Θέμα: PV-7 (Myolabs)

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 111
  1. 10-03-14 13:58 #16
    Post
    Μια εβδομάδα περασε που το χρησιμοποιω και ειμαι ευχαριστημενος, δεν εχω δοκιμασει και πολλα pre,
    αλλα και σε φιλο που εδωσα τρεις φορες εμεινε αρκετα ικανοποιημενος.
    Γευση watermellon καλη.
    Απο focus αρκετα καλα, πολλη ενεργεια και αντοχη.Κρασάρισμα δεν ενιωσα κατι το ιδιαιτερο.
    1 scoop επαιρνα. Αρκετα καλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-03-14 16:07 #17
    Προεπιλογή
    εβγαλα 5 μερες προπονηση απο κατι δειγματα που ειχα , λιγη παραπανω αντοχη τιποτα παραπανω. γευση καρπουζι ηταν αρκετα καλη παντως
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-03-14 23:39 #18
    Προεπιλογή
    Μετά από 4 προπονήσεις μπορώ να πω ότι είναι αρκετα δυνατο και με έχει αφήσει ικανοποιημένο. Το προτείνω σε όλους.
    Πολύ καλό focus, ενέργεια, δεν με έχει crasαρει ποτέ, παρατήρησα πολύ καλή φλεβικότητα και πρήξιμο.
    Μόνο καλά λόγια εχω να πω. Η γεύση ανανα, απλά κορυφη.
    Πολύ καλη διαλυτότητα, απλά τα 600 ml που προτείνει νερο μου φαίνονται υπερβολικά..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-04-14 22:55 #19
    Προεπιλογή
    δοκίμασα ένα δειγματάκι σήμερα..ο πονοκέφαλος και η ζαλάδα που νιώθω τώρα δν υπάρχει..δεν περιγράφεται με λέξεις.
    μόλις πήρα ένα ντεπόν ειλικρινά δν παλεύεται με τιποτα παιδιά..έχω πάρει νιτρικά και νιτρικά τέτοια μαλακία στην ζωή πρώτη φορά,και απο ενέργεια πολύ λίγα πράγματα !
    μπορώ να κάνω κάτι για σύντομη ανακούφιση ?
    οποιος γνωρίζει να απαντήσει γιατι βασανίζομαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-04-14 23:48 #20
    Προεπιλογή
    Απο ενα δειγμα μην κρινεις το συμπληρωμα .
    Τη πρώτη φορά που το δοκίμασα γύρισα σπιτι χώμα. Θεώρησα ότι κράσαρα αλλά τελικά είχα ίωση και
    αργά το βράδυ σήκωσα πυρετό.
    Γενικα δεν εχει τα πολλα διεγερτικά αλλά δε δίνει και το πριξιμο που περίμενα.
    Μάλλον υπερεκτιμημένο .
    Θα τελείσω το κουτακι αλλά δε θα το τιμήσω πάλι .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-04-14 00:32 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο herculas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ενα δειγμα μην κρινεις το συμπληρωμα .
    Τη πρώτη φορά που το δοκίμασα γύρισα σπιτι χώμα. Θεώρησα ότι κράσαρα αλλά τελικά είχα ίωση και
    αργά το βράδυ σήκωσα πυρετό.
    Γενικα δεν εχει τα πολλα διεγερτικά αλλά δε δίνει και το πριξιμο που περίμενα.
    Μάλλον υπερεκτιμημένο .
    Θα τελείσω το κουτακι αλλά δε θα το τιμήσω πάλι .
    πήρα τν μαλακία αυτη 8 η ωρα..κατα τς 9 πριν καλα καλα τελειώσω τν προπόνηση άρχισα μέσα στν προπόνηση να τα βλέπω διπλά..θόλωσαν τα μάτια μου και δν μπορούσα να δω..μετά ο ιδρώτας που έβγαζα ενω καθόμουν δν υπήρχε !!!
    και μετα το αποκορύφωμα ήταν ο πονοκέφαλος μου μου έφερε που όμοιο του δν έχω ξανα δει..ένιωθα οτι συμπιέζεται ο εγκέφαλος μέσα στο κεφάλι μου !
    ειλικρινά φοβάμαι να ξανα πάρω νιτρικό,τωρα πήρα ενα ντεπόν έφαγα και μετα απο λίγη ώρα ηρέμησα ΛΙΓΟ..δεν ειμαι τελείως καλα,όσο για ίωση που προείπες δεν παίζει να χω κάτι απο ίωση ! το νιτρικό ευθύνεται γι οτι έπαθα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-04-14 01:05 #22
    Προεπιλογή
    Περαστικά σου .
    Πίεση τσέκαρες μήπως βάρεσε ταβάνι ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-04-14 07:25 #23
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    @polo0
    Να κάνω κ λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου.....???
    Πόσες ώρες είχαν περάσει από το τελευταίο αου γεύμα.....????

    Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-04-14 20:58 #24
    Προεπιλογή
    το δοκίμασα σήμερα από φίλο μου σε προπό στήθους. 1 scoup
    focus πολύ καλο
    δύναμη αρκετά καλά(5kg πιο πάνω στον πάγκο)
    αντοχή ακόμα καλύτερα. η προπόνηση προχώραγε και δεν κοβόμουνα καθόλου. έπαιζα σταθερά λίγο πιο πάνω από τα συνηθισμένα κιλά
    πρώτη φορα δοκιμάζω νιτρικό με καφεΐνη οποτε δεν έχω μετρο σύγκρισης με αλλα (το assault αν θυμάμαι καλά δεν είχε και το iron pump είχε λίγο)
    λόγο τιμής και μονο δεν πρόκειται να το αγοράσω εκτος αν πέσει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-05-14 10:07 #25
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    hello. ειχα πει την γνωμη μου στο νεο φορουμ αλλα τελικα μαλλον εγινε ρολλ-μπακ και σβιστικαν ολα.
    το εχω παρει εδω και 2 μερες.

    1 μερα πλατη. το πηρα επιφιλαχτικα με 500ml νερο και 3/4 της δοσις. καθολου ταχυπαλμιες. καθολου ταραχη.καθολου ρεψιματα.μια χαρα ανετα προπονηση. μονο στο τελος της προπονησης εκανα μονοζυγο με πολλη ορεξη και πιο πολλες επαναληψεις. νομιζω μου εδωσε αντοχη. κ το πιο γαματο ηταν πως πηγα ανετος σπιτι χωρις πονοκεφαλο. δεν με εριξε κα8ολου. και κοιμι8ικα σαν πουλακι το βραδυ.

    2 μερα ωμους. 400ml νερο με φουλ δοση. οκιε εδω ημασταν μια χαρα. πολλυ καλη κ δυνατη προπονηση. ανεβασμα κιλων , καλο focus και ενταση. καθολου ταχυπαλμιες. καθολου ταραχη.καθολου ρεψιματα.μια χαρα ανετα προπονηση. χαλαρα σπιτι μετα χωρις κρασαρισματα οπως κατι αλλα μαντζουνια.

    γευση ανανας . το πιο νοστιμο και καταπονησιμο που εχω πιει σε νιτρικο. ειναι σαν ζελες ανανα. γλυκο μεν αλλα ποσιμο παρατήρησα πολύ καλή φλεβικότητα και πρήξιμο.


    σημερα εχω crossfit. θα ποσταρω το σαββατο μετα τα χερια τισ τελικες εντυπωσεις. μεχρι ωρας ειναι οκιε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη souezass : 09-05-14 στις 10:16
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-05-14 11:36 #26
    Προεπιλογή
    Ολα τα συμπληρώματα δουλεύουν διαφορετικά ανάλογα πως τα δέχεται ο καθε οργανισμός ,το ίδιο γίνεται και με τα νιτρικά.Δοκιμασα σε δείγμα το pv-7,σε πολυ λίγη ωρα είχα κάψιμο-τσιμπήματα απο την αλανηνη και ένταση,αυτό ήθελα είχα ακριβώς την ίδια αίσθηση όπως οταν είχα πάρει το lava stick της usn που δεν θεωρείτε pre αλλα λυποδιαλυτικο.Τωρα στην προπονηση μερα ποδιών και τρικεφαλα, έδωσε δύναμη παραπάνω και πριξηματα αλλα το πιο σημαντικό ηταν η διάρκεια δεν κρέμασα,αυτό εγινε την πρώτη φορα που το πήρα,η δεύτερη φορα που ξαναπηρα δείγμα απο το pv-7 ηταν μετα απο δυο τρεις μερες επίτηδες για να δώ τη παιζετε, προπονηση πλάτης,τα συμπτώματα ηταν πιο ήπια σχετικά με την πρώτη φορα ( μυρμιγκιασμα κάψιμο τσιτες) αλλα δύναμη ,πριξηματα,διάρκεια σε ικανοποιητικό σημείο.Το νιτρικό που σε μένα δεν δούλεψε όπως θα ήθελα οχι καθόλου ειναι το kotic,καθόλου μυρμιγκιασμα, ελάχιστα εώς καθόλου τσιτες,δύναμη,ωραία πριξηματα καλη φλεβικοτητα (καλητερα απο το pv-7).Παντως ολα τα νιτρικά δουλεύουν ως ενα σημείο π.χ. αγγειοδιαστολη,οπότε ειναι λάθος να λεμε ότι το ενα ειναι καλύτερο απο το άλλο,η μεγάλη μάχη όλων των εταιρειών αυτή τη στιγμή γίνεται για τα νιτρικά ,θα μπορούσα να πω για το kotic ότι ειναι πορτοκαλάδα και το εχω δοκιμάσει πεντε έξι φορές , αλλα δεν ειναι έτσι, δείγμα πριν την αγορά.Συγνωμη αν σας κούρασα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-05-14 13:25 #27
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα τα συμπληρώματα δουλεύουν διαφορετικά ανάλογα πως τα δέχεται ο καθε οργανισμός ,
    και εγω σε αυτο εδω φιλε +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-05-14 14:18 #28
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    λεπον μετα απο 1 εμδομαδα χρησεως.

    τσιτες,δύναμη,ωραία πριξηματα καλη φλεβικοτητα τα ειχα. μεχρι κ καλη ενταση σε ολη την διαρκεια της προπονας. ακομα παρατηρησα πως αν ξεκουραζομουν 10 λεπτα μετα εκανα ανετα αλους 2 κυκλους σετ στο πολλη χαλαρο. απο τα πιο γαματα Ν.Ο. που εχω παρει. με εχει ανεβασει παρα πολλη κ σε κισα κ ενταση.

    αυτη ειναι η γνωμη μου. θα το επερνα ξανα ανετα. ασχετα τις τιμης ειναι πολλη καλο. ουτε ρεψιματα , ουτε φουσκωματα , τιποτα. σαν μην εχω πιει τιποτα.

    καλες προπονες το λοιπον κ να εχουμε ολοι την υγεια μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-08-14 21:12 #29

    Εγγραφή
    04-09-2012
    Περ.
    Αγρίνιο
    Μηνύματα
    23
    Exclamation
    Κατι δεν μου παει καλα με τα συστατικά... Το serving size ειναι 8.6gr απο τα οποια τα 10 ειναι sugars???? Πως γινεται αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-08-14 23:47 #30
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chami Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατι δεν μου παει καλα με τα συστατικά... Το serving size ειναι 8.6gr απο τα οποια τα 10 ειναι sugars???? Πως γινεται αυτο?
    είπα να μην γίνω ο κακός πάλι, αλλά μιας κ θίχτηκε το θέμα να πω κ εγω τη γνώμη μου. Αυτό το πράγμα από τη συγκεκριμένη εταιρία το βλέπω από την αρχή που βγήκε. Τα κουτιά της είναι σκέτη παραπληροφόρηση. Δείτε απλά τα αμινοξέα της κ πείτε μου. Δεν βγάζεις νόημα τι έχει, σε τι μορφές, σε πόση ποσότητα, ενώ μερικά συστατικά τα αναγράφει 2 φορές! Προς το παρόν, δεν θα την δοκίμαζα κ ας λένε οι περισσότεροι πως δουλεύουν αυτά τα λίγα που βγάζει. Βέβαια ο καθένας κάνει τις επιλογές του, μην παρεξηγηθώ, την γνώμη μου λέω. Θα περιμένω να δω αν φτιάξει λίγο τα μπλέντ της.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία