Σελίδα 3 από 15 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 222
  1. 15-12-12 15:20 #31
    Προεπιλογή
    Ανοιξη του 1983 απολυομαι απο τον στρατο και ξεκιναω προπονηση για πρωτη φορα σε γυμναστηριο.
    Ηταν ενα μικρο γυμναστηριο στην Καλλιθεα του Τακη Μεγαριτη. Ηταν ομως ειδικευμενο περισσοτερο στις πολεμικες τεχνες.
    Μετα απο 2 μονο μηνες αποφασιζω κ παω σε ενα καθαροαιμο γυμναστηριο ,του Χρηστου Παρνασσα στο Αιγαλεω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-12-12 15:29 #32
    Προεπιλογή
    Σορυ συνεχιζω το ιδιο μηνυμα.
    Η αποσταση ομως απο το σπιτι μου ηταν μεγαλη κ δεν αντεξα πανω απο 3 μηνες.
    Οι φωτο ειναι το 1984 με ενα χρονο προπονηση μετα τον στρατο.

    Όνομα: img058 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4699 Μέγεθος: 136,2 KB
    Όνομα: img058 - Αντίγραφο (2).jpg Εμφανίσεις: 4479 Μέγεθος: 366,8 KB
    Όνομα: img058.jpg Εμφανίσεις: 4628 Μέγεθος: 368,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-12-12 15:54 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοιξη του 1983 απολυομαι απο τον στρατο και ξεκιναω προπονηση για πρωτη φορα σε γυμναστηριο.
    Ηταν ενα μικρο γυμναστηριο στην Καλλιθεα του Τακη Μεγαριτη. Ηταν ομως ειδικευμενο περισσοτερο στις πολεμικες τεχνες.
    Μετα απο 2 μονο μηνες αποφασιζω κ παω σε ενα καθαροαιμο γυμναστηριο ,του Χρηστου Παρνασσα στο Αιγαλεω.
    ΕΛΑ ΡΕ ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-12-12 18:19 #34
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Χρήστο συνέχισε αυτό το πολύ ωραίο θεμα,εγω θα παρέμβω με δικό μου υλικό (φανταζομαι ότι θα το εχεις,αλλα ποτε δεν ξερεις ) στο αγωνιστικό σου κομμάτι ! Sticky
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-12-12 19:59 #35
    Προεπιλογή
    Ανοιξη του 1986 ,κ αφου εχω περιηγηθει σε διαφορα γυμναστηρια οπου πηγαινε η παρεα μου κ η εμπνευση για προπονηση ,συνεχιζω. Δυστηχως τα περισσοτερα ηταν μακρια (Περαμα ,Πειραιας,Καλλιθεα στο τελος) ,αλλα αμα το ΒΒ σου εχει γινει τροπος ζωης (σε ερασιτεχνικα πλαισια βεβαια ,σαν χομπυ κ καταδυναμιν) κ με παρεα με το ιδιο παθος ,προσπερνας αποστασεις κ αλλες δυσκολιες.
    Σε αυτην την κατασταση ,μου μπαινει η ιδεα να κατεβω σε αγωνες την επομενη χρονια εαν μπορεσω.
    Όνομα: img060.jpg Εμφανίσεις: 4289 Μέγεθος: 109,3 KB
    Όνομα: img059 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4224 Μέγεθος: 105,4 KB
    Όνομα: img059.jpg Εμφανίσεις: 4284 Μέγεθος: 102,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-12-12 21:14 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Χρηστο πολυ ωραιο θεμα,ειναι σα να διαβαζω ενα βιβλιο.....ειναι κι ενα διδαγμα για ολους μας σημερα πως ενας ανθρωπος οταν εχει αγαπη για γυμναστικη μπορει να ξεπερασει ολες τις δυσκολιες και να προχωρησει.......ανυπομονω για τη συνεχεια της πορειας σου με φωτος και σχολια.....στις τελαυταιες φωτος που εβαλες φαινεται πως το σωμα σου εχει αρχισει να αγριευει αγωνιστικα..... για τον αδαμαντινο χαρακτηρα σου τα ειπαν ολα οι συν-forum-ητες μου πιο πριν....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-12-12 22:27 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρηστο πολυ ωραιο θεμα,ειναι σα να διαβαζω ενα βιβλιο.....ειναι κι ενα διδαγμα για ολους μας σημερα πως ενας ανθρωπος οταν εχει αγαπη για γυμναστικη μπορει να ξεπερασει ολες τις δυσκολιες και να προχωρησει.......ανυπομονω για τη συνεχεια της πορειας σου με φωτος και σχολια.....στις τελαυταιες φωτος που εβαλες φαινεται πως το σωμα σου εχει αρχισει να αγριευει αγωνιστικα..... για τον αδαμαντινο χαρακτηρα σου τα ειπαν ολα οι συν-forum-ητες μου πιο πριν....
    Eυχαριστω φιλε ελμερ για τα καλα σου λογια ,αλλωστε οπως ειπα κ απο την αρχη δεν βαζω τις φωτο μου για να δειξω το σωμα μου (σιγα τωρα) ,αλλα για να βοηθησω-εμπνευσω ισως μερικα παιδια με πιο πλουσια σωματικα προσοντα απο εμενα μεχρι που μπορουν να φτασουν σιγα σιγα κ με υπομονη.


    Αφου ηδη εχω παντρευτει ,τι να κανουμε ,η μικρος μικρος παντρεψου η μικρος καλογερεψου ,συνεχιζω πιο ηρεμος πια .
    Οι 2 αυτες φωτο απεχουν 3 μηνες περιπου απο τους αγωνες Μιστερ Στερεα Ελλας του Μαιου 1987 που στοχευω να συμετασχω.
    Εχω ηδη ξεκινησει πιο προσεκτικη διατροφη κ εχω αρχισει να καθαριζω λιγο. Ειμαι 84 κιλα κ πιστευα να ημουν ετοιμος στα 78κλ.

    Όνομα: img061 (2).jpg Εμφανίσεις: 4571 Μέγεθος: 243,7 KB
    Όνομα: img061.jpg Εμφανίσεις: 4232 Μέγεθος: 250,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-12-12 01:11 #38
    Προεπιλογή
    Το '86 και το '87 ,αγριεψαν αισθητα ,ολα.Χονδρα οστα στα πλευρα,οι θωρακικοι ακουμπουν στους δικεφαλους,το κατω στηθος δεν κανει καθολου κρεμασμα(αυτο ειναι γενετικο),ο δικεφαλος φουσκωσε αλλα φουσκωσε και η αρθρωση ενεκα πολυ καλου προσθιου βραχιονιου.Συνεχιζουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-12-12 01:27 #39
    Προεπιλογή
    εαν ηταν ευκολο να αναφερεται και τροπος εκγυμνασης-προγραμματα, κτλ θα βοηθουσε και εμας τους νεοτερους!! τρομερη εξελιξη το 86', περιμενω να δω την συνεχεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-12-12 16:54 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το '86 και το '87 ,αγριεψαν αισθητα ,ολα.Χονδρα οστα στα πλευρα,οι θωρακικοι ακουμπουν στους δικεφαλους,το κατω στηθος δεν κανει καθολου κρεμασμα(αυτο ειναι γενετικο),ο δικεφαλος φουσκωσε αλλα φουσκωσε και η αρθρωση ενεκα πολυ καλου προσθιου βραχιονιου.Συνεχιζουμε.
    Γιαννη την παρατηρητικοτητα σου κ τις ''τεχνικες'' λεπτομερειες που λες ,δεν θα μπορουσαμε να τις βλεπαμε απο μονοι μας σε τετοια εκταση. Απλα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    εαν ηταν ευκολο να αναφερεται και τροπος εκγυμνασης-προγραμματα, κτλ θα βοηθουσε και εμας τους νεοτερους!! τρομερη εξελιξη το 86', περιμενω να δω την συνεχεια!
    Να αναφερω προγραματα γυμναστικης εδω,ειναι καπως δυσκολο. Απλα γυμναζομουνα οπως οι περισσοτεροι ,με την αναλογη ενταση που μπορουσα ,προσπαθωντας να βρω ασκησεις κ προγραματα που ταιριαζαν σε μενα.
    Σε αυτο που υπηρχαν μεγαλες διαφορες αναλογα με την εποχη ηταν η διατροφη ,κ με αρκετα λαθη οπως θα δεις παρακατω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-12-12 23:20 #41
    Το avatar του χρήστη ovelix

    Εγγραφή
    21-10-2008
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    370
    Προεπιλογή
    Χρηστο σ` ευχαριστουμε που τις μοιραστικες μαζι μας παρα πολυ δυνατο θεμα
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-12-12 23:50 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ovelix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρηστο σ` ευχαριστουμε που τις μοιραστικες μαζι μας παρα πολυ δυνατο θεμα





    Οι μερες για τον αγωνα πλησιαζουν.
    Όνομα: img074.jpg Εμφανίσεις: 8053 Μέγεθος: 117,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-12-12 01:28 #43
    Προεπιλογή
    Ειχες και χημικη υποστηριξη στην προετοιμασια για τον πρωτο αγωνα σου?Απλα ειμαι περιεργος να δω πως εξελιχθηκες κατα το περασμα των χρονων δεν εχει αλλο σκοπο η ερωτηση μου.Παρακολουθω καθημερινα το θεμα σου,καλη συνεχεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-12-12 18:00 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ska Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειχες και χημικη υποστηριξη στην προετοιμασια για τον πρωτο αγωνα σου?Απλα ειμαι περιεργος να δω πως εξελιχθηκες κατα το περασμα των χρονων δεν εχει αλλο σκοπο η ερωτηση μου.Παρακολουθω καθημερινα το θεμα σου,καλη συνεχεια!
    Κρινε μονος σου (εαν μπορεις βεβαια) βλεποντας ,ποσα χρονια ''παλευω'' ,πως εχω βελτιωση σταδιακα ,και ποσα κιλα μενω οταν κανω την τελικη διαιτα (αυτο θα το δεις στην συνεχεια).
    Απο κει κ περα δεν εχει νοημα να σου πω απλα ενα ναι η ενα οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-12-12 18:20 #45
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Οι μερες για τον αγωνα πλησιαζουν.



    Χρηστο εδω εισαι στου Ζαπατινα το γυμναστηριο;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 15 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία