Σελίδα 2 από 25 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 368
  1. 18-09-08 17:31 #16
    Προεπιλογή
    Βεβαια μπορει να μην ειμαι παλιος κατοικος στα γυμναστηρια...αλλα αυτο π λετε το εχω παρατηρησει παρα πολυ!!!
    Εμας στα τρικαλα ολα τα γυμναστηρια ετσι ειναι,οι περισσοτεροι πανε για να πουλησουν μουρη.Προχτες ειδα εναν χ@@@@ να παει σε μια γκομενα η οποια εκανε διατασεις και τις λεει κοπελια θες να σε βοηθησω?(με το υφος:"θελω να σε γ****ω"

    Δεν λεω εχουμε και γαματα παιδακια,τα οποια αγαπανε το αθλημα αλλα η πλεοψηφεια παραμενει ιδια...

    Θα ηθελα τρελα ενα τζιμ γεματο iron men και γυμναστες π οτι απορια εχεις να σ απαντανε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-09-08 18:16 #17
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Θα ηθελα τρελα ενα τζιμ γεματο iron men και γυμναστες π οτι απορια εχεις να σ απαντανε...
    Συνεχησε να ονοιρευεσε

    κατάλαβε, κατάλαβε...
    slain εγω σε καταλαβα για μενα ελεγες ενταξη επειδη μου κανουν ετσι οταν μπαινω δεν το κανουμε και θεμα παλι μερικες φορες πετανε και ροδοπεταλα αχαχαχααχ

    Βασικα η αληθεια ειναι αυτο που λεει ο βιλλ + με μια δοση του litho υπαρχουν πολοι που θελουν ευκολα αλλα εγω βλεπω μερικα παιδια που οντος θελουν αλλα δεν ξερουν πως εκει επεμβαινω εγω

    Αν του δηξεις και τους πεις την αληθεια οι φαντασμενοι θα φυγουν αυτοι που θελουν πραγματικα να κοπιασουν θα μηνουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-09-08 18:32 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho
    οταν δουλευα σε γυμναστηρια τα αφεντικα λεγανε ακριβως τα ιδια, στοχοσ μας ειναι οι γυναικες και οι ασχετοι γιατι αυτοι τα σκανε, ασε τους τους σιδεραδες να χτυπιουνται.
    Κ εμενα το αφεντικο μου ακριβως τα ιδια μου ελεγε..Δεν τους θελει με τιποτα τους φουσκωτους οπως ελεγε..Αντε βγαλε ακρη τωρα,ειχαμε διαφωνησει απειρες φορες σε αυτο το θεμα..
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-08 18:33 #19
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    το προηγούμενο σχόλιό μου δεν πήγαινε σε σένα ruhl. άλλωστε είμαι σίγουρος ότι όντως σου ανοίγουν τις πόρτες διάπλατες και στρώνουν κόκκινα χαλιά και ανοίγουν ειδικές σαμπάνιες με πρωτείνη μέσα που τις έχουν μόνο για σένα...

    ωχ! επεμβαίνεις;;;;;;;; με το γνωστό ήρεμο και γλαφυρότατο στυλ σου;;; κατάλαβα!!! έχει μείνεις κανένας;; πότε κλείνει το gym;

    btw κάποιοι κάνουν τραγικά λάθη στην εκτέλεση της άσκησης ή γενικά στη σειρά-αριθμό ασκήσεων-επαναλήψεων και τους λέω καμιά κουβέντα και μόνο 1-2 50άρηδες που ξεκίνησαν τώρα με ακούνε. οι άλλοι λένε κάτι του στυλ "σου φαίνομαι να μην ξέρω;" ή απλά λένε ένα ναι και με γράφουν... γα@@σε τους τους μα@@κες

    και κάτι τελευταίο! το nick είναι slainE
    [/u][/b]
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-08 18:36 #20
    Προεπιλογή
    Τουλάχιστον στη πόλη μου τα γυμναστήρια είναι κομμωτήρια πλέον και δε γουστάρω να πηγαίνω , πρώτον διότι εκνευρίζομαι με τους μα***ες εκεί μέσα και δε θέλω και πολύ να κοπανήσω και κανένα με καμιά μπάρα , διότι οι άνθρωποι δε σέβονται το γεγονός ότι πηγαίνεις εκεί να κάνεις τη δουλειά σου και να φύγεις, απεναντίας γίνονται προκλητικοί , καθώς τους πιάνουν τα κομπλεξάκια τους και σου σπάνε και τα αρ****δια με το να σε ρωτάνε τι παίρνεις και δεύτερον όταν ανέβαζα άτομα στη πρέσα , γιατί τα κιλά που είχαν , ήταν εξυτελιστικά , μου έκαναν μονίμως παρατήρηση , μη τους χαλάσω τα όργανα. Ευτυχώς βρήκα τη λύση : γυμνάζομαι σπίτι μου και τους έχω όλους γραμμένους!

    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-08 18:40 #21
    Προεπιλογή
    Εγω εχω κατι μ@@@ που φωναζουν κ δυνατα μες στο gym τι παιρνεις!!!Κ με κανουν ρεζιλι...
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-08 18:48 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym mind
    Εγω εχω κατι μ@@@ που φωναζουν κ δυνατα μες στο gym τι παιρνεις!!!Κ με κανουν ρεζιλι...
    Κι εμένα μου το έχουν κάνει αυτό! Μέχρι που κατέβασα ασφάλειες και δε μου το ξαναέκαναν!

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-09-08 18:48 #23
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym mind
    Εγω εχω κατι μ@@@ που φωναζουν κ δυνατα μες στο gym τι παιρνεις!!!Κ με κανουν ρεζιλι...


    αργά ή γρήγορα θα σταματήσουν. στην τελική άμα σε ενοχλούν τόσο πολύ κάνε καμιά ευγενική παρατήρηση σ'αυτούς, σε κάποιον υπεύθυνο, πέτα τους κανά κιλό στο κεφάλι ή περίμενέ τους στη γωνία σε φάση "τα τσακάλια" με τη διάσημη ατάκα: "με θυμάσαι ρε πούστη;;;" απαραίτητο αξεσουάρ αλυσίδα!!!!

    αλήθεια τι παίρνεις???? χεχεχεχεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-09-08 18:52 #24
    Προεπιλογή
    Παιρνω τουμπανινη Κ κατι ασχετο,θα γουσταρα παρα πολυ gym στο οποιο θα καναμε χωρις μπλουζες βαρη οπως οι bbs στις φωτογραφιες!!Εκανα πολυ παλια σε ενα γυμ χωρις μπλουζα κ ηταν ολα τα λεφτα,αλλη αισθηση!Ημουν μικρο ομως τοτε κ δεν ειχα σωμα καλο Γινεται πουθενα στην Ελλαδα αυτο???
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-08 18:59 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym mind
    Παιρνω τουμπανινη
    εγώ φουσκωτίνη!

    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-09-08 19:08 #26
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    έτσι εξηγείται...

    στο δικό μου γυμναστήριο μερικοί βγάζουν μπλούζα αλλά για κανά ποζάρισμα, όχι συνέχεια στην προπόνηση. εδώ που τα λέμε αν όλοι έβγαζαν τις μπλούζες θα γεμίζαμε ιδρωτα και βρώμα στα όργανα ακόμα και με πετσέτες. άσε που θα έπεφτε και περισσότεροσ ιδρώτας κάτω και μπορεί να γλυστρούσε κανένας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-09-08 19:18 #27
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym mind
    Παιρνω τουμπανινη Κ κατι ασχετο,θα γουσταρα παρα πολυ gym στο οποιο θα καναμε χωρις μπλουζες βαρη οπως οι bbs στις φωτογραφιες!!Εκανα πολυ παλια σε ενα γυμ χωρις μπλουζα κ ηταν ολα τα λεφτα,αλλη αισθηση!Ημουν μικρο ομως τοτε κ δεν ειχα σωμα καλο Γινεται πουθενα στην Ελλαδα αυτο???
    Αυτο λες? αχχαχαχαχα
    http://www.youtube.com/watch?v=1oMUSFfKLnY

    επεμβαίνεις;;;;;;;; με το γνωστό ήρεμο και γλαφυρότατο στυλ σου;;; κατάλαβα!!! έχει μείνεις κανένας;; πότε κλείνει το gym;
    Εγω και αλλοι 2 χαχαχαχααχ τους 2μηνητες δεν τους μετραω που πηγαινοερχοντε

    Καλα εμενα μου σπαει αυτο με τα μηχανηματα και τα κιλα ναι εδω και αρκετα χρονια τα εχω τερματηση σχεδον ολα αλτηρες μικροι και ειδου το επειχηρημα εγω παω εκει μεσα και μου παρεχουν υπηρεσιες μηχανηματα και αλλα να σηκωνω αλλα αν δεν εχει δεν πρεπει οι υπευθυνοι να αγωρασουν να αυξησουν να κανουν κατι? σου κανουν και παρατηρηση?καλο καλο αχαχαχαχ γιατι αν δεν προσφερουν ολοκληρωμενες υπηρεσιες πες καποιο μηχανημα εχει 50% τα κιλα που μπορω να σηκωσω και δεν αγωραζει επιπροσθετα η κανει παρατηρηση αν κανεις πατεντες οπως λεει ο φιλος μας ^ τοτε γιατι εγω να πληρωνω 100% το μηνιατικο ? και οχι 50%?????? αφου δεν μου προσφερει το 100%
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-09-08 19:24 #28
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    αυτά τα γυμναστήρια τα μουράτα και τα χάι δεν είναι παρά η εξέληξη των σιδεράδικων σύμφωνα με τις απαιτήσεις των καιρών είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης .
    αυτοί που θέλουν χαρτκορ και σκεφτονται γιά αγώνες είναι το2% το πολύ δεν μπορεί ένας που κάνει μια επιχειρηση να στραφεί σ αυτό το ποσοστό γιατί θα βουλιάξει το καράβι.

    ούτε κάποιος σε μια επαρχιακή πόλη μπορεί να κάνει ένα γυμναστήριο μόνο χαρτκορ, γιατί θα κάθετε μόνος του αυτός που το έχει, με κάποιους πωρομένους που αγαπάν την σκληρή προπόνηση και πολλούς παρακμηακούς, έτσι δεν κρατιέται κανένα γυμναστήριο γιατί ούτε τα έξοδα δεν θα βγάζει.

    εγώ επειδή έχω κάνει προπόνηση και με επαγγελματίες σας πληροφορω οτι αυτοί προσέχουν περισσότερο όταν γυμνάζονται δίνουν την σειρά στούς συναθλούμενους τακτοποιούν τα βάρη μετά την άσκηση και ένα που διαπίστωσα αυτός που φωνάζει περισσότερο δεν σημαίνει οτι ζορίζετε και περισσότερο η κάνει καλύτερη προπόνηση αντιθέτως μάλιστα .
    αυτοί που δεν μπορούν λόγω χαρακτήρα και ιδιοσυγκρασίας να το κάνουν αυτό τότε γυμνάζονται σε δικά τους η πριβε μόνο για μερικά άτομα γυμναστήρια .

    όπως λέει και η παροιμία μόνος χόρευε και όσο θέλεις πήδα.

    στο χέρι μας είναι να αλλάξουμε την εικόνα μας πρός τα έξω γιατί στην γερμανία σε κάποια γυμναστήρια δεν βάζουν μέσα φουσκωτούς μόνο αν είναι κάποιος γνωστός, το έχω ακούσει απο έλληνες γιατί κάποιοι αμαυρώνουν την εικόνα μας σαν ββερ.

    δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να περάσουμε το μύνημα οτι είμαστε γκέτο αλλά φυσιολογικοί άνθρωποι που κοιτάμε την δουλειά και τις σπουδές μας ,αλλά μας αρέσει το ββ και η προπόνηση με βάρη και το έχουμε κάνει τρόπο ζωής όπως και άλλοι αθλητές .
    και έτσι αν κάνουμε τον κόσμο να μπεί στο χώρο του ββ χωρίς να φοβάται μήπως του <<δώσουν >> αας όπως πολλοί νομίζουν και πείσουμε οτι είναι μια υγιή δραστηριότητα τότε να είστε σίγουροι οτι θα αλλάξουν και τα γυμναστήρια και θα προσφέρουν αυτά που χρειάζετε ένας πιο απαιτητικός που ασχολειται με το ββ και όλοι θα είναι ευχαριστημένοι...
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-09-08 19:28 #29
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    στη μυτιλήνη είχαν μία πατέντα από σίδερο σαν γάντζος που το έβαζες σε οποιαδήποτε τροχαλία ήθελες πάνω στις πλάκες και μπορούσες να προσθέσεις όσες έξτρα πλάκες ήθελες μέχρι 7 20άρες αν θυμάμαι καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-09-08 23:08 #30
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    και έτσι αν κάνουμε τον κόσμο να μπεί στο χώρο του ββ χωρίς να φοβάται μήπως του <<δώσουν >> αας όπως πολλοί νομίζουν και πείσουμε οτι είναι μια υγιή δραστηριότητα τότε να είστε σίγουροι οτι θα αλλάξουν και τα γυμναστήρια και θα προσφέρουν αυτά που χρειάζετε ένας πιο απαιτητικός που ασχολειται με το ββ και όλοι θα είναι ευχαριστημένοι...
    Εχεις απολυτο δικιο Ηλια.Αλλα για να το πετυχουμε αυτο θα πρεπει να κανουμε δυο πραγματα (αυτα μου ερχονται στο μυαλο τωρα )

    1) Να μην αποφευγουμε την λεξη "bodybuilding" και οταν μας ρωτουν με τι ασχολουμαστε,να λεμε απλα "γυμναστηριο" ή "φιτνες" ή "φυσικη κατασταση" κλπ.Εδω ωρες ωρες (μου 'χει τυχει και μενα αλλα οχι πλεον) ντρεπονται καποιοι να πουν αυτην την λεξη,επειδη εχει συνδιαστει με τα ασχημα που ξερουμε.

    2) Εφοσον μας λενε διαφορα ειρωνικα σχολια και γενικα σε ο,τι μας ρωτουν και το ξερουμε,καλο θα ειναι να απανταμε,και με ηρεμους τονους (στην αρχη τουλαχιστον,γιατι οταν επιμενουν ανεβαινει κι η πιεση ) και να κατσουμε να τους εξηγησουμε πώς ειναι τα πραγματα.

    Γενικα,οπως εχουμε χιλιοπει,πρεπει και εμεις να αλλαξουμε γενικα σταση,ωστε να προωθησουμε το αθλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 25 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία