Θέμα: PV-7 (Myolabs)

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 111
  1. 22-08-15 18:54 #61
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    επειδη ειχα ακομα καποια ποσοτητα απο αυτο, γιατι χρησιμοποιουσα τοσο καιρο το prewo της sci-mx, ειπα να το ξανα- αρχισω για να τελειωνω κ το κουτι..
    ακριβως οπως τα λεει ο φιλος απο πανω..κ ακομα κ με 2-3 καφεδες που αρχισα παλι να πινω μεσα στη μερα, με πιανει το ιδιο καλα..
    η αληθεια ειναι πως αν υπαρχει ευαισθησια σε stims καλο ειναι να προσεξει καποιος πριν το επιλεξει..

    ^^^fataoula φιλε ακομα εχω τυψεις ομως να ξερεις..το συνεχισες τελικα, ειδες καμια διαφορα σε σχεση με τοτε που το ειχες αρχισει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-15 13:29 #62
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    To αγόρασα σήμερα γιατί διαβάζω τα καλύτερα.
    Τώρα πίνω το no xplode (καλό για ένταση αλλά τίποτα το ιδιαίτερο ένα κλασικό pre) και λέω να το πάρω καπάκια μόλις τελειώσει το άλλο. Το no xplode το λαμβάνω κανά 2βδόμαδα και τώρα έχει για άλλες 2 προπονήσεις ζόρι.
    Να το ξεκινήσω καπάκια ή λέτε να κάνω 2 εβδομάδες off για να μου τα σκάσει καλά το ML?
    Υποσημείωση πίνω συνήθως έναν καφέ (διάβασα πως δεν επηρεάζει) την ημέρα και έχω παρατηρήσει πως συνηθίζω τα pre μετά 2-3 εβδομάδες. Το μόνο που δεν συνήθισα ήταν το original jack3d με γεράνιο που δυστυχώς τελείωσε το στακ μου (είχα πάρει 4 κουτιά).
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-08-15 11:29 #63
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Όνομα: Kanis.jpg Εμφανίσεις: 695 Μέγεθος: 2,7 KB ???
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-15 12:16 #64
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αν δεν το έχεις ξεκινήσει ακόμα..και προλαβαίνεις,κάνε λίγο οφ Καλό κάνει. Εγώ το χχρησιμοποιησα συνεχόμενα μέχρι που τελείωσε... Ανέβασα μέχρι τα 2.5σκουπ και έμεινα εξαιρετικά ευχαριστημενος..αν σε πιάσει είμαι σίγουρος ότι θα μείνεις ευχαριστημενος.!!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-15 12:42 #65
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Και`γώ αυτό σκέφτηκα Τάσο.
    2,5 σκουπ???
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-08-15 19:57 #66
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ναι..στα 2 η βέβαια και στο ενάμισι ανάλογα και της σωματικής κοπωσης με έπιανε κάθε φορά.. Δεν είμαι της υπερβολές, αλλά αν και ξεκίνησα με το σκεπτικό να μην το χρησιμοποιώ καθημερινά, μιας και ήμουν σε περίοδο που χρησιμοποιούσα πληθώρα συμπληρώματα και όπως είχε συζητηθεί και σε άλλο θέμα περί εθισμου κλπ κατέληξα σχεδόν όλες τις μέρες να πίνω, δεν είναι θέμα εξάρτησης Πάντως είναι προϊόν που σίγουρα θα ξαναεπαιρνα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-09-15 17:01 #67
    Προεπιλογή
    Ξερεις κανεις σε τι ποσοτητες περιεχονται τα συστατικα που αναγραφονται στο αυτοκολητο ως ingredients; (Βητα αλανινη, αργινινη, κιτρουλινη κτλ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-09-15 17:23 #68
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Είναι blend...μόνο η MyoLabs
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nive : 03-09-15 στις 17:25
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-09-15 09:37 #69
    Προεπιλογή
    Εχω ψιλοψηθει και εγω να το δοκιμασω , η αυτο η το Hyde που ξερω οτι δουλευει καλα σε μενα....

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-09-15 17:35 #70
    Προεπιλογή
    Οταν τρεχουμε και D-Aspartic ξεχωριστα (3γρ) καλο ειναι να αφαιρουμε καποια χ ποσοτητα τις μερες που το χρησιμοποιουμε; ( λογικα κοντα στο 1 γρ εχει μεσα...)

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-10-15 13:39 #71
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή τιμή γι αυτό το προϊόν. Ποια είναι η ημερομηνία λήξης;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-10-15 14:48 #72
    Προεπιλογή
    Είναι φρέσκια παραλαβή και λήγουν στα μέσα του 2018.
    Γεύσεις: Watermelon και Fruit Punch.

    Μην ανησυχείς ποτέ για την ημερομηνία λήξης του PV-7 γιατί κινείται πολύ γρήγορα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-10-15 16:50 #73

    Εγγραφή
    08-07-2015
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    33
    Προεπιλογή
    σκέφτομαι κι εγώ να το δοκιμάσω μιας και ειναι σε προσφορά στο κατάστημα του χορηγού και βγάζει 40 προπονήσεις ?? ( απο οσο νομίζω ) .. ειμαι 18 ετών 1.77m | 75kg δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει pre ούτε κρεατίνη κτλ .. μόνο καθαρή whey απλά αυτό το διλαστημα είμαι λίγο κουρασμένος στις προπονήσεις μου και θέλω ενα μικρό boost .. πιστεύετε αξίζει να το δοκιμάσω ??? επίσης τι ακριβώς είναι τα ''κρασαρίσματα΄' και τι τα stims ?? κάνω καλή διατροφή ( όχι άριστη ) και σκέφτομαι αν το χρησιμοποιήσω 1 μήνα (20 προπονήσεις) 1μήνα οφφ και μετά αλλο 1 μήνα .. θα δώ τελικά κάποιο έστω μικρό αποτέλεσμα ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-10-15 20:15 #74
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SURA Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκέφτομαι κι εγώ να το δοκιμάσω μιας και ειναι σε προσφορά στο κατάστημα του χορηγού και βγάζει 40 προπονήσεις ?? ( απο οσο νομίζω ) .. ειμαι 18 ετών 1.77m | 75kg δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει pre ούτε κρεατίνη κτλ .. μόνο καθαρή whey απλά αυτό το διλαστημα είμαι λίγο κουρασμένος στις προπονήσεις μου και θέλω ενα μικρό boost .. πιστεύετε αξίζει να το δοκιμάσω ??? επίσης τι ακριβώς είναι τα ''κρασαρίσματα΄' και τι τα stims ?? κάνω καλή διατροφή ( όχι άριστη ) και σκέφτομαι αν το χρησιμοποιήσω 1 μήνα (20 προπονήσεις) 1μήνα οφφ και μετά αλλο 1 μήνα .. θα δώ τελικά κάποιο έστω μικρό αποτέλεσμα ??
    Δοκιμασε το. Είναι πολύ καλο προιον. Ακομα και με την δοση στο ένα σκουπ θα δεις αποτέλεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-11-15 00:52 #75
    Προεπιλογή
    γνωριζει κανεις πανω κατω ποσο κρεατινη εχει μεσα ανα σκουπ?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία