Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 28 από 28
  1. 31-08-14 12:45 #16
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρόλο που κ εγώ τον παρακολουθώ στενά και τον γουστάρω σε μερικά απ όσα λέει, μην τον έχετε κ σαν αυθεντία μερικοί...ναι βάζει το όνομα του, ναι βάζει το εργαστήριο, αλλά τι είδους τεστ κάνει το εργαστήριο κ τι ελέγχει?? Ο Lobliner -το έχει πει κ από μόνος του σε ένα σχόλιο- δεν πληρώνει για τέρμα αναλυτικά τέστς, γιατί το κόστος ανεβαίνει πολύ! Άμα δηλ. κάνεις τεστ απλά για την πρωτείνη σαν σύνολο, ακόμη κ να σε κλέβει η εταιρία, δεν θα το μάθεις! Θα σου μετρήσει ταυρίνες, γλυκίνες, κρεατίνες κ θα σου βγει όσο αναγράφει. Εκεί εξάλλου είναι το cheat!
    Nομιζω φιλε sobral οτι αν εχουμε αυτο το σκεπτικο παμε στα ακρα τελειως,δεν νομιζω να εχει καποιο λογο να κρυψει κατι,ειχε πει αλλωστε οτι αν τυχει καποιο τεστ πρωτεινης το οποιο δεν παει καλα δεν θα το δημοσιευσει απλα.......Αλλα και παλι να το παμε στα ακρα η συγκεκριμενη δεν εχει τιποτα απο προσθετα αμινοξεα,κρεατινες,ταυρινες,γλουταμινη,κτλ.....Οποτε δεν μπορει να γινει το cheat που λες.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 31-08-14 στις 12:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-08-14 12:54 #17
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitrispump Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα τελευταια ολες ότι λενε τα ταμπελακια βγαζει να εχουν στην πραγματικοτητα π,χ dymatize, δεν τον εμπιστεύομαι σαυτα που λεει, η συγκεκριμενη από ελλαδα είναι πολύ ακριβη αρα δεν και γενικα είναι 1800 γραμμαρια
    Την βρισκεις σε γνωστο e-shop σ καλη τιμη κοντα στα 6 ευρω κατω απο την gold standard και μπορει καποιος να την παρει και απο τον πορτογαλο στον οποιο οταν βρεις χαμηλωτερη τιμη μια πρωτεινη απο αλλο καταστημα που πουλαει και αυτος και το πεις στην αφηνει στην τιμη που βρηκες,αλλα γενικα αυτοι δεχονται παζαρια..... Οτι πληρωνεις περνεις μην ξεχνας δεν ειναι σκετη concedrate ειναι και isolate.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-08-14 14:00 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nομιζω φιλε sobral οτι αν εχουμε αυτο το σκεπτικο παμε στα ακρα τελειως,δεν νομιζω να εχει καποιο λογο να κρυψει κατι,ειχε πει αλλωστε οτι αν τυχει καποιο τεστ πρωτεινης το οποιο δεν παει καλα δεν θα το δημοσιευσει απλα.......Αλλα και παλι να το παμε στα ακρα η συγκεκριμενη δεν εχει τιποτα απο προσθετα αμινοξεα,κρεατινες,ταυρινες,γλουταμινη,κτλ.....Οποτε δεν μπορει να γινει το cheat που λες.....
    το σχόλιο ήταν γενικό για τον Lobliner κ όχι για την συγκεκριμένη. Η άποψη μου γι αυτήν είναι από πάνω εδώ κ πολύ καιρό....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-08-14 14:25 #19
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς να την έχω δοκιμάσει, θεωρώ ότι είναι από τις πολύ καλές της αγοράς. Ανεβάζουν συνέχεια τεστς κ είναι όλα κομπλέ, έχει καλά συστατικά. Και η εταιρία είναι αξιόπιστη κ με καλά προϊόντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-08-14 15:58 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλη πρωτεινη μπορω να πω ο μεγαλος ανταγωνιστης της gold standard αυτη την στιγμη.......Αρκετα προσεγμενη σε ολα και με καλες πηγες πρωτεινης,στο εξωτερικο σκιζει σε πωλησεις ειναι συνεχεια μεσα στην τριαδα στις πιο καλοπουλημενες πρωτεινες μαζι με την gold standard και την combat powder....
    Και η cellucor σαν εταιρια πολυ καλη εχει βγαλει αρκετα καλα συμπληρωματα τελευταια και με πολλους φαν........
    Ανεβαζω και το βιντεακι απο τα αποτελεσματα του τεστ που βγηκαν απο το Εργαστηρίο,τα πηγε πολυ καλα,εβγαλε ακριβως αυτα που γραφει το πινακακι της με τα συστατικα.....Το τεστ εγινε απο τον γνωστο MARC LOBLINER'S........
    Φιλε zisis
    ειναι δεδομενο οτι η ΟΝ ειναι ποιοτητα, την προτιμω και προσωπικα
    αλλα εχεις ενα "κολλημα" με την gold standard, καθε post σου την περιεχει.

    Καλη πρωτεινη συμφωνοι αλλα οχι κατι ανωτερο απο την Reflex πχ ή την Syntrax.
    H' που θα κανει την διαφορα απο μια αλλη αξιοπιστη πρωτεινη.

    φιλικα παντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-08-14 16:17 #21
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε zisis
    ειναι δεδομενο οτι η ΟΝ ειναι ποιοτητα, την προτιμω και προσωπικα
    αλλα εχεις ενα "κολλημα" με την gold standard, καθε post σου την περιεχει.

    Καλη πρωτεινη συμφωνοι αλλα οχι κατι ανωτερο απο την Reflex πχ ή την Syntrax.
    H' που θα κανει την διαφορα απο μια αλλη αξιοπιστη πρωτεινη.

    φιλικα παντα.
    Oxi φιλε μην το περνεις ετσι αν ειχες διαβασει ολα τα μηνυματα μου δεν θα το ελεγες αυτο και δεν πινω αυτη την περιοδο gold standard αλλη πινω και το εχω πει,απλα την αναφερω αρκετες φορες σαν παραδειγμα(σαν μετρο συγκρισεις) μια και ειναι η πιο γνωστη και αποδεκτη απο το μεγαλυτερο κοινο,παρακολουθω ολες τις εταιρειες και οταν υπαρχει κατι καλο το λεω,οπως και την συγκεκριμενη την πρωτεινη της cellucor που μαλλον μαζι με την isofusion θα ειναι στο καλαθι με τις παραγγελιες μου στην επομενη αγορα μου (αυτες οι δυο πρωτεινες μου εχουνε ξεφυγει δεν τις εχω αγορασει μεχρι τωρα).......

    *ειναι καλες και αυτες που ανεφερες εχω πιει αρκετους κουβαδες και απο δαυτες.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 31-08-14 στις 16:20
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-14 16:46 #22
    Προεπιλογή
    Γιατι Isofusion ομως?
    Αποδεδειγμενα σαν εταιρεια η Gaspari δεν ειναι αξιοπιστη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-08-14 17:12 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε zisis
    Καλη πρωτεινη συμφωνοι αλλα οχι κατι ανωτερο απο την Reflex πχ ή την Syntrax.
    .
    Οχι πλεον.Ισως κανενα χρονο πριν.Και αναφερομαι και σε Ματριξ και στην Σεικ.Εμενα με χασανε απο πελατη μετα τις τελευταιες αλλαγες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-14 18:21 #24
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι Isofusion ομως?
    Αποδεδειγμενα σαν εταιρεια η Gaspari δεν ειναι αξιοπιστη.
    Φιλε gymele για να μην βγουμε εκτος θεματος εγραψα εχθες στο τοπικ της(isofusion)2 μηνυματα για την αποψη μου για αυτην αν θελεις να τα διαβασεις.....
    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...371-Isofusion-
    (Gaspari-Nutrition)/page
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 31-08-14 στις 18:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-09-14 21:03 #25
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Κάποια γεύση που να ξεχωρίζει? διαβάζω διθυραμβικά σχόλια για την κανέλλα. Κανά review?????


    Sent from my iPad using Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-09-16 15:26 #26
    Προεπιλογή
    να κανω εγω ενα μικρο review. αυτη δοκιμαζω αυτο τον καιρο, γευση cookies&cream.

    Γευση: η καλυτερη που εχω δοκιμασει απ'ολες τις εταιριες που εχω δοκιμασει προς το παρον.
    Διαλυτοτητα: Σε γενικες γραμμες πολυ καλα (με 2 κουνηματα εχει διαλυθει με πολυ λιγο αφρο) but αφηνει κατι μικρα κομματακια σαν τρήματα απο μπισκοτο oreo.δεν ξερω απο τι και γιατι αλλα τιποτα το επιληψιμο.
    Τιμη: την πηρα ενα **αρικο επειδη εληγε σε 1 μηνα, με μια προχειρη ματια μπορει να φτασει και στα ** ευρω. δεν ειναι κακη η τιμη αλλα να μην ξεχναμε οτι ειναι 1,8kg και οχι 2kg οπως η περισσοτερες.

    Ενα αλλο αρνητικο ειναι οτι αφηνει πολυ σκονη οταν πεφτει στο shaker, ακομα και αν εχεις βαλει πρωτα νερο (πιο λιγο βεβαια). και παλι τιποτα το επιληψιμο. εχω και μια multipower που θα ναι η επομενη δοκιμη μου αλλα αν δεν παθω κανα τρομερο κοκομπλοκο νομιζω οτι θα καταληξω στην cellucor γενικα.

    ***Δεν αναφέρουμε τιμές στα συμπληρώματα ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-04-17 20:49 #27
    Προεπιλογή
    Παιδια δεν την βλεπω πλεον στο e-shop σταματησε να ερχεται ελλαδα η συγκεκριμενη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-04-17 15:51 #28
    Προεπιλογή
    Η αλήθεια είναι ότι σταματήσαμε αυτήν την πρωτεΐνη στον ΑΘΛΗΤΗ γιατί δεν είχε καθόλου πωλήσεις. Κατά καιρούς μάλιστα κάποια κομμάτια είχαν κοντέψει να μας λήξουν κιόλας, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι σαν προϊόν δεν είναι καλό ή ότι είχαμε παράπονα.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12