Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 112
  1. 01-01-13 16:25 #31
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Αμα τρως προσεκτικα και οχι βλακωδως δε θα πας 100 για κανενα λογο.Δεν ειναι φαρμακα.

    Παντως μη στοχευσεις τα 100κιλα γιατι θα φαινεσαι χοντρος σε αυτο το υψος.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-01-13 20:22 #32
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Οντως τα 100 ειναι υπερβολη αλλά καλο ειναι να κανουμε ονειρα , δεν νομιζω να τα πιασω ουτε φετος αλλα ουτε του χρονου τα 100!

    Απλα λεω τοσα γιατι ειμαι πολυ πισω σε στηθος , ωμους χερια και πιστευω οτι εχω περιθωριο να παρω κιλα σε αυτα τα σημεια! +το οτι αμα ξεκινησω σπλιτ θα πρηστω παντου συν την κατακρατηση!

    Αναμεσα σε τφ2 και anotest τι προτινεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-01-13 20:29 #33
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    H 2η παραγραφος σου τεινει λιγο προς την υπερβολη σχετικα με τα κιλα,πρηξιμο κτλ που αναφερεις...

    περα απο αυτο θα ελεγα TF2 και την lclt να την παρεις σκετη.Μπορεις να ψαξεις αμα θες να βρεις και Sodium Tetra Borate http://forum.bodybuilding.gr/showthr...BD%CE%B7%CF%82.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-01-13 16:57 #34
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Εκανα παραγγελια 2 τφ2 , 2 erase pro και 300γρ lctl . κρεατινη να βαλω ή οχι? το thermbuterol για ενεργεια ταιριαζει στο στακ?

    Τφ2 αρχη με 2 σκουπ και τελευταιες μερες απο 1 για να μου βγει 60μερες συνολο
    ΕΡ 1 καθε μερα
    lctl ποση θα χρειαστω?

    Εχετε κατι να προτινετε σε ποσοτητα και χρονισμο μεσα στην μερα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-01-13 17:40 #35
    Προεπιλογή
    2 scoop =3gr daa +3 sarcosine. Δεν νομίζω ότι πρέπει να πάρεις το μισό απ' αυτό
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-01-13 17:56 #36
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα παραγγελια 2 τφ2 , 2 erase pro και 300γρ lctl . κρεατινη να βαλω ή οχι? το thermbuterol για ενεργεια ταιριαζει στο στακ?

    Τφ2 αρχη με 2 σκουπ και τελευταιες μερες απο 1 για να μου βγει 60μερες συνολο
    ΕΡ 1 καθε μερα
    lctl ποση θα χρειαστω?

    Εχετε κατι να προτινετε σε ποσοτητα και χρονισμο μεσα στην μερα?
    lclt θες 2γρ το λιγοτερο.Οι μελετες με 2γρ εχουν γινει.Εγω βεβαια θα εβαζα διπλη δοση

    το Εrase παιρνε το πριν τον υπνο με αδειο στομαχι.Δεν υπαρχει καποιος στανταρ χρονισμος αλλα τα ΑΙ κολλανε καλα πριν τον υπνο,λογω του οτι το βραδυ τα οιστρογονα ειναι υψηλοτερα συγκριτικα με μεσα στη μερα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-01-13 22:33 #37
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ξεκινησα μετα απο διαιτα , stand alonε χωρις αλλα συμπληρωματα (ισως 2-3 φορες να πηρα καποιο προ εξασκητικο) και σταδιακα ανεβαζα υδατανθρακα. επειτα λογο δουλειας και καθε μερα στον δρομο (καρδιτσα λαμια αθηνα πατρα συνεχεια) δεν μπορουσα να κανω διατροφη , κοιτουσα μονο να εχω αξιοπρεπη ποσοτητα πρωτεινης. Μου κρατησε λιγοτερο απο 26 μερες το κουτι νομιζω 48 μερες συνολο 2 κουτια. Καπου ειδα οτι το πρωτο κουτι θελει 26μερες και επειτα πας μιση δοσολογια εως 3 μηνες.

    2κουτια τφ2 , 2erase , green tea , lclt , c-bol , l-dopa

    Θα μπορουσα να κανω αυτο το στακ? Σκεφτομαι να παρω μονο του το c bol αλλα με αυτα που διαβαζω με βλεπω να περναω τα 100 κιλα φετος!

    Αν εχεις χρονο να μου στειλεις σε πμ 2-3 link με αυτα που προτινεις θα το εκτιμουσα παρα πολυ.

    Τέλος , ειμαι 23 ~1.73 92κιλά και θα με χαρακτηριζα ως advanced με βαση τα λιφτ μου.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα παραγγελια 2 τφ2 , 2 erase pro και 300γρ lctl . κρεατινη να βαλω ή οχι? το thermbuterol για ενεργεια ταιριαζει στο στακ?

    Τφ2 αρχη με 2 σκουπ και τελευταιες μερες απο 1 για να μου βγει 60μερες συνολο
    ΕΡ 1 καθε μερα
    lctl ποση θα χρειαστω?

    Εχετε κατι να προτινετε σε ποσοτητα και χρονισμο μεσα στην μερα?

    βασικα αυτα που σου ειπαν τα παιδια απο πανω....

    tf2.... 2 scoup τη μερα.... σε μια δοση.... και τις μερες που εχεις προπονηση πριν απο την προπο.... τις αλλες το πρωι με αδειο στομαχι ειναι οκ...

    erase pro.... απο οτι θυμαμαι ειναι μια cps με 75μγ απο το andro-3,5-diene-7,17-dione... προσωπικα θα σου ελεγα να παρεις το απλο για να μπορεις να ρυθμισεις τις δοσεις σε περιπτωση που ειναι πολλα τα 75μγ.... αλλα αφου πηρες αυτο τοτε οκ... 1 τη μερα οπως γραφει το κουτι και οπως ειπε ο κομπρα....

    για την lclt στα 2-3γρ εισαι κομπλε.... η' σπαστα πριν και μετα wo... η' postwo.... και τις μερες οφφ μαζι με το tf2....

    (κατι ακυρο ισως το χω ξαναγραψει αλλα δεν θυμαμαι..... καπου πηρε το ματι μια ερευνα.... οπου φαινετε την δουλεια στους AR να την κανει το tartaric acid η' καποιο αλας του.... και οχι η καρνιτινη.... πλακα θα ειχε....)
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-01-13 22:51 #38
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα αυτα που σου ειπαν τα παιδια απο πανω....

    tf2.... 2 scoup τη μερα.... σε μια δοση.... και τις μερες που εχεις προπονηση πριν απο την προπο.... τις αλλες το πρωι με αδειο στομαχι ειναι οκ...

    erase pro.... απο οτι θυμαμαι ειναι μια cps με 75μγ απο το andro-3,5-diene-7,17-dione... προσωπικα θα σου ελεγα να παρεις το απλο για να μπορεις να ρυθμισεις τις δοσεις σε περιπτωση που ειναι πολλα τα 75μγ.... αλλα αφου πηρες αυτο τοτε οκ... 1 τη μερα οπως γραφει το κουτι και οπως ειπε ο κομπρα....

    για την lclt στα 2-3γρ εισαι κομπλε.... η' σπαστα πριν και μετα wo... η' postwo.... και τις μερες οφφ μαζι με το tf2....

    (κατι ακυρο ισως το χω ξαναγραψει αλλα δεν θυμαμαι..... καπου πηρε το ματι μια ερευνα.... οπου φαινετε την δουλεια στους AR να την κανει το tartaric acid η' καποιο αλας του.... και οχι η καρνιτινη.... πλακα θα ειχε....)
    ναι devil αυτη την ερευνα που λες την εχω δει και γω παλιοτερα σχετικα με την καρνιτινη αυτη....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-01-13 01:02 #39
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω , θα κρατησω αναλυτικα πριν ξεκινησω βιντεο με ζυγισμα , φωτογραφιες με εφημεριδα για επιβεβαιωση ημερομηνιας και φωτογραφιες οταν τελειωσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-02-13 01:40 #40
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    απο αυριο θα παιρνω 1σκουπ tf2+lctl το πρωι, για να τελειωσω απλα το δευτερο κουτι ..

    τωρα review λεω καλυτερα να μην κανω γιατι ...... γιατι δεν βρισκω λογο....

    Γενικα εχω καταλαβει οτι αν δεν εισαι κατω απο 13-14 λιπος δεν αξιζει να ασχοληθεις με συμπληρωματα και να γραψεις κριτικη...

    Αν θα το ξαναπροτιμησω? Μαλλον οχι , ακομη και αν δουλευει , το αρνητικο πλεον placebo με αποτρεπει... καποιας αλλης εταιρειας? ισως απο σεπτεμβρη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-02-13 02:44 #41
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο αυριο θα παιρνω 1σκουπ tf2+lctl το πρωι, για να τελειωσω απλα το δευτερο κουτι ..

    τωρα review λεω καλυτερα να μην κανω γιατι ...... γιατι δεν βρισκω λογο....

    Γενικα εχω καταλαβει οτι αν δεν εισαι κατω απο 13-14 λιπος δεν αξιζει να ασχοληθεις με συμπληρωματα και να γραψεις κριτικη...

    Αν θα το ξαναπροτιμησω? Μαλλον οχι , ακομη και αν δουλευει , το αρνητικο πλεον placebo με αποτρεπει... καποιας αλλης εταιρειας? ισως απο σεπτεμβρη..
    ουτε σε θεμα λιμπιντο δεν ειδες κατι?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-02-13 13:03 #42
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Red face
    αν εννοεις γενικα ναι βοηθαει αυξηση της λιμπιντο ειδικα στον 1ο κυκλο μαζι με το placebo επερνα τα κλειδια απο τις πορτες για να μην κλειδωθει μεσα και δεν ανοιγει η κοπελα !! ολη μερα ορεξατος οχι μονο κατω αλλα γενικα ευδιαθετος απο το placebo οτι δουλευει!!

    στον 2ο κυκλο να ναι καλα οι αποστασεις και η εξεταστικη..

    επεισης ειχα πονους στο αριστερο γονατο για 2 βδομαδες που περασαν αυτες τις μερες (erase).. και καλα πρηξιματα ειδικα 1-2 φορες που ειχα βαλει γλυκερινη !!

    απλα επειδη χαλαω την διατροφη μου , ξεχναω το αεροβιο και διαφορα δεν μπορω να δωσω 100% review.

    τελος, αν δουλευει δεν ξερω αλλα φετος εφθασα 95 κιλα και ειχα στοχο τα 100 αλλα ξεκινησα νωρις γραμμωση για να ειμαι 100% ετοιμος ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-02-13 09:43 #43
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Κάνα side του tf2 σε ότι αφορά την αύξηση προλακτίνης παρατήρησες...???
    Π.χ. puffy niples κλπ...???
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-02-13 13:59 #44
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    μονο μια μερα ειχα θεμα με την ρωγα αλλα εφταιγε το γεγονος οτι ειχα αλλαξει σκουλαρικι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-02-13 14:20 #45
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Πως ειναι δυνατον να βγαζετε μεχρι και αυξημενη λιπαροτητα και ακμη με κατι φυσικο οπως το d-ασπαρτικο οξυ? Τοσο πολυ επηρεαζει τις ορμονες?

    Ερωτηση αφου δεν ειναι φαρμακο λογικα δεν πρεπει να παει πολυ πανω απο τα ανωτατα natural ορια τεστοστερονης. Αν καποιος ειναι κοντα σε αυτα απο μονος του θα του την ανεβασει και αλλο και θα παει σε μη φυσικα επιπεδα?

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία