Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 48 από 48
  1. 28-01-17 02:41 #46
    Το avatar του χρήστη FatCap

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Gym Rat
    Μηνύματα
    127
    Προεπιλογή
    Εαν θελεις βαλτην στο θεμα Όνομα: amino-acids-11.jpg Εμφανίσεις: 626 Μέγεθος: 72,5 KB
    Weakness is a choice
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-01-17 03:49 #47
    Το avatar του χρήστη FatCap

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Gym Rat
    Μηνύματα
    127
    Προεπιλογή
    Μπραβο για το αθρο
    Θελω να σε ρωτησω κατι, λες οτι:
    "Το μαγειρεμα επισης μπορει να επηρεασει τα αμινοξεα..Ορισμενα ειναι λιγοτερο η περισοτερο ευαισθητα στην θερμοτητα,οποτε το μαγειρεμα μπορει να προκαλεσει αποσυνθεση τους."

    Μπορει να μην στεκει αυτο που θα ρωτησω Οταν λες αποσυνθεση εννοεις την μετουσιωση των πρωτεινων..; Εχει καμια σχεση η ευαισθησια των αμινοξεων στην θερμοτητα με την γρηγοροτερη απορροφηση των αμινοξεων απο τον οργανισμο; Δηλαδη θα μπορεσουν τα αμινοξεα να απορροφηθουν πιο γρηγορα απο τον οργανισμο οταν φαμε το αυγο βρασμενο απο οτι αβραστο;
    Weakness is a choice
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-09-18 13:49 #48
    Προεπιλογή Ειναι υγιες στο να παρω συμπληρωματα;κανω σχεδον χρονο και δεν εχω παρει τιποτα...αλλα τι να κανω κ εαν αξιζει
    Ασχολουμε περιπου χρονο με το σωματικη διαπλαση και δεν ξερω εαν πρεπει; εαν μπορω να παρω κ τι να παρω ωστε να βοηθησω το σωμα μου στις αναγκες που μπορει να εχει.απλα ψιλοφοβαμαι μην διμιουργησω κατι στον ευατο μου χωρις να θελω...Συγνωμη εαν σας κουρασα ελπιζω να με καταλαβαινεται
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234