καλησπερα παιδια!μολις εκανα εγγραφη στο απιστευτο σαιτ σας και θελω την γνωμη σας σε 2-3 θεματακια.ειμαι 34 χρονων και ξεκινησα εδω και 4 μηνες μετα απο πολλλα χρονια το γυμναστηριο.ειμαι 1.70 και 68 κιλα.πριν 4 μηνες ειμουν 75 κιλα.εχασα σε 4 μηνες 7 κιλα με πολυ αεροβια και με την βοηθεια των λιαποδιαλυτων stacker 3.κανω 5 φορες την εβδομαδα βαρη και 1 φορα την εβδομαδα αεροβια(κατα προτιμηση διαδρομο).ειμαι εργενης και η διατροφη μου παλαιοτερα ηταν χαλια!τηγανιτα,πιτσες,πιτογυρα,υδατανθρακες κτλ.αλλα εδω και 4 μηνες μαχαιρι ολα!ψαρακι,κοτοπουλακι,μοσχαρακι,πρασινες σαλατες,μαυρο ρυζακι κτλ ειναι πλεον το καθημερινο μου φαγητο.συνεπεια ολων αυτων να εχω γραμμωσει παρα πολυ σε ολο το σωμα(στηθος,πλατη,κοιλιακοι,δικεφαλο-τρικεφαλο κτλ).νιωθω οτι εχω πεταξει απο πανω μου 7 κιλα σαβουρας!ξαναβρηκα τον παλιο-καλο μου εαυτο.2 φορες την ημερα παιρνω την καθαρη πρωτεινη της weider-cfm whey protein.ειναι καλη πρωτεινη;την συστηνετε;επισης 1 φορα στις 10 μερες οταν κανω αεροβια παιρνω και l-carnitine της weider για να 'πεταω' απο πανω μου οτι σαβουρα πηρα σε λιπος αυτες τις 10 μερες.συμφωνειτε;θελω να παραμεινω στα κιλα μου(68) αλλα παραλληλα να δωσω και λιγο ογκο ακομα.μηπως να αλλαξω την πρωτεινη που παιρνω;να μην παιρνω πλεον τοσο καθαρη;αλλα δεν θελω με τιποτα να κανω 'σωσιβιο' ή γενικα να χασω την γραμμωση στους κοιλιακους μου.τι μου προτεινετε;να αυξησω την τροφη μου σε πρωτεινες;να συμπεριλαβω στην διατροφη μου λιγο υδατανθρακα ακομα;