Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 16-12-12 22:51 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Xcess Toning Cream (Xcore Νutrition)
    Οσοι έχετε ελάχιστο λίπος στη κοιλιά-Love Handles, μπορείτε να δοκιμάσετε τη συγκεκριμένη κρέμα.

    Αν και κάνω πολυ αερόβια είχα ελάχιστο λιπακι μπροστά στους κάτω κοιλιακούς, το οποίο δεν έλεγε να φύγει. Εχω την εντύπωση ότι η συγκεκριμένη κρέμα με ξεκολλησε λίγο στο συγκεκριμένο σημείο! Μην περιμένετε θαύματα, ειναι το τελικό fine tuning που λέμε!

    Όνομα: xcesstoningcream_1.png Εμφανίσεις: 1170 Μέγεθος: 89,2 KB


    Other Ingredients
    Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Oleat, Glycine (Glycerol), Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Dimethicone, PEG-40 Castor Oil, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Sodium Cetearyl Sulfate, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Amond) Oil, Glycerin, Parfum (Fragance), Benzyl Nicotinate, Tocopheryl Acetate, D-Limonene, Citral, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Elattaria cardamomum Seed Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Shell Extract, Zingiber officinale(Ginger) Root Extract, Piper nigrum (Pepper) Seed Extract, Potassium Sorbate, Methylchloroisothiazolinone, C.I. 19140 (Acid Yellow 23), C.I. 15985 (Food Yellow), C.I. 14720 (Acid Red 14), Methylisothiazolinone.

    Directions
    Apply every morning and evening on clean dry skin, over the affected areas. Rub until cream is completely absorbed.

    Warnings
    Not to be consumed by children, pregnant women, older people, and people suffering from illnesses. Not intended for use by persons under the age of 18. Consult a physician prior to use if you have any medical condition. Do not use on face and sensitive body areas. Must not get in contact with mucous membranes. The product should not be used in case of hypersensitivity or allergy to any of the ingredients of the formulation. Keeep out of reach of children. Store in a cool, dry place.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 16-12-12 στις 22:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-12-12 00:35 #2
    Προεπιλογή
    δν πιστευω σε τετοια προιοντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-12-12 00:40 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Xcess Toning Cream (Xcore Νutrition)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    δν πιστευω σε τετοια προιοντα
    Μονο του σίγουρα δεν κάνει δουλεια, αλλα όταν είσαι σε τελικά στάδιο γραμμωσης δεν το αποκλείω να μπορεί να σου σφίξει το δέρμα λίγο, σε μένα τουλάχιστον νομίζω ότι δούλεψε! 15Ε εχει, δεν χάνει κάποιος κάτι να το δοκιμάσει! Εννοείται ότι πρεπει ήδη να είσαι χαμηλα σε λίπος!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-06-13 13:35 #4
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Xαμηλα σε λιπος δεν ειμαι, αλλα τελικα θα τη κρατησω οπως με συμβουλεψες στο αλλο θεμα

    Θα πω και γω εντυωσεις σε κανα μηνα
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-06-13 13:41 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Nαι φίλε μου, γράψε εντυπώσεις οπωσδήποτε. Εμένα προχτές που ήρθε η Cutgenic από το Πορτογάλο, είπα να δοκιμάσω και αυτή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-06-13 10:29 #6
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Μεχρι στιγμης, στις 3 μολις μερες που τη χρησιμοποιω, εχω χασει 12 ποντους απο τη μεση.... εεεε, πλακα κανω βρε


    3 μερες χρησησς, και αυτ που εχω παρατηρησει ειναι εντονες κοκκινιλες στη περιοχη που το απλωσα (κοιλια) αλλα και σε σημεια που δεν εβαλα (χερια, στηθος)
    Ειδικα χθες, εβαλα μονο στη κοιλια αλλα απο το λαιμο και κατω ημουν λες και ειχα παθει εγκαυμα. Τοσο πολυ λεμε

    Ποσοτητα δεν εβαλα πολυ να πω οτι το παρακανα.
    Καποιος αλλος που να ειχε παρομοια θεματα με αυτη/αλλη κρεμα?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-06-13 10:31 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Φυσιολογικό είναι. Και με αυτήν και με την cutgenic.


    Αν δεν κάνω λάθος, χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, μετά από κάποιες χρήσης σταματάει το φαινόμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-07-13 14:32 #8
    Προεπιλογή
    Τελικά αξίζει αυτή η κρέμα;και εγώ έχω χαμηλό ποσοστό λίπους (φαίνονται οι πρώτοι 4 κοιλιακοί) αλλά έχω μια μικρή χαλάρωση στο τέλος...θα μπορούσε αυτή η κρέμα ή μια παρόμοια σε συνδυασμό με διατροφή και αερόβια να βάλει το "κερασάκι στην τούρτα";εσείς τι αποτελέσματα είχατε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-05-16 11:48 #9
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Κανονικη νεκρανασταση τοπικ λεμε

    Τελευταιο ποσταρισμα ηταν σχεδον πριν 3 χρονια, οποτε το ερωτημα μου, 3 χρονια η κρεμα, εχει χρησιμοποιηθει η μιση, υπαρχει περιπτωση να εχει αλλοιωθει?
    (εγω την ειχα χρησιμοποιησει. Ο φιλος που τις ειχαμε παρει μαζι, δε δεν ειδε καποιο αποτελεσμα, τη παρατησε και τωρα μου την εδωσε)


    Ημ/νια ληξης παντως, δε γραφει καπου
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-05-16 12:17 #10
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν σε φοβαμαι αρχοντα των ληγμενωνμια δοκιμη θα σε πεισει το πολυ πολυ να ειναι ανενεργη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-05-16 13:08 #11
    Προεπιλογή
    Εχει πολυ δυνατα συστατικα γι'αυτο και η κοκκινιλα...Η τιμη πολυ καλη...θα θελα να τη δοκιμασω αλλα τη φοβαμαι λιγο λογω ευαισθητου δερματος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-05-16 15:35 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικη νεκρανασταση τοπικ λεμε

    Τελευταιο ποσταρισμα ηταν σχεδον πριν 3 χρονια, οποτε το ερωτημα μου, 3 χρονια η κρεμα, εχει χρησιμοποιηθει η μιση, υπαρχει περιπτωση να εχει αλλοιωθει?
    (εγω την ειχα χρησιμοποιησει. Ο φιλος που τις ειχαμε παρει μαζι, δε δεν ειδε καποιο αποτελεσμα, τη παρατησε και τωρα μου την εδωσε)


    Ημ/νια ληξης παντως, δε γραφει καπου
    Εδώ εχεις παρει αλλα και αλλα. Η κρεμα σε πείραξε !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-16 19:27 #13
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο debora Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει πολυ δυνατα συστατικα γι'αυτο και η κοκκινιλα...

    Πολυ κοκκινιλα ομως, σε σημειο που ψιλοαγψωθηκα. (δες review πιο πανω)



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν σε φοβαμαι αρχοντα των ληγμενωνμια δοκιμη θα σε πεισει το πολυ πολυ να ειναι ανενεργη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ εχεις παρει αλλα και αλλα. Η κρεμα σε πείραξε !!!

    Παιδια δυστυχως, ασχημα νεα
    Στο κατω μερος του σωληναριου, εκει που κλεινει θερμοκολλητικα, εχει τυπωμενη την ημ/νια ληξης...
    05/2016 λεει. Δεν εχει ληξει ακομα. Τσαμπα η αγωνια αν θα εχω τιποτα παρενεργιες


    (δε τη παλευω και πολυ οπως καταλαβαινετε )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση