Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: old school versus modern bb

Ψήφισαν
68. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • old school

    59 86,76%
  • modern

    9 13,24%
  • ειμαι αναποφασιστος

    0 0%
Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 14-01-13 17:30 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    όταν μιλάμε για ανθρώπους και κατοίκους του πλανήτη γη το έχω ξαναπεί ότι είναι στη φυση του ανθρώπου να "κλέψει" προκειμενου να ανεβεί όλο και πιο ψηλα και να ικανοποιήσει την ματαιοδοξια του , απλα καλώς η κακώς, καλώς εγω θα έλεγα τότε δεν υπήρχαν οι γνώσεις και ούτε η εξέλιξη στο θεμα των ουσιών και το ξεψάρωμα που λέμε ελα μωρε αυτος πήρε 50 χαπια την μερα και δεν έπαθε τιποτε εγω με τα 45 τι να πάθω , δηλαδη πάντα βαζαν το περισσότερο και δεν λέγαν υπάρχει κι άλλος που παίρνει 10 , συν τις καινουριες ουσίες που βγήκαν και όλα αυτα αν σκευτει κανείς την πλήση εγκεφάλου ώστε να θεωρείτε όσο και να τα πολεμαν ότι αν δεν πάρει κάποιος ούτε σωμα για την παραλία δεν κανει και όλα αυτα με σκοπό το κερδος

    ήταν ακόμα σε πειραματικό σταδιο στον αθλητισμό γιατι αυτα για άλλο σκοπό βγήκαν και οχι απλα να μεγαλώσουν τους μυς οι αθλήτες και ήταν λογικα μια περίοδος αρκετων χρόνων που οι ίδιοι οι αθλήτες γινόταν πειραματόζωα και δοκίμαζαν τα όρια και αντοχές

    πχ εγω θυμαμε μια δοσολογία που την θεωρούσαμε υπερβολική αργότερα ήταν νορμαλ γιατι λέγαμε ελα μωρε τιποτε δεν είναι και επειδη κάποιος έβαζε το διπλάσιο και το πολυ μετα θεωρούταν λίγο ,

    και στο θεμα προπονήσεων όποιος δεν ξερει ας το κρατήσει ραμενο , γιατι εγω το έργο το ξερω πολυ καλα , εδω μιλάμε καναμε μαραθώνιες προπονήσεις σε γενικά πλαίσια και αν υπήρχε κανείς που έκανε λιγότερη ήταν η εξαίρεση στον κανόνα , πλάκα κάνουμε .

    αυτο ήταν κακο στην μεγιστη ανάπτυξη και μεχρι να καταλάβουμε ότι κανουμε υπερβολές χάσαμε αρκετα χρόνια , μπορει να ήταν χαζομάρα αυτο και υπερβολή , φαγαμε τα κόκκαλα μας απο την υπερβολή , αφού έλεγα θα βαλω γρασσαδόρακια στις αρθρώσεις να τις γρασσαρω να μην έχουν φθορές
    αλλα θα πώ και κάτι άλλο μπορει και με λιγότερη υπερβολή να μην ήταν και τοσο κακό και αυτο το λέω γιατι πως γίνετε ενας ολύμπια μόλις τα παρατησει μετα απο χρόνια να έχει λιγότερους μυς απο μενα που ποτε δεν έφτασα σε τετοια επίπεδα , αρα μηπως αυτο έκανε να μείνουν κάποιοι μυς περισσότεροι ?

    παλιότερα οι ββερ είχαν τις δουλειές τους και μάλιστα βαριές δουλειες άλλος οικοδόμος άλλος σε ορυχεία άλλος μπορει να μην είχε βαρυα χειρονακτική δουλεια αλλα εξασκούσε το επάγγελμα του σαν γιατρός η φυσικοθεραπευτης , γιατι δεν υπήρχε ο επαγγελματισμός όπως τωρα και οι χορηγίες , λιγότερες εταιρίες και γενικά λιγότερες ευκαιρίες , όπως και σε άλλα αθληματα όπως και το ποδόσφαιρο που τοτε δεν είχε το χρήμα που υπήρχε μεταγεννέστερα , αρα αυτο αυτόματα έκανε τα πράγματα πιο δύσκολα

    γενικα δεν είχαν το καθαρό μυαλό να μην έχουν να ασχοληθούν με βιοποριστικα θεματα και να ασχολούνται αποκλειστικα με τις προπονήσεις και το φαγητό τους όπως οι σημερινοι επαγγελματίες .πράγμα βέβαια που δεν ισχύει στην χωρα μας γιατι οι δικοι μας αθλητες έχουν να ασχοληθούν με τα βιοποριστικά τους

    εγω αυτο το παρομοιάζω σαν τα γουρούνια που τα βάζαμε σε μικρά κλουβια και τα ταίζαμε και ο λόγος που μπαίναν σε μικρά κλουβια ήταν να μην μπορούν να κινούνται και να καταναλώνουν θερμίδες με σκοπό την πάχυνσή τους και τα κιλα τους , γιατι το ζώο που κινείτε καταναλώνει θερμίδες και δεν βαζει εύκολα βάρος , σε αντιπαράθεση αυτο κανουν και οι ββερ οι επαγγελματίες , απλα τα απαραίτητα με σκοπό την μεγιστη ανάπτυξη , αυτο σαν αντιπαράθεση όχι με την κακή ένοια που λεμε γουρούνια

    θυμαμε καποιον επαγγελματία που θα κάναμε μαζί προπόνηση και λέει σήμερα δεν θα κανω προπόνηση γιατι έπαθα λάστιχο στο αμάξι και καταναλωσα θερμίδες οπότε επειδη δεν έφαγα παραπάνω δεν θα έχω ενέργεια και λέω εγω τι να πω που είναι σαν να αλλάζω 50 λάστιχα την μερα μιας και δούλευα σε μηχανουργείο , δεν θα έπρεπε να κανω καθόλου προπόνηση

    οπότε με την εξέλιξη τωρα κάνουν όσο το δυνατον τα πιο απαραίτητα πραγματα με σκοπό τον στοχο που είναι όλο και περισσότερη μαζα και δεν ενδιαφέρει τιποτε άλλο , ενω παλια θυμάμε θέλαμε όχι μόνο να φαινόμαστε αλλα να είμαστε και δυνατοι να έχουμε αντοχές και κάποιες δραστηριότητες αν τις καναμε ίσα με τον μεσο αθλούμενο δεν αισθανόμασταν καλα θέλαμε να είμαστε καλλοί σε όλα

    δεν θα ξεχάσω επειδη ο ελευθεριάδης ήταν πιο εξελιγμένος απο μενα λόγω του ότι ζούσε στην γερμανία , με έβλεπε που κουβαλούσα μαρμαρα για την οικοδομη στο γυμναστηριο και τα παιρνα δυο δυο σε αντιθεση με τους εργατες και λέει τρελός είσαι ρε θα καταβολιστείς και λέω καλα πλάκα με κάνεις αυτοι θα τα κουβαλάν πιο γρηγορα απο μένα?
    δηλαδη υπήρχε ακόμη η νοοτροπία όχι μόνο να δείχνουμε αλλα να είμαστε κιόλας δυνατοι σε όλους τους τομείς , απλα αργότερα ξεπεράστηκαν αυτα , δηλαδη όσο πιο παλια τοσο πιο αγνά , όχι τελείως αγνα πάντα υπήρχε και η μαιμουνιά , είπαμε στην φυση του ανθρώπου είναι

    επίσης μια άλλη διαφορα σε σχέση παλια με τώρα , είναι ότι τοτε κοιτούσαμε να φτιάξουμε τα αδύνατα σημεία και να φέρουμε το σώμα σε πλήρη αρμονία και αυτο δεν ήταν εύκολο τωρα όμως πρώτα κοιταν να φτιάξουν τεράστια μαζα και σου λέει μαζι με όλα θα μεγαλώσουν και τα αδυνατα σημεία , δεν χαλαν δηλαδη τοση φαιά ουσία να σκεύτονται τρόπους και μεθόδους πως να φτιάξουν μια αδυναμία

    ενα παράδειγμα ο άρνολντ με τις γάμπες του που είχαν γραφτει ολόκληρα άρθρα για το πόσο μειονεκτικα ένοιωθε και μάλιστα κυκλοφορούσε με σορτσακια ώστε να τις βλέπει και να σκυλιάζει να τις γυμνάζει και να τις φτιάξει και θα έλεγα το κατάφερε

    και τωρα έχουμε ολύμπια που τους λείπει αυτη η μυική ομάδα τελείως όπως πχ ο γούλφ που είναι σαν φυτετήρια με τεράστιο όγκο απο πανω , τεράστιες διαφορες και διαφορα αντιλήψεων και νοοτροπίας και έχει να κανει με την διαφορετικότητα των εποχών

    αλλα φταίει το γεγονός επειδη υπήρχαν και θα υπάρχουν κάγκουρες και παρτακιες στο άθλημα και άνθρωποι που λένε ο θανατός σου η ζωή μου και σ αυτες τις συνομοταξίες οι λιγότερο κακοι είναι οι κάγκουρες , γιατι δεν βλέπαν μακρυα και κατα κάποιο τρόπο οδηγήθηκε το άθλημα εδω που έφτασε , οι γυναίκες να μην είναι πια γυναίκες απλα να φοραν τα ανάλογα μαγιο που τις κανει να ξεχωρίζουν και μιλάω στα επαγγελματικα επίπεδα και οι άντρες αντι να φτιάξουν προυποθέσεις με την εξέλιξη και γνώσεις να φτιάχνουν τα σώματα πιο εύκολα με λιγότερες παρενέργειες και ορθολογική χρήση , αυτοι ανέβασαν τα όρια σε εξωπραγματικα επίπεδα και έγινε μια τρύπα στο νερό , ενω με τις γνωσεις και την εξέλιξη τα ίδια πρότυπα θα γινόταν ακόμη ομορφότερα και όλο και περισσότεροι θα ήταν καλοί λόγω γνώσεων και τοτε θα ξεχώριζε το ταλέντο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-13 20:01 #32
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα οτι δεν χρειαζονται καθολου ειπα οτι γινεται με ποιο ευκολο τροπο ελα αφου τωρα απλους αθλουμενους βλεπεις που δεν εχουν καν αγωνιστηκες βλεψεις και ειναι κατα πολυ μυικοτεροι απο το 90% ολων των ολντ σχουλ και και κανουν προπονηση 2-3 χρονακια ε τωρα τι κοροιδευομαστε πανευκολα ειναι τα πραγματα τωρα ολα στο πιατο σχεδον
    όχι φιλε μου βαγγαν επειδη αυτο εχει χιλιοειπωθει εδω μεσα,προσωπικη μου αποψη ειναι οτι στο πιατο δε θα ναι ποτε και τιποτα....γιατι πολυ απλα αν δε φας τι ''φολα'' που λεμε δε θα μαθεις,γιατι ο καθε ενας αλλιως αναπτυσσεται και ακομα και με τα φαρμακα,ο καθε ενας αλλιως αντιδραει,μπορει ενας να σου πει παρε αυτο κ αυτο εμενα με καναν τουμπανο και δεν ειχα παρενεργειες,αλλα τον Χ,Ψ να τον βλαψουν,οποτε ουτε κ αυτο ειναι στο πιατο...οπως και με τα προγραμματα προπονησης,τις ασκησεις,την ενταση,το ποσες ημερες θα προπονηθεις το ποσο θα ανεβαζεις τον υδατανθρακα την πρωτεινη κ τα λιπαρα κλπ....οποτε γενικοτερα δοκιμαζεις και δινεις χρονο,αρα τιποτα δε θα ναι ποτε στο πιατο για κανεναν οσα χρονια κ αν περασουν κ αλλαξει το αθλημα....

    δε σου κανω επιθεση το λεω πολυ φιλικα γιατι βλεπω οτι πολλες φορες εχει ειπωθει αυτο το πραγμα,εγω θα κλεισω 4 χρονια που ασχολουμαι με το αθλημα κ ακομα μαθαινω απο μονος μου ψαχνομαι συνεχεια,δεν εχω διπλα μου εναν περσοναλ να με ''διδασκει'' απλα τοτε σιγουρα πολλοι ειχαν βρει απο μονοι τους νεες ασκησεις,οπως ο arnold την ασκηση arnold press και επεισης απ οσο ξερω τοτε ειχαν βρει και την κετο διαιτα,τοτε κανανε ουσιαστικα καποιες ανακαλυψεις,ομως αυτο δε σταματησε εκει το αθλημα συνεχιζει να εξελισσεται και συνεχεια βλεπουμε σε διαφορα σαητ νεες μεθοδους διαιτας,προπονησεων κτλπ...απλα τοτε δεν υπηρχε το ιντερνετ για να τα μαθαινουν κ αλλοι αμεσα,το μαθαιναν σιγουρα ομως μεσα σε συζητησεις που θα κανανε στα σιδεραδικα τους,απο στομα σε στομα με τον απλο παραδοσιακο τροπο
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-01-13 20:42 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σοφε,εισαι σε καλο δρομο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-13 21:57 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    το θεμα είναι πολυ απλο όπως σε όλα τα πράγματα και τις ανακαλύψεις και εξέληξη που έκανε ο άνθρωπος στο τελος αυτα τον καταστρέφουν έτσι είναι και δω και τι ενοώ ,,, ανακαλυψε την πυρηνικη ενέργεια με σκοπό να κανει την ζωή πιο εύκολη αλλα το παρακανε και την χρησιμοποίησε σαν όπλο , επίσης απο τις μοναδες παραγωγής και τα ατυχήματα κινδυνεύει όλη η ανθρωπότητα , μιλάμε επιτυχία και σε τόσους άλλους τομείς και όλα αυτα γιατι δεν υπάρχει το μέτρο και η σύνεση , όπως και ο θεός που είναι το χρήμα και το κέρδος

    και υπάρχουν και οι κάγκουρες που λέμε που επικροτούν όλα αυτα και στο τελος όλοι μαζι με τα ξερα καίγονται και τα χλωρα , κάποτε οταν με ενα αμάξι πήγαινες με 100 χιλιόμετρα έλεγε ο άλλος πως πας έτσι ρε με 100 , αργότερα αυτο ξεπεράστηκε και έγινε το 200 και λένε ναι αλλα τα αυτοκίνητα έγιναν πιο ασφαλή , για αυτο ο μισός πληθυσμός του πλανητη εξολοθρεύτηκε απο τροχαία και ακόμη και στις φόρμουλες βαλαν όρια πλέον που είναι η μεγιστη τεχνολογία στο αυτοκίνητο με τις τελειες αναρτησεις , πίστα , φρένα και τα σχετικα και μεις καθόμαστε και μιλάμε για ομορφια στο ββ την υπερβολή της υπερβολής και μπερδεύουμε τα μπούτια μας μιλώντας για το άν τοτε ήταν καλύτεροι η όχι οι άνθρωποι , καμια σχέση είναι η διαφορα νοοτροπίας και λάθος προτύπων και τιποτε άλλο

    εδω πρότυπα πλέον είναι αυτοι που βγαίνουν στην τηλεόραση κατι φλωροι και φτασαμε την ανωμαλία να την λέμε νορμαλ , έτσι έγινε και στο ββ είπαμε να χεστούν αυτοι ξεκολώθηκαν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-01-13 22:41 #35
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    old school γιατι τα σωματα των ''παλιων'' και πιο ομορφες αναλογιες είχαν αλλα και πιστευω πως ήταν και ποθητα απο τις γυναικες και θαυμαστα σε μια παραλια, ενω τα σημερινα σωματα των επαγγελματιων με ολες τις χημειες, μπορει να προκαλουν θαυμασμο στα υπολοιπα μπουρια αλλα σιγουρα μια γυναικα θα δυσκολευτει να τα βρει ποθητα, εγω σεβομαι και τις δυο εποχες διοτι πιστευω οτι οι αθλητες και με χημεια η χωρις και τεραστιες θυσιες κανουν και εξαντλητικη προπονηση, απλα προτιμω την παλια εποχη λογω σωματων.
    Επίσης ποτε δεν μου αρεσε το bulking και cutting, επειδη δεν ειναι ωραιο να εισαι ωραιος 3 μηνες και μετα να γινεσαι ογκολιθος, ενω παλια οι bodybuilders ηταν γυμνασμενοι με εμφανεις κοιλιακους και χαμηλα ποσοστα λιπους ολη την χρονια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-01-13 23:28 #36
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    Κύριε Ηλία πολύ σωστός σε όλα! Γενικά η υπερβολή δεν καταλήγει πάντα σε καλό, και αυτό το έργο το έχουμε δει πολλές φορές. Και όπως εύστοχα το είπατε πλεον αυτό που κινεί τα πάντα είναι το κέρδος. Εγώ απλώς στη συζήτηση θα προσθέσω ότι είναι δύσκολο να κρίνουμε ποια εποχή έκανε τις πιο πολλές "θυσίες" αφου αν μη τι άλλο ο πρωταθλητισμός σε οποιοδήποτε άθλημα, αυτό που απαιτεί είναι θυσίες - κυρίως προσωπικού περιεχομένου- και αφοσίωση στο να πετύχεις (αυτός που την έχει πιο μεγάλη ... τη θέληση... καταφέρνει το αδύνατο!!!)

    Γι αυτό το θέμα είναι πρώτα να ξεχωρίσεις σε ποια κατηγορία θέλεις να ανήκεις, αν θα υποστείς τις συνέπειες και τις θυσίες για να γίνεις πρωταθλητής είτε να μείνεις απλός χομπίστας και να κρατάς μια ισορροπία και από τα δυό.

    Απλά οι πρωταθλητές είναι αυτοί που μένουν στο πάνθεον και έχουν το σεβασμό όλων
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gorillas : 14-01-13 στις 23:32
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-01-13 03:23 #37
    Προεπιλογή
    εγω δεν βαζω ψηφο ουτε στο ενα ουτε στο αλλο....γιατι ειμαι καπου αναμεσα..........εγω θα ηθελα τα ολντ σκουλ σωματα με τον σημερρινο ογκο....δηλαδη να ειναι φλατ η κοιλια και να εχουν αρμονικο σωμα ,συμμετρικο αλλα παραλληλα και τεραστιο πιο πολυ απο παλια....δηλαδη θελω ενα μεταμοντερνο old school
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-01-13 13:35 #38
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν βαζω ψηφο ουτε στο ενα ουτε στο αλλο....γιατι ειμαι καπου αναμεσα..........εγω θα ηθελα τα ολντ σκουλ σωματα με τον σημερρινο ογκο....δηλαδη να ειναι φλατ η κοιλια και να εχουν αρμονικο σωμα ,συμμετρικο αλλα παραλληλα και τεραστιο πιο πολυ απο παλια....δηλαδη θελω ενα μεταμοντερνο old school
    οποτε εσυ θελεις την μαζα των τωρινων με την φλατ κοιλια με την συμμετρια και την αρμονια των παλιων...πιο ευκολο θα ηταν να ζητουσες την σκλεναρικοβα παρθενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-01-13 13:49 #39
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Μοdern,γιατι οι παλαιοτεροι δε μου γεμιζουν τοσο το ματι.Δεν ειναι ολοι οι τωρινοι με κοιλαρες κτλ..υπαρχουν και πιο νορμαλ.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-01-13 16:43 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν βαζω ψηφο ουτε στο ενα ουτε στο αλλο....γιατι ειμαι καπου αναμεσα..........εγω θα ηθελα τα ολντ σκουλ σωματα με τον σημερρινο ογκο....δηλαδη να ειναι φλατ η κοιλια και να εχουν αρμονικο σωμα ,συμμετρικο αλλα παραλληλα και τεραστιο πιο πολυ απο παλια....δηλαδη θελω ενα μεταμοντερνο old school
    Αυτη η τοποθετηση μου αρεσει πολυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-13 17:28 #41
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Μα οι κοιλαρες ειναι ολα τα λεφτα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-01-13 18:00 #42
    Προεπιλογή
    Και τα οπίσθια Τάσο
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-01-13 18:23 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    οι κοιλιες παιδια δεν είναι κατι εύκολο , όσο μεγαλύτερη μαζα τοσο περισσότερο αμπάρι για φαγητό , άλλο ρεζερβουάρ έχει το αμαξάκι και άλλο η νταλίκα , οπότε κι ένας ββερ περα απο τα ματζούνια που μεγαλώνουν μαζί με τους μυς και τα σπλάχνα , τρώνε και μεγάλες ποσότητες φαγητου να διατηρήσουν αυτες τις μαζες και ακόμα και αυτοι που έχουν φαινομενικα μικρές κοιλιες , είναι λόγω μαζας και αναλογιών που δείχνουν μικρές
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-01-13 20:40 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τα οπίσθια Τάσο
    εγω παντα ειχα την απορια αν οταν ***** ολοι αυτοι ******* μονοι τους η θελουν βοηθεια νομιζω καποτε το ειχε πει ο φλεξ σε μια συνεντευξη που ηταν απο τα πιο νορμαλ σε ογκο φανταστειτε τον ρουλ και καποιους αλλουςεγω ολλους αυτους παρολο που εχουν τρομερους μυς τους κατατασσω στους παχυσαρκους γιατι παχες σαρκες ειναι και οι μυς

    *** Δεν χρειαζεται να γινεστε τόσο περιγραφικοί, προσέχετε τις εκφράσεις σας.Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-01-13 23:28 #45
    Προεπιλογή
    Απο θεμα γνωσης πανω στις μεθοδους προπονησης θα πω new school...πλεον εχει προχωρησει πολυ η επιστημη πανω στο ανθρωπινο σωμα...αλλα απο θεμα αισθητικης παλια σχολη με τα 1000...πλεον οι αθλητες εχουν ξεφυγει...το ερωτημα δεν ειναι αν ειναι πλεον ωραιο το θεαμα η οχι (δεν ειναι και δε δεχομαι καν το επιχειρημα του γουστου!) αλλα ποσο υπερβολικο ειναι...παλιοτερα εβλεπες πολυ μυωδεις αντρες μεν αλλα συμμετρικα κορμια που πλησιαζαν το "φυσικο"...βλεπε mike mentzer...μπορει να επαιρναν οτι επαιρναν (και παλι καμια σχεση με σημερα) παντως δεν εμοιαζαν εξωπραγματικοι...και βασικα οσο πιο πισω παμε στα χρονια του ββ τοσο πιο ομορφα κορμια βλεπουμε,η ταπεινη μου αποψη...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία