Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 05-11-12 22:04 #16
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zorozipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μαγκες εφαγα φλασια.Συζητησα με καπιο ατομο επαγκελματια king boxer και μου ειπε να μην πλησιασω τπτ απ ολα αυτα,ολα εχουν παρενεργειες και αργοτερα προβλιματα σε συκωτια κτλπ.Με προβληματισε αρκετα τι λετε?
    pro σου λεει μετα...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-11-12 12:25 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zorozipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μαγκες εφαγα φλασια.Συζητησα με καπιο ατομο επαγκελματια king boxer και μου ειπε να μην πλησιασω τπτ απ ολα αυτα,ολα εχουν παρενεργειες και αργοτερα προβλιματα σε συκωτια κτλπ.Με προβληματισε αρκετα τι λετε?
    Είμαι αρκετά (έως πολύ) σχετικός με τον χώρο των ΠΤ (αν σου κάνει αυτή η ιδιότητά μου) και μπορώ να σου πω ότι το άτομο αυτό σου είπε κάτι αόριστο, ασαφές και χωρίς τεκμηρίωση.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-11-12 23:59 #18
    Προεπιλογή
    δηλ μαγκες πχ αν παρω την Gaspari MyoFusion θα υπαχρει 1 στς 1000 να πειραξει τπτ στον οργανιζμο μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-11-12 17:32 #19
    Προεπιλογή
    ΟΧΙ!!!!! Πρωτεινη ειναι δεν θα βγαλεις και τριτο ματι! ΑΛΛΑ πρωτα ψαξου λιγο με το θεμα της μαρκας γιατι σε βλεπω εχεις κολλησει με μια, κανε πρωτα μια mini ερευνα, και δες ποια ειναι καταλληλη για σενα, αν και αυτη η πρωτεινη που θες να παρεις (η myofusion) ειναι αρκετα καλη btw εγω πχ θα σου προτεινα να ψαξεις και για την isoflex της ALLMAX και την HYDROwhey της ON αν θες 90% πρωτεινη, αλλιως και η gold standard της on και η allwhey της allmax ειναι απο τις αγαπημενες μου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-11-12 22:52 #20
    Το avatar του χρήστη chro

    Εγγραφή
    15-12-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zorozipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλ μαγκες πχ αν παρω την Gaspari MyoFusion θα υπαχρει 1 στς 1000 να πειραξει τπτ στον οργανιζμο μου?
    Μα που θες να ξέρουμε πόση πρωτεΐνη λαμβάνεις από τις τρόφές, πόση είναι η ουρία σου, αν έχεις ευαισθησία στα νεφρά. Απλά σκέψου το εξής: Πας στη λαϊκή να αγοράσεις μήλα και ενας τα πουλάει 2 ευρώ το κιλό, ενώ ο άλλος 50 λεπτά. Θα αγοράσεις το φτηνό με κλειστά μάτια ή θα πεις το φτηνό μπορεί να είναι σάπιο?
    Κάπως έτσι γίνεται και με τα συμπληρώματα, το κόστος είναι υπερβολικά χαμηλό (ειδικά αν την αγοράσεις μεσω ίντερνετ και όχι από μαγαζί που βγάζουν μεγάλο κέρδος) σε σχέση με το φαγητό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-12-12 03:03 #21
    Προεπιλογή
    και ξανα γεια σας,υπαρχει προβλημα που ενα φιλαρακι μου 17 χρονων θελει να δοκιμασει προτεεινες για να παρει ογκο?μπορειτε να μου προτεινετε καμια καλη?ειναι 65 κιλα 1,70 και κανει γυμναστικη καθε μερα εχει γραμμοση και θελει να παρει ογκο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-12-12 03:25 #22
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zorozipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ξανα γεια σας,υπαρχει προβλημα που ενα φιλαρακι μου 17 χρονων θελει να δοκιμασει προτεεινες για να παρει ογκο?μπορειτε να μου προτεινετε καμια καλη?ειναι 65 κιλα 1,70 και κανει γυμναστικη καθε μερα εχει γραμμοση και θελει να παρει ογκο
    να αρχισει να τρωει περισσοτερο τα συμπληρωματα δεν ειναι μαγικα βοηθηματα
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12