Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 146
  1. 02-09-08 18:34 #1
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή Animal Nitro (Universal )
    Χρησιμοποιω αυτα τα αμινοξεα ταχειας αποροφησεως εδω και τρεις μηνες. Απιστευτη αποκατασταση και γενικα νοιωθω πολυ περισοτερες αντοχες.Μια δοση ειναι 6mg και παιρνω μονο μετα τα βαρη. Παλαιοτερα ειχα δοκιμασει κατι αμινοξεα optimum αλλα ουτε καν μερα με την νυχτα.





    Ingredients:

    Vitamin B6 - 500mcg(pryidoxine HCI), Niacin - 10mg(as niacinamide), Human Muscle Protein Complex 4995mg (Arginine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Phenylalanine, Threonine, Valine), Pro BCAA Complex (Leucine - 3500mg, Isoleucine - 1690mg, Valine - 1815mg)
    Other Ingredients: Stearic acid, magnesium stearate, gelatin.

    Suggested Use:

    When lifting, there is a critical 4-hour anabolic &apos:window of opportunity&apos: that exists. To take advantage of this window, take 1 pack within 30 minutes following resistance training. For even better results, take 2 packs daily - the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after. If you use a post-training protein shake, wait at least another 30-45 minutes after you&apos:ve taken the Animal Nitro pack before drinking your shake. Always take Animal Nitro on an empty stomach, preferable wi
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-09-08 21:26 #2
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    εχεις δοκιμασει να παιρνεισ και πριν την προπονηση; η να μοιρασεις τη δοση πριν και μετα ή πριν και το βραδυ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-09-08 23:27 #3
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    αυτη ειναι η προτεινομενη δοση απο την εταιρια. βεβαια λεει για ακομα καλυτερα αποτελεσματα παρτε και αμεσως πριν αλλα νομιζω οτι ειναι υπερβολικη για το σωμα μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-07-09 16:48 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    "For even better results, take 2 packs daily - the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after."
    Εχεις δοκιμασει Μανο και πριν από την προπονηση;;;Σε ρωταω γιατί σε βρίσκω ,μαζί με τον Asdf, γκουρου της σειρας Animal !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-09 00:46 #5
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    απο τα πρωτα μου συμπληρωματα και ισως το καλυτερο...αφου φοβομουν μην εχει τιποτα μεσα ..επαιρνα ενα σακουλακια πριν και ενα μετα την προπονηση..αν δεν εχεις προβλημα με τα πολλα χαπια οπως εγω..δοκιμασε το πολυ καλο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-09 03:57 #6
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    "For even better results, take 2 packs daily - the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after."
    Εχεις δοκιμασει Μανο και πριν από την προπονηση;;;Σε ρωταω γιατί σε βρίσκω ,μαζί με τον Asdf, γκουρου της σειρας Animal !!

    Ναι και αξιζει τα λεφτα που δινεις δεν εχουν καμια σχεση με τα κοινα bcaa.Θα σου βγαλει πολυ ενεργεια μεσα στην προπονηση σου δινει και πρηξιματα καλα.Με πριν και μετα δημιουργεις ενα πολυ δυνατο αναβολικο περιβαλον.Και ασε τι γραφει αυτος το πρωτο αμεσως πριν και το αλλο μεσα σε μιση ωρα.Θα το παρεις 30 λεπτα πριν την προπονηση αλλα σε 30 να ειναι στο γυμναστηριο και αμεσως μετα την προπονηση το αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-09 08:15 #7
    Προεπιλογή
    Παιδιά πόσα χάπια περιέχει το κάθε pack;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-09 10:21 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και αξιζει τα λεφτα που δινεις δεν εχουν καμια σχεση με τα κοινα bcaa.Θα σου βγαλει πολυ ενεργεια μεσα στην προπονηση σου δινει και πρηξιματα καλα.Με πριν και μετα δημιουργεις ενα πολυ δυνατο αναβολικο περιβαλον.Και ασε τι γραφει αυτος το πρωτο αμεσως πριν και το αλλο μεσα σε μιση ωρα.Θα το παρεις 30 λεπτα πριν την προπονηση αλλα σε 30 να ειναι στο γυμναστηριο και αμεσως μετα την προπονηση το αλλο.
    Σκεφτομαι να τα δοκιμασω,για αυτο σε ρωταω,παραλληλα με τα Animal Cuts,stackarουν καλα,με καποιο άλλο της σειρας;;Έχεις κανει τον συνδυασμο πότε;;Γενικα θελω να παίξω λίγο με την σειρα,έχω ακουσει πολλα καλα λόγια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-07-09 13:23 #9
    Προεπιλογή
    Απο τα συστατικα που το βλεπω δεν μπορω να πω οτι με εντυπωσιαζει κατι χωρις βεβαια να θελω να μειωσω την αξια του προιντος μιας και γνωριζω οτι μεχρι στιγμης οτι προιον απο την σειρα Animal εχω δοκιμασει τα ΣΠΑΕΙ + το οτι οσοι το εχετε δοκιμασει λετε πολυ καλα σχολια
    . Ειναι ευκολο να φανταστω την γρηγορη αποροφηση μιας και προσφατα δοκιμασα κατι BCAA της Dymatize (ΒCAA Complex 2200) τα οποια εξαφανιζονταν στο φτερο απο το στομαχι μου. Μπορω και το λεω αυτο γιατι παλαιοτερα χρησημοποιουσα αμινοξεα της Reflex και της AST κ δυστυχως αρκετες φορες ειχα καουρες, αερια, aftertaste κτλ και γενιικα επερνε ωρα για να καταλαβω οτι τα εχω χωνεψει. Προφανως λοιπον για να λεει ο manos οτι αποροφουνται πολυ γρηγορα θα παιζει το ιδιο style με τα αμινοξεα της Dymatize (Ισως και να φταει η βιταμινη B6 για την γρηγορη απορροφηση ) που ειναι πολυ καλο.
    Κωστα αυτο το προιον ειναι ενα προιον αμινοξεων - ΒCAA. Oυσιαστικα κατι το οποιο μπορεις να του συμπερηφερθεις σαν ενα κανονικο προιον ΒCAA χωρις να σε προβληματιζει με τι θα το στακαρεις μιας και τα αμινοξεα πανε με ολα και παιζουν βασικο ρολο στην σκληρη προπονητικη ρουτινα (ειδικα στην γραμμωση).
    Προσωπικα θα δοκιμαζα αυτο το προιον μονο οταν μου περισευανε χρηματα διοτι θα προτιμουσα να τα σπαταλησω σε αλλα supps.

    Νice Review manos
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-09 17:42 #10
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκεφτομαι να τα δοκιμασω,για αυτο σε ρωταω,παραλληλα με τα Animal Cuts,stackarουν καλα,με καποιο άλλο της σειρας;;Έχεις κανει τον συνδυασμο πότε;;Γενικα θελω να παίξω λίγο με την σειρα,έχω ακουσει πολλα καλα λόγια...
    Αν πας για γραμωση θα σου κρατησει μυικο ιστο σε μεγαλο βαθμο το να βαλεις πριν και μετα nitro.Παντου κολαει.Θα σου ελεγα nitro με cuts και novedex αν σε παιρνει δεν παιζει θα γινεις κομματια εσυ που ξερεις και απο διατροφη προπονα.Αν θελεις κατι πιο light βαλε το stack με το cuts η μειωση των οιστρογονων βοηθαει τραγικα στο να γραμμωσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos_ : 19-07-09 στις 17:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-09 17:51 #11
    Προεπιλογή
    manos ειναι STAK και οχι stack. Το τονιζω γιατι πολυ χρηστες το μπερδευουν και γινεται ο χαμος.... Θα συμφωνησω με τον mano .... Cuts + Stak πρεπει να σε κανει πυραυλο... Παρακαλω μην ξεφευγουμε απο το θεμα του τοπικ ομως που ειναι το M-Stak
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-07-09 17:56 #12
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    manos ειναι STAK και οχι stack. Το τονιζω γιατι πολυ χρηστες το μπερδευουν και γινεται ο χαμος.... Θα συμφωνησω με τον mano .... Cuts + Stak πρεπει να σε κανει πυραυλο... Παρακαλω μην ξεφευγουμε απο το θεμα του τοπικ ομως που ειναι το M-Stak
    ναι οντως ξεχνιεμαι..το nitro δεν ειναι το θεμα . Κοιτα αμα θελετε ανοιγουμε ενα τοπικ να σας πω τα θετικα απο ολη την σειρα animal το μονο που δεν εχω δοκιμασει ειναι το animal test που ειναι κατι σαν to mass fx kai to activate extreme.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-07-09 18:00 #13
    Προεπιλογή
    Sry το Νitro εχεις δικιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-07-09 18:34 #14
    Προεπιλογή
    If you use a post-training protein shake, wait at least another 30-45 minutes after you''ve taken the Animal Nitro pack before drinking your shake. Always take Animal Nitro on an empty stomach, preferably with 8 oz. of grape or other fruit juice.

    χυμος=σακχαρα=ινσουλινη=καλυτερη αποροφηση, λογικο. εσεις το πινατε με νερο?

    και αν πινεις τους απλους σου carbs μεταπροπονητικα μαζι με το nitro, μετα απο 45 λεπτα που θα παρεις την πρωτεινη σου δε θα πιεις carbs μαζι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-07-09 18:56 #15
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    χυμος=σακχαρα=ινσουλινη=καλυτερη αποροφηση, λογικο. εσεις το πινατε με νερο?

    και αν πινεις τους απλους σου carbs μεταπροπονητικα μαζι με το nitro, μετα απο 45 λεπτα που θα παρεις την πρωτεινη σου δε θα πιεις carbs μαζι?
    με νερο το επινα, κοιτα εγω επαιρνα το νιτρο περπαταγα μεχρι το σπιτι 20 λεπτα και επαιρνα πρωτεινη με μπανανα μετα την προπονηση εισαι σφουγαρι θα το εχεις αποροφησει αυτος δεν ξερω γιατι λεει 45 λεπτα εγω το εκανα οπως σου γραφω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία