Θέμα: PV-7 (Myolabs)

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 111
  1. 05-03-15 17:05 #46
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Το εχω αρχησει εδω και 2 μερες...πηρα γευση ανανα η οποια ειναι φανταστικη,πολυ καλη διαλυτοτητα αν εαιρεσουμε λιγα κατακαθια απο την β αλανινη λογικα που σιγα τα αυγα...αρχιζει να με πιανει στο 20 λεπτο,δεν βγαζει υπερενταση σαν μερικα αλλα,ομως κανω αισθητα πιο δυνατες προπονησεις,η κουραση αργει να ερθει τα πρηιματα ειναι αρκετα καλα και μετα δεν μου δημιουργει κρασαρισμα....πολυ ευχαριστημενος στο συνολο...θα το χαρακτηριζα ηρεμη δυναμη
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-15 01:14 #47
    Προεπιλογή
    Θα με κανετε να το παρω μου φαινεται .. αν και δεν ειμαι φαν των νιτρικων γενικα λογω stims ..Ο ανανας ακουγεται μια χαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-03-15 18:36 #48
    Προεπιλογή
    Το έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές μέχρι τώρα , γενικά με φαίνεται πολύ καλό αν και είμαι σχετικά άπειρος στα προ-εξασκητικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-03-15 01:33 #49
    Προεπιλογή Ανεβασει την Πιεση???
    Η πιεση μου ειναι 13-9 περιπου και πινω αρκετους καφεδες!!!Λετε να εχω καποιο θεμα εαν το παρω???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-15 23:15 #50
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εαν πινεις καφεδες κ δεν εχεις θεμα ,λογικα δεν θα σου δημμιουργησει το συμπληρωμα.
    -----------------


    κ με αυτα να αφησω κ μια καθυστερημενη κριτικη..

    διαλυτοτητα 10/10
    γευση 9/10 ,ειναι κατα 99% ιδιο με την γευση grape που εχει το neurocore ,για οποιον το εχει δοκιμασει..σε πολλους δεν αρεσει ,εμενα με τρελενει αυτη η γευση οπου την πετυχαινω..

    στο διαταυτα..

    4η φορα σημερα που το χρησιμοποιω..μιλαμε για πολυ δυναμη..ειχα συνηθησει τοσο καιρο στο complete pump που μου εδινε περισοτερο αντοχη ,ενω αυτο εδω σου δινει τρελο focus κ απιστευτη αισθηση μεσα στην προπονηση..αν μπορουσα να κανω μια συγκριση θα ηταν ισως κατι σαν το hybrid που με ειχε πιασει πολυ καλα..
    χωρις κρασαρισματα ,κ υπο συνθηκες ελειψης υπνου/κουρασης που ειμαι σχεδον μονιμα πλεον ,απλα κορυφαιο

    σημερα το πηρα κ με εξτρα κιτρουλινη κ ειχα φοβερα πρηξιματα..
    σηκωθητε απο ντιβανια ,καρεκλες ,καναπεδες (που λεει κ ο μαστορας) κ δοκιμαστε το οπωσδηποτε..
    εστω απο δειγμα αν βρειτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-15 23:48 #51
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή

    διαλυτοτητα 10/10
    γευση 9/10 ,ειναι κατα 99% ιδιο με την γευση grape που εχει το neurocore ,για οποιον το εχει δοκιμασει..σε πολλους δεν αρεσει ,εμενα με τρελενει αυτη η γευση οπου την πετυχαινω..

    στο διαταυτα..

    4η φορα σημερα που το χρησιμοποιω..μιλαμε για πολυ δυναμη..ειχα συνηθησει τοσο καιρο στο complete pump που μου εδινε περισοτερο αντοχη ,ενω αυτο εδω σου δινει τρελο focus κ απιστευτη αισθηση μεσα στην προπονηση..αν μπορουσα να κανω μια συγκριση θα ηταν ισως κατι σαν το hybrid που με ειχε πιασει πολυ καλα..
    χωρις κρασαρισματα ,κ υπο συνθηκες ελειψης υπνου/κουρασης που ειμαι σχεδον μονιμα πλεον ,απλα κορυφαιο

    σημερα το πηρα κ με εξτρα κιτρουλινη κ ειχα φοβερα πρηξιματα..
    Φίλε τα είπες όλα..πραγματικά..πίνω νερο στο ονομα του...το εχω προτείνει σε πολλους μεχρι στιγμής...αγαπώ τα τσιμπήματα της αλανίνης που μου κάνει,τα πρηξίματα και το FOCUS που μου δίνει...

    Δεν εχω κανενα κρασάρισμα ή ζαλάδα και αυτο ειναι μεγαλο ++

    Πραγματικά η δοκιμη του με εβγαλε ασπροπρόσωπο και ειναι ενα προϊόν που αυτη τη στιγμή θα επρεπε να στέκεται στα ράφια σίγουρα πολύ ψηλότερα απο αλλα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-04-15 10:26 #52
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ με αυτα να αφησω κ μια καθυστερημενη κριτικη..


    Εισαι κακη επιρροη ρε συ Διονυση
    Μολις το χτυπησα απο το shop του φορουμ. Ανυπομονω
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-04-15 09:51 #53
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ελπιζω να σε πιασει καλα γιατι μετα θα εχω τυψεις..

    εγω το εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες πλεον κ καθε φορα με πιανει οπως απο πανω..γενικα εχω ενθουσιαστει μιας κ ολες τις μερες πλεον ειμαι σε zombie mode..
    εχει κ τσιμπηματα απο την β-αλανινη αλλα πλεον εχουν αρχισει να με ενοχλουν οταν συμβαινουν απο συμπληρωματα..δεν ξερω ,τα βρισκω εκνευριστικα ,αν κ σε αυτο εδω ευτυχως δεν ειναι σε τοσο μεγαλο βαθμο..
    το καλο ειναι οτι πανω απο 1 σκουπ δεν εχω ανεβασει ακομα γιατι δεν ειναι αναγκη..οποτε μπορει η τιμη να ειναι λιγο τσιμπημενη αλλα δινει καλη αναλογια δοσεων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-04-15 20:41 #54
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελπιζω να σε πιασει καλα γιατι μετα θα εχω τυψεις..

    Tο'χω ξαναπει και στο παρελθον. Ακομα και σκ@τ@ να μου πεις να παρω, εγω θα σε ακουσω. Διχως δευτερη σκεψη

    Ηρθε σημερα. Αυριο το μεσημερι δοκιμαζω (και ταυτοχρονα συγκρινω με το κοκτειλ κρεατινη/β-αλανινη/κιτρουλινη/ταυρινη που παιρνω ως pre μεχρι τωρα)
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-04-15 20:49 #55
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή


    νταξ μια χαρα θα σου δουλεψει μωρε δεν μπορει..τοσα ατομα το δοκιμασαμε ,κ σε ολους ηταν φοβερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-04-15 19:51 #56
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σε όλους. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ pre-workout συμπλήρωμα και το συγκεκριμένο απο οτι διαβάζω στα review σας θα μου δώσει αυτά που θέλω. Η διατροφή μου είναι αρκετά καλή γενικά και στις προπονήσεις είμαι κομπλέ απλά εν όψη καλοκαιριού θέλω να ανεβάσω λίγο ρυθμούς. Συγκεκριμένα σε προπονήσεις ποδιών, πλάτης. Για κάποιο λόγο όμως φοβάμε τα pre-workout και διαβάζω για "κρασαρίσματα" και μηρμιγκιάσματα. Καταλαβαίνω απόλυτα τους όρους αλλα έχω μια ιδιαιτερότητα σαν άτομο και στρεσσάρομαι πολύ όταν με πιάνουνε διάφορα τέτοια γενικότερα. Σκέφτομαι λοιπόν να το πάρω και να αρχήσω με μισό σκουπ η 3/4 στην αρχή για να το γνωρίσω καλύτερα, τι λετε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-04-15 20:36 #57
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Εφοσον δεν εισαι συνηθισμενος με τετοια, ξεκινα με μισο σκουπ και βλεπεις

    Εγω τη πρωτη φορα που το πηρα πριν μερες, με ενα σκουπ με επιασε μια χαρα. εντονο το μυρμιγκασμα απο τη β-αλανινη και ειδαι και αρκετο πρηξιμο (κατι που δεν ειχα δει ουτε με 50 μλ γλυκερινης)

    Τη δευτερη φορα πηρα 3/4. Δε καταλαβα τιποτα. Σα να μη πηρα

    Δοκιμαζεις και βλεπεις
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-04-15 18:37 #58
    Προεπιλογή
    Το είχα πάρει πέρσι και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Το πήρα ξανά προχθές και απογοητεύτηκα...
    Το έχουν αλλάξει πολύ προς το χειρότερο (η συσκευασία είναι ίδια).
    Καταρχάς πήρα την ίδια γεύση BluRazz, η σκόνη τώρα είναι κάτασπρη ενώ την προηγούμενη φορά προς το μπλε. Το σκουπ τώρα είναι διπλάσιο από αυτο της προηγούμενης έκδοσης και χωράει 11γρ και όχι 9.05 που λέει πίσω στη ετικέτα.
    Με ένα σκουπ της προηγούμενης έκδοσης που όπως είπα ήταν και πολύ μικρό, ''τέντωνα'' ολόκληρος και έβγαζα τρελές προπονήσεις, και δεν τόλμησα ποτέ να αυξήσω την δόση (πολλές φορές έπαιρνα και μισό σκούπ).
    Τώρα με μία δόση του μεγάλου σκουπ...μέτρια πράματα σε όλα (ούτε δύναμη, μέτρια πρηξίματα, ούτε μυρμηγκιάσματα ούτε τίποτα).
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-05-15 19:18 #59
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Ποιο είχες δοκιμάσει το πρώτο πρώτο με το σκουπ των 6γρ.? Πάντως η σύνθεση έχει αλλάξει εδώ κ πολύ καιρό κ δουλεύει στους περισσότερους το ίδιο καλά. Από κει κ πέρα έτσι είναι τα pre workouts, λειτουργούν διαφορετικά στον καθένα. Πάντως το προϊόν δεν έχει διαφορετικές συνθέσεις, μία είναι σε όλο τον κόσμο. Εννοώ δεν έρχεται κάτι διαφορετικό Ευρώπη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-05-15 23:36 #60
    Προεπιλογή
    Μετά από 10 μερες χρησης αποφασισα να γραψω ένα Review . Εχω παρει το νέο κουτακι με την 7.9 δοση .

    ΓΕΥΣΗ : Blurazz 10/10 ~ Φοβερη παιδια δεν εχω λογια . πινετε ανετα
    ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ : 9.5/10 ~ Σε 250 ml νερο το βαζω και διαλυεται αρκατα καλα. Ελαχιστα υπολειμματα στο κατω μερος εως καθολου.
    ΑΠΟΔΟΣΗ 9/10 ~ Είναι από τα καλυτερα pre που εχω δοκιμασει. Δεν εχω ανεβασει την δοση πανω από 1 σκουπ.

    Αντικειμενικα είναι ένα από τα καλυτερα προιοντα που κυκλοφορουν στο ειδος του. Αυτό που μου εκανε μεγαλη εντυπωση είναι η αυξηση της αντοχης και της εφίδρωσης που ειχα κατά την διαρκεια της προπονησης.
    Πινω 3 καφεδες την ημερα ( 2 ελληνικους και 1 καπουτσινο ) και παλι με πιανει καλα . Για οσους δεν εχουν αντοχή στην καφεινη θα τους τσιτωσει στο φουλ.

    ΣΥΝΟΛΟ : 9.5 /10

    To συνιστω ανεπιφύλακτα.

    Παντα με ειλικρίνεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία