Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 19-02-13 14:52 #1
    Προεπιλογή Πρόγραμμα όγκου και απαλαγή λίπους από την κοιλιά HELP!!
    Επειδή δεν βρήκα κάτι παρόμοιο ανοίγω εδώ το θέμα και αν υπάρχει κάτι ας με παραπέμψετε.

    Λοιπόν είμαι 1.83 και 72 κιλλά(22 χρονών) σε περίοδο όγκου ,διατροφή, βάρη κλπ και το θέμα που αντιμετωπίζω είναι πως ενώ στο σώμα μου γενικά δεν έχω συγκεντρωμένο λίπος λόγω ενός ατυχήματος έχω μαζέψει λίγο στην κοιλιά και στο πλάι. Πως θα την ισιόσω να γίνει επίπεδη παράληλα με τον όγκο? Δεν είχα ποτέ κοιλιές και μα%!@%! και έχω φρικάρει λιγάκι .

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-02-13 14:55 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Να κανεις ογκο (υπερθερμιδικη διατροφη) και να χασεις λιπος ειναι λιγο δυσκολο δυστυχως,αν οχι ακατορθωτο.Αν θελεις μπορεις να δοκιμασεις να τρως στη συντηρηση σου για λιγο καιρο να δεις πως θα σου παει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-02-13 14:58 #3
    Προεπιλογή
    Άρα καλύτερο θα ήταν να κάνω διατροφή συντήρησης με αερόβια για να χάσω το λίπος στην κοιλιά και μετά να πάω για όγκο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-02-13 21:02 #4
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Μπορεις να θεωρεις παλι οτι κανεις αναπτυξη,ουτως ή αλλως αυτο θα γινει.Θα χανεις σταδιακα και θα βαζεις μαζα.Αν τωρα θελεις να μπεις μετα με μπολικες θερμιδες,τσαμπα κοπος να χασεις πρωτα το λιπος,γιατι παλι θα το βαλεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-02-13 08:00 #5
    Προεπιλογή
    Το πρώτο μέρος της απάντησης δεν κατάλαβα. Άρα να συνεχίσω κανονικά και υπερθερμιδική και όγκο και στο τέλος της προπόνησης να κάνω και ελλειπτικό;
    Απάντηση με παράθεση