Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 22
  1. 24-01-13 01:24 #1
    Προεπιλογή Flexit Liquid (Nutrend)
    To αγόρασα σήμερα απ΄τα xtreme.

    Όνομα: 01-176-009-FLEXIT-LIQUID_lemon_1212_big.jpg Εμφανίσεις: 1255 Μέγεθος: 175,9 KB

    Όνομα: Flexit_Liquid_.jpg Εμφανίσεις: 1212 Μέγεθος: 96,6 KB


    To΄χει δοκιμάσει κανείς?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-01-13 13:40 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    να ξες θες τουλαχιστον 2 δοσεις ανα μερα..το λιγοτερο δλδ ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-01-13 00:30 #3
    Προεπιλογή
    Koίτα εμένα μου είπαν απ΄τα xtr να παίρνω 15ml /ημέρα (Πρωί νηστικός). Έχω 6 μέρες που το παίρνω τώρα και ήδη αισθάνομαι πιο ανακουφισμένος σε πονίδια που είχα στους τένοντες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-02-13 00:35 #4
    Το avatar του χρήστη al1975

    Εγγραφή
    28-10-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    116
    Προεπιλογή
    Το πήρα και γω και μου πρότειναν 20 ml πρωί και βράδυ με άδειο στομάχι.
    Βέβαια εγώ το πήρα για αρθροιτιδα στο δεξι μου καρπό.
    Ήδη είμαι στην 8 μέρα θεραπείας, δεν μπορω να πω ότι μου πέρασε αλλά σε σύγκριση με αντιφλεγμονόδη, αλειφές και πάγους έχει κάνει την καλύτερη δουλειά.
    Βέβαια στο κουτι λέει να κάνεις θεραπεία για 60 μέρες...για να δούμε
    If the bar is not bending...then you re just pretending!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-02-13 01:21 #5
    Προεπιλογή
    Ο παρασκευαστης προτεινει 10ml/μερα.Αν δουλευει ειναι πολυ καλη περιπτωση και για πιο γρηγορη απορροφηση αλλα και για οποιον δεν μπορει ευκολα να καταπινει καψουλες απο αλλα σκευασματα για το μυοσκελετικο
    ...life is fucking short...enjoy
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-08-15 13:05 #6
    Προεπιλογή
    Ανεβάζουμε την ανανεωμένη φωτογραφία αυτού του προϊόντος που έχει προσιτή τιμή μέσω του e-shop μας.
    Όνομα: 01-176-009-FLEXIT-LIQUID_lemon_1212_big.jpg Εμφανίσεις: 1420 Μέγεθος: 115,9 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-11-15 11:59 #7
    Προεπιλογή
    Μιας και δεν μου λείπουν οι τραυματισμοί, τα ματζούνια για τις αρθρώσεις τα έχω στο πρόγραμμα. Αυτό μου δουλεύει καλά, όμως όταν τα πράγματα ζορίζουν παραπάνω ανεβάζω τη δόση στα δύο scoop την ημέρα.

    Αλλιώς 1 scoop είναι οκ.

    Πορτοκάλι πάντα. Η γεύση λεμόνι δεν λέει πολλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-11-15 12:36 #8
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Δυνατο προιον και εταιρεια εγγυηση!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-11-15 10:11 #9
    Προεπιλογή
    Σε σχέση με το αντίστοιχο προϊόν σε σκόνη πιο θεωρείτε καλύτερό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-11-15 13:47 #10

    Εγγραφή
    08-07-2015
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    33
    Προεπιλογή
    παιδια η μάνα μου εχει μεγάλο πρόβλημα με τον τενοντά της , μισή ρίξη και παραπάνω (υπερακανθιου τέντονα) , το προιόν παράλληλα με τις φυσικοθεραπείες λέτε να βοηθήσει καθόλου ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-11-15 22:28 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    για το συγκεκριμένο μετα απο 3 μήνες περίπου 2 άτομα που το δοκίμασαν και εγω υπάρχει βελτίωση σημαντική , σε βαριές μορφες φθοράς δεν μπορεί να κάνει ολοκληρωτική επανόρθωση αλλα σαν πρόληψη η φθορες σε αρχικά στάδια βοηθάει , εγω όπως και τα άτομα που είπα δοκίμασαν έπαιρναν πρωί με άδειο στομάχι και νερό , γιατι το νερό το πρωί βοηθάει στην άμεση ενυδάτωση του οργανισμού

    επίσης σύμφωνα με μαρτυρία ατόμου που έδωσε στην ηλικιωμένη μάνα του είχε βελτιώσει πολυ την κινητικότητα των αρθρώσεων
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-11-15 12:51 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sergio gta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε σχέση με το αντίστοιχο προϊόν σε σκόνη πιο θεωρείτε καλύτερό;
    Δεν μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα ότι το ένα είναι καλύτερο από το άλλο, όμως αυτό που βλέπουμε είναι ότι το υγρό Flexit έχει τρείς φορές παραπάνω πωλήσεις σε σχέση με τη σκόνη.
    Προφανώς στους περισσότερους δουλεύει καλύτερα, ίσως όμως και κάποιοι το βλέπουν ως πιο πρακτικό στη χρήση του.
    Να πούμε επίσης ότι το τελευταίο διάστημα το Flexit Liquid έχει γίνει πολύ γνωστό και μέσω φυσικοθεραπευτών, γιατρών και άλλων ειδικών γιατί μας το ζητούν και πολλά άτομα που δεν έχουν απαραίτητα σχέση με τον αθλητισμό. π.χ. ηλικιωμένοι και γενικότερα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα σε αρθρώσεις, τενοντίτιδες κ.τ.λ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-11-15 15:09 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο e-shop ΑΘΛΗΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα ότι το ένα είναι καλύτερο από το άλλο, όμως αυτό που βλέπουμε είναι ότι το υγρό Flexit έχει τρείς φορές παραπάνω πωλήσεις σε σχέση με τη σκόνη.
    Προφανώς στους περισσότερους δουλεύει καλύτερα, ίσως όμως και κάποιοι το βλέπουν ως πιο πρακτικό στη χρήση του.
    Να πούμε επίσης ότι το τελευταίο διάστημα το Flexit Liquid έχει γίνει πολύ γνωστό και μέσω φυσικοθεραπευτών, γιατρών και άλλων ειδικών γιατί μας το ζητούν και πολλά άτομα που δεν έχουν απαραίτητα σχέση με τον αθλητισμό. π.χ. ηλικιωμένοι και γενικότερα άτομα που αντιμετωπίζουν πρόβλημα σε αρθρώσεις, τενοντίτιδες κ.τ.λ.
    πάντως σαν συστατικά το υγρό υπερέχει μόνο σε περιεκτικότητα γλουκοζαμίνης. Σε όλα τα υπόλοιπα η σκόνη είναι καλύτερη. Θα το δοκιμάσω στο μέλλον το υγρό για να καταλήξω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-12-15 14:00 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sergio gta Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως σαν συστατικά το υγρό υπερέχει μόνο σε περιεκτικότητα γλουκοζαμίνης. Σε όλα τα υπόλοιπα η σκόνη είναι καλύτερη. Θα το δοκιμάσω στο μέλλον το υγρό για να καταλήξω.
    Νομίζω τώρα είναι καλή εποχή να το πάρεις από το e-shop που δίνουν δώρο και το Flexit Cellacol λόγω γιορτών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-12-15 17:06 #15
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Εχω δεο σημαντικες βελτιωσεις σε ασθενεις μου. Δεν ξερω αν ετυχε...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία