Σελίδα 3 από 22 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 316
  1. 07-05-13 13:12 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MakPriest Εμφάνιση μηνυμάτων
    σύγκρουση τιτάνων θα γινει απ ότι φαίνεται μεταξύ Σιδηρόπουλου και Αττιλάκου !
    Απ την αλλη όλοι νομίζω θυμόμαστε απ το Atlas τον Τριπολιτσιώτη ετσι? μιλάμε για θηρίο με πολυ δύναμη!
    θα εχει πολύ ενδιαφέρον ο αγωνας
    καλησπέρα κ από εμένα απλώς θα ήθελα να προσθέσω ότι στην κατηγορία αυτή θα παίξει και ΤΣΟΥΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ!!!!!! Τον ειδα προχτες πραγματικα κομμάτια στα 130kg+++!!!! πραγματικά θα γίνει χαμός.Ωστόσο δυνατή συμμετοχή θα είναι του ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-05-13 13:50 #32
    Προεπιλογή
    Αντιθετα με αλλες χρονιες αυτος ο αγωνας δειχνει ο ποιο ενδιαφερον απο αποψη ονοματων και μονο..Μη ξεχνατε και τον Καραμανλακη φυσικα,νομιζω πως στην +100 δυσκολα θα βρει αντιπαλο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-05-13 15:36 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο barbell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Σταματης ειναι ενα απο τα παιδια που αγαπαει πραγματικα το αθλημα και το παει μπροστα..Πολλοι πρεπει να παρουν παραδειγματα.Αυτο που μου εχει κανει εντυπωση σε αγωνα ειναι πως οταν εχει δικους του διαγωνιζομενους κραταει αποστασεις σιωπηλος μακρια απο την επιτροπη αντιθετα με τους αλλους που πανε απο πισω και αρχιζουν ''αυτος ειναι δικος μου''...
    Να πω εδώ οτι δεν υπάρχει το "αυτός είναι δικός μου" γιατί απλά και οι κριτές κρίνονται.Αν κάποιος αποκλίνει στην βαθμολογία του από τους υπόλοιπους,δεν ξανακρίνει.Προσωπικά επειδή έχω συμμετάσχει τόσο σαν αθλητής όσο και σαν κριτής σε Πανελλήνια Πρωταθλήματα και μπορώ να έχω άποψη εκ των ενδω,υπήρξε μία και μοναδική περίπτωση που ο ίδιος ο διοργανωρής του αγώνα μου ζήτησε να βαθμολογήσω ευνοικά αθλητή(που στην πραγματικότητα δεν το χρειαζόταν) και έλαβε την απάντηση που έπρεπε.Πρέπει να γνωρίζετε ότι την στιγμή εκείνη ουδεμία συζήτηση,συνεννόηση ,μεροληψία ή κάτι άλλο που να ευνοεί έναν συγκεκριμένο αθλητή επιτρέπεται και αυτό τηρείται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-05-13 18:39 #34
    Προεπιλογή
    Σιδηροπουλος,Αττιλακος,Τσουνος,Τριπολιτσιωτης,Ρετσινας,Καραμανλακης! Πολυ δυνατα ονοματα ,προμηνυεται πολυ μεγαλος κ δυσκολος αγωνας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-05-13 20:09 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω εδώ οτι δεν υπάρχει το "αυτός είναι δικός μου" γιατί απλά και οι κριτές κρίνονται.Αν κάποιος αποκλίνει στην βαθμολογία του από τους υπόλοιπους,δεν ξανακρίνει.Προσωπικά επειδή έχω συμμετάσχει τόσο σαν αθλητής όσο και σαν κριτής σε Πανελλήνια Πρωταθλήματα και μπορώ να έχω άποψη εκ των ενδω,υπήρξε μία και μοναδική περίπτωση που ο ίδιος ο διοργανωρής του αγώνα μου ζήτησε να βαθμολογήσω ευνοικά αθλητή(που στην πραγματικότητα δεν το χρειαζόταν) και έλαβε την απάντηση που έπρεπε.Πρέπει να γνωρίζετε ότι την στιγμή εκείνη ουδεμία συζήτηση,συνεννόηση ,μεροληψία ή κάτι άλλο που να ευνοεί έναν συγκεκριμένο αθλητή επιτρέπεται και αυτό τηρείται.
    Νικο δεν εχω παρακολουθησει αγωνα της ifbb εως τωρα και εφοσον ειναι ετσι συγχαρητηρια.Δε μπορεις να φανταστεις ''αλλου'' που εχω παρευρεθει αρκετες φορες τι εχουν δει τα ματια μου....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-05-13 22:05 #36
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Τρομερος ο Ρετσινας!Τον ειδα χθες και σημερα στο γυμναστηριο και πραγματικα εχει μεταλλαχτει...τρομερη μυικοτητα,φλεβικοτητα ποιοτητα,μπαλαρισματα,κοψιματα ολα και πολλα νευρα επισης
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-05-13 22:08 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρομερος ο Ρετσινας!Τον ειδα χθες και σημερα στο γυμναστηριο και πραγματικα εχει μεταλλαχτει...τρομερη μυικοτητα,φλεβικοτητα ποιοτητα,μπαλαρισματα,κοψιματα ολα και πολλα νευρα επισης
    Με ειχε εντυπωσιασει πολυ περυσι στα junior.Aν εχει ''ωριμασει'' μυικα τοτε σιγουρα θα ναι πολυ δυσκολος αντιπαλος...2εβδομαδες περιπου οποτε τα νευρα δικαιολογουνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-05-13 03:11 #38
    Προεπιλογή
    Η αφίσσα του Πανελληνίου στην τελική της μορφή .


    Όνομα: Papantonis Peni Afisa 35x50__.jpg Εμφανίσεις: 2600 Μέγεθος: 295,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-05-13 14:47 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Menios Ser1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να προσθέσω οτι στο Πανελλήνιο της IFBB το 2011 που ειχα παρει μερος το ίδιο ειχαν πει για την κρεμα(δηθεν υποχρεωτικη) και οι μισοι αθλητες χρησιμοποιησαν διαφορετικη(καθενας οποια ηθελε) χωρίς να αντιμετωπισουν καποιο προβλημα απο την ομοσπονδια(αποκλεισμός κλπ.οπως ειχε ειπωθει).Το ιδιο συνεβη και στο Elite που ακολουθησε την επομενη μερα!
    Για να αποδωσει καλα αυτη η κρεμα που συστηνει η IFBB πρεπει ο αθλητης να εχει κανει σολαριουμ 2 μηνες πριν τον αγωνα(οποτε θα ειναι μαυρισμενος ετσι κι αλλιως),αλλιως θα εχει το αποτελεσμα που ειχα κι εγω αν δει καποιος τις φωτογραφιες...(χάλια δηλαδη)!!!
    Προσωπικα δεν ξαναρισκαρω μια ασχημη παρουσιαση υστερα απο τοσο κοπο και χρημα στην προετοιμασια!Οπως στο εξωτερικο καθε αθλητης φροντιζει για την κρεμα του και το μαυρισμα του(ειτε μονος ειτε απο επαγγελματικα συνεργεια βαφης στα αποδυτηρια)ετσι θα επρεπε,κατα τη γνωμη μου,να γινεται κι εδω!
    θελω να προσθεσω οτι πλεων υπαρχει στην ελλαδα ειδικο συνεργειο το οπιο θα βαφει τους αθλητες με την κρεμα της IFBB.θα αφονται οι αθλητες οχι ε τα χερια αλλα με ειδικο ΄''πιστολι'' που θα πεταει την κρεμα.απο οτι ξερω στην NAC θα υπαρχει τετοιο συνεργειο κ θα κοστιζει 50ευρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-05-13 11:22 #40
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Χθες παρευρέθηκα στυ γυμναστήριο του Σπύρου Μπουρνάζου για μια προπόνηση και είδα από κοντά αθλητές που θα διαγωνιστούν στο προσεχές Πανελλήνιο Πρωταθλημα.
    Ηταν ο Γιάννης Τσούνος, ο Θανασης Αττιλάκος, ο Σταυρος Τριουλίδης και ο Γιωργος Ρετσινάς, όλοι σε φοβερή κατάσταση.
    Ο σύλλογος του Μπουρνάζου,αν θυμαμαι καλά από όλα τα ονόματα που μου αναφερθηκαν, θα εχει 14-15 αθλητες.
    Ενδεικτικά να αναφέρω ότι 5 από το team θα είναι στην +100.
    Πιστευω και από τις υπολοιπες πληροφορίες που εχω και ακούγονται,θα ειναι υψηλού επιπεδου αγώνας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-05-13 22:59 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή ΙFBB-ΕΟΣΔ 26ο Πανελλήνιο Πρωταθλημα (25 Μαίου 2013- Μελισσια)
    Επειδη είχα ένα παπαρατσι με έστειλε υλικό απο αυτη την συνάντηση κ είπα να το βάλω να ζεσταθει λίγο το κλίμα όλοι είναι σε καταπληκτική κατάσταση ο Γιαννης ο Τσουνος έχει κατέβει στα 130 κιλα σ αυτη τη φωτο

    Όνομα: ImageUploadedByTapatalk1368302400.703466.jpg Εμφανίσεις: 7915 Μέγεθος: 93,7 KB
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-05-13 23:01 #42
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή

    Αυτα ειναι....περιμενουμε με αγωνια τον αγωνα...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-05-13 01:02 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Φοβεροι και οι 4, ημουν μπροστά όταν ποζάρισαν, ο Τσούνος ζυγίστηκε και ήταν 129 κιλα.Θηριώδης
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-05-13 15:37 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    2 φωτογραφίες από τον παπαράτσι που συνεργάζομαι εγω(),από την επίσκεψη της Παρασκευης στον Μπουρνάζο

    Όνομα: φωτογραφία (1).jpg Εμφανίσεις: 4032 Μέγεθος: 181,3 KB



    Όνομα: φωτογραφία.jpg Εμφανίσεις: 5630 Μέγεθος: 151,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-05-13 15:39 #45
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Προβλεπεται σφαγη σε καποιες κατηγοριες...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 22 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία