Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 15-05-11 23:18 #1
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή Home Bodylastics gym (Οσοι πιστοι προσελθετε)
    Γεια σας παιδια ανοιξα αυτο το topic,για εκεινους που ασχολουνται η που θελουν να ασχοληθουν,εδω μπορουμε να ανταλλαξουμε γνωσεις και να πουμε γιαυτο το θεμα.
    Eγω κανω 1μιση χρονο!
    Συντομα θα ανεβασω φωτο και λοιπα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη t.s.t : 26-05-11 στις 01:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-06-11 22:27 #2
    Προεπιλογή
    ειδες καθολου βελτιωση σε ογκο? διοτι σε μενα δεν δουλεψε οπως το σιδερο...θα ελεγα οτι ειναι καλυτερα για γραμμωση....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-07-11 17:56 #3
    Το avatar του χρήστη Mimas88

    Εγγραφή
    09-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, χρησιμοποιώ τα συγκεκριμένα bands της Bodylastics και τα θεωρώ οτι καλύτερο για γυμναστική στο σπίτι αφού δεν πιάνουν και καθόλου χώρο.

    Προσωπικά σε συνδυασμό με TRX υμάντες πήρα 5 κιλά τους τελευταίους 6μήνες, χωρίς συπληρώματα κλπ και η ηλικία μου 36χρονών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-09-11 13:13 #4
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο extraOrdinary Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδες καθολου βελτιωση σε ογκο? διοτι σε μενα δεν δουλεψε οπως το σιδερο...θα ελεγα οτι ειναι καλυτερα για γραμμωση....
    Γεια σου φιλαρακι συγνωμη για την τοσο αργει απαντηση μου,τωρα μπορεσα ναμπω,οσο για την ερωτηση σου,πως θεωρεις εσυ τον ογκο..εχω ανεβασει φωτο και θα ανεβασω και εδω να δεις περιπου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-09-11 13:15 #5
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimas88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, χρησιμοποιώ τα συγκεκριμένα bands της Bodylastics και τα θεωρώ οτι καλύτερο για γυμναστική στο σπίτι αφού δεν πιάνουν και καθόλου χώρο.

    Προσωπικά σε συνδυασμό με TRX υμάντες πήρα 5 κιλά τους τελευταίους 6μήνες, χωρίς συπληρώματα κλπ και η ηλικία μου 36χρονών.
    Συγνωμη και σε σενα για την τοσο καθυστερημενη απαντησει,παρα πολυ καλα εισαι..ναι και γω την εχω κανει συνηθεια της ζωης μου την γυμναατικη με λαστιχα,μαρεσει παρα πολυ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-09-11 13:46 #6
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    παιδια επειδη με ενδιαφερουν τρελα γιατι δε μπορεις να κουβαλας βαρη οταν ταξιδευεις απο που μπορω να τα προμηθευτω και απο τιμες ποσο πανε? ευχαριστωω.εχουν καλη αντισταση?γιατι παιζω αρκετα κιλα κ δν ξερω αν με καλυπτουν τα λαστιχα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-09-11 14:05 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επειδη με ενδιαφερουν τρελα γιατι δε μπορεις να κουβαλας βαρη οταν ταξιδευεις απο που μπορω να τα προμηθευτω και απο τιμες ποσο πανε? ευχαριστωω.εχουν καλη αντισταση?γιατι παιζω αρκετα κιλα κ δν ξερω αν με καλυπτουν τα λαστιχα
    tolis93 google κ θα παραγγειλεις απο την σελιδα τους....


    υ.γ. αν ημουν στην θεση σου θα επερνα trx...αλλα τσιμπαει η τιμη λιγο ,ξερεις ομως τι παιρνεις...
    τα λαστιχα θα σου δουλεψουν μια χαρα,δεν ειναι μονοδρομος τα πολλααα κιλα κ βαρη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-09-11 14:57 #8
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    tolis93 google κ θα παραγγειλεις απο την σελιδα τους....


    υ.γ. αν ημουν στην θεση σου θα επερνα trx...αλλα τσιμπαει η τιμη λιγο ,ξερεις ομως τι παιρνεις...
    τα λαστιχα θα σου δουλεψουν μια χαρα,δεν ειναι μονοδρομος τα πολλααα κιλα κ βαρη...
    thnxxxxxx
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-09-11 10:22 #9
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επειδη με ενδιαφερουν τρελα γιατι δε μπορεις να κουβαλας βαρη οταν ταξιδευεις απο που μπορω να τα προμηθευτω και απο τιμες ποσο πανε? ευχαριστωω.εχουν καλη αντισταση?γιατι παιζω αρκετα κιλα κ δν ξερω αν με καλυπτουν τα λαστιχα
    Σε μαγαζια που πουλανε βαρη οργανα και λοιπα θα βρεις,αντισταση εχουν βγαλει και 9κιλα αντισταση ανα λαστιχο,και υπαρχουν και αλλα με λιγοτερη αντισταση,συνδιαζεις απο κει και περα..ενα καλης ποιοτητας κανα 20ευρω περιπου,εχει και με λιγοτερα βεβαια..εσυ αποφασιζεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-09-11 17:00 #10
    Το avatar του χρήστη Mimas88

    Εγγραφή
    09-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επειδη με ενδιαφερουν τρελα γιατι δε μπορεις να κουβαλας βαρη οταν ταξιδευεις απο που μπορω να τα προμηθευτω και απο τιμες ποσο πανε? ευχαριστωω.εχουν καλη αντισταση?γιατι παιζω αρκετα κιλα κ δν ξερω αν με καλυπτουν τα λαστιχα
    Φίλε μου θα σου πρότεινα να παραγγείλεις απο το site τους όπου θα βρείς μεγάλη ποικιλία και ανάλογα με την τσέπη του καθενός. Φθάνουν σε 10 8-10 μέρες στον χώρο σου και είναι εγγύηση.
    Όσο για την δύναμη πίστεψε με οτι αν προσθέσεις κάποια χρώματα (πχ μπλέ με μάυρο η και πορτοκαλί) ίσως και να μην μπορείς να τα τραβήξεις (χωρίς να θέλω να σε μειώσω) γιατι απλα είναι πολλη μεγάλη η αντίσταση.

    Όσο για το TRX και εδώ θα σου έλεγα τα καλύτερα απλά πιστεύω ότι η τιμή σε σχέση με τις ασκήσεις (τουλάχιστον αυτές που προτιμάω εγω) δεν αναλογούν απόλυτα. Πάντως προσωπικά λατρεύω και τα δύο και εχουν αντικαταστήσει το γυμναστήριο τέλεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-09-11 17:02 #11
    Το avatar του χρήστη Mimas88

    Εγγραφή
    09-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    tolis93 google κ θα παραγγειλεις απο την σελιδα τους....


    υ.γ. αν ημουν στην θεση σου θα επερνα trx...αλλα τσιμπαει η τιμη λιγο ,ξερεις ομως τι παιρνεις...
    τα λαστιχα θα σου δουλεψουν μια χαρα,δεν ειναι μονοδρομος τα πολλααα κιλα κ βαρη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-09-11 12:30 #12
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή

    Όσο για την δύναμη πίστεψε με οτι αν προσθέσεις κάποια χρώματα (πχ μπλέ με μάυρο η και πορτοκαλί) ίσως και να μην μπορείς να τα τραβήξεις (χωρίς να θέλω να σε μειώσω) γιατι απλα είναι πολλη μεγάλη η αντίσταση.Οχι ισως σιγουρα δεν θα μπορει το λαστιχο ειναι παρεξηγημενο αλλα ειναι σεβαστο και προσφερει πολλα περισσοτερα απο οσο νομιζουν καποιοι,αν τα δουλεψεις θα το καταλαβεις...

    Όσο για το TRX και εδώ θα σου έλεγα τα καλύτερα απλά πιστεύω ότι η τιμή σε σχέση με τις ασκήσεις (τουλάχιστον αυτές που προτιμάω εγω) δεν αναλογούν απόλυτα. Πάντως προσωπικά λατρεύω και τα δύο και εχουν αντικαταστήσει το γυμναστήριο τέλεια.[/QUOTE]Αξια αντικατασταση και εξοικονομησει χρηματων....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη t.s.t : 22-09-11 στις 12:32
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-09-12 00:17 #13
    Προεπιλογή Bodylastics ή TOWER 200?
    Παιδιά καλησπέρα.. Επειδή σκέφτομαι να αρχίσω,κυρίως για εκρηκτικότητα ασκήσεις με λάστιχα έτυχε στα Xtreme stores της περιοχής μου πρόσφατα ,να δώ τον Tower 200 http://www.xtr.gr/lastixa_elatiria/1..._TOWER_200.htm
    Παλιότερα είχα δει ασκήσεις με τα Bodylastics κ είχα πάθει πλάκα κ ψάχνοντας λίγο στην Αμερικάνικη αγορά τα έχουν σε μεγάλη εκτίμηση μαζί κ με τα TRX!
    Όπως κ να χει αν έχετε την ευγενή καλοσύνη να ρίξετε μία ματιά κ στο συγκεκριμένο όργανο που σας ανέφερα θα με ενδιέφερε η άποψη σας.!
    Και φυσικά αν κάποιος το έχει δοκιμάσει ακόμα καλύτερα..!
    You are your maker
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-09-12 07:34 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    φιλε μου εγω αν ειχα να διαλεξω αναμεσα σε bodylastics ,tower ,trx θα διαλεγα το τελευταιο το οποιο και εχω....

    το καθε ενα το χρησιμοποιεις και με διαφοετικο τροπο απλα το τρξ μπαινει πιο ευκολα μωρε σε πορτα,δεντρα εξω κτλ

    αν παλι δεν σε ενδιαφερει η προπονηση σε εξωτερικο χωρο,δεκτον...θα επαιρνα το tower....το bodylastics ειναι απλα λαστιχα...καλυτερα απο τα αλλα ,αλλαααα ειναι λαστιχα...ενω ο πυργος εχει και δικη του βαση αλλα πρεπει να εχες και φαντασια να το δουλεψεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-09-12 20:54 #15
    Προεπιλογή
    +1000 για το TRX. Το μισό καλοκάιρι μ΄ αυτό το έβγαλα. Άσε που μπαίνει παντού (όπως λέει και η GYM)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία