Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 112
  1. 08-12-12 16:59 #16
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    οπως λεει κ ο devil,μαλλον τιγκαρες λιπος,γιατι 15κιλα σε 20 μερες ουτε με τονους φαρμακα δε το πετυχαινεις.

    Απο τα 15 κιλα,στην καλυτερη να ειναι το 1(?) μυες και παλι πολλα λεω.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-12-12 17:03 #17
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι 20 μερες , ειναι 40+ μερες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-12-12 17:06 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως λεει κ ο devil,μαλλον τιγκαρες λιπος,γιατι 15κιλα σε 20 μερες ουτε με τονους φαρμακα δε το πετυχαινεις.

    Απο τα 15 κιλα,στην καλυτερη να ειναι το 1(?) μυες και παλι πολλα λεω.

    πολλα λες.... 1 κιλο φιλετο κρεας ειναι πολυ πραμα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-12-12 17:32 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    καλά ρε παίδες ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Αφού λέει ξεκάθαρα διπλασίασε τις θερμίδες!! Εκεί είναι η ουσία. Και χωρίς το testforce πάλι θα έβαζε πολλά κιλά με αυτό τον τρόπο. Ξέρω κι εγώ άτομα που ανεβοκατεβαίνουν στα κιλά για πλάκα. Εγώ δεν ανήκω σε αυτούς ας πούμε...Εγώ πρόπερσι με πολύυυ κόπο έβαλα 10κιλά σε ένα χρόνο αλλά ανέβασα πάααρα πολύ τις θερμίδες. Έβαλα όμως ποιοτικά κιλά (όλα μύες δεν γίνεται να είναι με natural τρόπο-εννοείται ότι βάζεις και λίπος, νερά κτλ). Και έτσι κι αλλιώς τέτοιου τύπου προπονήσεις ανεβάζουν την τεστο. Του έδωσε μία βοήθεια το συμπλήρωμα στην δύναμη πιστεύω. Στο ανέβασμα του σωματικού βάρους είναι καθαρά θέμα διατροφής.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-12 12:40 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά ρε παίδες ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Αφού λέει ξεκάθαρα διπλασίασε τις θερμίδες!! Εκεί είναι η ουσία. Και χωρίς το testforce πάλι θα έβαζε πολλά κιλά με αυτό τον τρόπο. Ξέρω κι εγώ άτομα που ανεβοκατεβαίνουν στα κιλά για πλάκα. Εγώ δεν ανήκω σε αυτούς ας πούμε...Εγώ πρόπερσι με πολύυυ κόπο έβαλα 10κιλά σε ένα χρόνο αλλά ανέβασα πάααρα πολύ τις θερμίδες. Έβαλα όμως ποιοτικά κιλά (όλα μύες δεν γίνεται να είναι με natural τρόπο-εννοείται ότι βάζεις και λίπος, νερά κτλ). Και έτσι κι αλλιώς τέτοιου τύπου προπονήσεις ανεβάζουν την τεστο. Του έδωσε μία βοήθεια το συμπλήρωμα στην δύναμη πιστεύω. Στο ανέβασμα του σωματικού βάρους είναι καθαρά θέμα διατροφής.
    δεν υπαρχει ουσια εκει.... οκ τις διπλασιαζεις και μετα? τι partitioning να σου κανει ενα απλο daa.... οκ σου ανεβαζει λιγο την τεστο αλλα μεχρι εκει... για να εχεις σοβαρο partitioning θες αλλα....

    μαν τα 10 κιλα σε ενα χρονο ειναι υπερβολικα πολλα.... εκτος αν εισαι αρχαριος...

    βοηθεια στη δυναμη..... αν εννοεις καποιο stimulation μεσο nmda τοτε ναι..... αν εννοεις λογο αυξηση τεστο το θεωρω λιγο απιθανο....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-12 15:07 #21
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αθλητης μου χωρις να αλλαξει τπτ στν διατροφη του και χωρις συμπληρωματα σε 6 workout 3per week πηρε 2-3 κιλα.
    Υπαρχει περιπτωση η προπονηση δυναμης να κανει κατακρατηση υγρων ; Τι παιζει ;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-12 15:13 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αθλητης μου χωρις να αλλαξει τπτ στν διατροφη του και χωρις συμπληρωματα σε 6 workout 3per week πηρε 2-3 κιλα.
    Υπαρχει περιπτωση η προπονηση δυναμης να κανει κατακρατηση υγρων ; Τι παιζει ;;
    μαν εισαι εντελως οφφ τοπικ....

    κανε την ερωτηση σου στο θεμα με τις γενικες προπονησης..... εδω μιλαμε για το tf2...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-12-12 15:21 #23
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    λιγο υπερβολικα μου ακουγονται ολα αυτα....!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-12-12 16:15 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει ουσια εκει.... οκ τις διπλασιαζεις και μετα? τι partitioning να σου κανει ενα απλο daa.... οκ σου ανεβαζει λιγο την τεστο αλλα μεχρι εκει... για να εχεις σοβαρο partitioning θες αλλα....

    μαν τα 10 κιλα σε ενα χρονο ειναι υπερβολικα πολλα.... εκτος αν εισαι αρχαριος...

    βοηθεια στη δυναμη..... αν εννοεις καποιο stimulation μεσο nmda τοτε ναι..... αν εννοεις λογο αυξηση τεστο το θεωρω λιγο απιθανο....
    Εννοείται μέσω της διαδικασίας που προκαλεί το daa στους nmda, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις....Αλλά αν δεν έχει ουσία η διατροφή τότε τι? δηλ τι άλλο πιστεύεις εσύ του έβαλε τόσα κιλά?? εγώ εκεί εστιάζω...πάντως με το daa δεν έβαλε τόσα με την καμία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-12-12 16:37 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείται μέσω της διαδικασίας που προκαλεί το daa στους nmda, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις....Αλλά αν δεν έχει ουσία η διατροφή τότε τι? δηλ τι άλλο πιστεύεις εσύ του έβαλε τόσα κιλά?? εγώ εκεί εστιάζω...πάντως με το daa δεν έβαλε τόσα με την καμία...
    υπαρχει..... δρα και στην StAR...

    καταρχην δεν πιστευω οτι εβαλε τοσα κιλα....
    κατα δευτερον με bbing (η' κατι τετοιο) ασχολουμαστε.... δεν ειναι απλα βαζω κιλα και οτι γινει εγινε... αλλα ειναι και το partitioning μυς-λιπος που θα εχουν.... αλλιως θα την βγαζαμε στα mcdonalds με cheese και 5000 θερμιδες τη μερα....

    μια αυξηση της τεστο απο το daa και απο προπονηση δεν εινα ικανη να σου βαλει κιλα.... και καλο θα ειναι να καταλαβουμε οτι οι μηχανισμοι που βαζουμε κιλα σαν νατουραλ ειναι αλλοι... δεν ειναι το παν η τεστο....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-12-12 17:54 #26
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Θα συμφωνήσω με τον Devil...
    μη έχοντας τις κατάλληλες γνώσεις, τα 2 κουτιά TF-2 που έχω, τα προορίζω για περίοδο που θα ρίξω τον υδατάνθρακα κ τα λιπαρά κ θα αυξήσω την πρωτεΐνη μου. Θεωρώ ότι εκεί θα μπορούσα να καταλάβω καλύτερα πόσο βοηθάει το συγκεκριμένο σε περίοδο που η δύναμη δεν θα είναι στο ζενίθ της λόγο διατροφής....
    κ πρός θεού δεν προσδοκώ στο να βάλω 3 "μυϊκά" κιλά με ισοθερμιδική διατροφή κ υδατάνθρακες στο ναδίρ...!!!
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-12-12 18:33 #27
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καταρχην δεν υπαρχει λογος να πω ψεμματα , εχω προσκαλεσει ανοιχτα στο φορουμ πολλες φορες οποιον θελει να κανουμε μαζι προπονηση στο σιδεραδικο μου. ολυμπιακες μπαρες , ολυμπιακα κιλα και εγκαταστασεις για αρση βαρων.

    Λοιπον ας δουμε πως μπηκαν τα κιλα .

    2 μηνες διαιτα/συντηρηση με σταδιακη μειωση υδατανθρακα και προσπαθεια για κετο.3η μερα σε κετο ειμαι στα 74κιλα. σταματαω κετο γιατι ημουν ετοιμος να αρρωστησω. ξεκιναω να ανεβαζω σιγα σιγα υδατανθρακα. ξεκιναω προπονηση δυναμης , κοιταω να εχω πρωτ 100-150 ή και παραπανω + αρκετο υδ λιπαρα.. 40+μερες με τφ2 και σε 2-3 workout απο 1 σκουπ jack3d. +τα cheat +την κακοκαιρια +την ζαχαρη στον καφε που στην διαιτα χρησιμοποιουσα στεβια.. και πολλες αλλαγες .

    φωτογραφιες ανεβασα στο ημερολογιο μου , ειμαι στο 18-20 λιπος. τελευταια φορα που ζυγιστηκα 87.3 μετα απο προπονηση. μεσα στην μερα παταω και τα 90.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-12-12 03:33 #28
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Devil , μετά απο ποσο καιρο μπορει να ξανακανει καποιος κυκλο με daa?

    θελει καποιο οφφ ? Τι θα εβαζες μαζι με το tf2 εσύ? τφ3 ποτε βγαινει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-12-12 19:33 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Devil , μετά απο ποσο καιρο μπορει να ξανακανει καποιος κυκλο με daa?

    θελει καποιο οφφ ? Τι θα εβαζες μαζι με το tf2 εσύ? τφ3 ποτε βγαινει?
    τι χρηση του εκανες? δοσεις? για ποσο καιρο? τι αλλο εβαλες μαζι του?

    προσωπικα θα ελεγα ναι....
    βασικα η χρηση του θα πρεπει να συμβαδιζει με διατροφη και προπονηση..... δλδ οταν θες κατι ''εξτρα'' για τον Χ η' Ψ λογο τοτε θα πρεπει να μπαινει και ενα τετοιο συμπληρωμα (πχ... υποθερμιδικη + απαιτητικη προπονηση...)

    τι αλλο θα εβαζα?.... αναλογα με την περιοδο κυριως αλλα και τα λεφτα....
    στο TF2 που εχει sarcosine.... λογικα θα προσθετα l carnitine l tartrate για τους ΑR....
    απο εκει και περα ισως και κατι σε AI οπως πχ το erase.... αν υπαρχουν λεφτα κυριως και αν εισαι σε υπορθεμιδικη για ''κοψιμο''...
    μπορει να μπει ανετα και κατι σε l-dopa (mucuna pruriens) μαζι με green tea.... αλλα το κοστος ανεβαινει....

    για το TF3 δεν εχω ιδεα.... το Μαη που μας περασε το ανακοινωσαν οτι θα βγει το καινουργιο αλλα δεν εχει ακουστει τιποτα εδω και καιρο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-12-12 20:24 #30
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    To ξεκινησα μετα απο διαιτα , stand alonε χωρις αλλα συμπληρωματα (ισως 2-3 φορες να πηρα καποιο προ εξασκητικο) και σταδιακα ανεβαζα υδατανθρακα. επειτα λογο δουλειας και καθε μερα στον δρομο (καρδιτσα λαμια αθηνα πατρα συνεχεια) δεν μπορουσα να κανω διατροφη , κοιτουσα μονο να εχω αξιοπρεπη ποσοτητα πρωτεινης. Μου κρατησε λιγοτερο απο 26 μερες το κουτι νομιζω 48 μερες συνολο 2 κουτια. Καπου ειδα οτι το πρωτο κουτι θελει 26μερες και επειτα πας μιση δοσολογια εως 3 μηνες.

    2κουτια τφ2 , 2erase , green tea , lclt , c-bol , l-dopa

    Θα μπορουσα να κανω αυτο το στακ? Σκεφτομαι να παρω μονο του το c bol αλλα με αυτα που διαβαζω με βλεπω να περναω τα 100 κιλα φετος!

    Αν εχεις χρονο να μου στειλεις σε πμ 2-3 link με αυτα που προτινεις θα το εκτιμουσα παρα πολυ.

    Τέλος , ειμαι 23 ~1.73 92κιλά και θα με χαρακτηριζα ως advanced με βαση τα λιφτ μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία