Σελίδα 1 από 25 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 368
  1. 18-09-08 01:03 #1
    Προεπιλογή Που πηγαν ολα τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γυμναστηρια?
    O τιτλος οπως καποιοι ισως καταλαβατε ειναι απο ενα παλιο musclemag.που πηγαν τα γυμναστηρια λοιπον,που δε σ ενδιαφερει πως ειναι το μαλλι σου,τι φορας,αν κανεις γκριματσες απ την ενταση,αν σφιγγεις το σημειο που γυμναζεις μετα το σετ..ενα γυμναστηριο που παντου βλεπεις ιδρωμενους ανθρωπους να κανουν ΣΟΒΑΡΗ προπονηση.εκει που η ενταση επιβραβευεται..απο εκει εχουμε καταληξει...
    ΕΔΩ=το τρεντι γυμναστηριακι με τα σουπερ ντουπερ οργανα..50 διαφορετικες κολονιες σε τεραστια δοση..ανθρωποι πανε να περασουν την ωρα τους,οπως παμε για καφε ενα πραγμα..γυναικες που κανουν πασαρελα και αντρες που και γω δε ξερω τι κανουνε..και ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΩΜΑ!ηρθαμε να δειξουμε νικε παπουτσακι να βρουμε καμια γκομενα,να μιλησουμε με το φιλο για το τι καναμε το πρωι και αλλα..γελοια!!αμα εσυ μπενεις και ιδρωνεις αποτελεις εξαιρεση!!ο πιο βαρυς αλτηρας 30 κιλα και αμα ζοριστεις και λιγο που για αυτο πας σε κοιτανε και περιεργα..
    Ανοιξα αυτο το τοπικ γιατι εχω εξοργιστει με κανουνε να πηγαινω για προπονηση και να ξενερωνω με το ββ που τοσο αγαπω.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑΔΙΚΑ?στη δυτικη αττικη ενα ηξερα..παει κ αυτο.
    Πειτε τι συμβαινει στο δικο σας γυμναστηριο,αν κανεις ξερει κανενα πιο σοβαρο ας το πει μπας και λιποθιμησουμε απο τον ιδρωτα και τη κουραση επιτελους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-09-08 01:23 #2
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    όντως μεγάλη μ@@@@@α. εκεί που πάω εγώ αμά δε φωνάζεις και δε βογγάς σε κράζουν αλλά πάντα τα ρούχα στην πένα κι έτσι.
    εγώ πάλι πάω σαν γύφτος με τα πιο γά@@@έ τα ρούχα, αλλά τώρα που ανεβαίνω κοιτάνε μόνο τα κιλά...

    γράψ'τους ρε και κάνε δουλειά σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-09-08 01:40 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Kαλα ρε εισαι σοβαρος τωρα και πως θα βρεις γκομενα στο γυμναστηριο αν δεν πηγαινεις με ενα φραπε μεσα χτενισμενο μαλι και ολα στην πενα ασε που ο υδρωτας δεν ειναι της μοδας φετος

    ο πιο βαρυς αλτηρας 30 κιλα
    Mετακομιζω σε σας ετοιμους μεχρι 24 εχουμε και πρεπει να περνω τα μησα κιλα του γυμναστηριου να φτιαχνω αλτηρες μπελας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-08 01:51 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Niiick πραγματικα πολυ καλο το θεμα που θετεις!
    Το δικο μου γυμναστηριο ειναι σιδεραδικο με τα δεδομενα των γυμναστηριων του σημερα. Ωστοσο εχει ολες τις παστες παρουσιαστικα που θα μπορουσες να δεις σε ενα γυμναστηριο... και σαλονατους και σιδεραδες!
    Ωστοσο εχω επισκευτει πολλα γυμναστηρια του σημερα με τον αντιστοιχο κοσμο. Η εικονα τους ειναι αξιολυπητη! Το ολο σκινηκο με προθεση τις δημοσιες σχεσεις και οχι τη γυμναστικη ειναι κοινονικο θεμα που πρεπει να προβληματιζει ολους οσους ειναι μεσα και εξω απο τα γυμναστηρια!
    Πιστευω ομως πως οταν η εικονα των μυων κανει αισθητη την παρουσια της ( δηλαδη οταν μινεις με το αμανικο ή το τυραντακι και οι φλεβες μοιαζουν με κορδονια πανω στο σωμα) ο αρχοντας ακι σπιτονοικοκυρης γινεσαι εσυ! Και ας δεν φορας τρεντι spor ρουχα και παππουτσια... και ας μυριζεις ιδρωτα και οχι κολωνια... ( παρεπιπτωντως η κολωνια στο γυμναστηριο ειναι βρωμια και οχι αρχοντια)
    Για την ωρα απολαμβανω το δικο μου γυμναστηριο!


    Θα το επαναλαβω και εδω! Αξιζει να ειμαστε ναρκισσοι για το σωμα μας, γιατι πλεον σπανιζουν στη χωρα μας τα καλα σωματα, αλλα καλο ειναι να το υποστηριζουμε και με τον χαρακτηρα μας και την συμπεριφορα μας! Θα πρεπει να υποδυκνιουμε πως ειμαστε bodybuilders και οχι απλα φουσκωτοι!!!
    Αυτο που κανουμε ειναι με απλα λογια ενας τροπος ζωης!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-08 01:52 #5
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    αχαχαχαχαχα!!!! περαστικα ruhl! εμείς έχουμε μέχρι 50άρηδες.
    στο παλιό γυμναστήριο είχε αλτήρες 60 κιλά, αλλά έφτιαχνες και στο βάρος που ήθελες, άπειρες μπάρες λυγισμένες από το βάρος και hard rock να βαράει!!!

    φυσικά είχε ελάχιστες γυναίκες(πορνοστάρ μου φαινόντουσαν όλες ), 2 ποδήλατα και όλοι μα όλοι είχαν γαμώ τα σώματα... αν δεν είχες έφτιαχνες... απλά τα πράγματα....

    Ά!!! ο μήνας και στα 2 είναι 30 ευρώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-08 11:10 #6
    Προεπιλογή
    Δυστυχως παιδια ετσι ειναι τα πραγματα..Εγω οταν ηρθα φοιτητης στην Αθηνα εψαξα να βρω στην περιοχη μου να βρω κανα σιδεραδικο να κανω την δουλεια μου αλλα τπτ ...Ετσι ειναι εκει που παω..Ξερω φατσες 3 χρονια οι οποιοι ειναι ιδιοι σωματικα παρολο που ερχονται καθε μερα!Επισης εμεις εχουμε κ το προβλημα της εφημεριδας!Πιανει ο καθενας εφημεριδουλα κ κουβεντoυλα κ αγιος ο Θεος...Εννοειται πως ελαχιστοι εχουν ενα σωμα της προκοπης,οι υπολοιποι απλα ερχονται μπας κ βρουν καμια γκομενα που κ αυτες ειναι μπαζα δυστυχως ..Οσο για τις κραυγες περυσι 2 αθλητες στιβου που ερχοντουσαν κ εκαναν πολλα κιλα σκουωτ κ εβγαζαν κραυγες τους εκαναν παρατηρηση..Εγω πλεον κανω προπονηση με ενα αλλο παιδι χωρις να δινουμε σημασια σε κανενα κ το ευχαριοστομαστε!Μεχρι 30 κιλα εχουμε κ εμεις αλτηρες κ δεν εχει μπαρουλες μικρες για να φτιαχνουμε οσο τους θελουμε...Τελος θα πω οτι πλεον τα σιδεραδικα δεν πουλανε οποτε κανεις επιχειρηματιας δεν θα εκανε καποια τετοια κινηση.Σημερα το γυμναστηριο ειναι καθαρα μοδα γι τους πιο πολλους,γί'αυτο εχουν κ αυτη την glamurous εικονα!
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-08 11:14 #7
    Προεπιλογή
    slaine που μενεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-09-08 13:46 #8
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym mind
    .Οσο για τις κραυγες περυσι 2 αθλητες στιβου που ερχοντουσαν κ εκαναν πολλα κιλα σκουωτ κ εβγαζαν κραυγες τους εκαναν παρατηρηση.
    Ενταξη μερικοι το παρακανουν αχχααχχαχα σε αυτους συμφωνω να κανουν παρατηρησης ατομα που απο το πρωτο σετ και επαναληψη(9κιλα) για δικεφαλο και ξεφυσανε και βγαζουν κραυγες εγω ειμε καπως ετσι μετα WTF? μετα
    Σε αυτους να γηνοντε τωρα οταν φορτοσες τα κιλα στις αρσεις θανατου σκουωτ η παγκο η καπου αλλου και στα 3 τελευτεα η 4 βγαζεις καμια κραυγη δεν γηνετε τιποτα οποιος κανει παρατηρηση σε κανενα βαρυ σετ με πιεσεις αλτηρων στηθους απλος τα πετας εκει διπλα του και αλαζει γνωμη αν θα σε ξαναενοχληση ξανα στο σετ εμεις πρεπει να επιβαλουμε τι ειναι το hardcore στο γυμναστηριο ας τολμησει να πει κατι καποιος ε το πολυ ππολυ θα πουνε roid rage
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-09-08 13:58 #9
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    ναύπλιο. αλλά το καλύτερο γυμναστήριο ever ήταν στη Μυτιλήνη που σπούδαζα. Α! στη μυτιλήνη παλιά υπήρχε και ένα άλλο σιδεράδικο το οποίο άνοιγε 4-6 το απόγευμα και έκλεινε 12 το βράδυ!!!! :S
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-08 15:28 #10
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym mind
    Τελος θα πω οτι πλεον τα σιδεραδικα δεν πουλανε οποτε κανεις επιχειρηματιας δεν θα εκανε καποια τετοια κινηση.Σημερα το γυμναστηριο ειναι καθαρα μοδα γι τους πιο πολλους,γί'αυτο εχουν κ αυτη την glamurous εικονα!
    Δεν πουλανε γιατι συνεχιζουν να ανοιγουν τα trendy γυμναστηρια που βλεπουμε.Αν,ομως,κανει καποιος την κινηση,μαζεψει κοσμο και δουνε οτι οντως οσοι πανε εκει εχουν φοβερα αποτελεσματα και υπαρχει και γνωση μεσα,θα ξαναγυρισει αυτη η "ιδεα",ετσι πιστευω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-09-08 15:49 #11
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    συμφωνω απολυτα με τον νικο στο πρωτο ποστ. τα ιδια ακριβως συμβαινουν και στο δικο μου μεγαρο γυμναστικης, οπως αποκαλειται. οταν δουλευα σε γυμναστηρια τα αφεντικα λεγανε ακριβως τα ιδια, στοχοσ μας ειναι οι γυναικες και οι ασχετοι γιατι αυτοι τα σκανε, ασε τους τους σιδεραδες να χτυπιουνται.
    βασιλη δεν νομιζω ποτε να συμβει αυτο που λες γιατι ο κοσμος γουσταρει το παραμυθι τυπου ¨ευκολα, γρηγορα, χωρις κουραση¨ και το ακουλουθει τυφλα, λιγοι ειναι πια εξυπνοι ωστε να ψαχτουνε
    επισης να θιξω και το θεμα της φαγωμαρας που επικρατει στους ββ των γυμναστηριων που καθενας προσπαθει να ριξει λασπη στον αλλον με δηλωσεις ¨αυτος? εχει βαλει hgh, σιγα μην εκοψε χωρις win και clen¨ και αλλα πισωπλατα...
    μαλλον αναπολω παλιες ρομαντικες στιγμες που υπηρχαν αγνες προθεσεις μεταξυ των hardcore
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-09-08 16:49 #12
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    όλα αυτά που λέτε παίζουν πάνω κάτω παντού. όλοι λένε-σχολιάζουν κλπ. το να σε πει "μωρό" ένας "μωρός" δε λέει τίποτα (γουάου! κάτι μου έμεινε από τα αρχαία!! να το πω στην παλιά μου καθηγήτρια να συγκινηθεί )

    ωστόσο εσείς να κάνετε αυτό που πρέπει-θέλετε! στην τελική τι θα κάνουν; θα σας διώξουν; ε άμα σας διώξουν κάντε τους μύνηση να τους φάτε λεφτά!

    με τον καιρό θα γίνετε το επίκεντρο του γυμναστηρίου αλλά με την καλή έννοια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-09-08 16:54 #13
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    με τον καιρό θα γίνετε το επίκεντρο του γυμναστηρίου αλλά με την καλή έννοια...
    Ηδη ειμαστεμου στρωνουν και κοκινο χαλι οταν με βλεπουν να ερχομε απο την γωνια για να παρκαρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-09-08 16:57 #14
    Προεπιλογή
    δεν ειναι ετσι φιλε slain..δε μπαινω εκει για να γινω το επικεντρο,μακαρι να ηταν αδειο και να μουν εγω και ο παρτενερ.και αντι να κανονιζεις τη προπονηση σου συμφωνα με τα γευματα σου και την ορεξη σου,πρεπει να πηγαινεις για προπονηση η μεσα στο μεσημερι,η μετα τις οχτο μπας και κανεις σαν ανθρωπος!εγω θα φυγω απο το συνοικιακο "γυμναστηριο" και θα παω σε ενα τεραστιο.εξισου κυριλικια και μ@@@@@ς αλλα τουλαχιστον ειναι τεραστιο καπου θα βρουμε ενα παγκο,δε θα κανουμε εκτασεις και θα κοπαναμε στα μπουτια της αλληνης..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-09-08 17:20 #15
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    δεν είπα να πάτε γυμναστήριο για να γίνετε μούρες κλπ. άλλο εννοούσα. δεν έπιασες το νόημα. όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 25 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία