Θέμα: PV-7 (Myolabs)

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 111
  1. 07-11-15 14:33 #76
    Προεπιλογή
    Δεν υπαρχει τροπος να μαθουμε αλλα βαση της δοσης που είναι 7.9 γραμμαρια και των συστατικων , πρεπει να είναι 1000 ή 1500 μιλιγραμ κρεατινης στο 1 σκουπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-16 17:27 #77
    Προεπιλογή
    Στα 2 σκουπ δεν με επιανε καθολου, μηδεν τσιτα και ενεργεια.
    Σε συγκριση με το rush enraged που ειχε τρομερη ενεργεια, δεν θα το ξαναεπαιρνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-16 17:31 #78
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Δεν σ'επιανε?? Πφφφ σκληρο
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-16 22:57 #79

    Εγγραφή
    08-07-2015
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    33
    Προεπιλογή
    Nive μην το λες γιατι κι εγω αν και ειναι η πρωτη φορα που πηρα prewo και διαλεξα αυτο..πες οτι περίμενα πολλα απο αυτό , δεν ξερωωω αλλα με ενα σκουπ έχω τσιτες και με κραταει καλα για το πρωτο μισαωρο της ασκησεις και μετα με ριχνει ασχημα !! Βιηθαει καπως να βγει η προπόνηση χωρις να νιώθω μυρμιγκιασματα κτλ. απο β-αλανινη αλλα οταν πάω να κοιμηθώ μου βγαζει ολη την υπερένταση που θα πρεπε να βγαζει στο γυμν ;p και σαν σχολιο παρατήρησα αυξηση αρτιριακης πιεσης που διαρκει αρκετες ωρες και αυτο με φοβίζει λιγο ..

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-01-16 00:04 #80
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Εσενα μαλλον σε κρασαρε...σε εριχνε αποτωμα! Τυχαινει,αλλο prewo μπορει να σ'απογειωσει.
    Εγω το εχω παρει και αν δω πως δεν με πιανει καλα θα βαλω και 3γρ κιτρουλινη.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-01-16 00:22 #81

    Εγγραφή
    08-07-2015
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    33
    Προεπιλογή
    Δεν το εχω χρησιμοποιησει πανω απο 4 φορες για να ξερω 100% σιγουρα με βοηθαει στην αρχη αλλα οχι κάτι το τρομερο . ααα να σχολιασω οτι απο πριξιματα και αυτοσυγκεντρωση μετραειιι το προιον φουλ . εχω και ενα δειγμα απο τον χορηγο για το prewo της sci-mx που ακουω καλα λογια , θα δοκιμασω και αυτό με λιγο διαφορετικη φιλοσοφια και θα ξέρω πιστευω τι μου ταιριαζει ..αυτο με την πιεση μετα το γυμ στο 14-15 να με φοβιζει? Μου κρατάει μερικες ώρες αλλα το σκέφτομαι κι ολας καο το κανω ακομα χειροτερα δν μπορω να κοιμηθω απο το αγχως μ ωρες ωρες !!

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-01-16 02:03 #82
    Προεπιλογή
    Μετα απο χρηση 1,5 μήνα (σημειωση τις τελευταιες 2 εβδομάδες με χρήση κιτρουλίνης 3γρ επιπλεον),το μονο που ειδα ''αρκετη'' ενεργεια παραπανω κ ελαχιστο πρηξιμο αλλα αυτο τις πρώτες 2 βδομάδες.Μετα το συνηθισα λες και επινα πορτοκαλάδα.Το περιεργο ότι βαση συστατικων ειναι απ το πιο δυνατά.Το μόνο preworkout που μεχρι στιγμης εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος ειναι το jack3d.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-01-16 10:08 #83
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Sura λογικο αυτο που λες. Δοκιμασε το σταδιακα 1,5 μεχρι 2 σκουπ γιατι οσο περναει ο καιρος το ψευτοσυνηθιζεις,βεναια εσυ δεν εχεις ξαναπαρει οποτε μεινε κανα μηνα στο 1 και μετα αυξησε δοση. Αυτο που αμεφερες το'χω ακουσει πως δουλευει αλλα δεν το'χω παρει.
    Πολυδαμα το jack 3d το παλιο λες ή το καινουριο?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-01-16 02:47 #84
    Προεπιλογή
    το καινουριο jack3d εννοω,οχι με το γερανιο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-01-16 23:32 #85
    Προεπιλογή Myolabs Pre συμβουλή
    Χαίρεται! Λίγα λόγια για μένα αν.βοηθάει.: είμαι 19 ετών 1.83 78 κιλά 10%λίπος και ασχολούμαι 4 χρόνια με τη γυμναστική (1ηταν με crossfit τα άλλα κανονικά γυμναστήριο) μου φέρανε δώρο το Pv-7 της Myolabs και επειδή είδα πολύ καλά reviews. Και στο εξωτερικό αλλά και στο φόρουμ εδώ είπα να το κρατήσω! Έχω 2 ερωτήσεις: αρχικά υπάρχει πρόβλημα αν το συνδυάζω για λίγο καιρό με το Ανιμαλ πάκ επειδή μου έχουν μείνει μερικά σακουλάκια ακόμα ? Και δεύτερον αν το παίρνω 5 φορές τη βδομάδα υπάρχει πρόβλημα ? Γιατί κάπου διάβασα ότι για το συγκεκριμένο 3 είναι αρκετές
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-01-16 23:36 #86
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλο θα ηταν να εκανες το ποστ στο θεμα σοτ συμπληρωματος, στην αξιολογηση..
    αλλα οκ, ας εχει..
    για τον συνδιασμο που ρωτας, μπορει να γινει ανετα.
    για το ποσες φορες να το χρησιμοποιεις, η αληθεια ειναι πως 5 ειναι αρκετες..οχι γιατι θα παθει κατι η υγεια σου, αλλα γιατι ισως το συνηθησεις γρηγοροτερα..
    βεβαια, αυτο για την υγεια, ειναι να σχετικο γιατι μπορει η χρηση του ταυτοχρονα με καταναλωση πολλης καφεινης, μεσω του καφε αν πινεις, δλδ, μπορει να σου δημιουργησει θεματα με αυνπιες, κρασαρισματα κλπ...αν δεν τα εχεις αυτα, οταν τελειωσει το κουτι, κανε ενα οφ απο αναλογα συμπληρωματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-01-16 00:35 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο θα ηταν να εκανες το ποστ στο θεμα σοτ συμπληρωματος, στην αξιολογηση..
    αλλα οκ, ας εχει..
    για τον συνδιασμο που ρωτας, μπορει να γινει ανετα.
    για το ποσες φορες να το χρησιμοποιεις, η αληθεια ειναι πως 5 ειναι αρκετες..οχι γιατι θα παθει κατι η υγεια σου, αλλα γιατι ισως το συνηθησεις γρηγοροτερα..
    βεβαια, αυτο για την υγεια, ειναι να σχετικο γιατι μπορει η χρηση του ταυτοχρονα με καταναλωση πολλης καφεινης, μεσω του καφε αν πινεις, δλδ, μπορει να σου δημιουργησει θεματα με αυνπιες, κρασαρισματα κλπ...αν δεν τα εχεις αυτα, οταν τελειωσει το κουτι, κανε ενα οφ απο αναλογα συμπληρωματα..
    Ευχαριστώ αρχικά για την απάντηση σου και συγγνώμη που δεν το ποσταρα στην αξιολόγηση ήταν.γιατί νόμιζα μην θεωθηθει οφ τοπικ! Καφέ δεν πίνω καθόλου άρα ελπίζω να είμαι εντάξει και με 5 μέρες αφού δεν υπάρχει.και θέμα με το συνδυασμό με το πακ μια χαρά! Κάτι τελευταίο επίσης! Διάβασα ότι περιέχει και D-aspartic asid το οποίο αν δε κάνω λάθος αυξάνει την ενδογενη τεστοστερόνη! Δεν είναι κάτι το "επικίνδυνο " στην ποσότητα που εμπεριέχει έτσι ? Είμαι και 19 κιόλας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-01-16 00:38 #88
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι, δεν θα εχεις θεμα..δεν υπαρχουν γνωστες παρενεργεις για το διασπαρτικο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-01-16 22:48 #89
    Προεπιλογή
    3η μέρα που το χρησιμοποιώ και είμαι απόλυτα ικανοποιημενος και από γεύση και φυσικά Άπτην ένταση της προπόνησης! Απλά σήμερα μετά από μια δυνατή προπόνηση στήθους περίπου 1-1.30 ώρα μετά την προπόνηση με πιασε ταχυκαρδία που κράτησε 2 ώρες σχεδόν! Απλά δεν είμαι σίγουρος αν έφταιγε το pv7 η κάτι άλλο που ίσως έκανα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-02-16 17:16 #90
    Προεπιλογή
    Mια κριτικη και απο μενα εδω καθως έγινε χρήση την περίοδο του Ιανουαρίου.

    Γευση Fruit Pants 8/10
    Διαλυτοτητα 10/10

    Ευδιάκριτο το Focus, Αντοχή στο χρονο οχι παρα πολυ, Δυναμη ναι δλδ αν ειχα σκιλ εβαζα κιλα (δυναμη) αλλα μετα δεν εβγαινε η προπόνηση καλα (αντοχη). Μπορει να λεω και βλακεια αλλα μεγαλυτερη διάθεση για προπονηση.
    Απο κρασαρισματα τπτ και το πηγα και στα 2 scoop.
    Πρηξιματα κλπ καλα θα ελεγα αν και δε ειναι απο τα πραγματα που με ενδιαφέρουν.
    Ισως στο κομματι της δύναμης να το καλυπτει απλα μια κρεατινη.

    Για την προπονηση που κάνω παει ακλαφτο μαλλον.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία