Σελίδα 8 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 146
  1. 31-05-11 20:27 #106
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    υποτιθεται οτι τα nitro τα παιρνουμε με εντελως αδιο στομαχι μετα την προπονηση.Καλυτερα δεν θα ναι να τα πινω με την κρεατινουλα και την δεξτροζη μου μαζι???
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-05-11 22:50 #107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    υποτιθεται οτι τα nitro τα παιρνουμε με εντελως αδιο στομαχι μετα την προπονηση.Καλυτερα δεν θα ναι να τα πινω με την κρεατινουλα και την δεξτροζη μου μαζι???
    Εγώ θα έπαιρνα τα αμινοξέα με την κρεατίνη και μετά από κάνα 20'-30' την δεξτρόζη. Δεν παίζει πάντως και κανένα μεγάλο ρόλο το πως θα τα πάρεις, λεπτομέρεια είναι. Μπήξτα και όλα μαζί άμα σε βολεύει.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-05-11 23:19 #108
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα έπαιρνα τα αμινοξέα με την κρεατίνη και μετά από κάνα 20'-30' την δεξτρόζη. Δεν παίζει πάντως και κανένα μεγάλο ρόλο το πως θα τα πάρεις, λεπτομέρεια είναι. Μπήξτα και όλα μαζί άμα σε βολεύει.
    εγια λεσα ολα μεσα που λεμε δλδ
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-06-11 00:01 #109
    Προεπιλογή
    τα ειχα βαλει στο ματι και δεν τα πηρα λογο τιμης.αλλα ενας γνωστος μου οντος τα χρησημοποιουσε αμεσως μετα τα βαρη με αδειο στομαχι και μετα απο καποια ωρα επινε πρωτεινη
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-06-11 19:19 #110
    Προεπιλογή
    ξερει κανεις αν μπορουμε να ανοιξουμε τις καψουλες και να βαλουμε τη σκονη σε νερο για να γινει intra?? επειδη εβλεπα τα βιντεο της σειρας ανιμαλ και σε ενα σημειο ο mc grath περνει ενα σακουλακι π γραφει ανιμαλ νιτρο (αλλα ειναι σε σκονη) και το ριχνει μες στο νερο του. για αυτο μ δημιουργηθηκε η απορια
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-06-11 19:24 #111
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανεις αν μπορουμε να ανοιξουμε τις καψουλες και να βαλουμε τη σκονη σε νερο για να γινει intra?? επειδη εβλεπα τα βιντεο της σειρας ανιμαλ και σε ενα σημειο ο mc grath περνει ενα σακουλακι π γραφει ανιμαλ νιτρο (αλλα ειναι σε σκονη) και το ριχνει μες στο νερο του. για αυτο μ δημιουργηθηκε η απορια
    Γινετε αλλα εκτος το οτι δεν θα πηνετε με την καμια δεν υπαρχει και λογος να το κανεις πιστευω.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-06-11 19:43 #112
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανεις αν μπορουμε να ανοιξουμε τις καψουλες και να βαλουμε τη σκονη σε νερο για να γινει intra?? επειδη εβλεπα τα βιντεο της σειρας ανιμαλ και σε ενα σημειο ο mc grath περνει ενα σακουλακι π γραφει ανιμαλ νιτρο (αλλα ειναι σε σκονη) και το ριχνει μες στο νερο του. για αυτο μ δημιουργηθηκε η απορια
    Αυτό που έχει ο McGrath εκεί που λες νομίζω πως είναι άλλο συμπλήρωμα, το Animal Nitro G.
    Αλλά όπως είπε και ο Titanium δε νομίζω να πίνεται το Nitro άμα ανοίξεις τις κάψουλες, αν έχεις πάρει bcaa άγευστα σε σκόνη θα καταλάβεις τι εννοώ. Δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις πάντως.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-06-11 19:50 #113
    Προεπιλογή
    ANIMAL NITRO G YES! γεια σου ρε τομυ και ελεγα τι στο καλο ειναι αυτο νμζα οτι ηταν το ιδιο
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-06-11 20:12 #114
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    ANIMAL NITRO G YES! γεια σου ρε τομυ και ελεγα τι στο καλο ειναι αυτο νμζα οτι ηταν το ιδιο
    Καλά το θυμόμουνα λοιπόν... Χεχε!!

    Αν και στο shop του Animal Pak υπάρχει σαν προϊόν, στα πιο πολλά μαγαζιά δεν το έχουνε νομίζω πλέον. Βασικά έχει ακριβώς τα ίδια αμινοξέα που έχει και το Nitro, απλά μαζί με 35 γρ. δεξτρόζης δώρο.
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-06-11 20:47 #115
    Προεπιλογή
    εισαι μεγαλος τωρα το τσεκαρα και γω. και δλδ η δεξτροζη το κανει ιντρα?
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-06-11 22:11 #116
    Προεπιλογή
    Ο λόγος ύπαρξης της καψουλας έχει να κανει με την φαρμακοκινητική.Αν αφαιρέσεις την καψουλα θα την επηρρεάσεις μ αποτέλεσμα μη σωστή πέψη-απορρόφηση έως καταστροφή της ουσιας που εμπεριέχεται σ αυτήν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-06-11 22:28 #117
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Μια ερωτιση εγω που ειμαι 17 μου πρωτινεται να τα περνω?
    Δεν εχω παρει ποτε συμπληρωμα και εψαξα οτι ειναι γερο..
    Επισης κατι αλλο με το ανιμαλ νιτρο σε βαζει 8ερμιδες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-06-11 23:02 #118
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι μεγαλος τωρα το τσεκαρα και γω. και δλδ η δεξτροζη το κανει ιντρα?
    Δεν ξέρω αν η Animal το προτείνει στη συσκευασία να το παίρνεις σαν intra. Μάλλον σαν post-wo θα το προτείνει. Τώρα γιατί ο McGrath το έπαιρνε intra-wo καταλαβαίνεις... Σε αυτή την περίπτωση το marketing το έκανε intra.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερωτιση εγω που ειμαι 17 μου πρωτινεται να τα περνω?
    Δεν εχω παρει ποτε συμπληρωμα και εψαξα οτι ειναι γερο..
    Επισης κατι αλλο με το ανιμαλ νιτρο σε βαζει 8ερμιδες?
    Τα πάρεις δεν τα πάρεις τα αμινοξέα δεν έχουνε να κάνουνε με την ηλικία. Εγώ στη θέση σου ή δε θα έπαιρνα κανένα συμπλήρωμα ή το πολύ πολύ καμιά πρωτεΐνη να την έπινα μετά την προπόνηση, αν θες ντε και καλά να πάρεις. Από εκεί και πέρα δώσε βάση στη διατροφή.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tommygunz : 01-06-11 στις 23:05
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-06-11 12:23 #119
    Προεπιλογή
    Human muscle protein complex.

    τι ειναι τουτο?! το εχει μεσα το νιτρο g..

    (ακυρη η ερωτηση απλα ετσι λεει το complex αμινοξεων π εχει μεσα)
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-11-11 14:29 #120
    Προεπιλογή
    Μάγκες μόλις παράγγειλα από το ιντερνετ 2 ανιμαλ. Έπαιρνα τα Superior της ΟΝ αλλά απ'ότι κατάλαβα και από άλλα ποστς τα Νιτρο είναι ό,τι καλύτερο... Έχω άδικο;
    Επίσης πόσα χάπια είναι; Μην χαπακωνόμαστε και όλη μέρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ΤελευταίαΤελευταία