Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 28-12-15 10:08 #16
    Προεπιλογή
    καλημέρα και χρόνια πολλά,

    χθες συζητώντας με ένα φίλο μου μου δημιουργήθηκε η απορία αν τέτοια σκευάσματα πρέπει να λαμβάνονται κυκλικά (σαν την κρεατίνη) ή μπορεί κάποιος να το παίρνει καθημερινά όλο το χρόνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-12-15 13:20 #17
    Προεπιλογή
    Εγινε χρήση του συγκεκριμένου σκευάσματος με διστακτικότητα στην αρχη για τα αποτελεσματα αλλα εχω να πω πως μια ψιλο τενοντιτιδα στον ωμο που ειχα δεν με ενοχλει πια και νομιζω πως υπαρχει μια ψιλοανοχη παραπάνω (ελαστικότητα) σε ασκήσεις τυπου snatch οπου τα πραγματα ειναι οριακα. Ακομα μετα απο πολυ έντονη γυμναστική ενιωθα ενα βαρος/κούραση/σφιξιμο (δε ξερω αν το μεταφερω σωστα) στις αρθρωσεις κατι που εχει βελτιωθει δρστικά.

    Γευση : Πορτοκάλι καλη
    Διάρκεια : 2 μηνες (1 μηνα οφ τωρα μετα απο προταση γνωστου καταστήματος)
    Δοση : Πρωι - Βραδυ

    Θα το επιλέξω ξανα σιγουρα νομιζω πως ειναι καλο προϊον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-16 14:57 #18
    Προεπιλογή
    Το πήρε δικό μου άτομο κάπως προχωρημένης ηλικίας που προσπαθεί για λόγους υγείας να ασκείται. Παρατήρησε μείωση του πόνου στις αρθρώσεις και μεγαλύτερη ευκολία στις κινήσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-16 16:48 #19
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Ειδα και'γω καποια βελτιωση στις ενοχλησεις κυριως στα γονατα. Δεν νομιζω να ειναι placebo γιατι ηρεμησα αρκετα περιπου 10ημερες μετα την αρχη της ληψης του.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-12-16 14:04 #20
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Το χω στην μορφη σκονης...ρε παιδια ισως φανει απιστευτο αλλα 4 φορες το χω παρει μεχρι τωρα και οι ενοχλησεις εφυγαν και ηταν αρκετα εντονες...ειχα θεμα με τους τενοντες κατω απο τον αγκωνα (δε ξερω πως λεγεται το σημειο )το ακουμπουσα το σημειο και πονουσε και τωρα τιποτα.
    Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι τι γινετε μολις τελειωσει...? Επιστρεφουν οι ενοχλησεις?καποιος που το χει παρει μπορει να μας πει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-01-17 17:09 #21
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω μείνει εντυποσιασμένος απο το πόσο αποτελεσματικό είναι στους πόνους οσον αφορά τους τένοντες. Βέβαια προτιμάω την σκόνη λόγω τιμής
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-03-17 15:20 #22
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στο e-shop.

    Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12