή
    Πολυ καλή φαινεται η διοργανωση τουλαχιστον απο τις φωτο και λογικά φέτος θα είναι ακόμα καλύτερη.Δυστηχώς το κόστος είναι πολυ μεγάλο και δύσκολα μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει τους αγώνες.Καλή δύναμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-09-08 11:58 #22
    Προεπιλογή
    Ruhl :Καλα το αγαλματακι ειναι φοβερο μπραβο chrisberg που το σκεφτηκες πολυ προτοτυπο για ελληνικα δεδομενα επιτελους ενα βραβιο-τροπαιο που δειχνει οτι ειναι ββινγκ γιατι στα περισσοτερα αλλα αθληματα αν οχι ολα ολοι ιδια τροπαια περνουν
    Φίλε Ruhl αυτός είναι ο λόγος που μπήκα και εγώ σε αυτή τη διαδικασία.
    Τ αγαλματάκι είναι αντίγραφο απο το logo του μαγαζιού μου, και σαν πρωτοτυπο καταλαβαίνεις τι μου κόστισε.
    Ηθελα κάτι διαφορετικό και πιστεύω ότι το κατάφερα.
    Ευχαριστω!

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-09-08 12:05 #23
    Προεπιλογή
    όταν γίνονται τέτοιοι αγώνες σε ωραίους χώρους και με προσεγμένη οργάνωση τότε το ευχαριστιέται και ο θεατής και ας μην είναι το τοπ επίπεδο με τέρατα αρκεί να υπάρχουν συμετοχές ωραίων αθλητών με προσεγμένη εμφάνηση και ωραία ποζαρίσματα .
    γιατί αυτό είναι το ββ μια γιορτή με μουσική μυώδη σώματα και γραμωμένα και ωραίος ανταγωνισμός και με την κατάληλη και προσεγμένη διοργάνωση όπως αυτά που βλέπουμε στις φοτο, είναι ενα ωραίο αισθητικά αποτέλεσμα που έτσι και η τηλεόραση να έρθει θα δείξουν ωραία πράγματα ,όπως και οι χορηγοί θα μείνουν ευχαρηστημένοι που μπήκαν σε τέτοια οργάνωση.

    Φίλε Ηλία οι λεπτομέριες στην περασμένη εκδήλωση ήταν απίστευτες.΄

    Γνώσεις συγκεντρωμένες απο 20 έτη.
    Σαν αθλητής σαν κριτής και σαν διοργανωτής.
    Οχι απλά υπήρχε τηλεόραση αλλά είχα και τη δυνατότηα να διαλέξω τα αποσπάσματα που πρόβαλαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-09-08 12:09 #24
    Προεπιλογή
    θα υπαρχουν μηπως τιμες ειδικες για εμας που ερχομαστε απο μακρυα σε καποιο ξενοδοχειο;

    Για τους special Guest opos εσύ και τα άλλα παιδιά (Moderators) η φιλοξενία μας θα είναι
    για μια ακόμα φορά υποδιγματική.
    ( η Τούλα ξέρει ) φίλε Γιάννη.
    Απλα ενημερώστε με έγκαιρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-09-08 12:12 #25
    Προεπιλογή
    SpyroD : Τον Κεφαλιανο τον εχω δει απο κοντα περσι στο Mr Hellas που εκανε guest.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι αυτος ο αθητης ειναι σε αλο επιπεδο απο ολους τους αλλους!χωρις να θελω να αδικησω τους αλλους!
    Οσο για τον Σαρακινη.....ενα αγαλμα!Μια σωματοδωμη που θα ζηλευαν ακομα κ οι πιο πετυχημενοι bb!Στα 87κλια το καλυτερο σωμα που εχω δει!!!
    μαζί σου Σπύρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-09-08 12:17 #26
    Προεπιλογή
    Εάν η κράτηση στα tickets είαναι εγκαιρα ο.κ.
    τότε το κόστος είναι μικρό. (με Aegean 100-150 ευρώ)
    στο www.dioskuroi.com έχω αρκετές φώτο απο την περσινή διορgάνωση.
    Have a look
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-09-08 21:32 #27
    Προεπιλογή
    thanks.πολυ οργανωμενος μιχαλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-10-08 12:55 #28
    Προεπιλογή
    Η αιθουσα που θα γίνει η διοργάνωση στις 15 Νοεμβριου.
    Sofitel Capsis χωρητικότητας 4000 θεατών (ο στόχος μου είναι 1000).


    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-10-08 13:02 #29
    Προεπιλογή
    Τα Bunner του αγώνα θα είναι τρία με διαστάσεις 1,90μ. Χ 5,10. " ΤΕΡΑΣΤΙΑ " και θα μπουν
    σε κεντρικα σημεία της πόλης.
    Εκτός απο το Γιάννη Μάγκο στο bunner είναι και ο Γιάννης Γκιννής αμετρητες φορές Mr Hellas
    Mr Europe & Mr Universe. Πραγματικά το παρών συναντάει το παρελθόν στο Grand Prix


    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-10-08 13:11 #30

    Εγγραφή
    11-11-2005
    Περ.
    greece
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Για αλλη μια φορα μια δυνατη διοργανωση με πολλους και μεγαλους αθλητες ευχομαι καλη επιτυχια αν και ειναι σιγουρη και ο μιχαλης χρυσοβεργης ειναι ο μοναδικος στην Ροδο που τολμα κατι τετοιες κινησεις γιατι ειναι απλα τα πραγματα ΟΤΑΝ ΕΧΕΙς ΕΡΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ.......PREPARE FOR MUSCLE ART SHOW!!!!
    keep dreaming keep mixing
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία