Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 50
  1. 26-06-13 19:20 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Δεν νομίζω να σου δώσει τέτοια πράγματα. Γιατί δεν δοκιμάζεις κάποιο pre workout?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-06-13 03:06 #17
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Pre-work + DAA
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-07-13 19:19 #18
    Προεπιλογή
    παιδια τελικα μεχρι στιμης εχω παραγκιλει το superpumpMax και gaba που το βρικα σε προσφορα..αν τα συνδιασω με αυτο το διασπαρτικο θα δω τιποτα?και αν ναι τι μπορει να ειναι αυτο εκτος απο αυξημενη λιμπιντο.
    επισεις εχω απορια αν επιρεαζει αρνητικα το Gaba πανω στο διασπαρτικο, η δεν εχω προβλημα?
    επισεις αν το παρω,πρεπει να το περνω μαζη με το σουπερ παμπ και αυτο 20 λεπτα πριν το gym?
    σας κουρασα....
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-13 16:09 #19
    Προεπιλογή
    πολύ καλό συμπλήρωμα..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-07-13 11:50 #20
    Προεπιλογή
    κανε ενα ριβιου να ξερουμε και εμεις τι ενοης.
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-07-13 12:51 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανε ενα ριβιου να ξερουμε και εμεις τι ενοης.
    παρολο που χρησιμοποιω συμπληρωματα 4 χρονια τωρα δεν ειχε τυχει ποτε να μπω στην διαδικασια να χρησιμοποιησω συμπληρωμα αυτης της κατηγοριας..περισσοτερο για πλακα το πηρα..ηταν και φθηνο...αλλα εκανε δουλεια..διοτι ειχα κανει ορμονολογικες εξετασεις και μετα απο ενα μηνα με την χρηση αυτου εκανα ξανα..ηταν ανεβασμενες οι τιμες...να πω οτι ειμαι 23 χρονων ....εκτος αυτου τα κιλα στο γυμναστηριο αυξηθηκαν αρκετα..ενα 15%....αυτα πανω κατω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-07-13 15:53 #22
    Προεπιλογή
    το πηρα τελικα. θελω μια βοηθεια γιατι αλα λεει στην ετικετα αλα μου ειπαν στα xtreme και αλα βλεπω εδω.
    πως ειναι τελικα καλητερα να το περνω. ειναι 4 καπς=3γρ. πριν απο την προπονιση να επισιμανω πως περνω και το superpumpmax και το βραδυ πριν κοιμιθω περνω gaba. το διασπαρτικο που να το ριξω?
    3γρ μαζη με το νιτρικο? η να περνω 750μγ το πρωι και τα υπολιπα μαζη με το νιτρικο το απογευμα?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-03-15 15:03 #23
    Προεπιλογή
    Σιγουρα εχει αποτελεσμα σαν συμπληρωμα το DAA αναλόγος τα κιλά σου =δόση που πέρνεις..
    Το χρησιμοποιώ εδω και 10 ημέρες ,είμαι σχεδον 90kg και ποιάνω 3gr μεσα στην μέρα (4 caps) αλλα δεν το πέρνω μονο του κάνω συνδιασμό με tribulus , ψευδαργυρο και πριν τον υπνο το 17-t της sci mx..
    εχω δει αυξηση σε δυναμη, σκλήρηνση στους μυες κ περισσότερη κινητικότητα μεσα στην μέρα και θα το συνεχίσω τον συνδιασμό με παραλαγές τουλάχιστον μέχρι 3 μήνες πιστεύω θα λειτουργήσει ακόμα καλύτερα
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-03-15 18:12 #24
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Να παραθέσω ξανά εδώ την εικόνα, την λειτουργία και τη σύσταση του προϊόντος



    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    * Το προϊόν αυτό δεν απευθύνεται σε άτομα που δεν γυμνάζονται ή που ξεκίνησαν να γυμνάζονται κατά το τελευταίο διάστημα.
    ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.

    To D-Ασπαρτικό οξύ είναι ένα ενδογενές (το παράγει το ίδιο το σώμα δηλαδή) αμινοξύ το οποίο βρίσκεται στα νεύρα και τους ενδοκρινικούς (παραγωγοί ορμονών) ιστούς .
    Συγκαταλέγεται ανάμεσα στα 20 βασικά δομικά υλικά (πρωτεϊνογενικά αμινοξέα) των πρωτεϊνών. Το L-Ασπαρτικό οξύ χτίζει το μυϊκό ιστό. Σε συγκεκριμένα σημεία του σώματος (εκείνα που παράγουν τις ορμόνες) το L μετατρέπεται σε D-Ασπαρτικό οξύ και η κύρια δουλειά του είναι να αυξάνει με φυσικό τρόπο την ενδογενή τεστοστερόνη.
    Τι επίδραση θα έχει κάτι τέτοιο στο σώμα; Ανάμεσα σε άλλες λειτουργίες (δύναμη, αυξημένη λίμπιντο κτλ) το D-Aspartic Acid αυξάνει την ισχύ των μυϊκών συσπάσεων, βοηθάει τις αρτηρίες και άλλους μυς να χαλαρώνουν και ηρεμούν, αυξάνει την έκκριση ινσουλίνης και την λιποδιάλυση. Με άλλα λόγια κάνει τις προπονήσεις ευκολότερες ενώ βοηθάει στην καύση του σωματικού λίπους.
    Επίσης έρευνες έχουν δείξει ότι βοηθάει στην παραγωγή φυσικού GABA και ντοπαμίνης λειτουργώντας έτσι ως αντι-καταθλιπτικό. Ενώ τέλος είναι γνωστή η ικανότητά του να αυξάνει τα επίπεδα νιτρικού οξειδίου επιταχύνοντας με αυτό τον τρόπο την αποθεραπεία.

    Συσκευασία: 120caps

    ΣΥΣΤΑΣΗ
    D-Aspartic Acid 750mg/cap
    Other Ingredients: Dextrin, Magnesium stearate, Gelatin, Water

    ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ
    4 κάψουλες ημερησίως μεταξύ των γευμάτων.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NASSER : 08-03-15 στις 18:16
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-09-15 12:20 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Ευκαιρία να το δοκιμάσει κανείς τώρα που είναι σε πολύ χαμηλή τιμή στο e-shop. Αν το δοκιμάσει κανείς να μας πει κριτική.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-09-15 16:43 #26
    Προεπιλογή
    Παιδιά, στο κατάστημα που πηγαίνω, μου πρότεινε ο πωλητής το D- Aspartic. Αλλά δεν ξέρω τη συγκεκριμένη ουσία. Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν όντως είναι καλή και τι κάνει γενικότερα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-09-15 17:52 #27
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο guaranactiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, στο κατάστημα που πηγαίνω, μου πρότεινε ο πωλητής το D- Aspartic. Αλλά δεν ξέρω τη συγκεκριμένη ουσία. Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν όντως είναι καλή και τι κάνει γενικότερα;
    Κάτσε διάβασε τις πρωτες 2-3 σελιδες του παρακάτω τόπικ και θα καταλάβεις:

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-09-15 15:16 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευκαιρία να το δοκιμάσει κανείς τώρα που είναι σε πολύ χαμηλή τιμή στο e-shop. Αν το δοκιμάσει κανείς να μας πει κριτική.
    Το ξεκινάω αύριο....
    Παρότι λεει ανάμεσα στα γεύματα λέω να το βάζω με το που ξυπνήσω ( και τα 3 gr ) στις off days και 30' πρίν την προπόνηση στις on(πάλι και τα 3γρ).
    Συνδυασμός με 5γρ κρεατίνη καθημερινά και 2-3 β-αλανίνη επίσης καθημερινά.
    AI δέν βάζω νομίζω δέν χρειάζεται.
    Διάρκεια 2-3 μήνες σε υποθερμιδική ( στόχος -5 κιλά με διατήρηση των lifts μου άν όχι και αύξηση , θα δούμε καθώς τώρα επανέρχομαι απο το καθιερωμένο Αυγουστιάκο off )
    Παρατηρήσεις προτάσεις δεκτές και όταν υπάρχει κάποιο συμπέρασμα ενημερώνω
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-09-15 15:27 #29
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιώ αυτήν την περίοδο στη δοσολογία που γράφει μαζί με zma της ιδιας εταιρίας.
    Θα είμαι τίμιος. Επειδή είμαι στρατό και κουράζομαι με μερα παρα μέρα προπονησεις κάτι μου έδωσε.

    Δύναμη και αντοχή στην προπονηση, μέχρι ενός σημείου...σε καμία περίπτωση 25% όπως γράφει κάποιος απο πάνω (LOL).
    Και κάτι ακόμη...όποιος θεωρεί οτι τον βοήθησε σε κάτι το συγκεκριμένο..ας μου κάνει τη χάρη να δοκιμάσει test force 2 και μετά είμαι περίεργος να δω τη σύγκριση.

    Για μένα είναι καλό μεν αλλά το 1/5 απο αυτά που μου έδωσε το TF 2.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-11-15 11:19 #30
    Προεπιλογή
    Για το κοστος του ειναι μια χαρα ,2 μηνες τωρα το τρεχω και δυναμη αναρρωση και ξεκουραση ειναι σε αρκετα καλα επιπεδα.Σιγουρα το TF-2 ειναι ποιοτικα καλυτερο - οπως ηταν και το Battle-Fuel Xt που ηταν και πολυ ολοκληρωμενο και το εχω τρεξει 2 φορες - αλλα για 2 μηνες+ θα πηγαινε πολυ το μαλλι χωρις να ξερω στανταρ οτι θα τα αξιζε, ειναι παντως στα επομενα προς δοκιμη
    Συνοπτικα τιμιο προιον και σε εξαιρετικη τιμη - το χα τσιμπησει απο τον χορηγο μας οταν το ειχε σε προσφορα -
    Αυτα.....

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία