Σελίδα 18 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 316
  1. 30-05-13 18:59 #256
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή Classic Bodybuilding Overall:
    νο.37 - Κουτσιουκης Γιαννης (Πολυνικης)
    νο.27 - Τριουλιδης Σταυρος (Διαπλαση Αθηνων)


    Όνομα: DSC_0900.jpg Εμφανίσεις: 1462 Μέγεθος: 156,6 KB

    Όνομα: DSC_0902.jpg Εμφανίσεις: 1222 Μέγεθος: 157,1 KB

    Όνομα: DSC_0903.jpg Εμφανίσεις: 1562 Μέγεθος: 151,0 KB

    Όνομα: DSC_0907.jpg Εμφανίσεις: 1147 Μέγεθος: 158,4 KB

    Όνομα: DSC_0909.jpg Εμφανίσεις: 1261 Μέγεθος: 167,1 KB

    Όνομα: DSC_0911.jpg Εμφανίσεις: 1320 Μέγεθος: 151,2 KB
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-05-13 19:03 #257
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή Αποτελέσματα:
    Γενικος νικητης των Bodybuilding Classic κατηγοριων o Σταυρος Τριουλιδης!


    Όνομα: DSC_0913.jpg Εμφανίσεις: 1704 Μέγεθος: 169,7 KB

    Όνομα: DSC_0919.jpg Εμφανίσεις: 1223 Μέγεθος: 160,6 KB
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-13 21:08 #258
    Προεπιλογή
    Classic Bodybuilding Εφήβων

    Ολη η κατηγορια ειχε αθλητες που εμφανιστηκαν με καλη γραμμωση,και προσωπα που μαρτυρουν οτι το ποσοστο του λιπους τους ηταν εξαιρετικα χαμηλο.
    Ο αθλητης με το νουμερο 6 κατεταγη τριτος ,δεν ειχε μεγαλο ογκο ,σε σχεση με το δευτερο και τον πρωτο,αλλα ηταν συμμετρικος και γραμμωμενος.Παρ'ολο που ο σκελετος του θωρακα του δεν ειναι ευρυς εχει αριστους οδοντωτους.

    Το νουμερο 2 ειχε πολυ σκληρους μυς,με φλεβικοτητα και μαγνητιζε τα βλεμματα.Ολοι του οι μυς,ειδικα στις μπροστινες και πλαγιες ποζες,παρουσιαζαν μια πολυ αγρια μαζα.

    Ο νικητης με τον αριθμο 5 ηταν ενας αθλητης που η συμμετρια του και η πληροτητα του ,θυμιζε προχωρημενο αθλητη σε ανδρικη κατηγορια.Και ο ογκος του ηταν ο καλυτερος της κατηγοριας,διαθετοντας και ικανοποιητικη γραμμωση.



    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-13 21:56 #259
    Προεπιλογή
    Καλησπερα,

    Θα ηθελα να ευχαριστισω το κοινο για την υποστιριξη του αλλα κυριος το πλασμα που ηταν διπλα μου καθε λεπτο της προετοιμασιας μου και να ξερετε οτι στο μελλον θα ειμαι ακομα καλυτερος αλλα δυστιχος δεν θα με ξανα δουνε σε ελληνικο αγωνα αν δεν αλλαξουν μερικοι μυαλα.

    Θα ηθελα να σταθω σε 2-3 πραγματακια που σχολιαστικαν.

    1ον
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    - Κριτική επιτροπή ποιοί ήταν; Αναφέρθηκαν;
    Δεν αναφερθηκαν γιατι πολυ απλα δεν ειχαν καμια μα καμια σχεση με τον χορο του ΒΒ και αυτο φανικε απο τα αποτελεσματα.
    Περα τον αποτελεσματον φυσικα δεν ειχαν διαβασει και ποτε τους κανονες της IFBB και αυτο φανηκε κυριος στις γυναικιες κατιγοριες που ειναι πιο αυστηρα τα πραγματα.
    Δεν ειναι δυνατον να φορανε λαθος μαγιο, να κανουν λαθος ποζαρισμα και στο ατομικο να μην εχει καμια σχεση με αυτα που λεει η IFBB και να μου βγενουν και πρωτες.
    Κριμα στα ατομα που διαβασαν εστο και λιγο τους κανονες και προετοιμαστικαν πανω σε αυτους.

    Για πολοστη φορα φανικε η ανοργανοσια της IFBB και σε χρονοπρογραματισμο αλλα και σε ενημεροση αθλητον με αποτελεσμα καπιοι να αργισουν να ανεβουν στην σκηνη και αυτο να τους στιχιση σε θεσεις. Δεν τους εφταναν ολα τον αθλητον επρεπε να ρωτανε τριγυρο το ποτε θα βγουνε για να ετοιμαστουτε. Παλι καλα που ηταν τα παιδια τις Weider και λογο του αερογραφου παρακολουθουσανε και ενημεροναν οσο μπορουσαν τους αθλητες.


    2ον
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο καλικατζαρος κατεβηκε πολυ στεγνος κ αφυδατωμενος,κ ηταν σε καλυτερη κατασταση απο αρκετους εκει περα,αλλα στην προσπαθεια του να βγει ετσι καπου εχασε σε μεγεθος,πραγμα που μαλλον του στοιχισε την μεγαλυτερη θεση.
    Θα σταθω σε αυτο. Οπως αναφερεις θυσιασα το μεγεθος για την λεπτομερια πραγμα που στο εξωτερικο θα μετραγε περισσοτερο. (αυτος ηταν ο σκοπος μου αν και 4-5 κηλα βαριτερος απο τον προεγουμενο αγωνα) Αλλα...
    Εχασα πολυ στην πλατη η οποια δεν γεμισε στο ζεσταμα και κραταγε νερα χαμηλα.

    Δεν εβαλα πολους υδατανθρακες στο γεμισμα γιατι φοβιθικα τα νερα πραγμα που δεν μπορω να εξηγισω πως αφου ειμουνα αφιδατομενος τεζα οταν πατιθικα καλα μετα υδροσα...

    Φυσικα και το ποζαρισμα μου δεν ηταν το καλυτερο γιατι δεν υπαρχει καποιος στην ελλαδα να σου δηξει πως και τι να κανεις για να αναδιξεις το σωμα σου το οποιο ειναι το πιο συμαντικο και οτι κανω ειναι αυτοδιδαχτα.

    Βλεπετε φετος πειραματιστικα πολυ μονος μου και εκανα πρωτοποριακα πραγματα για ελλαδα χωρις να εχω κανεναν απο πισω μου και χωρις να μπορει κανεις να με βοηθισει. Αλλα το συμαντικοτερο οτι δεν εχω και την μεγαλη εμπειρια απο αγωνες για να μπορω να παρακολουθω και να διορθονω στην πορια καταστασεις στο σωμα μου.

    Τωρα οτι αφορα τα χερια μου πραγματικα δεν ξερω τι να πω... Δεν ακουνε με τιποτα... Δεν ξερω αν κανω κατι λαθος αλλα φετος θα τα αναθεορισω ολα και θα παω στο αλλο ακρο.

    3ον
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο theodoros melissaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο που κι ως που?μαλλον δεν βλεπεις καλα φιλε........η εισαι ασχετος με το αθλημα ειτε απλα εισαι κακοπροαιρετος,δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω.Κι επειδη εισαι και απο θεσσαλονικη,οπως βλεπω,και με αναφερεις απλα σαν "το 50" μαλλον ασχετος με το αθλημα θα ελεγα αφου δεν ξερεις τον αργυρο μεσογειονικη της IFBB το 2001....ουτε αυτη η φωτο σου λεει τιποτα?τωρινη ειναι.....
    Λοιπαμε που βλεπω τετοια συμπεριφορα απο τον "Αργυρο Μεσογειακο του 2001" Δυστιχος κυριε μελισαρι δεν σας γνωριζω αλλα το 50% τις κατηγοριας εβγαζε περισοτερες γραμμες και ειχε λιγοτερα νερα απο εσας. Το οτι καποτε εισασταν μεσογειακος δεν εχει να λεει γιατι καποτε ο colman ηταν olympia.


    Αυτα απο εμενα σας ευχαριστω για τον χρονο σας.

    Αλεξανδρος Δουμας aka Qlim4X


    PS1 Συνχαρητιρια και στους πολυ καλους μου φιλους-συναθλιτες Δημητρη Τριπολιτσιοτι, Μενιο Σερετη, Κωσταντινο Βασιλιου, Σταυριανο Σωτιρη Χρηστινα Ζοργιανου, Νορα Κολια, Γεωργια Τσαμη, Τσουνο Γιαννη, Ρετσινα Γιωργο, Θαναση Ατιλακο, Σταυρο Τριουλιδη.

    PS2 Ευχαριστω και παλι την γυναικα μου που με αντεξε, με ανεχθικε, με φροντισε και ειναι η μονη που ηταν διπλα μου και περασαμε μαζι αυτο το γλυκο μαρτυριο με μια δοση πικριας στο τελος.

    Όνομα: 960056_535747046486578_1788315036_n.jpg Εμφανίσεις: 2048 Μέγεθος: 28,6 KB
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-13 22:06 #260
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αλεξ συγχαρητήρια από μένα. πράγματι έκανες φοβερή εμφάνιση. καμία σχέση με την προηγούμενη.

    αλλά......

    άφησα το ποστ σου μόνο και μόνο για να μπορέσεις να πάρεις βήμα και να τοποθετηθείς στον αγώνα και στην άποψη σου.

    είμαι όμως υποχρεωμένος να σου θυμίσω πως δεν επιτρέπετε να μπαίνει κάποιος με τον λογαριασμό άλλου. αυτό έχει αρνητικές συνέπειες και στον υπάρχον λογαριασμό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-05-13 22:07 #261
    Προεπιλογή Bikini
    Πλημμυρισε η αιθουσα με γλυκα, χαρη και θηλυκοτητα.Ομως αναγκαστικα επρεπε να γινει καταταξη,και ετσι ειχαμε στη 3η θεση με το 92 μια κοπελα με απαλα σχηματισμενες ανατομικες λεπτομερειες,στη 2η θεση με το 90 μια κοπελα με εξωτικη φιγουρα,και στη 1η θεση ειδαμε με τον αριθμο 89 μια καλογυμνασμενη και γυκια κοπελα που συγχρονως με τη θηλυκοτητα της εξεπεμπε και ενα γοητευτικο δυναμισμο.

    Όνομα: DSC_0433.jpg Εμφανίσεις: 1132 Μέγεθος: 137,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-05-13 23:00 #262
    Προεπιλογή
    Classic Bodybuilding -1.75

    Τριτος με τον αριθμο 16 ενας πολυ σπουδαιος αθλητης. Πολυ γυμνασμενος και χαρισματικος.Οι ωμοι του ηταν σαν μπαλες,η αναλογια μεσης και φαρδους πλατης (ειδικα στα ρηλαξ) ηταν η καλυτερη της κατηγοριας.Δεν υστερουσε σε κανενα σημειο και ειχε γραμμωσει πολυ.

    Στη δευτερη θεση με το νουμερο 20 ενας αθλητης με καλη μαζα σχεδον παντου ,εντονους κοιλιακους, και πλατη που ανοιγει απα χαμηλα.Λογω του μεγαλου σκελετου που διαθετει δεν δειχνει παντα οτι εχει αρκετη μαζα.Χρειαζοταν λιγο ακομα γραμμωση,χρωμα ,γαμπες και χαμηλο μηριαιο δικεφαλο.

    Πρωτος ενας πραγματικα ολοκληρωμενος αθλητης.Ειχε τον αριθμο 17.Ηταν καταγραμμωμενος και με δουλεμενους αναγλυφους μυς παντου.Η διπλη δικεφαλων ,και η μπροστινη και η πισω ηταν οι καλυτερες ποζες του.Θελει προσοχη στα ανοιγματα φτερων και στις ποζες και στα ρηλαξ.Τον ζηλευω οταν βλεπω τον τροπο που τον κοιταει η θαυμαστρια του!!!


    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-05-13 23:08 #263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,

    Θα ηθελα να ευχαριστισω το κοινο για την υποστιριξη του αλλα κυριος το πλασμα που ηταν διπλα μου καθε λεπτο της προετοιμασιας μου και να ξερετε οτι στο μελλον θα ειμαι ακομα καλυτερος αλλα δυστιχος δεν θα με ξανα δουνε σε ελληνικο αγωνα αν δεν αλλαξουν μερικοι μυαλα.



    1ον


    Δεν αναφερθηκαν γιατι πολυ απλα δεν ειχαν καμια μα καμια σχεση με τον χορο του ΒΒ και αυτο φανικε απο τα αποτελεσματα.
    Περα τον αποτελεσματον φυσικα δεν ειχαν διαβασει και ποτε τους κανονες της IFBB και αυτο φανηκε κυριος στις γυναικιες κατιγοριες που ειναι πιο αυστηρα τα πραγματα.
    Δεν ειναι δυνατον να φορανε λαθος μαγιο, να κανουν λαθος ποζαρισμα και στο ατομικο να μην εχει καμια σχεση με αυτα που λεει η IFBB και να μου βγενουν και πρωτες.
    Κριμα στα ατομα που διαβασαν εστο και λιγο τους κανονες και προετοιμαστικαν πανω σε αυτους.


    Αλεξανδρος Δουμας aka Qlim4X


    PS1 Συνχαρητιρια και στους πολυ καλους μου φιλους-συναθλιτες Δημητρη Τριπολιτσιοτι, Μενιο Σερετη, Κωσταντινο Βασιλιου, Σταυριανο Σωτιρη Χρηστινα Ζοργιανου, Νορα Κολια, Γεωργια Τσαμη, Τσουνο Γιαννη, Ρετσινα Γιωργο, Θαναση Ατιλακο, Σταυρο Τριουλιδη.

    PS2 Ευχαριστω και παλι την γυναικα μου που με αντεξε, με ανεχθικε, με φροντισε και ειναι η μονη που ηταν διπλα μου και περασαμε μαζι αυτο το γλυκο μαρτυριο με μια δοση πικριας στο τελος.

    Όνομα: 960056_535747046486578_1788315036_n.jpg Εμφανίσεις: 2048 Μέγεθος: 28,6 KB
    χαχα..το ωραιοτερο πλασμα του κοσμου?????
    μπα...το δευτερο ωραιοτερο..την πρωτια δεν την εχω απ οτι φαινεται...

    Μενιος Σερανης βρειιιιι...ειναι αυπνος Μενιο μην τον παρεξηγεις...

    θα παμε εξωτερικο???οοο....πεινα που χει να πεσει...ευτυχως δε χρειαζεται να μαθω κανονες..τους ξερω!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο Q ΔΕ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΥΑΛΙΑ!
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-05-13 23:43 #264
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλημμυρισε η αιθουσα με γλυκα, χαρη και θηλυκοτητα.Ομως αναγκαστικα επρεπε να γινει καταταξη,και ετσι ειχαμε στη 3η θεση με το 92 μια κοπελα με απαλα σχηματισμενες ανατομικες λεπτομερειες,στη 2η θεση με το 90 μια κοπελα με εξωτικη φιγουρα,και στη 1η θεση ειδαμε με τον αριθμο 89 μια καλογυμνασμενη και γυκια κοπελα που συγχρονως με τη θηλυκοτητα της εξεπεμπε και ενα γοητευτικο δυναμισμο.

    Όνομα: DSC_0433.jpg Εμφανίσεις: 1132 Μέγεθος: 137,1 KB
    Exω την εντυπωση οτι η κατηγορια bikini βαθμολογειται με το κριτηριο της καλλιγραμης θηλυκοτητας ,με λιγα λογια ποια θα εκανε μεγαλυτερη εντυπωση σε μια πλαζ εξεταζοντας φυσικα κ την μυικη εκγυμναση του σωματος αλλα οχι κατα κυριο λογο.
    Δεν συμφωνω με την καταταξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-05-13 23:55 #265
    Προεπιλογή
    Classic Bodybuilding -1.80:

    Ειδικα σε αυτη τη κατηγορια θα αναφερω και την τεταρτη θεση διοτι την πηρε ο αθλητης με το νουμερο 2 ,ο οποιος ελαβε μερος και στο Classic Bodybuilding Εφήβων.

    3ος με το νουμερο 24 ενας πολυ καλα μπαλαρισμενος αθλητης.Ειχε γεματους πυκνους μυς παντου.Αυτο ηταν ιδιαιτερα αισθητο σε ωμους τραπεζοειδεις και στο χαμηλο μερος των τετρακεφαλων.Μου δινει την αισθηση οτι εκτελει τις ασκησεις πολυ "μερακλιδικα".

    2ος με το 29 ενας θηριωδης αθλητης.Ειχε συμπαγεις και πολυ μεγαλους μυς παντου.Θα μπορουσε ανετα να παιξει και σε κατηγοριες καθαρου bodybuilding.Υστερει σε συμμετρια.Σε μερικες απο τις ποζες του,δεν εχει βρει ακομα την εκτελεση που θα αναδειξει τα προσοντα του.Φαινεται ομως οτι προσπαθει να τις ολοκληρωσει,και τον ενδιαφερει το πολυ επιβλητικο "look".

    1ος με το 27 ο Σταυρος Τριουλιδης.Επειδη ειναι πολυ γνωστος αθλητης ελπιζω να μην φανει αντιδεοντολογικο που ανεφερα και το ονομα του,εκτος απο τον αριθμο του.Δεν αφησε κενα στη προετοιμασια του.Η πολυ σκληρη,τραχια οψη των μυωνων του παραμενει το "σημα κατατεθεν" του.Οπως παντα ηταν πολυ γραμμωμενος,γεματος φλεβες,αιματωμενος,και γυμνασμενος παντου.Δεν εχει ασθενη σημεια,διαθετει τα παντα, αλλα τα ποδια του και οι κοιλιακοι του, σου τραβανε αμεσως την προσοχη.

    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-05-13 00:00 #266
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.815
    Προεπιλογή
    εγω με το δικό μου σκεπτικο χωρίς να γνωρίζω τους κανονισμούς της ιφββ στην κατηγορία μπικίνι , οι κοπέλες πρέπει να κρατηθούν με χαμηλή μυικότητα , τονίζοντας περισσότερο συμμετρια και θηλυκότητα , η πιο μυώδης θα έπρεπε να απορίπτετε και να πηγαίνει σε άλλη κατηγορία

    γιατι αν κάνουν το λάθος οι κριτες και δεν δώσουν προσοχή σ αυτο τον τομέα , τοτε στην προσπάθεια μια αθλήτρια να βελτιωθει θα προσπαθει να βγάλει περισσότερη μυικότητα γράμωση και θα ξεφύγει μετα η κατηγορία απο τα στάνταρ και πρότυπά της

    δηλαδη θυμαμε απο παλια μια αθλήτρια φίτνες έλεγε του χρονου θα κατεβω πιο κομμάτια , μα λέω μετα θα πάς σε άλλη κατηγορία δεν θα βελτιωθείς στην ήδη υπάρχουσα που ανήκεις

    γι αυτο και λέω να μην στενοχωριούνται οι κοπέλες αν δεν βγούν μπροστα σε τετοιες κατηγορίες γιατι μπορει μια που θα βγει τριτη να αρεσει περισσότερο απο θεμα θηλυκότητας και απο την πρώτη , απλα επειδη είναι καινούριες κατηγορίες καμια φορα μπερδεύονται οι κριτες και το ματι πάει απο μόνο του στην πιο μυώδη
    δεν είναι θεμα αδικίας πιστεύω η δόλου αλλα θεμα εμπειρίας και εξοικείωσης με αυτες τις κατηγορίες στην Ελλάδα , γι αυτο να μην απογοητεύονται οι αθλήτριες , το μπικίνι αυτα τα χαρακτηριστικα έχει την γυναικεία θηλυκότητα και ομορφιά , όλα παίζουν ρόλο γιατι επηρεάζουν την αισθητική
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-05-13 01:29 #267
    Το avatar του χρήστη Menios Ser1985

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    Karditsa,Greece
    Μηνύματα
    727
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα..το ωραιοτερο πλασμα του κοσμου?????
    μπα...το δευτερο ωραιοτερο..την πρωτια δεν την εχω απ οτι φαινεται...

    Μενιος Σερανης βρειιιιι...ειναι αυπνος Μενιο μην τον παρεξηγεις...

    θα παμε εξωτερικο???οοο....πεινα που χει να πεσει...ευτυχως δε χρειαζεται να μαθω κανονες..τους ξερω!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο Q ΔΕ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΥΑΛΙΑ!
    Καλή συνέχεια παιδιά,όπως σας είπα σας νιώθω μιας και είμαι στην πλευρά των αθλητών,τέλεια φόρμα και οι δυό σας!Γιώτα φανταστική πρώτη εμφάνιση,Άλεξ μεγάλη βελτίωση και μετράει γιατί την έκανες μόνος σου!
    Αν σκέφτεστε για συμμετοχή εξωτερικό καλή επιτυχία,τα υπόλοιπα κατ'ιδίαν...
    -The Fallen Army-
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-05-13 11:43 #268
    Προεπιλογή
    Διαβασα προσεκτικα όσα εχουν γραφτει σε όλα μεσα ενημερωσης και παρακολουθωντας και εγω, θα ηθελα να γραψω 2 κουβέντες.
    Mακράν ο καλυτερος αγωνας από αυτους που εχουμε παρακολουθισει τα τελευταία χρονια.Πολλοι αθλητες ,γεμάτες κατηγορίες, πολλοί θεατες,μια ωραια ατμόσφαιρα.Ο Καραμανλακης αξιος νικητής, με την στόφα του πρωταθλητή και επαγγελματία.
    Τριπολιτσιώτης,Ρετσινας,Αττιλακος,Τσουνος, δωσαν ενθουσιασμό στον κόσμο.Τετοιυς αθλητες θελουμε επι σκηνης (και αλλοι πολλοι,μην τους γραφω όλους τωρα )
    3 πραγματα θελω να θίξω που δεν εχουν ειπωθει απο τους προηγουμενους αθλητες - θεατες ( γιατι η κάψα τους σε πρωτη φαση ειναι τα αποτελεσματα και το καταλαβαινω ως πρωην αγωνιστικος ) ,αλλά αξιζει να γραφτουν,αλλιως οι υπεθυνοι ας τα διαγραψουν :

    α) Οι διοργανωτές ας κανουν κατι επιτελους για την εγκαιρη εναρξη του αγωνα (λιγη καθυθστερηση την καταλαβαινουμε, την πολύ όχι, πόσο μαλιστα να εχουμε ερθει φτιαγμενοι να δουμε μυς και να βλεπουμε τζουμα,καρατε & ταε κβον ντο.Σιγουρα και ο Δημος που παραχωρησε το γηπεδο ηθελε να παρουσιασει και καποιες δικεςτου δραστηριότητες αλλα ξενερωσαμε να περιμενουμε τον Γενικο οι 150 αρρωστοι, ενω στην ουσια μπορεί όλοι ολοι να πιασαμε τετραψηφιο αριθμο θεατων.

    β) Μου εκανε κακή εντύπωση πως κανανε απονομη καποια παιδια, προσκεκλημενοι, ακομα και η συμπαθεστατη κα Μπόκοτα και αγνοηθηκαν ΘΡΥΛΟΙ του αθληματος που υπήρχαν στις καρεκλες.Το δε απίθανο μια κοπελα που γυρναγε με κατι χαρτια και επιανε τους αθλητες για να τους κλεισει ασφαλεια υγειας και μετα έκανε και μια απονομή ,ενω μεγαλα ονόματα που ηταν εκει αγνοήθηκαν.Καλο ειναι να τιμούντια όλοι οι προσκεκλημενοι ,αυτοί που αφηνουν χρήματα, που ειναι σταρς, αλλα μην ξεχναμε και αυτους που εχουν γραψει την ιστορία τους.Με στεναχώρησε.

    γ) Μια εταιρία ,εχει γραφτεί και εδω, εκανε χορηγία τα αεροπορικά εισητηρια για το Arnold Classic σε 2 αθλητες που θα επελεγε η Ομοσπονδία και τελικα ηταν οι Καραμανλακης και Τριπολιτσιώτης, που οντως ηταν οι αθλητες της βραδιας. Ειχαν βγαλει και κατι πλακατ-επιταγες, σαν αυτα που δινουν στους Ολυμπια , με την διαφορα ότι η μια επιταγη γραφει 150.000 δολλαρια, 100.000, 50.000 κτλ ενω οι αλλες εχουν αντίκρυσμα τα εισητηρια αλερετουρ 120-130 ευρω, πηγαινε ελα δηλαδή ,αν τα κλεισεις και από τωρα, μπορεί πιο φθηνα.
    Μήπως ρε παιδια κοροιδευόμαστε; Αυτες ειναι σοβαρες χορηγίεςς για αθλητες που θελουμε να σπρωξουμε προς τα εξω σε αλλο επίπεδο, να τους (ξανα)κανουμε επαγγελματίες.
    Mηπως τελικα τα κανουμε για 3 αναμνηστικές φωτογρταφίες και τελικά ναχαμε-ναλεγαμε;;Για προσέξτε το λίγο,γιατι για φτασμενους αθλητες αυτό μπορεί να ειναι και ως προσβλητικό


    Ξερω ότι οι Κασσάνδρες θα πουν ότι ειμαι καποιος κακοπροαίρετος ,εγω απλά δηλώνω φίλος του αθλήματος, παρακολουθωντας το bodybuilding συνειδητοποιημενα και όχι για το θεααθηναι.

    Αν ενοχλουν αρκετα οι αποψεις μου και φερουν πρόβλημα,ας διαγραφουν από τους διαχειριστες της σελίδας.Ευχαριστω που με διαβασατε κ συγνόμη αν στεναχωρω καποιους.Αν γραφτουν και τα στραβά,μπορουμε να βελτιωθούμε.
    Ο αγωνας κατα τα αλλα είχε επιτυχια παντως
    Ενας παλιος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tailwind27 : 31-05-13 στις 11:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-05-13 11:51 #269
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tailwind27 Εμφάνιση μηνυμάτων

    α) Οι διοργανωτές ας κανουν κατι επιτελους για την εγκαιρη εναρξη του αγωνα (λιγη καθυθστερηση την καταλαβαινουμε, την πολύ όχι, πόσο μαλιστα να εχουμε ερθει φτιαγμενοι να δουμε μυς και να βλεπουμε τζουμα,καρατε & ταε κβον ντο.Σιγουρα και ο Δημος που παραχωρησε το γηπεδο ηθελε να παρουσιασει και καποιες δικεςτου δραστηριότητες αλλα ξενερωσαμε να περιμενουμε τον Γενικο οι 150 αρρωστοι, ενω στην ουσια μπορεί όλοι ολοι να πιασαμε τετραψηφιο αριθμο θεατων.
    Αυτό όντως είναι μεγάλη υπόθεση, είναι που είναι πολλές οι κατηγορίες, τα έξτρα δε χρειάζονταν. Φτάσαμε μια η ώρα για να βγουν τα βαριά χαρτιά της διοργάνωσης με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να έχουν φύγει αλλά και οι αθλητές να έχουν ψοφήσει από την αναμονή και την αφυδάτωση - απόδειξη ο Τσούνος.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-05-13 12:55 #270
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή Bodybuilding Overall:
    νο.57 - Ρετσινας Γιωργος (Διαπλαση Αθηνων)
    νο.10 - Τριπολιτσιωτης Δημητρης (Ελλας, Νους & Δυναμη)
    νο.67 - Καραμανλακης Μανωλης (Διαπλαση Λαρισας)
    νο.38 - Κουκουλης Σωκρατης (Διαπλαση Λαρισας)
    νο.50 - Μελισσαρης Θεοδωρος (Πολυνικης)


    Όνομα: DSC_0920.jpg Εμφανίσεις: 1193 Μέγεθος: 176,7 KB

    Όνομα: DSC_0922.jpg Εμφανίσεις: 1108 Μέγεθος: 181,3 KB

    Όνομα: DSC_0924.jpg Εμφανίσεις: 992 Μέγεθος: 186,7 KB

    Όνομα: DSC_0927.jpg Εμφανίσεις: 1179 Μέγεθος: 190,3 KB

    Όνομα: DSC_0929.jpg Εμφανίσεις: 1019 Μέγεθος: 173,7 KB

    Όνομα: DSC_0932.jpg Εμφανίσεις: 1049 Μέγεθος: 195,1 KB

    Όνομα: DSC_0933.jpg Εμφανίσεις: 1085 Μέγεθος: 182,7 KB
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία