Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 31
  1. 17-11-12 03:37 #1
    Προεπιλογή Καλησπέρα παιδιά,νέος και έχω απορίες...
    Καλησπερα παιδια και καλως σας βρήκα,είμαι 21 χρονων και 1.85 υψος. Η αληθεια ειναι οτι εχω αρκετα παραπανω κιλα(15-20) αν και γυμναζομαι.Το κακο ειναι οτι δεν γυμναζομαι με διαρκεια και υπομονη. Εκτος ομως απο περυσι τα υπολοιπα χρονια εκανα γυμναστηριο. Περυσι δεν ασχοληθηκα και πηρα αρκετα κιλα.Φετος το εχω παρει αποφαση να δουλεψω με υπομονη και να μην τα παρατησω. Για να δω και λιγο αποτελεσμα είπα να παρω τιποτα να με βοηθησει για να παρω κουραγιο.Λοιπον ξεκινησα εδω και ενα μηνα ουιαστικα με 2 προιόντα. Το TOTAL THERMO(λιποδιαλυτες) KAI TO BCAA(αμινοξεα) της WARRIOR LAB που μου προτειναν απο το xtreme store. Μεχρι τωρα εχω δει καποια μικρα αποτελεσματα που παλια εκανα να τα δω αρκετο καιρο. Θελω αν μπορειτε να σχολιασετε λιγο την κατασταση,τα προιόντα αυτα και τι μου προτεινετε για την συνεχεια. Απλα δεν θελω να παρω κατι τραβηγμενο και κατι που να επηρεαζει τον θυροειδή.

    ΥΓ: Ξερω ειμαι λιγο αρχαριος και σε σχεση με εσας που εχετε φωτο κλπ καμια σχεση(εννοω απο σωμα και εμπειρια στο γυμναστηριο κλπ) αλλα θελω να το παλεψω,οποτε περιμενω να μου δωσετε συμβουλες και σχολια.
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-11-12 21:43 #2
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-11-12 22:10 #3
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Λιποδιαλυτες πεταμα στο μυαλο σου ειναι δε βοηθανε οσο νομιζεις,βασικα βοηθανε ελαχιστα ασε που με το θυροειδη δε ξερω αν ειναι καλη επιλογη εμενα με εφερναν αυπνιες.Τα αμινοξεα κρατα τα και παιρνε πριν και μετα τη προπονηση,αν εχεις λεφτα μια πρωτεινη whey ειναι καλη επιλογη απλα στα extreme stores ειναι σφαχτες και πουλανε ακριβα.Πανε στο τοπικ της διατροφης και γραψε τι τρως ωστε να φτιαξουμε το φαγητο πρωτα γιατι αυτο ειναι το βασικο,τα συμπληρωματα ειναι η αχνη στο τελος του γλυκου.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-11-12 01:43 #4
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-11-12 10:27 #5
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-11-12 12:19 #6
    Προεπιλογή
    NO GUTS, NO GLORY - NO PAIN, NO GAIN - NO RISKS, NO REWARDS
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-11-12 23:18 #7
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστω φιλε μου,
    λες δηλαδη να σταματησω λιποδιαλυτες?τα αμινοξεα τα παιρνω οπως ειπες πριν και μετα την προπονηση και εχω δει αποτελεσμα ειναι η αληθεια. Αν παρω πρωτείνη δεν θα παρω και βαρος? Κατι που δεν το θελω,αντιθετα να χασω θελω. Εχω βρει ενα site που μπορω να παραγγειλω και ειναι πολυ φθηνοτερα απο τα xtreme απλα εκει πηγα για να ειναι και καποιος υπευθηνος να με βαλει σε μια σειρα γιατι δεν θελω να παιρνω οτι μου κατεβει.Επισης,δεν ηξερα για το τοπικ της διατροφης,ειμαι καινουριος και δεν τ εχω ψαξει ακομα. Eκει δηλαδη μπορειτε να με βοηθησετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-11-12 11:28 #8
    Προεπιλογή
    We don't need eyes to see, we need vision
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-11-12 00:16 #9
    Unhappy
    καμια βοηθεια??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-11-12 00:35 #10
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    τα αποτελεσματα δεν τα δες γιατι πηρες αμινοξεα φιλε μου αλλα γτ εβαλες τον κωλο σου κατω..
    αμα ειχες ετσι απλα αποτελεσματα με μερικα bcaa θα κατεβαινα σε αγωνες τωρα να διακριθω
    αν ντε και καλα θες να παρεις συμπληρωματα...που προφανως και ξερεις οτι ειναι αντικατασταση του φαγητου και οχι εξτρα ματζουνια
    παρε μια πρωτεινη whey και τα αμινοξεα που εχεις..αν θες να δεις αποτελεσματα και σοβαρα
    προπονησου σκληρα και φαε καλα
    αυτα ειναι τα μυστικα
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-11-12 20:01 #11
    Προεπιλογή
    Μαλλον εχεις δικιο φιλε μου,οποτε λες να συνεχισω με αμινοξεα και πρωτεινη?Λιποδιαλυτες να χρησιμοποιησω ή δεν αξιζουν?Απλα η μονη μου απορεια ειναι αν η πρωτεινη σε βοηθα να χασεις βαρος ή αντιθετα σου προσθετει?Γιατι σκοπος μου ειναι να χασω και να παρω βαρος.
    Ευχαριστω


    **πρωτεινη παιρνουμε μονο μετα την προπονηση,σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-11-12 20:07 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Καλησπέρα παιδιά,νέος και έχω απορίες...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο insomnia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον εχεις δικιο φιλε μου,οποτε λες να συνεχισω με αμινοξεα και πρωτεινη?Λιποδιαλυτες να χρησιμοποιησω ή δεν αξιζουν?Απλα η μονη μου απορεια ειναι αν η πρωτεινη σε βοηθα να χασεις βαρος ή αντιθετα σου προσθετει?Γιατι σκοπος μου ειναι να χασω και να παρω βαρος.
    Ευχαριστω


    **πρωτεινη παιρνουμε μονο μετα την προπονηση,σωστα?
    Οχι δεν αξίζουν να κανείς αεροβια, αμάν νέα παιδιά με τους λιποδιαλυτες! Πειθαρχεια 3-4 μήνες δεν μπορείτε να κάνετε?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-11-12 20:35 #13
    Προεπιλογή
    Μπορουμε να κανουμε πειθαρχια και κανουμε ηδη.Απλα επειδη η διατροφη μου δεν ειναι σωστα απο αλλη αποψη.Δεν τρωω βλακειες απλα τρωω λιγο ή σε λαθος ωρες.
    ΚαΙ ρωταω γιατι και εγω δεν ξερω πολλα πραγματα και θελω να μαθω,να μην παιρνω βλακειες. Γιατι οταν πας σε ενα μαγαζι να αγορασεις αυτοι σου δινουν γιατι θελουν να πουλησουν,οποτε σας ρωταω να βγαλω ακρη.
    Εσυ Mikenan τι προτεινεις?Με αμινοξεα και πρωτεινη θα ειμαι καλυτερα?Και εννοειται οτι κανω και αεροβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-11-12 19:37 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Καλησπέρα παιδιά,νέος και έχω απορίες...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο insomnia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορουμε να κανουμε πειθαρχια και κανουμε ηδη.Απλα επειδη η διατροφη μου δεν ειναι σωστα απο αλλη αποψη.Δεν τρωω βλακειες απλα τρωω λιγο ή σε λαθος ωρες.
    ΚαΙ ρωταω γιατι και εγω δεν ξερω πολλα πραγματα και θελω να μαθω,να μην παιρνω βλακειες. Γιατι οταν πας σε ενα μαγαζι να αγορασεις αυτοι σου δινουν γιατι θελουν να πουλησουν,οποτε σας ρωταω να βγαλω ακρη.
    Εσυ Mikenan τι προτεινεις?Με αμινοξεα και πρωτεινη θα ειμαι καλυτερα?Και εννοειται οτι κανω και αεροβια.
    Προτείνω μια πρωτεινη και καμία πολυβιταμίνη!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-11-12 00:33 #15
    Προεπιλογή
    Απο βιταμινες μου ειχαν δωσει απο τα xtreme stores την Μ DOUBLE YOU - TWINS...
    Για πρωτεινη σκεφτομαι να περασω παλι για ενα ζυγισμα (ειχαμε πει μετα απο ενα μηνα) και να παρω και μια πρωτεινη.Λιγο που μιλησαμε με τον υπευθυνο ειπαμε να παρω πρωτεινη,να συνεχισω τα αμινοξεα,να παιρνω τις βιταμινες γιατι τις ειχα παρατησει και ισως μου ειπα να βαλουμε και λιγο καρτινινη(?) κατι τετοιο...
    Συγγνωμη αν κουραζω,απλα θελω να ακουω αποψεις απο καποιους που δεν εχουν σκοπο να βγαλουν κερδος,σε αντιθεση με αυτους που πουλανε τα συμπληρωματα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία