Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 146
  1. 19-07-09 19:42 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Oκ παίδες ,ευχαριστω,λεω να τα δοκιμασω,αν και είναι τσιμπημενα,θα ήθελα να κανω ένα συνδυασμο από την σειρα της Αnimal.
    Of Topic:Aν θελεις Μανο φτιαξε ένα τόπικ με όλα της σειρας Animal,βεβαιως και είναι ευπρόσδεκτο,μπορείς να το φτιαξεις σαν προωπικες απόψεις,μιας και για όλα υπάρχουν τόπικς ήδη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-07-09 13:03 #17
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Τα ΑΝΙΜΑL ειναι πιστευω η καλυτερη σειρα συμπληρωματων αν και δεν τα εχω παρει ολα και εγω. Περιμενω να ερθουν τα πρωτα κρυα οπου θα εχω καλυτερες επιδοσεις για να αρχισω το STAK. Το CUTS παρολα αυτα δεν ανταποκριθηκε στις προσδοκιες μου και πλεον εχω καταληξει οτι τα λυποδιαλυτικα δεν αξιζουν τα λεφτα τους. Ειναι για να πιασουν τη λεπτομερεια. Για 1 ή 2 κιλα. Ισως ειναι χρησιμα μονο σε οσους κατεβαινουν σε αγωνες. Αφου δεν εκανε τοση δουλεια το ANIMAL δεν πιστευω οτι μπορει να κανει οποιοδηποτε αλλο. Το NITRO θελω οπωσδηποτε να το παρω αλλα θα κανει μερες ναρθει ρε γμτ. To καλυτερο stak για το Νitro ειναι Nitro-Cuts-Pak για περιοδο γραμμωσης ή οσο αντεχει η τσεπη. Ο Animal παντως επαιρνε 3 Nitro την ημερα. Το πρωι Cuts πριν την πρωινη cardio, μετα Νitro, μετα με το πρωινο γευμα Pak και ξανα Cuts-Nitro πριν τη βραδινη προπονηση και ξανα Nitro μετα την προπονηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη flowin_through : 10-08-09 στις 17:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-09 13:23 #18
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ΑΝΙΜΑL ειναι πιστευω η καλυτερη σειρα συμπληρωματων αν και δεν τα εχω παρει ολα και εγω. Περιμενω να ερθουν τα πρωτα κρυα οπου θα εχω καλυτερες επιδοσεις για να αρχισω το STAK. Το CUTS παρολα αυτα δεν ανταποκριθηκε στις προσδοκιες μου και πλεον εχω καταληξει οτι τα λυποδιαλυτικα δεν αξιζουν τα λεφτα τους. Ειναι για να πιασουν τη λεπτομερεια. Για 1 ή 2 κιλα. Ισως ειναι χρησιμα μονο σε οσους κατεβαινουν σε αγωνες. Αφου δεν εκανε τοση δουλεια το ANIMAL δεν πιστευω οτι μπορει να κανει οποιοδηποτε αλλο. Το NITRO θελω οπωσδηποτε να το παρω αλλα θα κανει μερες ναρθει ρε γμτ.
    δοκιμασε και το venom της alri.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-08-09 13:15 #19
    Προεπιλογή ANIMAL NITRO
    καλημερα
    σημερα παραγγειλα το animal nitro.
    επαιρνα την on gold whey πρωτεινη μεχρι σημερα.
    η δοσολογια λεει 1 σακουλακι πριν την προπονηση για το animal nitro
    καλυτερα δεν θα ηταν να παρω και μετα την προπονηση?
    και κατι ακομη να σταματησω να παιρνω την πρωτεινη η να την συνεχισω ταυτοχρονα με το animal nitro ποιο ειναι καλυτερο λετε.
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-08-09 14:02 #20
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Δεν τιθεται θεμα. Η πρωτεΐνη παιρνεται παντου και παντα. Δεν κοβεται ποτε. Την παντευεσαι που μου ειχε πει και ενας φιλος μου. Η δοσολογια του Nitro ειναι 2 paks , οχι ενα. Ενα πριν και ενα μετα. Αν κανεις και πρωινη αεροβια, τοτε και αλλο ενα μετα την πρωινη, αλλα μετα θα τελειωσει γρηγορα. Αν μαλιστα δεν κανεις σωστο γευμα καθε 3 ωρες, τοτε η πρωτεΐνη ( μαζι με καποια πηγη υδατανθρακα) ειναι μονοδρομος. Μην την σταματησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-08-09 14:27 #21
    Προεπιλογή
    ο τροπο που τα περνουμε μαζι με πρωτεινη ειναι 1 φακελακι ανιμαλ 30 λεπτα πριν την γυμναστικη και μετα την γυμναστικη καπακι 1 φακελακι ανιμαλ και μετα απο 30 λεπτα σκουπ πρωτεινη ειναι ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-08-09 14:32 #22
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Ναι ετσι. ΚΑι αυτο βοηθαει να μην κουβαλας και πρωτεΐνη στο gym, αλλα να την κατεβαζεις οταν πας σπιτι. Παντως αν δε σε βγαζουν τα λεφτα, μην παρεις το πριν. Μπορεις να παρεις πρωτεΐνη καμια ωρα πριν την προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-08-09 15:17 #23
    Προεπιλογή
    Με τις πρωτες προπονησεις θα το δοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-08-09 15:28 #24
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Η δικη μου αποψη ειναι να παιρνεις πιο απλα αμινοξεα πριν την προπονηση λογο κοστους και το νιτρο μετα για να καλυψεις την πρωτεινη που εχασες στα βαρη.Την πρωτεινη σου παρτην και 20 λεπτα μετα το νιτρο ο οργανισμος ειναι σφουγγαρι προλαβαινει να τα αποροφησει και τα δυο.Και το νιτρο πριν την προπονηση αν το παρεις τελικα 30-40 λεπτα πριν και οχι αμεσως οπως λεει ο παραπανω... τουλαχιστον αυτη ειναι η αποψη μου


    ***Μανο νομιζω οτι κατι τετοιο εννοεις.... δεν υπαρχει λογος να μην ειμαστε ευγενικοι
    , asdf
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-08-09 16:06 #25
    Προεπιλογή
    Πολλα pre workout supps εχω και δεν ξερω τι να προτοκανω... Θα εχω pump, m stak ή stak τα οποια καταναλωνονται 45 min πριν να βαλω και nitro... πολλα caps θα πεσουν στο στομαχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-08-09 16:10 #26
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δικη μου αποψη ειναι να παιρνεις πιο απλα αμινοξεα πριν την προπονηση λογο κοστους και το νιτρο μετα για να καλυψεις την πρωτεινη που εχασες στα βαρη.Την πρωτεινη σου παρτην και 20 λεπτα μετα το νιτρο ο οργανισμος ειναι σφουγγαρι προλαβαινει να τα αποροφησει και τα δυο.Και το νιτρο πριν την προπονηση αν το παρεις τελικα 30-40 λεπτα πριν και οχι αμεσως οπως λεει ο παραπανω... τουλαχιστον αυτη ειναι η αποψη μου


    ***Μανο νομιζω οτι κατι τετοιο εννοεις.... δεν υπαρχει λογος να μην ειμαστε ευγενικοι
    , asdf
    Κατσε ρε εγω ειχα γραψει ασε τι λεει ο αλλος και ενοουσα τον κατασκευαστη οχι το παιδι απο πανω δεν ειναι οτι καλυτερο να αλλοιωνετε το γραπτο μου? n est pas?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-08-09 16:45 #27
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι οτι καλυτερο να αλλοιωνετε το γραπτο μου? n est pas?
    Συμφωνω σε αυτο. Και ειναι ο λογος που εγκατελειψα άλλα forum του ειδους. Καθολου δημοκρατικο, οτι και να λεει ο αλλος. Αυτο ισχυει και στη λογοκρισια στις αναφορες αλλων site εκτος των χορηγων. Δηλαδη τα συμφεροντα ειναι υπερανω ελευθεριας του λογου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-08-09 18:06 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε ρε εγω ειχα γραψει ασε τι λεει ο αλλος και ενοουσα τον κατασκευαστη οχι το παιδι απο πανω δεν ειναι οτι καλυτερο να αλλοιωνετε το γραπτο μου? n est pas?
    Sry man εγω νομιζα οτι αναφεροσουν στον flowin, αν ειναι ετσι no worries ...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω σε αυτο. Και ειναι ο λογος που εγκατελειψα άλλα forum του ειδους. Καθολου δημοκρατικο, οτι και να λεει ο αλλος. Αυτο ισχυει και στη λογοκρισια στις αναφορες αλλων site εκτος των χορηγων. Δηλαδη τα συμφεροντα ειναι υπερανω ελευθεριας του λογου?
    Συμφωνω μαζι σου απολυτα flowin αλλα μην ξεχνας οτι καλο θα ειναι σε ορισμενες των περιπτωσεων να μην αφηνουμε καταστασεις να εξελισονται κ να χαλαμε την ζαχαρενια μας. Δεν ειναι οτι επειδη εχουμε μια παραπανω δυνατοτητα μπορουμε και να κανουμε οτι γουσταρουμε η οτι μπορουμε να κανουμε καταχρηση αυτης απλα καποιες φορες χρειαζεται να το κανουμε για να μην χαλιεται κανεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-09-09 20:12 #29
    Προεπιλογή
    καλησπερα να κανω 1 ερωτηση μπορει να ειναι και χαζη
    επειδη ειναι πολα τα χαπια απο τα amino μπορω να ανοιγω τις καψουλες και να πεταω την σκονη σε νερο και να το πινω
    θα υπαρχςι προβλημα λετε η οχι
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-09-09 22:06 #30
    Προεπιλογή
    εγω αυτο κανω η τις ανοιγο στο στομα μου γιατι δεν μπορω να πινο χαπια κ καψουλες
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία