Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 50
  1. 31-03-17 12:29 #31
    Προεπιλογή
    Η συσκευασία των 120 caps έχει αλλάξει και την παρουσιάζουμε παρακάτω μαζί με το πινακάκι των συστατικών. Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά.
    Δείτε εδώ την προσφορά για τις 120caps και εδώ για τις 60caps.


    Όνομα: 01-136-087D-ASPARTIC_120CAPS.jpg Εμφανίσεις: 552 Μέγεθος: 236,8 KB
    Όνομα: 01-136-087-D-Aspartic-Acid-120caps--facts.jpg Εμφανίσεις: 578 Μέγεθος: 35,0 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-04-17 19:24 #32
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό προιόν , και το συγκεκριμένο αλλά και γενικότερα.
    Και επειδή αναφέρθηκε στο παρόν, πέρυσι δοκίμασα και ένα κουτί TF2 χωρίς να καταλάβω σημαντική διαφορά... ( να θέλε 2+ κουτιά μόνο του , τί να πώ.. )
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-17 06:59 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ktm620 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλό προιόν , και το συγκεκριμένο αλλά και γενικότερα.
    Και επειδή αναφέρθηκε στο παρόν, πέρυσι δοκίμασα και ένα κουτί TF2 χωρίς να καταλάβω σημαντική διαφορά... ( να θέλε 2+ κουτιά μόνο του , τί να πώ.. )
    Σε 3 με 5 μέρες βλέπεις άνοδο στην λίμπιντο! Βεβαίως αυτα είναι και συμπληρώματα για ανω τον 40 αν διαβάσεις βιβλιογραφία .
    Αν είσαι 20 ίσως και να μην δεις φοβερή διαφορα

    Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-12-17 15:34 #34
    Προεπιλογή
    Μου έχει μείνει μισό κουτί και κατι από το καλοκαίρι.. Το έτρεξα για πολύ λίγο και δεν είδα κάτι.. Λεω να πάρω άλλο ένα κουτί και μα το τρέξω μαζί με μακα βιολογική σκόνη.. Για πείτε γνώμες.. Θα δω καμία διαφορά?Επίσης λένε ιστρογονιζει,τι ακριβώς εννοείτε πως το καταλαβαίνεις??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-12-17 19:16 #35
    Προεπιλογή
    αν εισαι κατω απο 23 δεν θα δεις κατι πιστευω .. καλυτερα παρε κατι αλλο , και φυσικα δεν οιστρογονιζει απλα θεωρω πως περισσοτερα θα δεις αν κανεις κυκλο με ενα τεστ μποοστερ και ενα χαλαρο αντιοιστρογονο (πχ activate xtreme - triazole h core hard)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-12-17 19:30 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν εισαι κατω απο 23 δεν θα δεις κατι πιστευω .. καλυτερα παρε κατι αλλο , και φυσικα δεν οιστρογονιζει απλα θεωρω πως περισσοτερα θα δεις αν κανεις κυκλο με ενα τεστ μποοστερ και ενα χαλαρο αντιοιστρογονο (πχ activate xtreme - triazole h core hard)
    25 ειμαι..το έχω σπίτι ανοιχτό αλλιώς δεν θα το σκεφτόμουνα.. Γι αυτό λέω να το συνδυάσω με μακα μπας και δω τίποτα.. άρα το συγκεκριμένο δεν χρειάζεται κάτι σε αντιοιστρογονο?test booster με Τριβολια κλπ μέσα δεν νομίζω ότι χρειάζεται στην ηλικία μου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-12-17 20:39 #37
    Προεπιλογή
    οχι δεν χρειαζεται κατι .. και εγω μονο του το τρεξα .. και ειμαι 23, επισης για οσους φοβουνται για οιστρογονα να σημειωσουμε οτι το d aspartic ανεβαζει την δικη μας τεστο ... οποτε και να αυξηθουν τα οιστρο ανεβαινει και η δικη μας (ενδογενη) τεστο ... σε αντιθεση με την εξωγενη που εκει φυσικα και θελει αντιοιστρο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 31-12-17 στις 20:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-12-17 20:41 #38
    Προεπιλογή
    αφου το χεις παρτο δεν χανεις κατι κακο δεν κανει .. φυσικα το ποιο εμφανες αποτελεσμα θα ειναι λογικα η λιμπιντο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-12-17 21:49 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου το χεις παρτο δεν χανεις κατι κακο δεν κανει .. φυσικα το ποιο εμφανες αποτελεσμα θα ειναι λογικα η λιμπιντο
    Ναι θα το δοκιμάσω και θα αφήσω και review με το νέο έτος.. Εσύ είδες κάτι σε δύναμη η σκληραδα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-01-18 19:23 #40
    Προεπιλογή
    χμμμ δυστυχως οχι δεν αντιληφθηκα κατι τετοιο οσον αφορα τη σκληραδα ,αλλα σε δυναμη ανεβηκα ελαχιστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-01-18 20:32 #41
    Προεπιλογή
    Οκ ευχαριστώ για τις απαντήσεις θα το ξεκινήσω και θα γράψω review
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-01-18 15:10 #42
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν χρειαζεται κατι .. και εγω μονο του το τρεξα .. και ειμαι 23, επισης για οσους φοβουνται για οιστρογονα να σημειωσουμε οτι το d aspartic ανεβαζει την δικη μας τεστο ... οποτε και να αυξηθουν τα οιστρο ανεβαινει και η δικη μας (ενδογενη) τεστο ... σε αντιθεση με την εξωγενη που εκει φυσικα και θελει αντιοιστρο
    Φιλε τι ειναι αυτα που γραφεις?

    Δηλαδη αν κατι ανεβαζει τα οιστρογονα ειναι οκ αν ανεβαζει κ την ενδογενη τεστοστερονη? Ειναι δυο ξεχωριστα πραγματα...αν τα οιστρογονα ειναι ψηλα,θα βγαλεις παρενεργειες ανεξαρτητα πού βρισκεται η τεστοστερονη.

    Μη γραφετε ο,τι να ναι,διαβαζει κοσμος.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-01-18 15:27 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε τι ειναι αυτα που γραφεις?

    Δηλαδη αν κατι ανεβαζει τα οιστρογονα ειναι οκ αν ανεβαζει κ την ενδογενη τεστοστερονη? Ειναι δυο ξεχωριστα πραγματα...αν τα οιστρογονα ειναι ψηλα,θα βγαλεις παρενεργειες ανεξαρτητα πού βρισκεται η τεστοστερονη.

    Μη γραφετε ο,τι να ναι,διαβαζει κοσμος.
    Τελικά τα ανεβάζει??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-01-18 15:44 #44
    Προεπιλογή
    file to δ ασπαρτικο οξυ δεν ανεβαζει οιστρογοναα αυτο θελω να πω ...... σε αντιθεση με τα προορμονικα για να το πω μπακαλιστικα... δλδ εσυ θεωρεις οτι χρειαζεται αντιοιστρογονο με το d aspartic?? στα 3 g ημερησιως???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 02-01-18 στις 15:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-01-18 16:04 #45
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παιδες,γενικα ο,τιδηποτε ανεβαζει την τεστοστερονη θα ανεβασει σε καποιο βαθμο και τα οιστρογονα λογω της αρωματασης.

    Τωρα για το DAA εγω προσωπικα δεν εχω πειστει οτι ανεβαζει την τεστοστερονη...υπαρχουν μελετες που δεν εχουν βρει τπτ.

    Παντως εχω καιρο να ασχοληθω με αυτο,αλλα θυμαμαι οτι υπηρχαν κ αναφορες για θεματα με προλακτινη.Ψαξτε το.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία