Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 28-10-12 22:29 #1

    Εγγραφή
    26-08-2012
    Περ.
    Salonika city
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή προγραμμα για μαθητη Γ'λυκειου
    χαιρετω ολο το επιτελειο του bodybuilding.gr!!!Νομιζω πως αρκετοι εδω μεσα εχουν περασει το μαρτυριο που ονομαζεται τριτη λυκειου και γνωριζουν το ποσο περιορισμενος ειναι ο χρονος των μαθητων...Σεβομενος λοιπον την εμπειρια των μελων του forum ζητω να μου προτεινετε ενα προγραμμα γυμναστικης για να χασω τα περιτα κιλα που απεκτησα τον τελευταιο καιρο και να γυμναστω κιολας παραλληλα...οι ελευθερες μερες μου ειναι 2-3 την εβδομαδα οποτε πρεπει να προσαρμοσω το προγραμμα μου σε αυτες...Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-10-12 22:47 #2
    Προεπιλογή
    Εξαρταται τι κατευθυνση εισαι..................για θεωρητικη θα προτεινα απλο cardio... για τεχνολογικη ενα heavy ass upper lower και για θετικη ενα κλασσικο split 3 ημερων...


    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    Σοβαρα τωρα αμα εχεις 2-3 φορες τη βδομαδα μπορεις να κανεις ενα upper lower το οποιο και για δυναμη και για μαζα θα σε βγαλει ασπροπροσωπο.. ψαξτο και εδω αλλα και στο internet γενικοτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-10-12 22:57 #3

    Εγγραφή
    26-08-2012
    Περ.
    Salonika city
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    χαχαχαχα....ξερω πως 3 μερες ειναι πολυ λιγες αλλα το θεμα το εχω παρει πολυ στα σοβαρα και σκοπευω να αφιερωσω οσο περισσοτερο χρονο και κοπο μπορω για να καταφερω αυτο που θελω (θεωρητικη)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-10-12 23:11 #4
    Προεπιλογή
    Λουκα εγω φετος τελειωσα κ εφαγα πολυ μεγαλο πακετο! ευτυχως ξεμπερδεψα κ τωρα ξεκινησα ξανα γυμναστικη+διατροφη!! εχεις 2-3 μερες ελευθερες ?? WOW ,να τις εκμεταλλευτεις οσο καλυτερα μπορεις !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-10-12 23:18 #5

    Εγγραφή
    26-08-2012
    Περ.
    Salonika city
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    τυχερη λυδια!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα λοιπον και να ευχαριστηθεις την after school ζωη σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-10-12 23:24 #6
    Προεπιλογή
    αχ ναι ασε,περασα καλαματα στη σχολη που ηθελα ,μενω μονη κ εχω βρει την ησυχια μου!! μπηκα κ σε προγραμμα μιας κ δεν υπαρχει κανεις να με παρασυρει!!! παντως αν θες μια συμβουλη,μην αφησεις το διαβασμα σου, ειδικα αν εχεις υψηλους στοχους ,να τρως σωστα γιατι χρειαζεσαι ενεργεια κ αφου εχεις κ ελευθερες μερες κανε κ τη γυμναστικουλα σου!!! καλη τυχη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-10-12 23:30 #7

    Εγγραφή
    26-08-2012
    Περ.
    Salonika city
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ!!!καλη τυχη και σε εσενα και συγχαριτηρια για την επιτυχεια σου
    Απάντηση με παράθεση