Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 07-02-13 17:35 #1
    Προεπιλογή N.O. MaxShot 60 ml (XCORE Nutrition)
    Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς αυτό το προϊόν;μου το έστειλαν δωρεάν για δοκιμή και το'χω πάρει δύο φορές μέχρι στιγμής αλλά δεν μπορώ να πω ότι ένιωσα κάτι το διαφορετικό,παίρνω ένα μπουκαλάκι μισή ώρα πριν την προπόνηση και σκέφτομαι μήπως πρέπει να τα κάνω δύο.



    ά δόση 60 ml Λεμόνι

    % DV (*) 0% 0 Kcal = 0 KJ Υδατάνθρακες 0% 0 g Ίνες 0% 0 g Ολικά λιπαρά οξέα 0% 0 g Πρωτεΐνη 0% 0 g

    Βήτα-Αλανίνη ** 2400 mg L-Αργινίνη AKG ** 2000 mg L-Ασπαρτική L-Αργινίνη ** 2000 mg Γλυκίνη ** 2000 mg Ταυρίνη ** 1638.10 mg Μηλική L-Κιτρουλίνη ** 1000 mg Γλουκορονολακτόνη ** 500 mg Εκχύλισμα Paullinia cupana (Γκουαρανά - 22% καφεΐνη) ** 200 mg

    Καφεΐνη ** 175 mg Eleutherococcus senticosus/ Σιβηριανό τζίνσενγκ

    ** 72 mg

    Εκχύλισμα Ginkgo Biloba ** 51 mg N-ακετυλ-τυροσίνη ** 12.80 mg L-Φαινυλαλανίνη ** 10 mg
    Τι περιέχει το N.O. MaxShot 60 ml

    Παρτίδα:F20232/5 Ημερομηνίαλήξης:

    Δοσολογία: 1 μπουκάλι (60.0 ml) Δόσεις ανά συσκευασία: 1 Ημερήσια Ποσότητα Ενεργειακή Αξία

    * Οι εκατοστιαίες ημερήσιες τιμές βασίζονται σε δίαιτα 2000 kcal ή 8400 kJ θερμίδων. Οι δικές σας εκατοστιαίες ημερήσιες τιμές ενδέχεται να είναι υψηλότερες ή χαμηλότερες ανάλογα με τις θερμιδικές ανάγκες σας. ** Δεν έχει προσδιοριστεί η ημερήσια διατροφική αξία Άλλα Συστατικά Απομεταλλωμένο Νερό, L-μηλικό οξύ, Γεύση (Λεμόνι),Βενζοϊκό Νάτριο, Σορβικό Κάλιο, Ακετοσουλφάμη-K, Σουκραλόζη.

    Οδηγίες: Ανακινείτεκαλά πριν από κάθε χρήση. Πίνετε 1 φιάλη (60 mL)30 λεπτά πριν τηνάσκηση. Μηνυπερβαίνετε τις 2 φιάλες (120 mL) τηνημέρα (να μεσολαβούν διαστήματα αρκετών ωρών). Να καταναλώνεταιεντός 3 ημερών από το άνοιγμα του προϊόντος.

    Προειδοποιήσεις: Αναντιμετωπίζετε οποιοδήποτε ιατρικό θέμα, συμβουλευτείτε γιατρό πριν τη χρήση.

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-13 17:37 #2
    Προεπιλογή Απ: N.O. MaxShot 60 ml(XCORE Nutrition)
    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-13 17:38 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειχα δοκιμασει κ γω καποια στιγμη το καλοκαιρι..
    ενεργεια μου ειχε δωσει λιγο βασικα..τπτ σπουδαιο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-02-13 17:40 #4
    Προεπιλογή Απ: N.O. MaxShot 60 ml(XCORE Nutrition)
    Να προσθέσω ότι είμαι 108 κιλά με 1,82 ύψος και κάνω 4 φορές την εβδομάδα προπόνηση με βάρη και αμέσως μετά αερόβια.

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-02-13 17:43 #5
    Προεπιλογή Απ: N.O. MaxShot 60 ml(XCORE Nutrition)
    Ενέργεια νομίζω ότι μου έδωσε λίγο γιατί δύο φορές που το πήρα έβγαλα καλή προπόνηση.
    Είναι υπερβολικό να πάρω δύο μπουκαλάκια?

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-02-13 17:44 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μονο την καφεινη να προσεξεις γιατι θα σου παει στα 400μιλι..ειναι σχετικα αρκετα..
    εγω δεν εχω θεμα,δεν μεπ ιανει τοσο..αλλος μπορει να εχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-02-13 17:49 #7
    Προεπιλογή Απ: N.O. MaxShot 60 ml(XCORE Nutrition)
    Έχω ένα θέμα με την καφεΐνη αλλά θα του δώσω μια δοκιμή σε μια πρωινή προπόνηση.
    Με την Αλανίνη και την Αργινίνη δηλαδή σε διπλή δόση λες να μην έχω θέμα?

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-02-13 17:49 #8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-02-13 17:51 #9
    Προεπιλογή Απ: N.O. MaxShot 60 ml(XCORE Nutrition)
    Ευχαριστώ φίλε για την γρήγορη απάντηση!
    Στην επόμενη προπόνηση θα πάρω διπλή δόση και την επόμενη φορά θα γράψω εκ νέου εντυπώσεις.

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-02-13 02:24 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasispinkflo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να προσθέσω ότι είμαι 108 κιλά με 1,82 ύψος και κάνω 4 φορές την εβδομάδα προπόνηση με βάρη και αμέσως μετά αερόβια.
    Συγνώμη που θα βγώ λίγο εκτός θέματος όσον αφορά το συμπλήρωμα, αλλά με βάση τα κιλά και το ύψος σου νομίζω οτι αυτή την στιγμή πρέπει να επικεντρωθείς στο πως θα χάσεις αρκετά κιλά.
    Όταν με το καλό έρθεις σε μια πιο normal κατάσταση μπορείς να μπεις σε πρόγραμμα όγκου/γράμμωσης και να δώσεις σημασία σε prework κλπ κλπ.
    Στην παρούσα φάση δεν θα ασχολιόμουν καν. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι... λιγότερα κιλά και μετά βλέπεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-02-13 13:11 #11
    Προεπιλογή Απ: N.O. MaxShot 60 ml (XCORE Nutrition)
    Έχεις δίκιο φίλε και αυτός είναι εξάλλου και ο σκοπός μου.
    Το νιτρικο το πήρα δοκιμαστικά για να δω αν έχει διαφορά στην προπόνηση,δεν το πήρα για να πάρω όγκο και η διατροφή που κάνω είναι για να χάσω και όχι να βάλω(έχω περιορίσει τους υδατάνθρακες στα 3 πρώτα γεύματα της ημέρας)

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-04-15 15:54 #12
    Προεπιλογή N.O. MaxShot 60ml
    Καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε τι γνωμη εχετε για το N.O. MaxShot 60ml ************************ και αν αξιζει να το χρησιμοποιησω!

    ** Δεν βάζουμε Links από άλλα E-shop, είναι ενάντια στους κανόνες του site. Bodybuilding.gr Team **
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-04-15 16:11 #13
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Νομιζω απαγορευεται να ποστάρεις λινκ από eshops, οσο για το προιον θα βρείς εδώ μια παλιοτερη δημοσιευση πάνω στο συμπλήρωμα που αναφέρεις:

    Δεν μπορεί να σου πεί καποιος αν αξιζει η όχι, το θέμα είναι τι στοχους έχεις. Δεν θα δείς με κανενα συμπλήρωμα αποτέλεσμα αν δεν ξέρεις τον στοχο σου και δεν είναι η διατροφή σου έτσι όπως θα πρεπει να είναι.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση