Σελίδα 11 από 122 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 1823
  1. 26-12-12 00:17 #151
    Προεπιλογή
    γκατσα

    τνχ

    οποτε απο συμπληρωματα χρησιμοποιεις νουτρι και τι αλλο?


    ελα ρε...ειμαστε κανω κατω στα ιδια ισως να ειμαι λιγο ψηλοτερος κανα cm

    τωρα ειμαι καπου γυρω στα 75κιλα....

    κοιτα να δεις σε κανα μηνα η Λιλα θα ειναι βαρυτερη απο μενα μπουχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-12-12 00:32 #152
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    φακοφ έχω αρχίσει δίαιτα, δεν σκοπεύω τώρα άμεσα να γίνω πιο μασιφ

    Από συμπληρώματα πρωτείνη (πλέον παίρνω και άγευστη), κρεατίνη και ψαρόλαδα που με έχουν βοηθήσει πολύυυυ με τις τενοντίτιδές μου.
    Βασικά μου χουν περάσει σχεδόν εντελώς, αρκεί να μην κάνω πολλές βλακείες στη προπόνηση

    Επίσης όποτε τα δώ μπορστά μου κ το θυμηθώ παίρνω msm έτσι για να πω ότι τα πήρα κ να τελειώνουν γτ έχω 2 κουτιά. Αλλά τα παίρνω για τα μαλλιά αυτά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων

    ελα ρε...ειμαστε κανω κατω στα ιδια ισως να ειμαι λιγο ψηλοτερος κανα cm

    τωρα ειμαι καπου γυρω στα 75κιλα....

    κοιτα να δεις σε κανα μηνα η Λιλα θα ειναι βαρυτερη απο μενα μπουχαχαχαχα
    Σε έχω δηλαδή..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-12-12 00:40 #153
    Προεπιλογή
    γκατσα γκατσα

    δοκιμασε flexit σκονη απτα χτρεμε εχει τα παντα μεσα και ειναι πολυ οικονομικο

    εχει msm,χονδοτετοια, γλυκοζατετοια, κολλαγονο, υαλουρινικο οξυ πως το λενε, εχει λιγη D


    βοηθαει αρκετα μπορω να πω, ασε και τα δυο δικεφαλα ειναι η τενοπονιτιδα κ η χαρα της


    οχι δε νομιζω οτι με εχεις ισως να εχεις μεγαλυτερα χερια απο μενα

    την κοτοτουνα την εχεις? Όνομα: tumblr_mf5gxdsf4p1rpnvmjo1_500.jpg Εμφανίσεις: 794 Μέγεθος: 79,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-12-12 00:49 #154
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    όχι έχω δοκιμάσει διάφορα τέτοια για αρθρώσεις αλλά δε μου δουλεύουν. Το πρόβλημα μου δεν είναι οι αρθρώσεις και οι χόνδροι αλλά οι τένοντες. Εχω φλεγμονές και τα ψαρόλαδα είναι αντιφλεγμονώδη

    Η chickentuna μ άρεσε όταν ήμουν στα κυβικά της. Πλέον δε μ αρέσει, τη θεωρώ πολύ κόκκαλο με γράμμωση χωρίς ιδιαίτερη μυικότητα. Ειδικά από τη μέση και κάτω, ανορέξια νερβόζα
    εννοείται την έχω, αν πέσω πάνω της πιστεύω δε θα ζήσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-12-12 00:53 #155
    Προεπιλογή
    γκατσα χ3


    καλες γιορτες Λιλουκα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-12-12 05:10 #156
    Προεπιλογή
    WoW είχα καιρό να μπω στο φόρουμ και μου ξέφυγε το log της Λίλας Λιλάρα είσαι θεά αγάπη μου κοίτα μην το παρακάνεις με την δίαιτα και γίνεις σαν αυτή την chicken πως την είπες... (ονομα και πράμα). Εμένα μ'αρέσεις έτσι "μπαμπάτσικη" Όσο για τους τένοντες επειδή έχω μια εμπειρία νταξ μη τους ζορίζεις πολύ τα ψαρόλαδα και γενικά τα συμπληρώματα κάνουν μια μικρή δουλειά σε αυτό εφ'όσον έχει προηγηθεί ξεκούραση. Λογικά πρεπεί να έχεις πολύ λεπτούς τένοντες και μικρές σε μήκος καταφύσεις εργοστασιακά οπότε αυτό δεν αλλάζει. θα πρέπει να κάνεις υποχωρήσεις. Μπορεί ο μυς να αντέχει αρκετό βάρος αλλά για τον τένοντα να είναι είδη πολύ μεγάλο το φορτίο οπότε πρέπει να βρεις τη χρυσή τομή. Αν θες δοκίμασε συστηματικά για ένα αρκετό διάστημα Eviol-E (μαζί με τα ψαρόλαδα) και δες πως θα είσαι. Επίσης κάτι έχω ακούσει για υγρό κολλαγόνο συμπλήρωμα αλλά αυτό δε το ξέρω καθόλου.

    Καλά Χριστούγεννα και καλό υπόλοιπο εορτών
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SHRED : 26-12-12 στις 05:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-12-12 11:20 #157
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SHRED Εμφάνιση μηνυμάτων
    WoW είχα καιρό να μπω στο φόρουμ και μου ξέφυγε το log της Λίλας Λιλάρα είσαι θεά αγάπη μου κοίτα μην το παρακάνεις με την δίαιτα και γίνεις σαν αυτή την chicken πως την είπες... (ονομα και πράμα). Εμένα μ'αρέσεις έτσι "μπαμπάτσικη"
    Ναι...εγώ είμαι αυτή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SHRED Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για τους τένοντες επειδή έχω μια εμπειρία νταξ μη τους ζορίζεις πολύ τα ψαρόλαδα και γενικά τα συμπληρώματα κάνουν μια μικρή δουλειά σε αυτό εφ'όσον έχει προηγηθεί ξεκούραση. Λογικά πρεπεί να έχεις πολύ λεπτούς τένοντες και μικρές σε μήκος καταφύσεις εργοστασιακά οπότε αυτό δεν αλλάζει. θα πρέπει να κάνεις υποχωρήσεις. Μπορεί ο μυς να αντέχει αρκετό βάρος αλλά για τον τένοντα να είναι είδη πολύ μεγάλο το φορτίο οπότε πρέπει να βρεις τη χρυσή τομή. Αν θες δοκίμασε συστηματικά για ένα αρκετό διάστημα Eviol-E (μαζί με τα ψαρόλαδα) και δες πως θα είσαι. Επίσης κάτι έχω ακούσει για υγρό κολλαγόνο συμπλήρωμα αλλά αυτό δε το ξέρω καθόλου.

    Καλά Χριστούγεννα και καλό υπόλοιπο εορτών
    not sure τι γίνεται ακριβώς. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Είχα ανεβάσει απότομα κιλά γιατί ανέβαζα πολύ γρήγορα δύναμη. Μέσα σε 1 χρόνο προπόνησης είχα φτάσει να κάνω με 15κιλους για στήθος και με 20 κιλά κωπηλατική αλτήρα για ρεπς. Πάντως όσο περνάει ο καιρός καλυτερεύουν και πιστεύω ότι ακολουθούν και οι τένοντες τους μυες σε μέγεθος. Δε παραμένουν οι ίδιοι

    Βιταμίνη Ε γιατί?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-12-12 16:31 #158
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι...εγώ είμαι αυτή
    not sure τι γίνεται ακριβώς. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Είχα ανεβάσει απότομα κιλά γιατί ανέβαζα πολύ γρήγορα δύναμη. Μέσα σε 1 χρόνο προπόνησης είχα φτάσει να κάνω με 15κιλους για στήθος και με 20 κιλά κωπηλατική αλτήρα για ρεπς. Πάντως όσο περνάει ο καιρός καλυτερεύουν και πιστεύω ότι ακολουθούν και οι τένοντες τους μυες σε μέγεθος. Δε παραμένουν οι ίδιοι

    Βιταμίνη Ε γιατί?
    Αφού είσαι Τούμπανο λέμε! Πάντως Ναι είναι αλήθεια μπορεί να επιτευχθεί υπετροφία στους τένοντες απλά αναλογικά πάντα όταν υπάρχει ευαισθησία πρέπει να έχεις το νου σου λίγο.
    Η Βιταμίνη Ε βοηθάει στην ελαστικότητα των τενόντων και γενικά μαλακών μορίων. Καλύτερη ελαστικότητα = λιγότερες φλεγμονές
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-12-12 19:54 #159
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Μέτρια προπ, όχι πολλή δύναμη δε ξέρω τί έφταιγε, σε κάποιες ασκήσεις τα συνηθισμένα κιλά μου φαίνονταν ασήκωτα

    Upper

    chn ups 1*9
    ελξεις τροχαλία ανοιχτή 1*12*55, 1*8*60 drop 8*45
    ανάποδη 1*9*65

    στήθος αλτήρες επικλινής 3*12-6*20κ

    κωπηλατική τροχαλία 1*12*50, 2*8*55κ

    πρέσσα στήθους 2*12*50κ
    πους απς παγκος 1*12+

    προτάσεις αλτήρων μαζί 2*12*10κ 1*7*12κ ντροπ 8*8κ
    side laterals 1*12*12κ ντροπ 12*8κ

    δικεφαλα αλτηρες 2*8-6*14κ 1*10*12κ

    3κεφ τροχ. 1*13*50κ, 1*10*55, 2*8-6*60κ ντροπ 2*6*45κ

    δικεφαλα 2πλη τροχ. 1*8*25κ, 2*8*20κ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-12-12 19:56 #160
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SHRED Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού είσαι Τούμπανο λέμε! Πάντως Ναι είναι αλήθεια μπορεί να επιτευχθεί υπετροφία στους τένοντες απλά αναλογικά πάντα όταν υπάρχει ευαισθησία πρέπει να έχεις το νου σου λίγο.
    Η Βιταμίνη Ε βοηθάει στην ελαστικότητα των τενόντων και γενικά μαλακών μορίων. Καλύτερη ελαστικότητα = λιγότερες φλεγμονές

    Αυτό για την Ε ομολογώ δε το ξερα, θα το κοιτάξω, να σαι καλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-12-12 02:10 #161
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    26/12
    ΑΝ θεωρήσω ότι 2 κουραμπιεδάκια που έφαγα έχουν 150 θερμίδες () τότε

    +-1600 kcals
    protein 163gr


    Λοιπόν αν αυτά που έφαγα σήμερα έχουν 1600 και αν κρίνω από το πόσο έτρωγα πριν αρχίσω δίαιτα....χολυ κραπ πρέπει να χτύπαγα και πάνω από 2000
    (αύριο θα φάω κράξιμο από μια ψυχή γι αυτό που έγραψα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-12-12 13:52 #162
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1.τσιν απς είναι στο μονόζυγο...ανάλογα ποσση δύναμη έχω κ πόσο βαριά με αισθάνομαι την εκάστοτε μέρα, εναλλάσω ή μπορεί και να μην κάνω. καμιά φορά κάνω και όταν έχω πόδια έτσι να γουστάρω
    2.τρικέφαλο στον πάγκο, είμαι βαριά για δίζυγο (άσε που δε με πιάνει)
    3. ενα 5λεπτο ελλειπτικό, κάποιες διατάσεις για τη λεκάνη και τα μηριαία, επαναλήψεις με το σωματικό βάρος και σταδιακή αύξηση κιλών στη πρώτη άσκηση.
    4.Δεν υπάρχει λόγος. Το κάνω και σαν ζέσταμα των ποδιών. Βασικά εναλλάσσω σκουώτ ανάλογα την όρεξη.1 back 1 front kok.
    5.κάνω συνήθως



    υποτίθεται στη δίαιτα, κόβω τα τσιμπολογήματα και ελέγχω κάπως τις ποσότητες. Και φυσικά μετράω θερμίδες. Είπα θα παίζω από 1200-1500 (κυρίως για τις προπονήσεις) αλλά αν δε δώ φως θα τις ρίξω στις 1200 για κάθε μέρα
    Και πως να κρίνω δηλαδή από το πως ανιδρά το σώμα του γείτονα, καλέ?
    2.ασε που εισαι βαρια ρε....δοκιμασε αν θες με βοηθεια απο κατω η εστω μισες,θα σε πιασει καλυτερα...τωρα αν δεν σε πιανει,ψαξε λιγο την τεχνικη.Την θεωρω πολυ ανωτερη απο τις βυθισεις σε παγκο....ποσο μαλλον κ οταν δυναμωσεις και προσθεσεις εξτρα βαρος...

    3.κοιτα το ζεσταμα ειναι υποτιμημενο.Προσωπικα κανω ενα 20λεπτο γεματο μονο ζεσταμα,ποσο μαλλον αν ειχα καποια κουσουρια θα εμενα σιγουρα μεχρι 20 λεπτα στο ζεσταμα...τωρα με ενα 5 λεπτο ελλειπτικο τι να προλαβεις να κανεις...εστω δωσε εμφαση σε διατατικες μετα αρκετη ωρα να ανοιξεις καλα και μετα να μπεις ειδικα οταν εχεις ποδια αγαπη....

    5.πιο πολλες μαρη πιο πολλες...ξερεις αν δεν βλεπω διατασεις εγω τρελαινομαι

    εννοειται το δικο σου θα κοιτας απλα επειδη σου λεω και αλλες επιλογες,μην το δενεις κομπο οτι ενα κ το αυτο..δεν ειναι νομος τιποτα για κανεναν...κ εγω εκανα πατατες παλια μεχρι να μαθω απο αυτα που διαβαζα...σιγουρα ξερεις το σωμα σου καλυτερα απλα συνεχως θα δοκιμαζεις και θα βλεπεις πως πας,εαν σε νοιαζει δηλαδη να δοκιμαζεις και νεες οπτικες οπως πχ να ανεβασεις θερμιδες....

    βλεπω παει καλα η διατα αυτες τις μερες ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-12-12 13:56 #163
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων

    την κοτοτουνα την εχεις? Όνομα: tumblr_mf5gxdsf4p1rpnvmjo1_500.jpg Εμφανίσεις: 794 Μέγεθος: 79,6 KB
    Καλά τωρα σοβαρά...συγκρινεται αυτο το σαμιαμίδι με τη φωτό που έχει η Αλίκη για αβαταρ;;;;
    Μη λεμε χαζομάρες...

    Επίσης αυτη δεν είναι η τσικεν τουνα, πρέπει να είναι η αλλη απο το bodyrock tv.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-12-12 13:57 #164
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τωρα σοβαρά...συγκρινεται αυτο το σαμιαμίδι με τη φωτό που έχει η Αλίκη για αβαταρ;;;;
    Μη λεμε χαζομάρες...

    Επίσης αυτη δεν είναι η τσικεν τουνα, πρέπει να είναι η αλλη απο το bodyrock tv.
    ναι καλε αυτη ειναι!την ιδια λετε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-12-12 14:15 #165
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    2.ασε που εισαι βαρια ρε....δοκιμασε αν θες με βοηθεια απο κατω η εστω μισες,θα σε πιασει καλυτερα...τωρα αν δεν σε πιανει,ψαξε λιγο την τεχνικη.Την θεωρω πολυ ανωτερη απο τις βυθισεις σε παγκο....ποσο μαλλον κ οταν δυναμωσεις και προσθεσεις εξτρα βαρος...
    Τι λέει αυτή ρε? παιδί μου δε σηκώνονται έτσι απλά 70 κιλά. Εδώ με τις έλξεις ζορίζομαι, σιγά μη βγάλω και βυθίσεις
    Τη θεωρώ κατώτερη (για μένα έστω) αν τη κάνεις για 3κέφαλα. Πρωτον το άνοιγμα είναι στάνταρ στο δίζυγο και ο καθένας θέλει διαφορετικό άνοιγμα χεριών για να δουλέψει 3κέφαλα. Εμένα στο δίζυγο οι 4-5 επαναλήψεις που θα καταφέρω θα με χτυπήσουν στους ώμους. Την έχω εγκαταλήψει (υποβοήθηση δεν παίζει). Πάγκος και πάλι πάγκος
    όταν θα βγάζω ρεπς με κανα 50κιλο στον πάγκο (ή όταν χάσω κανα 7κιλο) ίσως ξαναδοκιμάσω το δίζυγο

    3.κοιτα το ζεσταμα ειναι υποτιμημενο.Προσωπικα κανω ενα 20λεπτο γεματο μονο ζεσταμα,ποσο μαλλον αν ειχα καποια κουσουρια θα εμενα σιγουρα μεχρι 20 λεπτα στο ζεσταμα...τωρα με ενα 5 λεπτο ελλειπτικο τι να προλαβεις να κανεις...εστω δωσε εμφαση σε διατατικες μετα αρκετη ωρα να ανοιξεις καλα και μετα να μπεις ειδικα οταν εχεις ποδια αγαπη....
    20 λεπτά δεν είναι ζέσταμα είναι κάψιμο
    5 λεπτά ελλειπτικό γρήγορο + άλλα 5-10 διατάσεις κ συνεχόμενες ασκήσεις σωματικού βάρους + 3 σετ πριν τα λειτουργικά είναι μια χαρά. Τεσπα σε μένα είναι αρκετά όπως και στον οποιονδήποτε πιστεύω. Σε πιο τραυματισμένο σώμα δεν γνωρίζω

    5.πιο πολλες μαρη πιο πολλες...ξερεις αν δεν βλεπω διατασεις εγω τρελαινομαι
    Πολλές φορές κάνω και δεν τις γράφω

    το δικο σου θα κοιτας απλα επειδη σου λεω και αλλες επιλογες,μην το δενεις κομπο οτι ενα κ το αυτο..δεν ειναι νομος τιποτα για κανεναν...κ εγω εκανα πατατες παλια μεχρι να μαθω απο αυτα που διαβαζα...σιγουρα ξερεις το σωμα σου καλυτερα απλα συνεχως θα δοκιμαζεις και θα βλεπεις πως πας,εαν σε νοιαζει δηλαδη να δοκιμαζεις και νεες οπτικες οπως πχ να ανεβασεις θερμιδες....

    βλεπω παει καλα η διατα αυτες τις μερες ε?
    Καλά η δίαιτα δε το συζητώ πάει εξαιρετικά μέχρι στιγμής, από τις 5 μέρες άντε τις 2 να μαι υπο

    Κοίτα στη φάση που είμαι τώρα ότι και να φάω (υποθερμιδικά) θα χάσω. Αν κάποια στιγμή φτάσω σε ικανοποιητική γράμμωση και θέλω το κάτι παραπάνω ίσως πειραματιστώ με πατάτες, ρύζια κ τέρμα
    καθαρή διατροφή
    Τώρα το να ανεβάσω θερμίδες δε καταλαβαίνω που αποσκοπεί. Τί ακριβώς εννοείς? Να ανεβάσω για να είμαι υπερθερμιδικά ή υπό? Και ποιος ο λόγος?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 122 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία