Σελίδα 4 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 222
  1. 17-12-12 19:42 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρηστο εδω εισαι στου Ζαπατινα το γυμναστηριο;;;
    Οχι Κωστα ειμαι σε ενα γυμναστηριο στο Π Φαληρο ,που εκανα ενα μικρο περασμα απο εκει οταν ακολουθησα τον κολητο μου που δουλευε σαν γυμναστης.



    Τρεις τεσσερις μερες πριν τον αγωνα κ ειμαι ετοιμος ,μονο που η ζυγαρια ειχε παρει με φορα την κατιουσα κ δεν ελεγε να σταματησει. Τελικα σταματησε στα 74 κιλα ,αρκετα κατω δλδ απο τα 78 που υπολογιζα.
    Τις 2 τελευταιες εβδομαδες πηρα αδεια απο την δουλεια για να μπορεσω να αφοσιωθω στην προετοιμασια κ κυριως να αντεξω την ακραια διαιτα.
    Αυτες τις 2 εβδομαδες ετρωγα μονο κοτοπουλο ψητο,ψαρι βραστο,ασπραδια απο αυγα και απο υδατανθρακα μονο ενα ξυνομηλο πριν την προπονηση.
    Απο συμπληρωματα επερνα τις πολυ καλες τοτε πολυβηταμινες με μεταλα Cantasium των 2000mg , Β complex ,C ,E των 400iu k μερικα αμινοξεα(εδω ημουν λαθος γιατι επρεπε πολυ περισσοτερα).
    Ηλπιζα τωρα τις τελευταιες 2 μερες που θα εκανα υδατανθρακωση ,μπας κ επερνα κανενα κιλο κ στανιαριζα λιγο.

    Σε μερικες φωτο ειμαι με τον Φιλο κ συναθλητη Κωστα Σπυροπουλο που κερδισε ευκολα τον γενικο στους τζουνιορ ,και ειχε μια καλη πορεια στην συνεχεια σε αγωνες.
    Όνομα: ,,,, - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4308 Μέγεθος: 275,9 KB
    Όνομα: ,,,,.jpg Εμφανίσεις: 4114 Μέγεθος: 291,7 KB
    Όνομα: img079 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4524 Μέγεθος: 127,1 KB
    Όνομα: img074 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4224 Μέγεθος: 109,6 KB
    Όνομα: img063.jpg Εμφανίσεις: 4658 Μέγεθος: 356,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-12-12 20:57 #47
    Προεπιλογή
    πως το εχεις καταφερει ρε χρησταρα κ το εχεις κανει σαν σειρα τηλεορασης
    κ ανυπομονω για τη συνεχεια καθε φορα.
    εχεις σκεφτει να το κανεις βιβλιο?αληθεια.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-12-12 21:48 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως το εχεις καταφερει ρε χρησταρα κ το εχεις κανει σαν σειρα τηλεορασης
    κ ανυπομονω για τη συνεχεια καθε φορα.
    εχεις σκεφτει να το κανεις βιβλιο?αληθεια.
    Λες ρε γμτ να ημουν ταλεντο σεναριογραφος κ να πηγε στραφι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-12-12 21:51 #49
    Προεπιλογή
    ποτε δεν ειναι αργα
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-12-12 22:05 #50
    Προεπιλογή
    Παρά πολυ καλό θεμα...θα ήταν όντως πολύ ενδιαφέρον να μας πεις αμα σε καποια φαση είχες χημικη υποστήριξη...ανυπομονω να φτασεισ στο σημειο Π έχεις στο αβαταρ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-12-12 22:38 #51
    Προεπιλογή
    Πραγματικά η ομορφιά και η καλαισθησία του σώματος σου Χρήστο στις τελευταίες φωτό είναι για εμένα αξιοθαύμαστες. Αναμένω με ανυπομονησία τη συνέχεια............
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-12-12 00:39 #52
    Προεπιλογή
    Τα πιο καλα σημεια σου ειναι οι οδοντωτοι και οι κοιλιακοι.Φυσικα ,αφου εχεις αρμονικο σωμα ολα δειχνουν καλα,αλλα αυτα τα δυο ξεχωριζουν εντονα.Θα σκεπτομουν σαν πιθανη ερμηνεια οτι εκανες πολλες αρσεις σκελων στο μονοζυγο.Βεβαια,υπαρχουν και αλλα σεναρια,οπως φυσικα και η γενετικη.
    Η πλαινη τρικεφαλων και η αλλη στο μπαλκονι ,μου αρεσαν περισσοτερο.
    Τωρα που το σκεπτομαι,και ο Ζεην ειχε τρομερους οδοντωτους και πολυ καλους κοιλιακους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-12-12 05:00 #53
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    όταν έχεις αρμονικό καλούπι ακόμη και χωρίς υπερβολικούς μυς μπορεί να δείχνει όμορφα το σώμα και εδω ο χρήστος έχει αρμονία και συμμετρία οπότε μπορεί άνετα να σταθεί και δίπλα σε ογκωδέστερους αθλητες με αξιώσεις

    δεν έχει κανένα νόημα να πεί κάποιος έπαιρνε κατι η δεν έπαιρνε , αυτα είναι ανούσια πράματα και άλλωστε φαίνετε πως το σώμα αυτο δεν έχει ίχνος υπερβολής και αν ο χρήστος είχε περισσότυερες γνώσεις για τα τότε δεδομένα είμαι σίγουρος ότι θα έιχε περισσότερους μυς .

    αυτα τα λέω έχοντας γνώση λόγω του ότι και γω σ αυτη την εποχή ανήκω και αργότερα κατάλαβα και έμαθα απο τα λάθη του παρελθόντος ,μάλιστα ενω κατέβαινα και εγω και 1-2 συναθλητες μου χωρίς καμία χημική υποστήριξη παρα μόνο τις βιταμίνες που ανέφερε ο χρήστος και μια πρωτείνη , είχα καταφέρει και κέρδισα αγώνες και το σώμα του χρήστου μιας και το βλέπουμε και σχολιάζουμε είναι απόλυτα εφικτο να το πετύχει κάποιος (όχι όπως είναι ενοείτε αυτο έχει να κάνει με καλούπι και προδιαγραφες )αλλα σε επίπεδο μάζας , γι αυτο μ αρέσει που βλέπω αυτες τις φωτο με γυρνάν πραγματικα στο ββ εκείνης της εποχής που για μας ήταν στην πολύ αγνή του μορφή

    και βλέποντας τωρα αυτες τις φωτο επιβεβαιώνομαι όταν έλεγα στον χρήστο ότι είχε δυνατότητες αν έπαιζε πιο σκληρό παιχνίδι για πολυ ψηλά , αλλα ορθώς έπραξε εφόσον δεν είχε τέτοιους στόχους , σημασία έχει ότι το απολάμβανε αυτό που έκανε και το χαιρόταν , αυτο φαίνετε ακόμη και με την τωρα αντιμετώπηση που έχει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-12-12 17:46 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω Γιαννη για τα καλα σου λογια , αλλα τι να πουμε για σενα τοτε;



    Κ την επομενη την βαζω γιατι εκει γνωρισα τον φιλο μου κ τρομερο body builder Χρηστο Σαμιωτη.
    Απο τον Ηλια μαθαμε οτι τωρα πια ειναι καλογηρος στο αγιο ορος.
    Οταν καποια στιγμη θα παω ,γιατι καποτε θα παω,Ηλια θα χρειαστω την βοηθεια σου να μου πεις που θα τον βρω τον Χρησταρα.

    Συνημμένο Αρχείο 58734
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    μ άρεσε και η φωτο με τον χρηστο σαμιώτη απο τα καλύτερα και πιο σεμνα παιδια τού χώρου και όπως είπα είναι στο άγιο όρος έχουν πάει φίλοι μου και τον είδαν όπως και ο σπύρος μπουρνάζος και θέλω να πάω και γω αν ταιριάξει και μακάρι να πάμε παρέα και με τον Σπύρο μαζί
    Μιας κ αναφερθηκαμε στον Χρηστο Σαμιωτη ,ας αναφερω κ ενα γραφικο περιστατικο στο κεντρο αεροποριας της Τριπολης.
    Μολις ειχαμε τελειωσει την εξαντλητικη γυμναστικη της ημερας ,κ οπως ημασταν συγκεντρομενοι ολη η διμοιρια με τα αθλητικα μας φανελακια ,μας λεει ο δοκιμος μας αξιωματικος ,που ηταν ξαδελφος κ με το ιδιο ονομα του ποδοσφαιριστη Συμεωνιδη που επαιζε τοτε στον Παναθηναικο νομιζω (ηταν αυτος με τα δυνατα αραουτ σαν κορνερ).
    <<Λιγοι ειστε οι γυμνασμενοι εδω περα ,οι περισσοτεροι ειστε ''σαβουρες'' για την ηλικια σας>>.
    Αφου ξεδιαλεγει 4 5 ,ρωταγε τον καθεναν τι γυμναστικη εχει κανει.
    <<Εσυ τι εχεις κανει μου λεει;>>
    Βαρακια του λεω . <<Α... καταλαβα ,σουστες ,μονοζυγα κ τετοια!>> Ναι ... του απανταω.
    Αφου τελειωνει η ανακριση ,πεταγονται μερικοι κ του φωναζουν <<Κυριε δοκιμε αυτον δεν τον ειδατε;>> και συχρονως σπρωχνουν μπροστα τον Σαμιωτη.
    Αυτος αφου τον κοιταει σαν χαζος ,τον ρωταει <<για πες μας εσυ τι εχεις κανει;>>
    Τοτε ο Χρησταρας χωρις να απαντησει ,δεν ελεγε κ πολλα λογια αλλωστε,βγαζει το αθλητικο φανελακι και παταει 3 ποζες, διπλα δικεφαλα ,φτερα κ μοστ μασκιουλαρ.
    Περιτο να πω οτι εγινε της π..τανας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-12-12 18:23 #55
    Προεπιλογή
    Μαιος του 1987 κ ημερα Σαββατο το πρωι ,οι προκρηματικοι του Μιστερ Στερεα Ελλας σε διοργανωση απο τον Χρηστο Παρνασσα. Τοπος διεξαγωγης ,ενα μεγαλο σινεμα της Καλλιθεας.
    Αρκετα ανχωμενος κ τρακαρισμενος ,βλεπω για πρωτη φορα τους αντιπαλους της κατηγοριας μου.
    Εκτος απο εναν που ηταν ''μπομπα'',τους αλλους πιστευα οτι τους ''ειχα'' . Οι αλλοι μου λεγανε οτι παιζω 2η η 3η θεση,με πιο πιθανον την 2η.

    <<Πατα κοιλιακους κ ποδια>> ,μου φωναζε απο κατω ο κολλητος μου φιλος.
    Εγω του εδειχνα με νοηματα <<δεν βλεπεις οταν παταω ,που τρεμει το ποδι μου;>> απο τρακ εννοειται.
    <<Δεν πειραζει ,εισαι καλος ,συνεχισε!>>.

    Οι φωτο ειναι απο τους προκρηματικους το πρωι.
    Όνομα: img087 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4324 Μέγεθος: 88,4 KB
    Όνομα: img032.jpg Εμφανίσεις: 4335 Μέγεθος: 230,2 KB
    Όνομα: img081.jpg Εμφανίσεις: 4278 Μέγεθος: 266,3 KB
    Όνομα: img082 - Αντίγραφο.jpg Εμφανίσεις: 4296 Μέγεθος: 117,8 KB
    Όνομα: img082.jpg Εμφανίσεις: 4364 Μέγεθος: 101,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-12-12 18:42 #56
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Χρήστο κάθε φορα που μπαίνω σ αυτο το τόπικ με γεμίζεις όμορφα συναισθήματα και πέρα απο πλάκα εγω επιμένω και λέω ήσουν πολυ καλός και ολοκληρωμένος αθλητής ειδικα στις τελευταίες φωτο που είχες περισσότερη δουλεια στο ενεργητικό σου

    είχα και γω ενα συνάδελφο στο στρατο που ήταν πολυ ήρεμο παιδι και διακρητικό και τον έβλεπε εκεί έφτιαχνε διάφορα φαγητα εκεί με τις καραβάνες και όλοι τον κορόιδευαν , εγω πήγα τον ρώτησα και με λέει αυτα είναι μούσλι και ρίχνω μεσα πρωτείνη και το τρώω για πρωινό , εγω έλεγα ρε λαμόγια ο άνθρωπος ξέρει τι κάνει τρώει σωστα , παρ όλο που εγω έτρωγα ότι ναναι με τις μαρμελάδες και τα λουκάνικα με αυγα και μπέικον

    και τελικα είχαμε γίνει φίλοι με το παιδι και ήταν αθλητής του ββ με έδειξε και αγωνιστικές φωτο του λεγόταν Μπερεδήμας Νικόλαος και θυμάμε με έλεγε όταν κάναμε κατι δουλειες φτιάχναμε τσιμεντόλιθους στο στρατο , εσυ έτσι όπως είσαι δεν κατεβαίνεις σε αγώνες ? αρκεί να κόψεις τις ρετσίνες , δεν μπορείς ρε ηλία να τρώς και να πίνεις νερό και να μην πιείς μπύρα η ρετσίνα? τον έλεγα και γω και τι είμαι ρε Νίκο γαιδούρι ? τα γαιδούρια πίνουν νερό οι άνθρωποι πίνουν ποτό

    και τελικα επειδη ήμουν άνθρωπος της λογικής με έπεισε και μετα τον στρατό ασχοληθηκα συστηματικα με την προπόνηση και σε 4 μήνες κατέβηκα στον πρώτο αγώνα και είχα κόψει τα ξύδια τελείως κανα ποτηρι μόνο όχι μπουκάλια , είχα πορωθεί άσχημα

    αλλα αγνα χρόνια τότε και οι προπονήσεις με πρωτόγονα μεσα αλλα η όρεξη στο ζενίθ , τα σώματα απόλυτα ρεαλιστικά και ανθρώπινα χωρίς υπερβολές και το αποδεικνύουν και οι φώτο σου που όποιος και να τις δεί απο ανθρώπους που δεν ασχολούνται με το ββ θα πεί με σιγουρια θα ήθελα να είχα σωμα σ αυτο το επίπεδο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-12-12 19:18 #57
    Προεπιλογή
    Παρα πολυ σωστο σχημα,πυκνοι μυς ,χωρις κενα.Στη δευτερη φωτο,ο κραμπαρισμενος θωρακικος ειναι τοσο σωστος, που αποκλειεται να εγινε ετσι,μονο και μονο απο γενετικα προσοντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-12-12 19:27 #58
    Προεπιλογή
    Hλια σιγουρα υπηρχε μια ρομαντικοτητα τοτε. , Τα πρωτογονα μεσα ,η αγνοια σε πολλα πραγματα,κ η προσπαθεια να ανακαλυψουμε μονοι μας, βοηθουμενοι ο ενας με τον αλλον εμπειρικα ,ηταν τα στοιχεια που εκαναν την διαφορετικοτητα.
    Τον Μπερεδημα τον θυμαμαι ,νομιζω εμενε στο Χαιδαρι κ τον γνωριζε ενας συναδελφος μου.
    Τον ειχα δει σε καποιους αγωνες ,κ σε ενα περιοδικο ,νομιζω τα Δυναμικα Σπορ ,τον ειχε μια φωτογραφια κ ελεγε <<οχι δεν ειναι ο Φρανκ Ζεην ,ειναι ο Νικος Μπερεδημας>>.
    Ωστε αυτος ηταν ο Μαγειρας που σε εκανε να συνεχισεις την προπονηση ;
    Τι μικρος που ειναι ο κοσμος τελικα ε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-12-12 19:29 #59
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρα πολυ σωστο σχημα,πυκνοι μυς ,χωρις κενα.Στη δευτερη φωτο,ο κραμπαρισμενος θωρακικος ειναι τοσο σωστος, που αποκλειεται να εγινε ετσι,μονο και μονο απο γενετικα προσοντα.
    Κραμπαρισμενος θωρακικος ,τι σημαινει Γιαννη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-12-12 20:02 #60
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Hλια σιγουρα υπηρχε μια ρομαντικοτητα τοτε. , Τα πρωτογονα μεσα ,η αγνοια σε πολλα πραγματα,κ η προσπαθεια να ανακαλυψουμε μονοι μας, βοηθουμενοι ο ενας με τον αλλον εμπειρικα ,ηταν τα στοιχεια που εκαναν την διαφορετικοτητα.
    Τον Μπερεδημα τον θυμαμαι ,νομιζω εμενε στο Χαιδαρι κ τον γνωριζε ενας συναδελφος μου.
    Τον ειχα δει σε καποιους αγωνες ,κ σε ενα περιοδικο ,νομιζω τα Δυναμικα Σπορ ,τον ειχε μια φωτογραφια κ ελεγε <<οχι δεν ειναι ο Φρανκ Ζεην ,ειναι ο Νικος Μπερεδημας>>.
    Ωστε αυτος ηταν ο Μαγειρας που σε εκανε να συνεχισεις την προπονηση ;
    Τι μικρος που ειναι ο κοσμος τελικα ε;
    ήταν πάρα πολυ καλό παιδι και ήρεμο με είχε κάνει εντύπωση ο χαρακτηρας η ευγένεια και η γενικότερη συμπεριφορά του , δεν ήταν μάγειρας αλλα απλα μαγείρευε και έφτιαχνε πράματα για τον εαυτό του πρωτόγνωρα για μας
    Αλλα εγω παρ όλο που ήμουν όπως όλοι τότε δηλαδή τρώγαμε ότι ναναι , αν δεν ήταν βρωμικο δεν το ακουμπούσαμε και απο το κοτόπουλο μόνο πέτσα και μπούτι και τηγανητη πατατα και το μόνο που ήξερα καλα ήταν το πρόγραμμα στα μπουζούκια και να πίνω ενα μπουκάλι ουίσκι στην καθησιά ,όμως καταλάβαινα πως κάτι κάνει σωστα ο νίκος και έλεγα μην κοροιδεύετε ρε σείς γιατι εσείς είστε άσχετοι και δεν ξέρετε ο άνθρωπος ξέρει τι κάνει και τον ρωτούσα διάφορα και μόλις απολύθηκα λέω τερμα τα χαζά θα πάω σε γυμναστήριο , είχα και ενα συνάδελφο στην δουλεια που ήδη είχε ξεκινήσει και με πήγε εκεί που πήγαινε αυτός και έγινα και γω μετα μπρατσαρίκος σφίχτης
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία